Treniruokis iš namų Alternatyvi sporto salė Wei

Sporto salė gali būti uždaryta, tačiau tai neturėtų trukdyti siekti savo tikslų. Yra tiek daug būdų, kaip išlaikyti savo fitnesą – tiesiog reikia būti šiek tiek kūrybiškesniems.

Mūsų nuostabi bendruomenė ieškojo kasdienių alternatyvų toms klasikinėms štangoms, hanteliams ir virbalams, kuriomis norėtume pasidalinti. Taigi, jei kūno svorio pratimai jo nemenkina, pabandykite.

Vandens ąsočio garbanos

Išlaikyti fizinę formą ir hidrataciją, kas gali būti geriau? Vandens ąsočiai gali būti puiki alternatyva hanteliams, ypač jei negalite patekti į sporto salę.

Jie gali būti naudojami atliekant įvairius pratimus, pridedant tą papildomą svorį be vargo. Išbandykite taurės pritūpimus ar šoninius pakėlimus su savo naujais išradingais hanteliais.

„Holdall Deadlifts“

Mes visi turime savaitgalio kelioninį krepšį, kuriame kaupiasi dulkės. Pripažinkime, greičiausiai netrukus jo nenaudosime.

Taigi, o ne kraukitės savaitgaliui, pabandykite jį užpildyti pilna knygų ar bet kokio sunkaus, kurį turite aplink namą. Naudokite savo laikiną fitneso smėlio maišą, kad galėtumėte patekti į rankas, pritūpti ar išsiveržti – galimybės yra begalinės.

Pritūpkite su savo šunimi

Kuriant šį vaizdo įrašą jokie gyvūnai nenukentėjo – tik mūsų kojos po viso šito pritūpimo. Tai gali būti viena mieliausių treniruočių.

Šunys yra ne tik geriausi žmogaus draugai, bet ir puikūs dresūros partneriai. Paprasčiausiai paimkite savo pūkuotą draugą ir pritūpkite iki galo. Tikėkimės, kad jūs neturite anglų mastifo ar Šv. Bernardo šiam.

Išmatos „Tricep Dips“

Viskas, ko jums reikia, yra dvi tvirtos kėdės, ir jūs galite greitai grįžti į savo tricepsą. Jūs tikrai galite padaryti treniruotę iš bet ko. Kūrybiškumas yra puikus būdas išlaikyti jūsų treniruotes įdomias.

Kai baigsite, visada turėsite kur pasėdėti – laimėkite.

Paimkite namo pranešimą

Mums visiems gali trūkti sporto salės, tačiau turime maksimaliai išnaudoti laiką ir stengtis pasiekti savo tikslus.

Tam gali prireikti protingo mąstymo ir kūrybiškumo, tačiau treniruotes galite kurti patogiai savo namuose.