Treniruok viršutinę kūno dalį kaip šis amerikietis

Ar kada norėjote treniruoti viršutinę kūno dalį kaip kaskadininkas? Paprastai jie yra neišdainuoti filmo herojai, imantys smūgius, nukritę nuo tiltų ar aukštų pastatų viršūnių.

Mums pasiseks, Amerikos „Instagram“ žvaigždė ir mūsų kaskadininkas Ryanas Klarenbachas (@rynosaurasflex) padėjo jums atlikti žudiko viršutinės kūno dalies treniruotę. Bet nesijaudinkite, šioje treniruotėje nebus jokių mirtį trikdančių triukų, todėl galite padėti avarinius kilimėlius.

Nesvarbu, ar esate užstrigęs namuose, ar turite visą laisvalaikį pasaulyje, skirkite 30 minučių iš dienos, kad išbandytumėte šią sprogstamą treniruotę – nenusivilsite. Jokios įrangos ir jokio šurmulio. Tai taip paprasta.

Ryano Klarenbacho treniruotė

Paprašėme savo PT Chriso Appletono sumažinti triukšmą ir pateikti mums kiekvieno pratimo aprašymą. Jis siūlo 30 sekundžių ir 30 sekundžių poilsį 3 pratimams kiekvienam pratimui.

Plankas į Lokių lentą

„Lenta yra pakankamai sunki, kokia ji yra, ir yra puikus pratimas, skirtas nukreipti didelis skaičius raumenis ir stiprinant jėgą vienu judesiu. Pridedant lokio nuskaitymo lentą į mišinį, jūs pridėsite papildomos įtampos ant šerdį stabilizuojančių raumenų, judesio metu tvirtai laikydami kūną. Tai taip pat naudinga stiprinant apatinę nugaros dalį draugiškesnis ant jo “.

Pečių bakstelėjimai iki išskaidytų atsispaudimų

„Mes paimame spaudą ir priduriame šio judėjimo sunkumų. Sprogimas tarp skirtingų laipsniuotų padėčių visada suteikia daugiau darbo į stabilizuoti kūną, reikia daryti pečių čiaupus, tuo pačiu ribojant liemens judėjimą. Stabdant judesį, judesiui pridedamas sprogstamasis elementas, tuo pačiu metu dirbant skirtingose ​​krūtinės srityse.

Deimantiniai atsispaudimai

„Šiuo spaudimu jūs labiau izoliuojate savo tricepsą ir krūtinės raumenį, kuris yra ryškiausias jūsų krūtinėje. Deimantiniai atsilenkimai veikia tricepsą, krūtinės raumenis, ypač didžiuosius, ir priekinius deltinius raumenis. Tiesusis pilvas, įstrižainės, sėdmenys ir keturgalviai žandikauliai veikia kaip stabilizatoriai, kad jūsų kūnas būtų tiesus “.

Atvirkštinė lenta Tricepas Dipai

„Atvirkštinė lenta sustiprins apatinę nugaros dalį, šerdį ir atraminius raumenis, kad būtų lengviau išlaikyti kūną, įskaitant kojas ir sėdmenis, tačiau dabar jūs labiau izoliuojate tricepsą panardindami ir tuo pačiu metu dar labiau sustiprindami pečius.”

Paimkite namo pranešimą

Viršutinės kūno dalies treniravimas visada gali būti postūmis, ypač be sporto įrangos, kuri padėtų sukurti tą papildomą pasipriešinimą šiai sprogstamajai jėgai. Naudodamiesi tinkamais pratimais ir šiek tiek kūrybiškumo, galite atlikti galingą treniruotę bet kur.

Pabandykite mesti sau iššūkį atlikdami vieną po kito pratimą ir paversdami jį grandine. Gal net pabandykite padidinti kiekvieno pratimo laiką, kad jį pagardintumėte.