Tabletės laikiklis: kas yra

Mobiliųjų įrenginių tipas tablėtė Jų pranašumas yra viršutinis mobilumas. Tačiau kartais turime juos kažkur palaikyti, kad išlaisvintume rankas ar tiesiog būtume patogesni. Šiomis progomis gali nepakakti jų padėjimo ant lygaus paviršiaus arba prie sienos. Štai kodėl geriausia parama tablėtė!

Nes yra ne tik atramos tablėtė automobiliui, bet pastatyti, pavyzdžiui, ant stalo krašto ar net ant lentynos. Tai labai naudinga daugybei situacijų: geresniam audiovizualinio turinio vizualizavimui, finansų rinkos analizei ar grafiniam dizainui. Todėl mes jums išanalizuosime geriausias palaikymo sistemas tablėtė prieinama!

Svarbiausias

 • Yra planšetinių kompiuterių laikikliai, kuriuos galima naudoti lovoje, ant bėgimo takelių, su stalais ir kitais baldais. Universalumas yra norma. Jūs pasirenkate geriausiai jums tinkantį variantą!
 • Dauguma geriausių skliaustų tablėtė Jie dirba su mobiliaisiais įrenginiais nuo 4 iki 12 colių. Kaip matote, spektras yra platus, todėl retai kils problemų ieškant planšetinį kompiuterį.
 • Tai, kad modelis leidžia reguliuoti regėjimo kampą, yra idealu, kad neverstų juosmens ar gimdos kaklelio sričių. Apžvelgiame šį ir kitus pirkimo kriterijus paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausios atramos tablėtė: Mūsų mėgstamiausi

Nesvarbu, ar pasirinksite grafinę planšetę su ekranu, ar a tablėtė įprasta, viena iš geriausių atramų tablėtė tai gali būti labai naudinga daugeliu atvejų. Kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, mes nuodugniai išanalizavome rinką ir pasirinkome keturis kokybės variantus geromis kainomis ir pažymėtus įvairove. Pridedame trumpą kiekvieno iš jų analizę.

Geriausias palaikymas tablėtė bėgimo takeliui

Ar pagalvojote, kad negalėsite mėgautis audiovizualiniu turiniu naudodamiesi bėgimo takeliu ar treniruokliu? Na, su šia parama tablėtė galima naudoti „Lamicall“ bėgimo takelį.

Iš esmės jis išsiskiria universalumu, nes prisitaiko prie vairo, kurio skersmuo yra nuo 14 iki 34 mm, taip pat siūlo 360º pasukimą, kad galėtumėte turėti norimą žiūrėjimo kampą. Idealiai tinka prietaisams nuo 4,7 iki 12,9 colio.

Geriausias palaikymas tablėtė vonios kambariui ar virtuvei

„Cocoda“ siūlo šį planšetinių kompiuterių laikiklį, skirtą vonios kambariui, virtuvei ir kitų tipų sienoms. Dėl to jis gali būti naudojamas ant sienos, bet ir ant veidrodžių.

Be problemų tinka 4–11 colių planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams. Dėl besisukančių jungčių jis leidžia bet kokį matymo kampą. Mums tai patinka, nes tai leidžia, pavyzdžiui, ruošiant maistą lengvai laikytis receptų.

Geriausias palaikymas tablėtė stalo

Dėl plataus suderinamumo (priima 4–10 colių įtaisus), tai yra pigus planšetinių kompiuterių stovas, idealiai tinkantis stalams. Dėl savo dizaino jis leidžia patogiai žiūrėti kampu aukštyje, kuris atitinka akis. Tai idealiai tinka laikysenai gerinti ir galimai apatinės nugaros ar kaklo dalims sumažinti.

Būdamas toks lengvas, vos 135 gramų, jį lengva transportuoti. Estetiniu požiūriu mums patinka jo elegantiška ir labai funkcionali apdaila.

Geriausias lanksčių tablečių stovas

Esant plačiam suderinamumui, šį laikiklį galima montuoti tokiose įdomiose vietose kaip lovos galvūgalis arba stalo kraštas šalia jūsų mėgstamiausio fotelio. Dėl savo universalios reguliavimo sistemos galite peržiūrėti turinį nepriversdami laikysenos.

