Tiksli skalė: kas yra

Kiek kartų neteisingai matuojant ingredientus buvo suklydęs kepimo receptas? Ar mes žinome apie riziką klaidingai apskaičiuoti vaisto dozę? Galėtume užduoti dar daug klausimų. Visuose iš jų atsakymas veda mus į poreikį turėti tikslią skalę mūsų namuose.

Šie prietaisai, kurie šiandien dažniausiai yra skaitmeniniai, gali mums labai padėti. Ne tik paminėtuose pavyzdžiuose, bet ir papuošalų, aukso, skysčių ir daugelio kitų daiktų svėrimui. Jo tikslumas yra tobulas. Tai labai mažo dydžio mašinos, kurias lengva transportuoti ir laikyti. Be to, jo kaina yra minimali.

Svarbiausias

 • Tikslios svarstyklės leidžia būti tiksliems atliekant matavimus, kurie nepripažįsta gedimų, pvz., Papuošalų, vaistų svorio ar kepimo receptų.
 • Pastaruoju metu elektroniniai prietaisai palengvino mūsų svėrimo užduotis, juos taip pat buvo labai lengva valdyti.
 • Papildomos funkcijos, prieinamos skaitmeninėms tikslumo svarstyklėms, palengvina vartotojo operacijas, taip pat atveria naujas galimybes atliekant svėrimus, kaip vėliau pamatysime pirkimo kriterijuose.

Geriausios precizinės svarstyklės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Tiksliųjų svarstyklių diapazonas yra platus. Be to, to paties lygio produktų skirtumai yra beveik nežymūs. Todėl mes rekomenduosime keturis modelius su keliais variantais. Idealiai tinka virtuvei ir papuošalams, be kita ko. Kai kurie iš jų yra mažo dydžio, o kiti labai tikslūs. Galbūt vienas iš jų galėtų būti tas, kurio ieškote.

Pilniausia tikslumo skalė

Kišeninė svarstyklė, kurią galite saugiai pasiimti iš namų, pavyzdžiui, jei turite sverti vaistus, papuošalus, naminių gyvūnėlių ėdalą. Jis turi platų panaudojimo spektrą.

Jo tikslumas svyruoja nuo 0,01 iki 500 gramų, todėl jį galima naudoti įvairiai, pavyzdžiui, virtuvėje ir papuošaluose. Platforma pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jame yra LCD ekranas.

Redakcinis vertinimas: Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno platformos. Jis yra tikslus, tvirtas ir lengvai naudojamas.

Tiksli virtuvės svarstyklės

Jis turi didelį LCD ekraną, kurį lengva skaityti. Jį labai lengva valyti ir naudoti. Be to, jis turi jautrius raktus.

Jis turi automatinio išjungimo funkciją, o jo svoris yra 5 kg, tikslumas – 1 g.

Redakcinis vertinimas: Tai idealiai tinka virtuvei, nes joje yra nuimamas dubuo.

Tiksli papuošalų skalė

Tiksli skaitmeninė svarstyklė, tinkanti bet kurioje kišenėje. Sveria iki 300 gramų (nuo 0,01 gramo).

Jis turi matuoti miltelių pavidalo ir skystų ingredientų grynąjį svorį. Apsauginis dangtis veikia kaip svėrimo indas. Jis išsijungia po 90 sekundžių nenaudojimo. Baterijos yra komplekte.

Redakcinis vertinimas: Idealiai tinka sverti papuošalus, auksą, sidabrą ar monetas. Jis taip pat naudojamas maistui ir kitiems daiktams.

Nešiojama didelio tikslumo skalė

Jis yra elegantiškas, lengvas ir labai mažo dydžio, o tai palengvina jo perkeliamumą.

Jis turi taros funkciją. Jį lydi pincetų rinkinys ir du 10 gramų kalibravimo svoriai. Naudoja keturias baterijas, kurios taip pat yra pakuotėje.

Redakcinis vertinimas: Šis skaitmeninis modelis gaminamas su pažangiais didelio tikslumo jutikliais. Jo talpa svyruoja nuo 0,001 gramo iki 20 gramų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie tikslias svarstykles

Kaskart įsigydami gaminį, turime pareigą žinoti jo savybes, privalumus ir trūkumus. Trumpai tariant, bet kokia detalė, kuri gali padėti mums rasti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį įrenginį. Šiame vadove bandysime atrasti viską, ką šis produktas gali mums pasiūlyti.

