Terminis krepšys: kas geriausia

Terminiai maišeliai nėra naujas išradimas. Tačiau jie galėtų būti puikūs, nes jie idealiai tinka greitam šiandienos gyvenimo ritmui. Jie, be abejonės, yra geriausias būdas užtikrinti, kad maistas valgio metu gautų karštą maistą. Todėl jie yra idealūs, jei dirbate ar mokotės ne namuose ir nenorite ar galite pašildyti maistą mikrobangų krosnelėje.

Negana to, jūs taip pat galite juos pasiimti į išvykas, į paplūdimį ar net į iškylos kurį organizuojate tame parke, kuris yra priešais jūsų namus. Be to, dabartiniai terminiai maišeliai išsiskiria ne tik savo pritaikymu, bet ir pateikiami kruopštaus bei įvairaus dizaino. Norite sužinoti daugiau? Skaityk toliau!

Svarbiausias

 • Terminiai maišeliai naudojami maistui ir gėrimams gabenti taip, kad išlaikytų temperatūrą.
 • Terminiai maišeliai yra naudingi ekskursijoms, išvykoms į lauką ar paplūdimį, kelionėms, iškylos, kempingųir pasiimti maistą į darbą ar į studijų centrą.
 • Pirmasis pirkimo kriterijus, į kurį turite atsižvelgti rinkdamiesi terminį maišelį, yra jo naudojimas. Tai priklausys nuo jūsų turimos talpos, jums tinkamiausio dizaino tipo ir nuo to, ar jums to reikia su skyriais ar be jų.

Geriausi terminiai maišeliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Galvojate pirkti izoliuotą krepšį? Vis dar nežinote, kurį pirkti? Nesijaudinkite, „REWIEWBOX“ paruošėme jums pilną pasirinkimą su penkiais geriausiais rinkoje esančiais termo maišeliais.

Geriausias terminis krepšys, kurį galite nešiotis savo krepšyje ir kuprinėje

Tai leidžia nešiotis didelę talpyklą ir mažą buteliuką, arba didelį ir mažą indą.

Jis pagamintas iš pusiau standžios tekstilės medžiagos, kad apsaugotų turinį nuo galimų smūgių. Be to, jame yra didelis konteineris. Jis yra blaivaus juodo dizaino, todėl puikiai dera su viskuo.

Redakcinis vertinimas: Tai idealus terminis krepšys maistui nešiotis savo krepšyje ar kuprinėje, o ne visą dieną nešiotis kelis krepšius.

Geriausias maisto krepšys vaikams

Jį galima nešti už rankos arba ant peties. Be to, jis yra trijų skirtingų modelių su dinozaurų, vienaragių ir erdvės atspaudais, kurie džiugins jūsų vaiką.

Jis turi 8,6 litro talpos, turi reguliuojamą šoninę kišenę ir labai lengvai valomas.

Redakcinis vertinimas: Šis terminis krepšys idealiai tinka mažiausiems namuose, nes yra lengvas ir patogus.

Geriausias sulankstomas maisto maišelis

Be to, dėl trigubo izoliacinio sluoksnio jis pasižymi didele šilumine varža. Maistą galite laikyti temperatūroje iki dviejų valandų.

Jo talpa yra keturi litrai, jame yra dvi šoninės kišenės ir du 0,5 litro dangteliai.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad turi maisto maišelių dizainą, specialiai pritaikytą miesto jaunimui. Tai praktiška, ji yra valcuojama, patogi, lengva, sulankstoma ir tinka visiems stiliams.

Geriausia šiluminė kuprinė

Pirmiausia, nes tai gali būti ir terminis maišelis maistui, ir kuprinė darbui, studijoms ar kelionėms.

Jo talpa yra 28 litrai, jis gali išlaikyti maisto ir gėrimų temperatūrą iki 16 valandų. Jis pagamintas iš aukštos kokybės izoliacinės medžiagos ir PEVA pamušalo. Jo dizainas puikiai derina eleganciją ir patogumą.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria maksimaliu universalumu. Be to, nes jame yra daugybė daugiafunkcinių kišenių.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie terminius maišelius

Jei turite klausimų apie šiluminių maišelių veikimą, pranašumus, naudojimą ar kitus klausimus, tai yra jūsų skyrius. Nepamirškite pasidomėti ir užduoti klausimų pirkimo metu.

