Plaukų slinkimo šampūnas

Kiekvieną dieną mes prarandame apie 100 plaukų, o jų vietoje nuolat auga nauji. Plaukų slinkimas yra fiziologinis elementas, kuris pašalina silpnus pažeistus plaukus, pakeisdamas juos naujais. Kas, jeigu plaukų slinkimas nenori ataugti? Esant tokiai situacijai, belieka susitaikyti su nuplikimu arba pradėti kovą atstatant savo šukuoseną.

Anti-kalkių šampūnas

Plikimo problema nepriklausomai nuo amžiaus ja serga beveik 40% lenkų. Plaukų slinkimo priežastis gali būti genetinė būklė, ligos, kūno apkrova, netinkama mityba, per didelis stresas, priklausomybė ar hormoniniai pokyčiai. Varginantis negalavimas paliečia ne tik vyrus ir moteris, bet ir vaikus. Plykimas tai turi įtakos jūsų savijautai, savigarba ir gana dažnai yra socialinės kritikos elementas, ypač mokykliniame amžiuje. Su plaukų slinkimu kovojantis žmogus gana dažnai praranda pasitikėjimą savimi ir suvokia save kaip mažiau patrauklų.

Holivudo garsenybių šukuosenos ir daugybė plaukų šampūnų reklamų gali padaryti plikantį žmogų sudėtingos būklės, o tai gali turėti ilgalaikį poveikį psichinei sveikatai. Daugelis žmonių plaukų slinkimą suvokia kaip sąlygą, su kuria turite susitaikyti. Kaip rodo tyrimai, alopecija yra ligasu kuriais galite kovoti, ne tik sustabdydami plaukų slinkimą, bet ir atstatydami vešlias garbanas.
Plaukų slinkimo sustabdymas, galite pradėti nuo atitinkamo šampūno. Mes atsakome į reitingo klausimą: kokį plaukų slinkimo šampūną rinktis, kad sustabdytumėte plaukų slinkimą?

Šampūnų nuo plaukų slinkimo sąrašas 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite plaukų džiovintuvų sąrašas susilpnėjusiems plaukams ir kaip padidinti šukuosenos apimtį

Aukščiau rasite mūsų nuosavą šampūnų, skirtų plaukų slinkimui, reitingą tiek vyrams, tiek moterims. Jei nežinote, kokį šampūną nuo plaukų slinkimo rinktis, naudokite reitingą. Mes puikiai žinome, kad plaukų slinkimas gali veiksmingai apsunkinti gyvenimą, todėl, kurdami reitingą, atsižvelgėme ne tik į geriausius plaukų slinkimo šampūnus, bet ir į tuos, kuriuos dažniausiai rekomenduoja ir parenka mūsų skaitytojai, kurie turi ir gerų nuomonių, teigiami daugelio bandymų rezultatai. Nedvejokite ir pasirinkite gerą plaukų slinkimo šampūną – mūsų sąrašas jums tai padės.

Plaukų slinkimo priežastys

Prieš pradedant gydymą, patartina nustatyti nuplikimą sukeliantį šaltinį. Gana dažnai kolageno apvalkalas aplink plaukų svogūnėlį tampa fibrozinis. Presuota plaukų šaknis yra nepakankamai maitinamadėl ko praranda tvirtumo galvos odoje tvirtumą. Ploni, mažiau maitinami plaukai slenka, todėl plauko folikule nėra jokių sąlygų, kad matrica galėtų ataugti kitą plauką.

