Kaip greitai įdegti? Pasižiūrėk

Kaip greitai įdegti? Populiariausi modeliai turi paprastą būdą įgauti subtilų, gražų ir NE ORANZINĮ įdegį. Tai šv. „Tropez“, kurie gerokai skiriasi nuo jums pažįstamų savaiminio įdegio produktų. Ar atradome geriausią visų laikų savitarną? Atlikite testą ir pasirinkite sau pritaikytą kosmetiką pagal savo poreikius!

Kaip greitai įdegti?  išbandykite Sent Tropezo savaiminį įdegį

Šv. Tropezas – aukščiausio lygio savaiminio įdegio priemonės

Prekės ženklo Šv. Tropezas neseniai atšventė 20-ąjį gimtadienį. Ji specializuojasi savaiminio įdegio, bronzuojančių losjonų ir įdegį fiksuojančios kosmetikos gamyboje. Po Šv. Tropezas jie siekia žvaigždžių prieš išeidami ant raudonojo kilimo, pavyzdžiui, „Sostų žaidimo“ aktorė Sofie Turner, aukščiausias modelis Heidi Klum ar įžymybė Emily Ratajkowsky. Kodėl šv. Tropezas laikomas geriausiu savitarnininku?


Ar tu tai žinai…

Šv. Tropezas šiuo metu yra pasaulinis lyderis, besirūpinantis makiažu, įžymybėmis ir stilistais. Prekės ženklo veidas buvo pati Kate Moss. Lenkijoje Šv. Tropezas tik įgyja didžiulį populiarumą.


Kodėl šv. Tropezas skiriasi nuo visų?

Savaiminio įdegio purškalai ir bronzuojantys losjonai Šv. „Tropez“ laimėjo populiarumo reitingą, nes:

  • jie neturi nemalonaus kvapo, būdingo raugintojams,
  • suteikti natūralų įdegį,
  • nepalikite dryžių ir dėmių,
  • nesudarykite ant odos riebios plėvelės,
  • tinka visų tipų odai,
  • yra paprastos ir greitai pritaikomos,
  • nėra parabenų,
  • yra 100% natūralių savaiminio įdegio medžiagų.

Mes mylim tai!

Mes mėgstame Šv. „Tropez“ už „Aromaguard“ formulę, kurios dėka savaiminio įdegio kvapai maloniau nei visi kiti. Prekės ženklui pavyko pašalinti savaiminio įdegio kosmetikai būdingą DHA kvapą.


9048_lp_01

AKCIJA – pasiimkite savaiminio įdegio gelį nemokamai!

Parengėme nedidelę akciją 🙂 Jei įsigysite bet kokį ST prekės ženklo produktą iki 2017 m. Rugpjūčio 13 d. TROPEZ, prie jūsų paketo prisijungsime nemokamai dušo želė, palaipsniui stiprinanti įdegį!
Informacija apie reklamą ir taisyklės


Nuomonės apie Šv. Tropezas

Norėdami įtikinti jus, kad visa tai tiesa, paprašėme moterų, kurios naudojasi šv. Tropezas apie atsiliepimus:

Malwina, 25 metai, Krokuva:

Kai mano draugai klausia, kaip greitai įdegti, kaip aš, mano atsakymas yra vienas – Šv. Tropezas. Likus mėnesiui iki atostogų pradedu naudoti serijos produktus Žaidimasdual Tan. Kadangi esu užsiėmęs ir neturiu laiko komplikuotoms grožio procedūroms, Šv. Tropezas yra puikus man! Aš tiesiog kasdien prausiuosi ja ir palaipsniui deginuosi. Paprasta ir nuostabu!

Iza, 29 m., Gdanskas:

Turiu labai lengvą veido spalvą, todėl degintis saulėje paprasčiausiai ne man. Bet kaip degintis be saulės? Mano bendradarbiavimas su savirašytojais nebuvo geras. Dėmės, oranžinė oda, nešvarios rankos – košmaras. Kol perskaičiau keletą teigiamų atsiliepimų apie Šv. Tropezas. Tai nėra pigiausi produktai rinkoje, bet aš sakau – kas man yra blogai, aš rizikuosiu. Prieš savo draugo vestuves išprotėjau ir nusipirkau „Self Tan Luxe Dry Oil“ – prabangų savaiminio įdegio kūno aliejų. Leiskite tik pasakyti, kad tai buvo geriausi kosmetikai išleisti pinigai mano gyvenime.


