Šampanas: Koks yra geriausias d

„Aš tiesiog geriu šampanas du kartus: kai esu įsimylėjęs ir kai ne “. Ši frazė yra iš legendinio dizainerio Coco Chanel, tačiau puikiai galėjo kilti iš jūsų. šampanas Tai vienas iš tų gėrimų, kuris mus visus džiugina, džiugina širdį ir judina kojas. Ne veltui jis yra mėgstamiausias iš didžiausių švenčių, tostų ir dekoracijų.

Būtent todėl, kad tai yra toks legendinis ir universalus gėrimas, jis nusipelno būti teisingas. Pirmasis žingsnis tai atliekant yra tinkamo butelio pasirinkimas. Ir tai yra tas, kad jei jau ketinate tai pasirinkti efektingas ir rafinuotumas, tai turės būti padaryta gerai. Skaitykite žingsnis po žingsnio šį pirkimo vadovą, kad įsigytumėte šampanas prabangus.

Svarbiausias

 • šampanas Tai putojančio vyno rūšis, gaminama išskirtinai Šampanės regione, pietvakarių Prancūzijoje. Jis gali būti trijų rūšių, priklausomai nuo vynuogių, iš kurių jis pagamintas: Blanc de Blancs, Blanc de Noirs arba Rosé.
 • Vieną svarbiausių šio gėrimo klasifikacijų lemia jame esančio cukraus lygis. Jis visada nurodomas etiketėje, o jo pasirinkimas priklauso nuo gėrimo naudojimo.
 • Prieš paleidžiant save švęsti su buteliu šampanas Pažvelkite į penkis pirkimo kriterijus, kuriuos nurodome. Gėrimo saldumas, įvairovė, senėjimas, autentiškumas ir vynuogynai yra veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Geriausias šampanas iš rinkos: mūsų mėgstamiausi

Turint tiek blizgesio ir elegancijos, sunku apsispręsti dėl vieno butelio. Kad palengvintumėte jūsų užduotį, sudarėme mūsų trijų sąrašą šampanas parankinius. Kai kurie iš jų gali jus įtikinti arba įkvėpti pasirinkti sau tinkamiausią.

Mūsų šampanas Mėgstamiausias

Tai yra 40 proc. pinot noir, 30% pinot meunier, 30% chardonnay ir 100% skanus. Mums patinka jo intensyvus aromatas, nes jis žymi datulių, abrikosų, skrudintų lazdyno riešutų ir anakardžių natas. Idealu lydėti sushis, sashimis, austrių ir apskritai jūros gėrybių.

Jo geltonojo aukso tonas su gintaro atspindžiais privers jūsų vakarėlį sužibėti ir atneš efektingas ir geras skonis.

Geriausias šampanas vidutinio biudžeto

Rytai šampanas Jis tapo žinomas visame pasaulyje, nes buvo naudojamas švenčiant triumfus „Formulėje 1“ iki 2016 m. Tačiau, nepaisant prestižo, jis siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

Jo skonis yra išskirtinio vynuogių mišinio rezultatas meunier, pinot meunier, chardonnay Y pinot noir. Be to, jo aromatas atskleidžia prinokusių šviežių vaisių, tokių kaip persikai, abrikosai, ananasai ir ličiai, tonusą. Tai puikus pasirinkimas.

šampanas rekomenduojama ypatingomis progomis

Ar tuokiatės ir norite tai švęsti su draugais? Ar buvote paaukštintas darbe? Ar norite švęsti savo gyvenimą stilingai? Šis išskirtinis šampanas rožinė yra idealus svečias. Tai gaivus gėrimas, kurio kūnas ir braškių bei serbentų aromatas.

Jis tiekiamas elegantišku rausvu buteliu, kurį savo ruožtu saugo juoda dėžutė. Jo rafinuotas vynuogių mišinys chardonnay, pinot meunier Y pinot noir tai privers jus pasijusti žvaigžde.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tai šampanas

Jums patinka jo skonis, burbuliukai ir tai, kad priverčia šokti. Tačiau nustebsite, kiek daug reikia žinoti prieš renkantis šampanas verta būti girtam. Laimei, pagrindinę informaciją apibendrinome toliau pateiktame klausimų ir atsakymų sąraše. Tai užtruks tik kelias minutes, o mainais galėsite apsipirkti protingai.

Linksma nuotaka ir pamergės, švenčiančios mergvakarį

šampanas Tai vienas iš tų gėrimų, kuris mus visus džiugina, džiugina širdį ir judina kojas. (Šaltinis: „Ammentorp“: 92947282 / 123rf.com)

Kas yra šampanas?