 • Hormoniniai sutrikimai – yra dažniausia plaukų slinkimo priežastis veikia vyrus sulaukus 40–50 metų, o moterims po menopauzės – nutraukus kontracepciją ar susilaukus kūdikio. Atsiradus hormoniniam organizmo sutrikimui, plaukų augimo fazė sutrumpėja. Pagrindinė įtaka plaukų augimo fazės ilgio pokyčiams yra androgenai ir hormonai, įskaitant testosteroną. Dėl hormonų disbalanso testosteronas virsta kenksminga DHT molekule, kuri veiksmingai pažeidžia plaukų folikulus. Moterų plaukų slinkimas atsiranda dėl androgenų perprodukcijos ar trūkumo, kurių pusiausvyra organizme sutrinka dėl kiaušidžių ligų ir menopauzės. Hormoniniai organizmo sutrikimai daro įtaką plaukų folikulų mitybos balansui ir nepakanka paprasto papildymo.
 • Skydliaukės liga – plaukų išvaizdą veikia hipertirozė ir hipotirozė. Problema hipotirozė
  pasireiškia plonų, sausų ir retų plaukų pavidalu. Pernelyg aktyvus Skydliaukė tai sukelia bendrą alopeciją ar apnašų plaukų slinkimą. Viena iš ligų, pažeidžiančių vešlius plaukus, yra Greivso-Basedowo ligakenkia plaukams. Išsivysčiusi liga skatina skydliaukę gaminti imunoglobuliną, kuris pagreitina plaukų senėjimo procesą dėl medžiagų apykaitos spartėjimo. Metabolizmo skatinamas kūnas negali suteikti plaukų šaknų maistinės vertės, šiuo atveju jis yra pakankamas šampūnas nuo plaukų slinkimo, yra vienas iš šukuosenos taupymo būdų.
 • Vitamino trūkumas – sukelia vadinamąjį difuzinė alopecija, pasireiškianti naudojant lieknėjimo dietą. Baltymų, aminorūgščių, geležies ir cinko trūkumas sukelia plaukų slinkimą visame galvos paviršiuje. Apriboti kalorijų kiekį iki 50% kūno poreikių gali būti labai pavojinga plaukams panaši į vienkartinę dietą (vieno komponento dieta). Maistinių medžiagų trūkumas galvos odoje gali pradėti kryžiaus žygį su nuplikimu. Pradėdami dietą, pasirūpinkite, kad naudodamiesi suteiktų vertę plaukų šaknims maitinamasis šampūnas dėl plaukų slinkimo ir kreipkitės į gydytoją.
 • Apsinuodijimas
  – ilgalaikis kenksmingų medžiagų, esančių įvairiose cheminėse medžiagose, poveikis gali pasireikšti plaukų slinkimo proceso pradžioje. Plikimo procesas gana dažnai nepasireiškia staiga, prieš jį dvi savaites anksčiau prasideda negalavimas. Nesugebėjimas sustabdyti apsinuodijimo proceso, lemia visų plaukų slinkimą per kelias dienas. Dažna apsinuodijimo priežastis yra darbas su buitinėmis cheminėmis medžiagomis, kurios naudojamos įvairiems paviršiams valyti. Galima sukelti apsinuodijimą įkvepiant kenksmingas medžiagas, pavojingiausias yra tiesioginis vartojimas, kai rekomenduojama apsilankyti ligoninėje. Norėdami pagreitinti atstatymo procesą, esant palankioms plaukų ataugimo sąlygoms, turėtumėte naudoti pagalbinę priemonę šampūnas nuo plaukų slinkimo.
 • Stresas
  – Psichogeninę alopeciją organizme sukelia per didelė prolaktino gamyba. Plaukų susilpnėjimas taip pat gali sukelti nervinį galvos įbrėžimą, kuris taip pat gali būti psichologinis. Psichogeniniai veiksniai gali būti stresinės situacijos darbe, namuose, gimdymas ir kivirčai su artimaisiais. Per daug streso dėl to plaukai gali ilsėtis arba sukelti folikulitą, susilpnindami plaukų struktūrą. Be atsipalaidavimo užsiėmimų, rekomenduojama naudoti šampūnai, reguliuojantys mineralų balansą
  galvos odoje.
 • Blogas viliojimas
  – dėl nepakankamų grožio procedūrų gali pasireikšti per didelis plaukų slinkimas, kuris po 25 metų amžiaus taip lengvai neatauga. Neteisingas, agresyvus šepetys, kurį sukelia skubėjimas iškart po plovimo, prisideda prie galvos odoje įsiliejusių plaukų susilpnėjimo. Jei plaukai yra nepakankamai maitinami ir susilpnėję, jie taip pat gali sukelti vietinę alopeciją.

Norėdami išvengti plaukų slinkimo, turite veiksmingai maitinti galvos odą ir leisti daugiau žievės šaknų įsitvirtinti plaukų žievėje. Jei norite pasirinkti gerą plaukų slinkimo šampūną, patikrinkite mūsų dabartinį reitingą.

