Darbo stotis: kuri yra geriausia

darbo vieta arba darbo vietos patenkina labai specifinių vartotojų profilių poreikius. Tam tikroms profesijoms reikia galingesnės kompiuterinės įrangos ir jų konfigūracijų techninė įranga optimizuotas tam tikroms programoms. Taigi, tai yra kompiuteriai, turintys didelę apdorojimo talpą ir kurie dažnai aprūpinti profesionaliomis vaizdo plokštėmis.

Logiška, kad tai nėra vieninteliai skirtumai, palyginti su įprastais asmeniniais kompiuteriais. Žinoma, tai yra daug brangesnė įranga nei stacionarus ar vidutinės klasės nešiojamas kompiuteris. Tačiau tiesa ta, kad ilgalaikėje perspektyvoje investicijos paprastai būna jos vertos.

Svarbiausias

 • Darbo stotys o darbo vieta tai galingi kompiuteriai su optimizuotomis konfigūracijomis tam tikroms profesionalioms programoms, naudojančioms specialias programas.
 • Investavimas į gerą darbo vietą yra sprendimas, kuris vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu yra tikrai pelningas dėl geriausių jos siūlomų funkcijų ir didesnio patvarumo.
 • Pirmas dalykas, kurį turite pagalvoti prieš pirkdami darbo vietą, yra tai, kokioms programoms jums to reikia. Tai priklausys nuo to, kokio procesoriaus, RAM, grafikos ir atminties talpos jums reikia.

Geriausias darbo vieta iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Mes žinome, kad renkantis darbo vieta Tinkama reiškia turėti techninių žinių, kurias turi ne visi vartotojai. Todėl šiame skyriuje pateikiame jums pilną darbo vietų pasirinkimą. Tai kruopščios įvairių šiuo metu rinkoje esančių galimybių analizės rezultatas.

Mūsų įsipareigojimas darbo vieta mini

Jei ieškote greito „mini“ formato darbo vietos, tai viskas. Pasak vartotojų, jį labai lengva išplėsti, todėl mums tai patiko, taip pat puikus kainos ir kokybės santykis. Tiksliau, jis turi galingą 7,7 kartos „Intel Core i7-7600U“ keturių branduolių 3,90 GHz procesorių, užtikrinantį stabilų ir patikimą veikimą.

Be to, jis integruoja „Intel HD 620“ GPU. Galiausiai, jis siūlo 4 USB 3.0 ir 2 USB 2.0.

A darbo vieta „Dell“

„Dell“ darbo vieta su galingu 4 GHz keturių branduolių „Intel Xeon E“ procesoriumi ir 16 GB 2666 MHz DRR4 RAM. Be to, jame yra 256 GB talpos SSD. Grafiniu lygiu jis turi „Nvidia Quadro P2200“, 5 GB.

Jame yra 4 USB 2.0 prievadai, 5 USB 3.1 Gen 1 ir vienas USB 3.2 Gen 2 Type-C. Jis tiekiamas su įdiegta „Windows 10 Professional“ ir visomis šiomis funkcijomis mus sužavėjo.

Tu darbo vieta „Lenovo“

Puikios kokybės ir kainos „Lenovo“ darbo vieta su 4 GHz „Intel Xeon“ keturių branduolių procesoriumi ir 16 GB 2666 MHz DDR4 operatyvine atmintimi. Jame taip pat yra 512 GB talpos SSD įrenginys, todėl jį ir pasirinkome.

Jame yra DVD skaitytuvų ir rašytojų diskas ir įdiegta „Windows 10 Pro“. Jis yra kompaktiškas ir elegantiškas.

darbo vieta Galingesnis

Puiki kompaktiška darbo vieta. Jis turi galingą 8-os kartos „Intel Core i7-8700“ procesorių su šešiais 3,2 GHz dažnio branduoliais ir 32 GB DDR4 RAM, todėl mums tai patinka.

Be to, jis turi 512 GB SSD ir 1 TB (terabaitų) kietąjį diską. Prie viso to turime pridėti grafikos plokštę „Nvidia Quadro P4200 8 GB GDDR8“. Ir jis yra įdiegtas „Windows 10 Pro“.