Ar tu tai žinai….

Šv. „Tropez“ savaiminio įdegio purškalas visame pasaulyje naudojamas kas 1 minutę, o prekės ženklo produktas parduodamas kas 15 sekundžių!


BANDYMAS: kuri Šv. Pasirinkite Tropezą?

Kaip greitai degintis, o gal kaip degintis nuolat ir palaipsniui? Atlikite testą ir mes jums pasakysime, kurią saulės priežiūros priemonę pasirinkti!

1. Iki šiol aš nenaudojau savaiminio įdegio arba naudojau juos atsitiktinai, nes:

A. Aš bijau dėmių

B. Negaliu jų apsivilkti

C. Dar neradau idealo

2. Labiausiai tikiuosi iš savęs įdegio:

A. jį būtų galima užsidėti net akimirką prieš renginį

B. pamažu sukūrė subtilų, subtilų įdegį

C. suteikė pastebimą, bet natūralų įdegį

3. Norėčiau naudoti Šv. Tropezas:

A. prieš svarbią progą. Po vakarėlio, vestuvių ar fotosesijos norėčiau jas nuplauti

B. Aš galiu jį naudoti kiekvieną dieną, jei tai nėra sudėtinga

C. kartą per laiką, kol įdegis išlieka kelias dienas po naudojimo

Sprendimas:

Dauguma A: nakties karalienė

Pasirinkite Šv. Tropezas iš serijos Momentinis įdegis, pvz., Šv. Tropez kūno losjonas veidui ar kūnui. Kosmetika skirta vienai dienai ar vakarui. Jie suteikia subtilų, auksinį įdegį, yra atsparūs vandeniui ir nepalieka dėmių ant drabužių. Po vakarėlio galite juos nuplauti po dušu. Puikiai tinka nekantriems ar bijantiems per didelio įdegio efekto.

Dauguma atsakymo B: Greitis link saulės

Jums yra gerų bronzuojančių balzamų, aliejų ir savaiminio įdegio iš „Gradual Tan“ serijos, pvz., Šv. „Tropez“ kasdienis veido losjonas. Taikant kasdien, tai leidžia palaipsniui sukurti gražų, natūralų įdegį, kuris išlieka ilgą laiką. Kosmetika ne tik įdegina, bet ir prižiūri odą. Šv. „Tropez Gradual Tan PLUS“ papildomai pasižymi nuo raukšlių ir stangrinamosiomis savybėmis.

Tinkamiausias C: Miss Summer

Jūs tikitės greito veiksmo ir ilgalaikio efekto iš savaiminio įdegio. Kosmetika iš serijos „Self Tan Classic“ arba „Self Tan Dark“, pvz., Šv. Tropezas arba Šv. Tropez bronzinis losjonas. Paprasta programa ir jūs turite įdegusį kūną (beveik) savaitę!

Vienodas skaičius ABC atsakymų: Saulės patrulis

Priklausomai nuo progos, jums reikia greito ar ilgalaikio produktų veikimo. Mūsų bestseleris – purškiamas savaiminio įdegio šv. „Tropez Self Tan Bronzing Spray“. Tai suteiks jums greitą natūralaus, auksinio ir tolygaus įdegio efektą. Kasdien naudojamas stiprins jo intensyvumą.


Ar tu tai žinai…

Šv. „Tropez“ sukūrė specialią pirštinę savaiminio įdegio priemonėms tepti ant veido ir kūno. Paruošti ir prižiūrėti įdegio aplikatorius Mitt palengvina tolygų kosmetikos naudojimą – be dryžių ir dėmių.


Kad įdegis išliktų kuo ilgiau …

Jei norite degintis ne tik greitai, bet ir visam laikui, išbandykite „Prep & Maintain“ serijos kosmetiką. Įdegio stiprinimo drėkinamasis kremas arba įdegio stiprinimo lakas maitins jūsų odą ir išlaikys įdegį. Išbandyk!

Parašykite komentarą