Šviesos žiedo lemputė: kas yra

Kokia yra tų įspūdingų nuotraukų ar vaizdo įrašų, kuriuos matome socialiniuose tinkluose, paslaptis? Galime pasakyti garsiau, bet ne aiškiau: šviesos šviesos žiedas. Taip, kaip girdi, tik su šiuo mažu aksesuaru nuotraukų nuotraukos iš esmės pasikeičia.

Taigi, nesvarbu, ar esate patyręs fotografas, norintis patobulinti savo įrangą, ar fotografijos mylėtojas, kuris yra naujas šiame pasaulyje, tai, ką šiandien paruošėme, jus domina. Šiame vadove mes atrasime visas šio straipsnio paslaptis. Jūs užsiregistruojate?

Svarbiausias

 • Geros fotografijos raktas visada yra šviesa. Dėl šios priežasties šviesos šviesos žiedas yra praktiškiausias, norint pasiekti vienodą apšvietimą be šešėlių, kad būtų pasiektas geriausias efektas.
 • Šiuo metu dėl šviesos diodų šviesos žiedų patobulinimų jie buvo gerokai aukščiau senų fluorescencinių lempų. Ir dėl rimtų priežasčių, nes rezultatų skirtumas yra didelis.
 • Žinoma, daugybė modelių, iš kurių galime rinktis, verčia atsižvelgti į tam tikrus pirkimo kriterijus, kad pasirinkime neklystume. Kai kurie iš jų yra tinkami, priedai, dydis, svoris ar maitinimo šaltinis.

Geriausi šviesos šviesos žiedai rinkoje: mūsų rekomendacijos

bumas švino šviesos žiedų šiandien paskatino atsirasti daug skirtingų modelių. Dėl šios priežasties mes paruošėme jums atranką su keturiais geriausiais rinkoje, kurie bus orientyrai renkantis savo. Kaip matote, yra, kaip sakoma, paragauti spalvų.

Geriausias profesionalus LED žiedas

Rytai rinkinys Apšvietimas skirtas patyrusiems fotografams, norintiems fotografuoti dar vienu žingsniu. Ši LED žiedinė šviesa suteikia pritemdomą apšvietimą be tamsių šešėlių. Jis gali būti naudojamas skirtingais atstumais, atsižvelgiant į norimus rezultatus.

Tai 40 centimetrų žiedas, pagamintas iš aliuminio lydinio, suteikiantis jam didelį atsparumą. Be to, jame yra du spalvoti plastikiniai filtrai (oranžiniai + balti), pagaminti iš aukštos šviesos pralaidumo plastikinės medžiagos su pastovia spalvų temperatūra.

Geriausias LED žiedas

Jei tai, ko ieškote, yra šviesos šviesos žiedas, kurį galite pastatyti ant stalo, norėdami įrašyti vaizdo įrašus ar fotografuoti vidutinio aukščio, tai yra idealus modelis. Jis yra labai universalus, nes turi skirtingus apšvietimo režimus: tris skirtingas spalvas ir vienuolika reguliuojamo ryškumo.

Be to, trikojo galvutė turi 360º pasukimo kampą, kad visada būtų galima rasti geriausią apšvietimo kampą. Jis lengvai įkraunamas per USB įvestį ir yra suderinamas su kompiuteriu, išorine baterija, įkrovikliu ar tiesioginiu USB lizdu.

Geriausias mažas LED žiedas

Norint fotografuoti makrokomandas ar mažus objektus, daugiau nei pakaks tokio 10 colių šviesos žiedo. Nepaisant mažo dydžio, jis yra ypač praktiškas, nes turi tris spalvų režimus ir dešimt ryškumo lygių.

Viena iš stipriųjų pusių yra nuotolinio valdymo pultas, kuriuo jis valdomas. Jo nuotolis yra iki 10 metrų, todėl jis taip pat idealiai tinka fotografuoti asmenukes, nepriartinant prie objekto. Palaikymas yra universalus ir įkraunamas per USB prievadą.

Geriausias vedamas žiedinis žibintas mobiliesiems telefonams

Kas sakė, kad mes turime turėti puikią kamerą, kad būtume puikūs fotografai? Mobilusis telefonas taip pat tinka mums. Tam mes turime turėti šviečiamą šviesos žiedą, kuris palaiko šį įrenginį, pavyzdžiui, šį, kurį mes jums parodome.