šampanas Tai putojančio vyno rūšis, kilusi iš Šampanės regiono, Prancūzijos pietvakariuose. Nors panašūs gėrimai gaminami ir kituose pasaulio regionuose, šampanas Jis saugomas kontroliuojama kilmės vietos nuoroda.

Tai reiškia, kad tik iš šio regiono kilę vynai gali būti vadinami „šampanas“.

Šiam gėrimui gaminti naudojamos vynuogės chardonnay, pinot meunier, pinot noir, pinot gris, arbanne ir petit meslier. Be to, atliekamas dvigubas fermentacijos procesas, dar žinomas kaip metodas šampano. šampanas Tai yra rafinuotumo simbolis ir tapo mėgstamiausiu gėrimu ypatingoms šventėms.

Kaip yra šampanas?

Prieš pasiekdami taurę, galėsite pasidžiaugti burbuliukais ir daugybe privalumų šampanas atlieka šiuos veiksmus:

Pirmojo bako fermentacija: Pirmasis fermentavimas šampanas jis pasitaiko kaip ir visų vynų, tarp 18 ir 20 laipsnių. Vynuogių sultys arba misa sumaišomi su mielėmis ir gamina etanolį. Ačiū, kad jautiesi laimingas, kai geri šį stebuklingą gėrimą. Šis procesas paprastai atliekamas cisternose ar statinėse.

Antroji fermentacija butelyje: Šiame antrame etape magija atsiranda butelių viduje, kurie dedami kaklu žemyn. Savaitėms buteliukams duodamas ketvirtadalis posūkio du kartus per dieną. Tokiu būdu mielės keliauja per visą vyną, o susikaupusios nuosėdos lieka butelio kaklelyje.

Kaip yra šampanas cava?

Yra sakančių, kad cava yra vargšų šampanas. Tačiau šis palyginimas nėra visiškai teisingas, nes yra puikių savybių cavas. Pažvelkite į šią lentelę, kad galėtumėte nustatyti jos skirtumus.
Šampanas Kasimas
Klimatologija Šampanas yra šaltas ir drėgnas regionas, o vynuogės turi mažai laiko sunokti.

Dėl to šampanas jis rūgštesnis.

Jis gaminamas Viduržemio jūroje, kur ilgesnis vynuogių nokimo laikas.

Kava skonis yra labiau vaisinis.

Vynuogių veislės Dažniausiai naudojamos vynuogės chardonnay, pinot noir Y pinot meunier (pirmasis baltas, kitas rašalas). xarello, Macabeo, Parellada, Malvasia ir chardonnay (visi balti).
aš dažniausiai Šampanėje dirvožemis yra rūgštus ir turi mažai substrato. Štai kodėl jis šampanas jam reikia daugiau pridėtų cukrų. Dirvožemiai yra molingi ir kalkingi, todėl vynuogėse gausu cukrų.

Kaip yra šampanas pagal jo cukraus laipsnį?

Ar pavargote apsimesti, kad žinote, apie ką jie kalba, kai jums tai sako šampanas tai yra “brut“Arba pusiau sausa? Išvesime jus iš abejonių. šampanas Jis klasifikuojamas skirtingai pagal natūralaus cukraus kiekį, kurio yra jo vynuogėse. Pažvelkite į kiekvieną iš jų, kad suprastumėte, koks saldus bus jūsų gėrimas.

 • Brut Nature: Jo litre yra mažiau nei trys gramai cukraus ir jis yra mėgstamiausias žinovas.
 • Papildomas brut: Jame yra iki šešių gramų cukraus litre.
 • Brut: Jame yra nuo 6 iki 12 gramų cukraus litre. Tai yra vienas perkamiausių, nes subalansuoja rūgštumą ir saldumą.
 • Ypač sausas: Jame yra nuo 12 iki 17 gramų cukraus litre.
 • Sausas: Nuo 17 iki 32 gramų cukraus litre.
 • Pusiau sausas: Jame yra nuo 32 iki 50 gramų cukraus litre.
 • Saldainiai: Daugiau nei 50 gramų cukraus litre.

Koks yra teisingas būdas šampanas?

