„TinyTake“ apžvalga ir kur d

Jei norite sukurti programinę įrangą, įrašyti pristatymą ar fotografuoti nejudančius ekranus, „TinyTake“ gali būti būtent tai, ko jums reikia.

Tai nėra skirta žaidimams užfiksuoti (tam jums bus geriau, pavyzdžiui, „OBS Studio“), tačiau jį naudoti yra labai paprasta ir suteikiama papildoma 2 GB internetinės vaizdo įrašų ir visiško ekrano griebimo vietos premija.

Nemokama „TinyTake“ versija leidžia įrašyti iki penkių minučių ruože ir yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Jei norite daryti ilgesnius įrašus, naudoti juos komerciškai, pridėti komentarų ar įkelti juos tiesiai į „YouTube“, turėsite patikrinti įvairias „TinyTake“ aukščiausios kokybės parinktis.

Jei planuojate vienkartinį projektą, jus domins „TinyTake“ savaitės bilietas. Už 9,95 dolerių (apie 8 svarus, 13 AUD) gausite visą aukščiausios kokybės funkcijų rinkinį be įsipareigojimo suteikti pilną metinę licenciją.

Vartotojo patirtis

Prieš atsisiųsdami „TinyTake“, būsite paraginti sukurti paskyrą naudodami savo el. Pašto adresą ir sukurti unikalų padomenį savo debesies saugykloje. El. Paštu gausite pradinį slaptažodį, kurį būsite paraginti pakeisti pirmą kartą prisijungę. Kai tai bus padaryta, būsite pasirengę pradėti įrašinėti.

Galite naudoti „TinyTake“ ne tik fotografuodami nejudančius vaizdus ir vaizdo įrašus iš savo darbalaukio, bet ir naudodami nemokamą saugyklos vietą, jei norite įkelti failus iš savo kompiuterio ar „Mac“.

Yra labai įvairios įrašymo ir fiksavimo galimybės. Galite pasirinkti fiksuoti rankiniu būdu pasirinktą ekrano sritį, konkretų langą, visą ekraną arba vaizdą ar vaizdo įrašą iš savo interneto kameros – visa tai pasiekiama per patogius sparčiuosius klavišus.

1 vaizdas iš 4

Kad galėtumėte naudoti „TinyTake“, turite pasirinkti debesies saugyklos padomenį
2 vaizdas iš 4

Lengva pasirinkti pasirinktinę sritį, kurią norite įrašyti

Lengva pasirinkti pasirinktinę sritį, kurią norite įrašyti
3 vaizdas iš 4

Galite įrašyti vaizdo įrašą į savo kompiuterį arba įkelti į „TinyTake“ serverius

Galite įrašyti vaizdo įrašą į savo kompiuterį arba įkelti į „TinyTake“ serverius
4 vaizdas iš 4

Jei nuspręsite įkelti įrašą, galite nedelsdami jį bendrinti naudodamiesi pateikta nuoroda

Jei nuspręsite įkelti įrašą, galite nedelsdami jį bendrinti naudodamiesi pateikta nuoroda

Kai baigsite įrašyti, vaizdo įrašas bus atidarytas paprastu redaktoriumi. Tai šiek tiek erzina, nes anotacijos ir piešimo parinktys yra prieinamos tik tuo atveju, jei įsigijote prenumeratą, tačiau tai leidžia jums peržiūrėti klipą prieš jį išsaugant.

Mygtukas „Išsaugoti ir bendrinti“ suteikia dvi parinktis: „Išsaugoti vietoje“ ir „Įkelti į„ YouTube “. Kaip ir redagavimo įrankiai, pastarasis yra prieinamas tik tuo atveju, jei esate mokamas abonentas, tačiau „Išsaugoti vietoje“ suteikia galimybę išsaugoti vaizdo įrašą vietiniame diske arba naudoti „TinyTake“ debesies saugyklą.

Jei nuspręsite įkelti vaizdo įrašą, jums bus suteiktas bendrinimo URL, kurį galėsite naudoti iškart. Galite prisijungti ir peržiūrėti visus savo įkeltus vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir kitus failus prisijungę prisijungę TinyTake.com. Čia vienu paspaudimu galite tvarkyti visą turinį ir atsisiųsti viską, ko jums reikia.

Varžybos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *