„Turtle Beach Elite Pro 2“ revie

Dviejų minučių apžvalga

Kaip jūs galite pasakyti dėl savo antraštės ir „$ 200“ / „£ 200“ kainų etiketės, „Turtle Beach“ „Gen 2 Elite Pro“ nesijaudina. Tai skirta konkuruoti pačioms geriausioms ausinėms. Ir kai pagalvoji apie pačius geriausius dalykus, tokie kaip „Astro“ A40, „Steelseries“ „Pro Wireless“ ir „Sennheiser GSP 670“, viskas galvoje sukasi … išskyrus tai, kad, priešingai nei visi anksčiau minėti modeliai, „Elite Pro 2“ yra laidinis.

Tada tai nėra tiesi kova. Laidiniai modeliai šiuo metu tampa vis retesni ir, nors jie vis tiek siūlo atsakymo laiką ir ištikimybę, ko belaidžio ryšio ekvivalentai negali gana Dėl vienodo belaidžių skardinių kokybės pastaraisiais metais dauguma iš mūsų nutempėme kabelius. Vis dėlto „Elite Pro 2“ pateikia įtikinamą priežastį permąstyti.

„Turtle Beach Elite Pro 2“

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Pirmasis šiame sąraše yra komfortas. Kaip žurnalistas, kuris dažnai apsistodavo viešbučiuose, užsakytuose už įmonės centus, esu tikras, kad miegojau ant čiužinių su mažiau paminkštinimais nei šie. Tai yra absoliučiai fenomenalus aukštos kokybės pleištas, supantis visas ausis, supantis kiekvieną ausinę, ir kaip ir „Razer“ poroloninėse ausinėse, yra maža akinių rėmelių įduba, parodanti, kiek daug dėmesio „Turtle Beach“ dizaineriai skiria patogumui.

„Turtle Beach Elite Pro 2“

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Kiekvienas ausies kaušelis taip pat yra labai sukamas tiek galvos juostoje, tiek vairuotojui ant koncertinės jungties. Nors visos šios judesio ašys reiškia, kad jis nėra visiškai tylus, nes prisitaiko prie jūsų galvos judesių, jis nėra ir pastebimai garsus.