Jame, be mobiliojo, taip pat galite įdėti planšetinį kompiuterį.
Be to, trikojo aukštis yra reguliuojamas iki 134 centimetrų, o atrama pasisuka 360º, kad būtų naudojama bet kokiu apšvietimo kampu. Tiek žiedo kampavimas, tiek prietaiso įjungimas atliekamas per nuotolinio valdymo pultą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šviesos diodų šviesos žiedus

Ar jums patinka tai, ką matėte? Na! Bet be to, be jūsų noro įsigyti vieną iš šių daiktų, mes taip pat sugebėjome iškelti keletą klausimų apie LED šviesos žiedus, tiesa? Na, nesijaudinkite, nes žemiau rasite visus atsakymus.

Geros fotografijos raktas visada yra šviesa. Dėl šios priežasties šviesos šviesos žiedas yra praktiškiausias, norint pasiekti vienodą apšvietimą be šešėlių, kad būtų pasiektas geriausias efektas. (Šaltinis: Garloon: 35561826 / 123rf.com)

Kodėl turėtumėte rinktis LED šviesos žiedą, o ne kitą modelį?

Kaip jau galite žinoti, šiandien yra plačiai naudojami dviejų tipų šviesos žiedai: fluorescenciniai ir su šviesos diodais. Pastarieji yra tie, kurie sukėlė tikrą revoliuciją fotografijos pasaulyje dėl savo patobulinimų, palyginti su pirmosiomis. Kokie yra šie patobulinimai? Čia mes paliekame jums reikšmingiausią:

 • Tai yra daug modernesni daiktai, todėl juose įdiegtos technologijos, kurios žymiai pagerina rezultatus.
 • Be to, jie yra patogesni ir saugesni: jie lūžta daug rečiau ir, kai jie tai daro, tai nėra nesaugu, nes juose nėra teršiančių medžiagų.
 • Juos daug lengviau išardyti ir, svarbiausia, suremontuoti, o tai neįvyksta su fluorescenciniais žiedais.
 • Jo gyvenimo trukmė yra daug ilgesnė. Nors fluorescencinės lemputės gyvena apie 6000 valandų, šviesos šviesos žiedai trunka iki 50 000.
 • Temperatūros reguliatorių dėka tame pačiame gaminyje jie gali generuoti skirtingus šviesos atspalvius (šiltą, šaltą ar neutralų).

Ar šios rūšies žiedai taip pat tarnauja kaip užpildo šviesa, ar tik pagrindinė šviesa?

Tai yra vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų, kurie sukasi apie vedamus šviesos žiedus, ypač tarp labiau patyrusių fotografų. Na, mes turime gerų naujienų, nes taip, šie žiedai taip pat dvigubai užpildo šviesą. Tiesą sakant, kiekviena iš dviejų galimybių pasieksime skirtingus rezultatus:
Kaip pagrindinis šviesos šaltinis Kaip užpildyti šviesą
Fotoaparatas dedamas į žiedo vidų

Taigi šviesa smogia prieš fotografuojamą objektą ar objektą

Šviesa yra vienoda ir vengiama atšiaurių šešėlių

Mes turime juos pastatyti vidutiniu atstumu nuo nufotografuoto objekto, kad aplink juos neatsirastų šešėlių aureolė

Naudojamas šešėliams užpildyti, kuriuos sukelia kiti šviesos šaltiniai (pavyzdžiui, išorinė blykstė)

Dėl šio užpildymo gausime daugiau informacijos galutinėje nuotraukoje

Tai taip pat padeda atskirti nufotografuotą objektą ar objektą nuo fono

Kokiuose fotografijos tipuose LED žiedas bus naudingas?