Atrama yra labai tvirta, nes ji turi keturis aliuminio, pluošto ir aukščiausios kokybės silikono sluoksnius. Griebimas ant paviršiaus taip pat paminkštintas, kad būtų išvengta įbrėžimų. Leidžia įkrauti įrenginį naudojant lopšį.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie skliaustus tablėtė

Geriausias pasaulis palaiko tablėtė ji yra sudėtingesnė, nei iš pradžių įsivaizduojama. Ar žinojote, kad yra siurbiamųjų tablečių laikikliai? Ar manote, kad visos galimybės yra užsikabinti ant stalo? Visiškai! Štai kodėl mes atsakome į keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie geriausius planšetinių kompiuterių laikiklius žemiau.

Siurbiamųjų tablečių laikikliai yra saugūs ir puikios alternatyvos naudoti, pavyzdžiui, vonios kambaryje. (Šaltinis: Guillem: 44973835 / 123rf.com)

Ar yra atramų tablėtė lovai?

Klausimas, kurį užduoda kiekvienas gero gyvenimo mėgėjas: ar yra lovų planšetiniai stovai? Taip! Su jais galite mėgautis filmais ar vaizdo žaidimais gulėdami ant lovytės. Paprastai jie dedami ant lovos galvos, todėl jei jūsų čiužinys neturi galvos, turėtumėte pasirinkti kitas alternatyvas, pavyzdžiui, lovos atramas. tablėtė sienai.

Gražus papildymas yra tas, kad juose yra sistema, leidžianti reguliuoti žiūrėjimo kampą pagal savo skonį. Naudojant vieną geriausių tablečių lovų atramų, nekoreguojant regėjimo lauko, gali kilti apatinės nugaros ir kaklo dalies problemų. Jei nenorite jų prikabinti prie sienos ar galvos, turite galimybių, kurios dedamos skrandžio lygyje.

Atramų privalumai ir trūkumai tablėtė

Skliausteliuose tablėtė automobiliams yra ne vienintelė galimybė sustabdyti planšetinį kompiuterį ore. Nenuostabu, kad taip yra, nes jei dažnai naudojatės, atrama yra beveik privalomas pirkinys. Be to, tai yra pagrindinis saugumo elementas, nes jis leidžia išvengti blogų atramų ir galimų kritimų, kurie galiausiai sugadina įrenginį. Bet yra ir daugiau:

Privalumas

 • Papildomas patogumas už mažą kainą
 • Dauguma leidžia jums pritaikyti žiūrėjimo kampą pagal skonį
 • Jie siūlo labai patogų papildomą saugumą
 • Paprastai jie pasižymi dideliu patvarumu
 • Jie nepažeidžia vietos, prie kurios jie laikosi ar užsikabina
 • Daugelis jų taip pat suderinami su mobiliaisiais telefonais
 • Puikus universalumas (paprastai veikia su 4-12 colių modeliais)
 • Leiskite prietaisą įkrauti, kai jis naudojamas

Trūkumai

 • Tai subtilūs mechanizmai, kuriems reikia geros priežiūros
 • Netinkamas reguliavimas gali sukelti nepageidaujamų nelaimingų atsitikimų

Ar siurbimo tablečių laikikliai yra saugūs?

Pirmiausia reikia patikslinti, kad yra dviejų tipų siurbiamųjų tablečių laikikliai. Pirmasis prilimpa prie tokių paviršių kaip sienos ar veidrodžiai, o antrasis palaiko mobilųjį įrenginį su įsiurbimo elementu. Nuo pirmojo varianto į savo modelį įtraukėme tikrai saugų modelį reitingą, taigi taip, jie yra saugūs, jei gerai pasirenkate.

Kalbant apie sekundes, jie yra geras pasirinkimas naudoti ant sofų ar lovų, o jų mechanizmas yra panašus į lazdos mechanizmą. autoportretasTodėl jie gali būti kiek nepatogūs, nes gali tekti pačiam juos laikyti, o tai pašalintų komforto faktorių palaikymo atžvilgiu. Geriausias dalykas apie šias alternatyvas yra patikrinti kitų vartotojų nuomones.

Pirkdami vieną geriausių rinkoje esančių planšetinių kompiuterių laikiklių, įsitikinkite, kad jis yra paminkštintas, kad nepažeistų baldų ar vietos, kur juos sukabinsite. (Šaltinis: Puhhha: 102585743 / 123rf.com)

Ar galiu įkrauti planšetinį kompiuterį naudodamasis stovu?