Mūsų pasirinkimas darbo vieta Manzana

Galiausiai, 27 colių (colių) „Apple iMac“ su „Retina 5K“ ekranu, sukurtas „viskas viename“. Jame yra 3 GHz 6 branduolių „Intel Core i5“ procesorius ir 8 GB plečiamosios atminties. Be to, jis turi 1 TB talpos kietąjį diską, jums tikrai patiks, kaip mes!

Jame integruota „Radeon Pro 570X“, „Radeon Pro 575X“ arba „Radeon Pro 580X“ vaizdo plokštė, priklausomai nuo modelio. Jame yra „Magic“ klaviatūra ir „Magic Mouse 2“.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti darbo vieta

Kadangi darbo vietos įsigijimas yra didelė finansinė investicija, rekomenduojama išspręsti visus iškilusius klausimus apie jos ypatybes. Dėl šios priežasties mes paruošėme jums šį skyrių, kuriame ketiname atsakyti į klausimus, kurie gali kilti per visą pirkimo procesą.

Investavimas į gerą darbo vietą yra sprendimas, kuris vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu yra tikrai pelningas dėl geriausių jos siūlomų funkcijų ir didesnio patvarumo. (Šaltinis: Samborskyi: 135003976 / 123rf.com)

Kokie tiksliai yra darbo vieta?

A darbo vieta o darbo vieta yra kompiuteris, sukurtas konkrečioms inžinerijos, architektūros ir medicinos programoms, be kita ko, valdyti. Jie yra didesnio apdorojimo pajėgumo kompiuteriai, nes jie turi galingesnius centrinius įrenginius ir daugiau RAM atminties nei įprastas kompiuteris. Be to, jie gaminami iš aukštesnės kokybės komponentų.

Kokie yra privalumai ir trūkumai darbo vieta?

Dideli perdirbimo pajėgumai ir geriausia komponentų kokybė darbo vieta, suteikite jiems svarbių pranašumų, palyginti su įprastais asmeniniais kompiuteriais. Su jais galite susipažinti šioje lentelėje, į kurią taip pat įtraukėme pagrindinius jų trūkumus.

Privalumas

 • Jie siūlo didesnį patikimumą.
 • Jie yra stabilesni nei įprasti kompiuteriai.
 • Jų galiojimo laikas yra ilgesnis.
 • Jie turi aukštesnės kokybės komponentus.
 • Jie turi didesnę skaičiavimo galią.
 • Paprastai jos apima grafikos plokštes su daugiau grafinės atminties.
 • Pritaikytos mašinos pagal veiklą, kuriai ji bus skirta.
 • Jie užtikrina laiko taupymą atliekant kasdienes užduotis.

Trūkumai

 • Jie reikalauja didesnių ekonominių investicijų.
 • Paprastai jie yra dideli bokštai.

Kam gali prireikti a darbo vieta?

Darbo vietos dažniausiai naudojamos profesionaliam naudojimui. Kai kurie profesiniai profiliai, į kuriuos jie yra nukreipti, yra šie:

 • Inžinieriai
 • Pramonės dizaineriai
 • Architektai
 • 3D dizaineriai
 • Finansų analitikai
 • Gydytojai
 • Tyrėjai

Kuo skiriasi a darbo vieta ir asmeninis kompiuteris?

Šioje lentelėje galite pamatyti pagrindinius skirtumus tarp įprasto stalinio kompiuterio ir a darbo vieta.
Įprastas asmeninis kompiuteris darbo vieta
Naudokite Tai yra universali įranga, sukurta naudoti skirtingiems naudotojams. Paprastai tai yra specializuota įranga, skirta naudoti vienam vartotojui.
Aparatinė įranga Jie yra mažiau galingos ir mažiau specializuotos komandos. Išimtis yra vaizdo žaidimų kompiuteriai, kurių konfigūracijos, ypač sukurtos entuziastingesniems vartotojams, leidžia jiems pasiūlyti labai gerą našumą. Jie paprastai turi galingesnius procesorius ir didesnį RAM kiekį. Be to, aparatinė įranga dažnai optimizuojama tam tikroms programoms.
Kaina Jie yra pigesni. Net dauguma nustatymų žaidėjas aukščiausios klasės reikalauja mažiau finansinių investicijų. Jo kaina didesnė.

Ar yra darbo vieta geras pasirinkimas žaidžiant vaizdo žaidimus?

