Dažai pilkiems plaukams 2021>

Laiko bėgimas ir įžengimas į suaugusiųjų gyvenimą yra susijęs su tuo, kad vieną dieną ant galvos gali rasti pirmuosius žilus plaukus. Tai dar nereiškia senatvės, nes žili plaukai išlenda net pačiame geriausiame amžiuje. Ne visi džiaugiasi nuplikimu ir žilais plaukais, todėl vienintelis sprendimas yra dažyti pilkus plaukus. Tai tobula amžiaus maskavimo metodas ir metodas atnaujinti spalva. Žili plaukai gali atimti pasitikėjimą savimi net jaunystėje, tai taip pat turi įtakos sportinei veiklai ir patrauklumo jausmui. Teisingai atlikus dažymą, veiksmingai pašalinama varginanti problema.

Pilkų plaukų dažymo rinkinys

Svarbiausia, norint pagerinti išvaizdą ir atnaujinti šukuoseną, yra tinkamai parinkta spalva ir atspalvis, taip pat meistriškai atliktas dažymas, visų pirma, naudojant gerus plaukų dažus. Profesionalūs plaukų dažai ne tik daro juos tinkamus ilgą laiką tolygus atspalvis, bet ir maitina, puoselėja ir saugo plaukų sruogas. Žiliems plaukams trūksta melanino, kuris yra natūralus plaukų pigmentas. Likusi tuštuma sukelia plaukų lūžinėjimą ir sumažina elastingumą. Štai kodėl jis toks svarbus skynimas geri plaukų dažaisuteikti reikiamą maistinių medžiagų kiekį ir pagerinti plaukų parametrus. Profesionalių pilkšvų plaukų dažų pasirinkimas gali būti labai problemiškas ne tik dėl spalvos, bet ir dėl gamintojo, rinka yra pilna gerų ar geresnių produktų, o plaukų eksperimentą geriau palikti kitam. Planuojant savaiminį dažymą, gerai papildyti kruopščiu pasirinkimu, ką turėsite dėvėti ant galvos, kad būtų lengviau tiksliai pasirinkti, mes parengėme reitingą: profesionalūs pilkšvieji plaukų dažai, vadovaujantis kokybe, kaina, naujovės ir, svarbiausia, plaukų dažų efektyvumas.

Profesionalūs pilkšvi plaukų dažai, kurių sąrašas 2021 m

Taip pat patikrinkite šampūnų, skirtų plaukų slinkimui, ir kremų, skirtų patinimams po akimis, reitingavimas

Geriausi žilų plaukų dažai

Užmaskuoti pilkus plaukus tikrai yra didesnis iššūkis nei klasikinis dažymas. Puikus dažų pasirinkimas leidžia ilgai džiaugtis savo svajonių spalva, nes tai yra sėkmingo dažymo pagrindas. Net geriausi ir brangiausi profesionalūs pilkšvų plaukų dažai gali sukelti alergiją, todėl prieš dažant rekomenduojama naudoti bandomąjį dažų tepimą, kad įsitikintumėte, jog dažai neturi kenksmingo poveikio kūnui. Dažančiuose dažuose kenksmingos medžiagos gali būti: nikelis, sulfatai, vandenilio peroksidas, rezorcinolis, vandenilio chloridas, chna ir įvairių tipų parabenai. Šios medžiagos gali sukelti niežėjimą, deginimą ir net bėrimą. Tokių dažų negalima naudoti jautriose kūno vietose, pavyzdžiui, antakiuose ir blakstienose, nes jie dirgina. Pasirinkus dažus pagal biudžetinio produkto kriterijus, plaukai gali patirti nuolatinę žalą, todėl geriau nerizikuoti ir rinktis kitų patikrintą ir patikrintą dažų tipą.

Pilki plaukų dažai be amoniako ar tradiciniai?

Kokia yra geriausia žilų plaukų spalva?