Tikslios svarstyklės leidžia būti tiksliems atliekant matavimus, kurie nepripažįsta gedimų, pvz., Papuošalų, vaistų svorio ar kepimo receptų. (Šaltinis: Hootie2710: 34391115 / 123rf.com)

Kas yra tiksli skalė?

Svarstyklės yra prietaisai, naudojami kūno svoriui nustatyti. Paprastai jie turi horizontalią platformą, ant kurios uždedamas sveriamas daiktas. Nurodydami tikslumo skalę, prie pirmiau minėto pridedame jo puikų pajėgumą būti ypač tiksliems matuojant, ypač jei tai yra beveik nereikšmingi svoriai.

Kai sveriate kg apelsinų, tikriausiai nekuriate dramos, jei yra vieno miligramo klaida.

Bet jei kalbėsime apie vaistų ingredientų ar net vertingų daiktų, tokių kaip auksas ar papuošalai, svėrimą, viskas pasikeis. Sveikata ir ekonomika yra ant kortos. Maisto gaminimo recepte nedideli skirtumai gali turėti pasekmių.

Kokias charakteristikas turėtų turėti tikslumo skalė?

Tiksliosios svarstyklės yra prietaisai, kurie bent vartotojui nesiūlo didelio kompleksiškumo, nepaisant to, kad jie turi gana įvairias funkcijas, palyginti su kitų tipų prietaisais, kurie taip pat naudojami svėrimui. Žinokime pagrindines elektroninės tikslumo skalės savybes:

 • Tikslumas: Niekam neprarandama funkcija. Būtent pagrindinis. Šios skalės turi nežymią klaidų ribą. Jo skaitymo talpa yra nuo 0,001 iki 0,01 gramo iki skaičių, kuris paprastai neviršija 2 kilogramų. Paprastai yra 20, 50, 100, 200 arba 500 gramų.
 • Lengvas vairavimas: Mechaniniai modeliai neturi paslapčių. Elektronikos taip pat. Jo valdymas yra labai paprastas. Tiesiog išmokite porą funkcijų. Tik tuo atveju, instrukcijų vadovas gali mus pašalinti iš bet kokių abejonių, kurios gali kilti.
 • Matavimo vienetai: Šie prietaisai dažniausiai leidžia sverti skirtingais matavimo vienetais. Net atlikite konversijas tarp jų.
 • Papildomos funkcijos: Priklausomai nuo modelio, mes galime rasti tokias funkcijas kaip automatinis išsijungimas po kelių sekundžių nedirbant. Taip pat galimybė nustatyti tarą taip, kad ji atimtų konteinerio svorį iš viso rezultato. Arba pridėti elementų svorį arba suskaičiuoti pasvertus objektus.
 • Skaitmeninis: Jie turi skystųjų kristalų ekraną, kuriame galime patikrinti svėrimo rezultatus ir sekti kitų rūšių veiksmus, kuriuos atliekame. Kai kurie modeliai leidžia jį prijungti prie kompiuterių ar kitų elektroninių prietaisų.
 • Maitinimas: Šių svarstyklių veikimui reikalingos baterijos, paprastai baterijos, arba jos turi būti prijungtos prie elektros srovės.
 • Kaina: Dauguma modelių turi labai prieinamą ekonominę vertę. Kai kuriais atvejais jo kaina net nesiekia dviejų skaitmenų.

Vienas iš labiausiai paplitusių tiksliųjų svarstyklių yra virtuvėje.
(Šaltinis: Bochkarev: 21565563 / 123rf.com)

Kokie yra tiksliųjų svarstyklių privalumai ir trūkumai?