Kiekvieną dieną plaukai patenka į džiūstančią saulę, aštrius vėjo gūsius ar kietą vandenį. Be to, dažant plaukus kartu su permu, plaukai tampa silpnesni ir rečiau atauga stipriai įsišaknijus. Visapusišką pagalbą atstatant svajonių šukuoseną teikia specializuoti šampūnai nuo plaukų slinkimo.

Į ką atkreipti dėmesį perkant plaukų slinkimo šampūną?

Plaukų slinkimo šampūnai neišgydo nuplikimo problemos šaltinio, tačiau jie nuramina ir pašalina žalą, susijusią su plaukų svogūnėlio šaknų sistemos silpnėjimu. Išorinė operacija dėl šampūno galvos oda yra tinkamai maitinama, o plaukai turi tvirtą pagrindą augimui. Be to, šampūnas nuo nuplikimo maitina visus plaukuspuoselėjant jo struktūrą ir suteikiant jam pakankamai elastingumo, kuris apsaugo nuo lūžių. Šampūnų pasirinkimas plaukų slinkimui rinkoje yra labai didelis ir gali būti painus, todėl siūlome į ką atkreipti dėmesį renkantis tinkamą plaukų slinkimui skirtą šampūną ir kokių ingredientų reikėtų vengti. Be to, be vadovo, mes parengėme šampūnų, skirtų nuplikimui, reitingą, atsižvelgdami į efektyviausius ir dažniausiai pasirinktus šampūnus nuo nuplikimo vyrams ir moterims.

Ko reikėtų vengti renkantis šampūną? – juodasis sąrašas.

Valymo ingredientai

 • Ploviklis
  SLS – Natrio laurilsulfatas prisideda prie to, kad plaukai tampa plokšti, sunkūs ir nepatrauklūs. Šampūne esantis SLS komponentas sukelia intensyvų putojimą ir gerai susidoroja su riebaluotais plaukais, deja, jis turi džiovinimo ir dirginančių savybių, todėl neigiamai veikia dažną galvos plovimą.
 • ŠILDOS Natrio Lauretho sulfatas – SLS variacija turi švelnesnį poveikį, gali išsausinti galvos odą, sukelti niežėjimą ir dirginimą.
 • Parabenai
  (Metilparabenas, etilparabenas, lsopropilparabenas, propilparabemas, butilparabenas, benzilparabenas) yra konservantai, kuriuos gamintojai naudoja įvairiai kosmetikai, kad padidintų produkto galiojimo laiką. Konservantai, jei naudojami per dažnai, gali sukelti alerginį odos uždegimą. Parabenai yra viena iš išsamiausiai ištirtų ingredientų grupių toksikologijos požiūriu. Nepaisant to, tyrimai parodė, kad jie gali sukelti krūties vėžį ir sutrikdyti endokrininę sistemą.
Silpni, pažeisti ir krentantys plaukai

Konservantai

 • Propilenglikolis tai yra pigus ingredientas kosmetikos gamybai, jis pažeidžia natūralų apsauginį galvos odos barjerą ir gali sukelti alergiją. Medžiaga yra lengvai atpažįstama gaminyje, patekusi į akis, sukelia deginimą ir dirginimą.
 • Fenoksietanolis – vandenyje tirpus konservantas, taip pat naudojamas vaikų kosmetikoje, neigiamai veikia nervų sistemą ir gali dirginti.
 • Kvaterniumas – esant tinkamai koncentracijai, jis yra saugus, palengvina plaukų atplėšimą, apsaugo nuo statiškumo ir suteikia blizgesio. Per didelis ingredientų kiekis, patenkantis į galvos odą, gali sudirginti.
 • Formaldehido donorai (DMDM) – formaldehidas yra prieštaringiausias dėl savo kancerogeninių savybių. Šis junginys gali sukelti DNR kodo mutacijas ir prisidėti prie leukemijos vystymosi. Viena iš labiausiai dirginančių DMDM ​​veislių yra Quaternium-15.
 • Jodopropinilbutilkarbamatas – gali sukelti…