Būkime sąžiningi: šampanas tai nėra pigus gėrimas. Tai visiškai verta, jei tik geriama tinkamomis sąlygomis, kad išgautumėte kuo daugiau. Laikykitės šių rekomendacijų, kad kitas šampanas kad imiesi yra nuostabu.
Daryti Ko nedaryti
Įsitikinkite, kad jo temperatūra yra nuo 5 iki 9 laipsnių Celsijaus. Venkite buteliuko ilgai laikyti šaldytuve, nes tai gali pakeisti skonį.
Naudokite taurę balto arba tulpinio vyno. Jie yra pakankamai erdvūs, kad galėtų išlaisvinti visus aromatus. Nenaudokite įprasto fleitos stiklo. Nors jis plačiai naudojamas, jis yra labai siauras ir riboja gėrimo sąlytį su deguonimi.
Norėdami atkimšti butelį, uždėkite nykštį ant viršaus, atlaisvinkite vielą, jos neišimdami, ir pasukite butelį tolstant nuo kamščio. Stenkitės neužpildyti stiklo.
Aptarnauja šampanas dviem fazėmis pakreipiant stiklą. Po pirmojo palaukite, kol putos nusės. Antrajame užpildykite du trečdalius stiklo. Neišmeskite kamštelio, jei ieškote rafinuotumo.
Nelaikykite stiklo viršuje, jis turi būti sugriebtas už koto.

Su kokiais kokteiliais galiu pasigaminti šampanas?

šampanas visada gera mintis, viena ar kokteilis. Kadangi tai nėra bet koks gėrimas, turite žinoti, kaip jį maišyti. Būtinai išbandykite šiuos tris klasikinius kokteilius, kuriuose yra šampanas:

 • Juodas aksomas: Sudėtyje yra tiek pat šampanas ir Guinness alaus. Tai gali atrodyti kaip nelyginis derinys, bet jis veikia. Jis buvo sugalvotas 1861 metais Londone.
 • Mimosa: Jūs tikrai išbandėte šį gėrimą, kuris tapo madingas didėjant alkoholiui priešpiečiai. Turi šampanas ir apelsinų sultys, ir jos geriamos labai šaltos.
 • Kir karalius: Ši prancūzų klasika yra pagaminta su šampanas labai šaltas ir agrastų likeris. Kartais jie prideda braškių gabalėlių. Paprastai a Brut Nature.

Ar yra skirtingų spalvų šampanas?

Daugelis žmonių nustemba pastebėję, kad šis gėrimas yra skirtingų spalvų. Tonas šampanas tai priklauso nuo mišinio ir vyno charakterio. Paprasčiau tariant: kuo lengvesnis putojantis vynas, tuo jis bus aiškesnis. Jei jis pagamintas iš baltųjų vynuogių, jis gali būti šviesiai auksas, žalias auksas, senas auksas, pilkas auksas, šiaudų geltonas arba giliai geltonas.

Kai šampanas Jis gaunamas maceruojant juodąsias vynuoges, jis žinomas kaip šampano rožinė. Ši veislė yra mažiau žinoma, tačiau ji taip pat yra skirtingų atspalvių. Spalvų paletė šampano rožinė Jis svyruoja nuo šviesiai rausvos iki giliai rausvos, o jo skoniai nuo lengviausio iki struktūriškiausio.

Šampanas ant lovos viešbučio kambaryje, ledo kibiras, taurės ir vaisiai ant baltų skalbinių

šampanas Tai putojančio vyno rūšis, kilusi iš Šampanės regiono, Prancūzijos pietvakariuose. (Šaltinis: Daria Minaeva: 44252973 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Mes žinome, kad trokštate praktiškai pritaikyti ką tik įgytas žinias ir nusipirkti šampanas nepamirštamas. Tačiau jei skirsite laiko perskaityti penkis pirkimo kriterijus, kuriuos mes jums išskirstėme, būsite teisūs. Nepamirškite šių veiksnių, kad pirkdami nepadarytumėte klaidų pradedantiesiems.

 • Įvairovė
 • Vynuogynai
 • Saldumas
 • Autentiškumas
 • Senėjimas

Įvairovė

Prieš pradedant rinktis buteliuką, svarbu aiškiai žinoti, kokio tipo buteliukas šampanasieškote, nes tai apribos jūsų galimybes. Jei norite gėrimo, kuriame vyrauja citrusinių vaisių natos ir skoniai, pavyzdžiui, žalias obuolys, rinkitės a Blanc de blancs. Kas tai apibūdina šampanas yra tai, kad jis gaminamas tik iš žalių vynuogių.

Jei jūsų likeris yra braškių ir aviečių užuominų, pasirinkite a Blanc de noirs. Šio tipo šampanas ypač naudoja raudonas vynuoges pinot noir Y pinot meunier. Ši veislė turi šviesią spalvą, nes ji nėra ilga …

Parašykite komentarą