Terminiai maišeliai naudojami maistui ir gėrimams gabenti taip, kad išlaikytų temperatūrą. (Šaltinis: 罗 宏志: 150422800 / 123rf.com)

Kokie yra pagrindiniai terminių maišelių privalumai?

Nieko naujo neatrasime, jei pasakysime, kad su termo maišeliais jie visi yra privalumai. Tai, kas jus gali nustebinti, yra keletas jų teikiamų pranašumų. Žemiau galite peržiūrėti svarbiausių sąrašą.

 • Nebereikia valgyti pašildyto maisto. Galite mėgautis gaminamu ar perkamu maistu su originaliu skoniu.
 • Jie padeda sutaupyti. Jums nebereikia eiti į kampe esantį restoraną, kad nevalgytumėte pašildyto maisto mikrobangų krosnelėje.
 • Pamirškite pirkti greitą maistą, kad sutaupytumėte! Turėdami terminius maišelius, galite valgyti naminį maistą be išlaidų.
 • Jie rodo tikrai tvarkingus dizainus.
 • Jie yra lengvi ir lengvai transportuojami.
 • Galite juos naudoti kasdien arba konkrečioms išvykoms į lauką ar kitų rūšių lauko renginiams.

Kam reikalingas izoliuotas maisto maišelis?

Priežastys, kodėl jums gali prireikti izoliuoto krepšio, yra daug ir įvairių. Kai kurie iš labiausiai paplitusių yra šie:

 • Atnešti maisto į darbą ar į studijų centrą.
 • Vykti į ekskursiją.
 • Parsinešti maisto ir gėrimų į paplūdimį.
 • Sustokite praleisti dieną kalnuose ar lauke.
 • Ilgai kelionei.
 • Organizuoti kepsninę.
 • Norėdami atlikti a piknikas parke.
 • Praleisti stovyklavietėje ar praleisti kelias dienas a kempingas.
 • Dirbti maisto pristatymo vyru.

Kai kurie terminiai maišeliai yra dovanojami su keliais praktiškais dangteliais.

Kaip valomi terminiai maisto maišeliai?

Kadangi juose gabensite gėrimus ir maistą, ir tai gali būti kažkas, ką turite padaryti kasdien, svarbu, kad krepšys būtų švarus. Tai galite padaryti keliais būdais:

 1. Skalbimo mašinoje. Be jokios abejonės, paprasčiausias ir patogiausias būdas. Žinoma, jei įmanoma, prieš tai patikrinkite etiketę.
 2. Su karštu vandeniu, actu ir trupučiu baliklio. Galite sudrėkinti kempinę ir patrinti maišelio vidų.
 3. Su citrinos ir arbatmedžio aliejaus tirpalu. Norėdami tai padaryti, galite sumaišyti 800 ml šilto vandens su keturiais šaukštais sodos ir trimis ar keturiais lašais citrinos ir arbatmedžio eterinio aliejaus.

Kuo skiriasi izoliuotas krepšys nuo maisto?

Pagrindinis skirtumas tarp jų yra storis. Terminiai maišeliai yra gerokai storesni. To priežastis yra ta, kad maisto maišelių funkcija yra apsaugoti maistą nuo saulės ir temperatūros pokyčių. Taigi jiems nereikia taip ilgai laikyti maisto temperatūros, jie yra dar svarbesni, kad užima mažai vietos.

Kaip išsirinkti geriausią profesionaliam naudojimui skirtą terminį maišelį?

Jei norite pasirinkti geriausios kokybės terminį maišelį, kuris suteikia jums geriausius privalumus, taip pat yra patogus ir garantuoja gerą ilgaamžiškumą, turėtumėte ieškoti:

 • Atsparus: Ypač jei ketinate jį naudoti dažnai.
 • Šiluminė talpa: Maisto temperatūrą turite palaikyti mažiausiai dvi – tris valandas.
 • Lengvas ir patogus nešioti: Turėkite omenyje, kad tikriausiai jį nešiosite kelias valandas per dieną, kelias dienas per savaitę, todėl gali tekti judėti dviračiu.
 • Gebėjimas: Jis turi būti pakankamai talpus, kad galėtumėte nešiotis maistą ir gėrimus, kuriuos reikia gabenti. Be to, įdomu tai, kad jis turi keletą interjero skyrių, kad produktai būtų kuo geriau paskirstyti.