A priori, tiksliosios svarstyklės yra geriausias būdas tiksliai išmatuoti daiktų ar daiktų svorį. Bet tai nereiškia, kad visi yra privalumai. Jie taip pat siūlo neigiamų taškų, nors jie nėra pakankamai svarbūs, kad nepirktų šio produkto, todėl yra naudingi ir reikalingi. Šiaip ar taip, pažinkime juos:

Privalumas

 • Šių prietaisų tikslumas yra beveik tobulas, jų paklaidos yra praktiškai nereikšmingos
 • Tiksliausių prietaisų skaitymo talpa yra 0,001 gramo, tačiau įprasta – 0,01 gramo
 • Automatinis kalibravimas reiškia, kad vartotojas neprivalo atlikti šios užduoties rankiniu būdu
 • Šios svarstyklės veikia su įvairiais matavimo vienetais (gramais, uncijomis, svarais)

Trūkumai

 • Mažas daugumos modelių dydis apsunkina kai kurių elementų pasverimą
 • Šie prietaisai paprastai nepriima didelių svorių, nors kai kurie pasiekia 2 kilogramų ribą
 • Maža kaina reiškia, kad kai kurios jo statybinės medžiagos nesuteikia ilgaamžiškumo garantijų
 • Daugeliu atvejų instrukcijų vadovai nėra ispanų kalba

Kuo skiriasi tiksliųjų papuošalų svarstyklės?

Vienas iš tiksliųjų svarstyklių panaudojimo būdų, ypač profesionaliu lygiu, yra pasverti juvelyrinius dirbinius, tokius kaip auksas, sidabras, brangakmeniai, papuošalai ir visų rūšių daiktai, susiję su šia veikla. Tarp savybių, kurias turėtų turėti juvelyrų naudojami prietaisai, išsiskiria:

 • Patikrinti: Šios skalės turi būti patikrintos pagal Europos Sąjungos reglamentus, kai atliekamos kai kurios operacijos. Pavyzdžiui, verslo santykiuose, kai produktą lemia svoris. Arba vykdant oficialią veiklą, kurioje nustatomi tarifai ar sankcijos.
 • Skirtingi matavimo vienetai: Be to, kad juvelyrinės svarstyklės galėtų sverti gramais ar kitais matavimo vienetais, turėtų būti galimybė pasverti karatais.
 • Tikslumas: Idealiu atveju tikslumas neturėtų viršyti 0,01 gramo. Paprastai tai yra mažos svarstyklės, kurių maksimali svėrimo galia yra maža, beveik neviršija 500 gramų, nors yra ir išimčių.
 • Kompiuterio jungtis: Tai yra galimybė, kurią siūlo kai kurie prietaisai ir kuri gali būti naudinga papuošalams gaminti. Gautus rezultatus galima perkelti į kompiuterį per USB jungtį.

Kokie yra virtuvės svarstyklių tipai ir kokias savybes jie turi?

Vienas iš labiausiai paplitusių tiksliųjų svarstyklių yra virtuvėje. Šis prietaisas palengvina virėjų darbą, nesvarbu, ar jie profesionalai, ar namų virėjai. Daugelyje receptų būtina tiksliai atlikti matavimus, ypač kai reikia kepti. Kad galėtume pasverti maistą ar ingredientus, turime dviejų tipų prietaisus:

Mechaninės svarstyklės

Tai klasika, ta, kurią mes visi naudojame prieš naujausių laikų technologinę pažangą. Jie dirba be baterijų ar baterijų ar elektros srovės. Jie svorį pažymi adatomis. Jo tikslumas nėra toks tikslus. Šioje kategorijoje yra du variantai:

 • Elastinga spyruoklė: Ši spyruoklė deformuojasi, kai ant platformos viršaus uždedamas svoris.
 • Atsvara: Jie yra tai, ką mes paprastai žinome kaip pusiausvyrą. Naudokite svirtinę sistemą. Jums reikia svorio ir atsvaros.

Elektroninės svarstyklės

Jie yra tiksliausi svėrimo įtaisai. Jo veikimas yra elektroninis, o rezultatas išreiškiamas skaitmeniniame ekrane. Jiems reikia baterijų, paprastai baterijų, kad galėtų atlikti savo funkcijas.

Pastaruoju metu elektroniniai prietaisai palengvino mūsų svėrimo užduotis, juos taip pat buvo labai lengva valdyti. (Šaltinis: Kachmar: 102690536 / 123rf.com)

Kokiais tikslais mums reikia tiksliausių svarstyklių?

Galėtume sakyti, kad tikslumo skalės paklaida turėtų būti kuo mažesnė, neatsižvelgiant į tai, kokią paskirtį jai suteiksime. Tai ne tas pats …

Parašykite komentarą