Šviesos šviesos žiedų universalumas fotografijoje ir puikūs jos rezultatai reiškia, kad galime jį naudoti įvairiausiuose fotografijos stiliuose. Tarp dažniausiai randame:
Fotografijos tema Charakteristikos
Portretas Tai yra dažniausiai naudojamų šviesos šviesos žiedų stilius, nes jis siūlo švelnų ir vienodą apšvietimą, idealiai tinkantį trumpiems kadrams. Be to, balta šio priedo šviesa parodys tikrąjį fotografuojamo žmogaus odos atspalvį.
Fotografija makrokomanda Šios rūšies didelės apimties fotografijoje žiedas yra labai naudingas norint išryškinti net mažiausią detalę, vieną iš pagrindinių makro fotografijos tikslų. Šiuo atveju naudojami žiedai bus mažiausi ir paprastai jie pritvirtinti prie fotoaparato objektyvo.
Maisto ar produktų nuotraukos Šviesos šviesos žiedas idealiai tinka žaisti su šviesomis ir šešėliais šių tipų fotografijose ir sukurti vienodą šviesą, kuria būtų galima paryškinti norimą objekto dalį.
Vaizdo įrašai ar pamokos Jis plačiai naudojamas ypač norint įrašyti vaizdo įrašus patalpose ir pasiekti vienodą apšvietimą įrašuose.

Be fotografijos, kokias kitas paskirtis turi šviesos diodų šviesos žiedas?

Na, nors plačiausiai LED šviesos žiedai naudojami fotografijoje, pastaruoju metu šie produktai taip pat pateko į makiažo pasaulį. Be to, joms tenka pagrindinis vaidmuo, nes jų dėka išvengsime šešėlių, dėl kurių makiažas nėra vienalytis.

Šiam tikslui taip pat galite rasti fluorescencinių žiedų, nors, kaip jau pažymėjome fotografijos tema, dažniausiai LED siūlo geresnius rezultatus. Žinoma, dėdami žiedą makiažui, turite nepamiršti, kad:

 • Esant šiltai šviesai, mes linkę naudoti per daug makiažo, nes matysime, kad jų pridėjome per mažai, nes tai šviesa, kuri silpnina tonusą.
 • Priešingai, šalta šviesa privers mus galvoti, kad praėjome, o išėjus į natūralią šviesą nebus pastebėta, kad mes atsigriebėme ir pamatysime trūkumus.
 • Todėl neutrali šviesa idealiai tinka makiažui.

Šiuo metu ledinių šviesos žiedų patobulinimai lėmė, kad jie yra gerokai aukščiau senų fluorescencinių žibintų. (Šaltinis: M9000m: 133143762 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Dabar esate arčiau šviesos šviesos žiedo, kuriuo pasieksite geriausių savo nuotraukų rezultatų. Prieš atsisveikindami norėtume jums patarti, kad galėtumėte išsirinkti jums labiausiai tinkantį modelį. Kaip visada tai padaryti teisingai? Na, leisdami jums vadovautis pirkimo kriterijais, kuriuos parodysime toliau.

Nustatymai

Gerai, mes aišku, kad tai, ko mes norime, yra šviesos šviesos žiedas. Tačiau ne visi LED žibintai ar visi modeliai yra vienodi. Dėl šios priežasties pirmas dalykas, į kurį turėtume atkreipti dėmesį, norėdami pakoreguoti pusiausvyrą, yra kiekvieno modelio koregavimų suma. Yra dviejų tipų nustatymai, kuriuos turime peržiūrėti.

Viena vertus, šviesos intensyvumas. Būtina, kad pasirinktame modelyje būtų šviesos galios reguliatorius, kad būtų galima sukurti norimus efektus be didelių pastangų. Galia skirsis priklausomai nuo atstumo tarp žiedo ir nufotografuoto objekto ar objekto.

Be to, dar svarbiau yra tai, kad turite nustatyti šviesos temperatūrą. Tai gali būti integruota į patį žiedą arba kaip priedą, dedamą priekyje. Taigi galime reguliuoti skirtingas temperatūras:

Šviesos tipas Charakteristikos Temperatūra / laipsniai Kelvino (K)
Šilta Idealiai tinka jaukioje ar šiltoje aplinkoje. 2700 tūkst
Neutralus Tai labiausiai primena natūralią dienos šviesą. Tarp 4000 ir 4500 K
Šalta Daug baltesnis, rekomenduojamas labai tamsiose vietose arba daug judant. Tarp 5000 ir 6000 K

Priedai

Ir jei mes toliau mąstysime praktiškai ir naudodamiesi savo ledo šviesos žiedu, negalime ignoruoti aksesuarų. Laimei, yra …