Terminiai maišeliai yra naudingi ekskursijoms, išvykoms į lauką ar paplūdimį, išvykoms, iškyloms, stovyklavimui, maisto nešiojimui į darbo centrą ar studijų centrą. (Šaltinis: „Kosmos111“: 97282538 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamiausią terminį maišelį, mes parengėme jums sąrašą su keletu tinkamiausių tokio tipo produktų pirkimo kriterijų. Jie yra tokie:

Ką darysite su termo maišeliu?

Pirmas dalykas, apie kurį turite galvoti pirkdami izoliuotą krepšį, yra tai, kaip jį ketinate naudoti. Jei tiesiog norite, kad į darbą imtųsi indą su maistu, jums gali užtekti mini maisto maišelio.

Kita vertus, jei ieškote krepšio, leidžiančio gabenti maistą keliems žmonėms vienai dienai šalyje, jums reikia didelio ir lengvai gabenamo.

Jei tai yra krepšys, kurį daugiausia ketinate nešiotis automobilyje, jums nereikės daug jaudintis dėl jo dizaino. Norint patogiai nešiotis didelį kiekį maisto ar gėrimų, idealiai tinka terminės kuprinės. Be to, kai kurie turi dizainą, leidžiantį juos naudoti kaip kuprinę darbui ar pasiimti į pamokas.

Nebereikia valgyti pašildyto maisto. Galite mėgautis gaminamu ar perkamu maistu su originaliu skoniu. (Šaltinis: Esichas: 129259377 / 123rf.com)

Gebėjimas

Terminio maišelio talpa paprastai bus išreikšta litrais. Norėdami pasiimti konteinerį į darbą, galite turėti pakankamai mažo, kurio talpa yra penki ar net mažiau. Tačiau stovyklavimui a piknikas ar kepsninę, jums reikės daugiau talpos vietos. Gera atskaitos vertė gali būti apie 20 litrų.

Dizainas

Yra daugybė įvairių terminių maišelių dizaino, skirtų skirtingiems vartotojams ir skirtingiems galimiems naudojimo būdams.

 • Terminiai mini krepšiai: Puikiai tinka nešiotis savo krepšyje ar kuprinėje.
 • Butelio formos terminiai maišeliai: Sukurtas taip, kad galėtumėte sportuoti ir ilgiau laikyti gėrimą šaltą.
 • Terminiai krepšiai portfelio arba lagamino pavidalu: Jie paprastai būna didesni ir gana universalūs.
 • Terminiai maišeliai maišelio pavidalu: Idealiai tinka pasiimti į darbą kelias lėkštes maisto. Jie paprastai pasižymi elegantišku dizainu, tinkančiu net formaliausiems nustatymams.
 • Terminės kuprinės: Jie siūlo didelę talpą ir daugybę naudojimo galimybių. Jie yra ypač patogūs, todėl yra idealūs, jei jums teks su jais keliauti kelias valandas.
 • „Cooler“ stiliaus krepšiai: Geriausias pasirinkimas už jį kempingas ar nuvežti juos į paplūdimį.
 • Jaunatviško dizaino terminiai krepšiai: Geriausias variantas vaikams pasiimti maistą į mokyklą ar išvyką.

Kita vertus, jus gali dominti lanksčios konstrukcijos terminis maišelis, nes tokiu būdu galite daug lengviau laikyti ir transportuoti tuščią.

Jei jums reikia ilgiau laikyti maistą šaltą, galite įdėti šalto ar ledo pakelius ir įdėti juos tarp maisto.

Skyriai ir kišenės

Tarp daugybės esamų šiluminių maišelių modelių rasite nuo tų, kurių interjero dizainas yra skirtingas skyrius, ir tų, kurie nori palikti visą interjerą beviltišką. Skyriai gali būti įvairaus dydžio ir formos, nors ir skirti …