Daugeliui vartotojų dažnai kyla klausimas, ar darbo stotys yra geras pasirinkimas žaidžiant vaizdo žaidimus. Juk tai kompiuteriai su itin galingais procesoriais ir daugybe RAM. Prie to turime pridurti, kad jie paprastai turi grafikos plokštes su didele vaizdo talpa.

Nepaisant viso to, nerekomenduojama pirkti darbo vietos vaizdo žaidimams žaisti. Jūsų kaina gali būti daug didesnė nei komandos žaidimai kuris siūlo jums tuos pačius privalumus. Be to, jie turi komponentų, kurie nėra optimizuoti šiai užduočiai atlikti. Paprastai jiems trūksta gerų garso plokščių.

Darbo vietos arba darbo vietos yra galingi kompiuteriai su konfigūracijomis, optimizuotomis tam tikroms profesionalioms programoms, naudojančioms specialias programas. (Šaltinis: Standret: 135319643 / 123rf.com)

Kuo skiriasi a darbo vieta ir serveris?

Serveriai ir darbo vieta tai yra asmeniniai kompiuteriai, skirti atlikti įvairias funkcijas. Todėl jų pateikiamos konfigūracijos yra labai skirtingos. Pirmieji teikia paslaugas klientams architektūroje, vadinamoje kliento-serverio.

Tokiu būdu jie yra atsakingi už duomenų ar paslaugų teikimą kitoms mašinoms.

Labai dažnas atvejis yra duomenų bazių serveriai. Apibendrinant galima pasakyti, kad jie yra naudinga įranga. Darbo vietos, kaip jau matėme, yra didelio našumo asmeniniai kompiuteriai, skirti konkrečioms programoms. Be to, jie gali būti prijungti prie tinklo arba būti nepriklausomos sistemos.

Pirkimo kriterijai

Aš žinau, kokiai programai jums to reikia, visada yra jums tinkama darbo vieta. Tačiau norint jį atpažinti, svarbu atsižvelgti į tinkamus pirkimo kriterijus. Dėl šios priežasties mes paruošėme jums tuos, kurie, mūsų manymu, yra patys svarbiausi. Jūs turite juos žemiau.

Naudokite tai, ką ketinate padaryti darbo vieta

Akivaizdu, kad jums reikia kitokio tipo darbo vieta grafiniam dizainui, nei jums reikia tyrimams ar modeliavimui. Vadinasi, pirmas žingsnis sprendžiant, kuri įranga jums yra geriausia, turi būti aišku, kokiu tikslu jums jos reikia. Jei atsiduosite finansinei analizei, jums reikės kompiuterio, turinčio didelę skaičiavimo galią.

Jei ketinate naudoti darbo vietą norėdami pridėti efektų prie trumpo filmo ar sukurti vaizdo žaidimų grafinę aplinką, jums reikia tokios su profesionaliu GPU. Tas pats atsitinka, jei atsiduodi 3D modeliavimui. Pastaruoju atveju jums tikriausiai nereikia procesoriaus lizdas dvigubai, priešingai nei atsitinka, jei atsiduodi pažangių modeliavimų atlikimui.

Darbo stotis arba darbo vieta yra kompiuteris, suprojektuotas konkrečioms, be kita ko, inžinerijos, architektūros ir medicinos programoms valdyti. (Šaltinis: Standret: 135319636 / 123rf.com)

Centrinis apdorojimo blokas

Pirmiausia turime atskirti komandas su a lizdas vienguba arba dviguba. Tada turite atsižvelgti į tai, kiek branduolių kiekvienas turi lizdas. Dažniausiai yra po keturis branduolius kiekviename, tačiau tiesa ta, kad skaičius gali skirtis. Be to, svarbu atsižvelgti į kiekvieno jų apdorojimo pajėgumus šerdis.

Logiška, kad nėra daug prasmės, jei renkiesi komandą lizdas dvigubas, jei neketinate iš to gauti kuo daugiau naudos. Tas pats atsitinka ir priešingoje situacijoje, nes įmanoma, kad ateityje plėtra reiškia didesnes išlaidas. Jei jums reikia didelio našumo procesoriaus, galite pasirinkti „Intel Xeon“.

RAM

Kuo daugiau RAM, tuo daugiau užduočių galite atlikti vienu metu. Apskritai bent jau turėtumėte …