Amoniakas yra spalvos fiksatorius ir turi būdingą, dirglų ir nemalonų kvapą. Amoniako naudojimas įtempia plaukų struktūrą, todėl turėtumėte naudoti gerus pilkus plaukų dažus, kad nereikėtų kartoti dažymo proceso. Pakartoti dažymo procesą įmanoma tik po kelių dienų ar net savaitės. Amoniakas sausina plaukus ir išskalauja natūralius dažus – melaniną. Atsikratyti amoniako iš dažų neįmanoma, nes būtent jis priverčia dažus giliai įsiskverbti į plaukus, suteikdamas geresnį efektą. Įsitikinkite, kad žiluose plaukų dažuose nėra glikolių ir chloridų, nes jie labai dirgina. Glikolis ir chloridai dirgina gleivinę ir pažeidžia plaučius.

Be amoniako pilkščiuose plaukų dažuose yra amoniako pakaitalas, kuris suteikia ilgalaikį poveikį. Dažniausia amoniako pakaitalas yra monoetilaminas (MEA), kuris taip pat turi neigiamą poveikį žmogaus organizmui.

Kodėl amoniakas plaukų dažuose?

Amoniakas atlaisvina plaukus pakreipdamas odeles, o tai leidžia dažams giliai įsiskverbti į plaukų struktūrą. Amoniakas yra laki medžiaga, veikianti plaukų viduje apie 20–40 minučių ir garuojanti nepaliekant pėdsakų. Amonio druska sukelia tą patį procesą, tačiau dirgina kvėpavimo sistemos gleivines taip pat efektyviai kaip amoniakas. Viršijus normas, galite tikėtis sveikatos komplikacijų, tokių kaip: gerklės skausmas, kosulys, krūtinės skausmas, dusulys, cianozė ir plaučių edema. Po dažymo, norint atstatyti struktūrą, reikia pradėti gydyti plaukų odelę.

Amoniakas todėl patenka į kraują jis nerekomenduojamas nėščioms moterims. Esant pakankamai didelei koncentracijai, amoniakas yra mirtinas. Juo lengva apsinuodyti ir patirti nuolatinę sveikatos žalą, todėl kirpyklos darbuotojams taip svarbu vėdinti kambarį.

Ar plaukų dažai be amoniako yra švelnesni?

Jie tikrai mažiau dirgina uoslės pojūčius, amonio druska praktiškai neturi kvapo ir nedirgina odos. Vien dėl to, kad nekvepia, MEA pagrindu pagaminti dažai nėra sveikesni.

MEA plaukų dažai, deja po dažymo sunkiau nuplauti plaukus. Netikslus MEA plovimas nuo plaukų ilgą laiką paveikia medžiagą, kuri gali sukelti alergines reakcijas, panašias į amoniaką: pūsles, niežėjimą, deginimą, žaizdas. Deja, netikslus MEA plovimas nuo plaukų taip pat gali sukelti plaukų slinkimą, tai galima pastebėti stebint riebią šukuoseną, nes ji sumažėja dėl riebalinių liaukų pažeidimo, kuris užsikemša ir sukelia plaukų slinkimą.

Amonio druskos ant plaukų turi likti ilgiau, spalvos atspalvis taip pat tamsesnis nei naudojant amoniako dažus. Nudažius pilkus plaukus dažais be amoniako, spalva greičiau nuplaunama, tačiau plaukai po dažymo yra blizgesni ir lygesni.

Amonio druskos kauptis plaukų struktūroje net 24 dienas jie neišnyksta kaip amoniakas. Per tą laiką plaukai nuolat dirginami, MEA atpalaiduoja plaukus ir suteikia jiems sudegintą išvaizdą, laikui bėgant plaukai skilinėja ir išsausėja, todėl blogėja iš vidaus.

Kokia žilų plaukų spalva yra efektyvesnė?

Praktiškai bet kokie dažai sugeba padengti pilkus plaukus ir tinka pilkiems plaukams. Skirtumai tarp pilkiems plaukams skirtų dažų atsiranda dėl to, kad ne visi dažai dengiasi tuo pačiu efektyvumu, todėl kai kurių dažų geriau vengti.