Daugumoje modelių įkrovimo įvestį atitinkančioje dalyje yra specialūs lizdai, todėl atsakymas yra „taip“. Žinoma, norint didesnio patogumo, geriausia juos naudoti pakrautus, nes kabelis gali apsunkinti planšetinio kompiuterio naudojimą. Be to, jūs jau žinote, kad laidus pakrauna velnias, o jūsų planšetinis kompiuteris gali baigtis ant žemės.

Kita vertus, planšetinio kompiuterio įkrovimas, naudojant jį su vienu iš geriausių „Mac“ laikiklių tablėtė priverčia būti šalia išleidimo angos. Tai gali sumažinti gaminio ergonomiką ir apsunkinti regėjimo kampo reguliavimą. Žinoma, lovoje vartojamos alternatyvos, kurios remiasi ant pilvo, šios problemos paprastai neturi, tik su kištuku.

Pirkimo kriterijai

Geriausios atramos tablėtė Jie yra puiki priemonė pagerinti komfortą ir išnaudoti visas šių mobiliųjų įrenginių galimybes. Bet kaip ir jūs remiatės patikimais kriterijais, norėdami nusipirkti vieną geriausių planšetinių kompiuterių už geriausią kainos ir kokybės santykį, tą patį reikėtų padaryti ir perkant idealią planšetę savo poreikiams ir situacijai.

Universalumas

Perkant vieną iš geriausių atramų tablėtė rinkoje turėtumėte pasidomėti kiekvieno modelio siūlomu universalumu. Norėdami tai padaryti, atsižvelkite į dvi pagrindines charakteristikas, būtent:

 • Suderinamumo laipsnis: Paprastai gera parama tabletės pigus arba aukščiausios klasės diapazonas gali dirbti su prietaisais nuo 4 iki 12 colių. Akivaizdu, kad vertė priklauso nuo modelio ir konkretaus prekės ženklo, tačiau mes kalbame pasauliniu mastu.
 • Planšetiniai kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai: Kai kurie geriausi planšetinių kompiuterių laikikliai rinkoje veikia ne tik su planšetiniais kompiuteriais, bet ir su mobiliaisiais telefonais. Tai puiku tuo atveju, jei norite mėgautis papildomu komfortu naudodamiesi abiem įrenginiais arba tais atvejais, kai turite didelių gabaritų mobilųjį telefoną.

Dauguma planšetinių kompiuterių laikiklių dirba nuo 4 iki 12 colių, todėl labai retai kyla problemų dėl suderinamumo. (Šaltinis: Adamowicz: 107742218 / 123rf.com)

Žiūrėjimo kampo reguliavimas

Kad planšetinių kompiuterių stovelis taptų vienu geriausių tabletės rinkoje vienas iš minimalių prašymų yra tai, kad jis suteikia galimybę reguliuoti žiūrėjimo kampą. Tai galima pasiekti naudojant vadinamąjį žąsų kaklą ar kitus besisukančius elementus. Pastaruoju atveju vertė bus atspindėta laipsniais.

Ši funkcija nėra užgaida. Naudojant vieną iš geriausių skliaustų tabletės rinkoje ieškoma ergonomikos ir patogumo. Dėl to galite išvengti kaklo ir nugaros problemų. Jei ketinate praleisti daug valandų su planšetiniu kompiuteriu, galbūt todėl, kad dirbate su juo, šio tipo funkcijos yra būtinos, kad jūsų kūnas nenukentėtų.

Subjektas

Geriausios tabletės rinkoje siūlo skirtingus laikymo būdus. Daugeliu atvejų tai gali būti skonio reikalas. Tačiau kitais atvejais tai priklausys nuo jūsų aplinkybių ar vietos, kur ketinate naudoti tabletės laikiklį:

 • Siurbimas: Idealiai tinka stiklui ar sienoms, pavyzdžiui, vonios kambariui. Jei norėtumėte mėgautis turiniu sėdėdami soste, siurbiamųjų tablečių laikikliai gali būti puikus pasirinkimas.
 • Griebtuvas: Lovos galvutėms ar stalo kraštams ar kitiems baldams. Puiku dirbti, pavyzdžiui, grafinio dizaino ar rinkos analizės srityje, taip pat patogiai praleisti laiką lovoje. Žinoma, spaustukas turi būti paminkštintas, kad nepakenktų baldams, su kuriais jį naudojate.

Patikrinkite, ar modelyje yra …