Geri dažai pilkiems plaukams

Kokia žilų plaukų spalva yra geriausia? Efektyviausias dažymas net su gerais dažais tai daroma su blondine ir ruda spalva. Raudonus plaukus dažyti yra labai rizikinga, nudažius atspalvį, jis gali būti labiau rausvas ar raudonas. Savaiminis dažymas yra lengvesnė veikla, vienodai dažant pagrindinę plaukų spalvą. Tai reiškia, kad sunkiau tamsinti plaukus skirtingais pagrindo atspalviais, ypač mažai padengtais dažais.

Prieš pradedant veiksmą, verta nuspręsti, kokį plauką reikia gydyti ir ar spalvos pokytis turėtų būti švelnus ar radikalus. Visų pirma, būtina įvertinti esamą šukuosenos būklę, kad rinkdamiesi dažus įsigytumėte gerai maitinančius pažeistus plaukus. Sprendžiant dėl ​​dažų spalvos, verta rinkitės šiek tiek šviesesnį atspalvįpraktiškai spalva iš pakuotės yra šviesesnė, nei galime realiai gauti. Kai kuriuose žilų plaukų dažuose yra dirbtinių dažų ir vandenilio peroksido, kuris suteikia nuolatinį poveikį.

Dažai su amoniaku jos stipriau atveria plaukų odeles, geriau įvedant pigmentą, kurio dėka spalva yra patvaresnė, tačiau dažymas be atstatymo gali stipriai susilpninti plaukus.

Kada pilki plaukų dažai be amoniako yra geri?

Dažniausiai naudojami MEA pagrindo dažai pusiau ilgalaikiam dažymui – pusiau nuolatinis. Šie dažai puikiai tinka atnaujinti spalvą. MEA pagrindu pagaminti dažomieji dažai nepašviesina plaukų, jie iškart juos pigmentuoja, palikdami spalvą to paties atspalvio. Pusiau ilgalaikiams dažams nereikia tokios didelės oksidanto ir MEA koncentracijos, todėl juos lengviau nuplauti, todėl jie yra ir saugesni plaukams. Dažymas nėra toks efektyvus, kaip naudojant amoniako dažus, todėl pusiau nuolatinis dažymo būdas bus daug blogesnis dažant pilkus plaukus.

Kokie šviesūs dažai pilkiems plaukams

Geriausias šviesių dažų pilkiems plaukams plaukai bus kruopščiai padengti pirmą kartą juos naudojant. Blondinės atspalviai labai gerai dengia pilkus plaukus, nes šaknys yra daug mažiau matomos. Pilkos sruogos šviesiai šviesiais plaukais beveik nematomos, jei reikia išlyginti spalvą, geriau naudoti atspalviai artimi natūraliems. Taip pat yra geras būdas užmaskuoti pilkus ant šviesių plaukų balayage.

Pilki plaukų dažai vyrams

Vyrai, kaip taisyklė, nemėgsta eksperimentuoti su savo plaukais, ypač su spalva. Vaikinai, pastebėję papilkėjusius plaukus, gana dažnai pasirenka savo natūralaus dažų atspalvį, kad užmaskuotų šviesius plaukus. Vyrams sukuriami specialūs „Cover“ grupės pigmentų tipai – pilkumas.

Vyrų dažai iš esmės yra pigmentas, panašus į natūralius plaukų atspalvius. Riebalų valiklis veikia palaipsniui panašiai kaip pigmentiniai kremai nuo riebalų šalinimo, kur procedūros reikalauja daugybės pakartojimų.

Ponai, norintys paslėpti pilkas sruogas, turėtų tai daryti palaipsniui, šviesindami plaukus, kad natūraliai pasikeistų į dominuojančią spalvą. Taip pat privaloma sistemingai dažyti, nes laikui bėgant dažai plaunami.

Estetiniai žili plaukai?

Priešingai nei atrodo, žili plaukai taip pat suteikia grožio, ne visi turėtų dažytis tinkamo amžiaus. Močiutė ir senelis daugiausia siejami su šviesia plaukų spalva. Tačiau kartais atsitinka taip, kad plaukų atspalvis pereinamuoju etapu nėra vienodas ir neatrodo estetiškai, todėl norėdami pagerinti savo savijautą ir savivertę, turėtumėte apsvarstyti galimybę dažyti ar pigmentuoti patogiai. turėti namus.

Profesionalūs pigmentai vyrams …