Užuolaidos: kokios yra geriausios

Ar žinote, kuris dekoratyvinis elementas turi daugiausiai vizualinio svorio daugelyje kambarių? Galbūt jūs galvojate apie skirtingus baldus, bet mes kalbame apie užuolaidas. Jie dažnai užima nemažą dalį sienų. Jų dizainas gali paversti juos kambario veikėjais arba ieškoti jų nepastebėtų ir integruotųsi į dekoraciją.

Tačiau kartais langai paliekami neuždaryti mėnesiais arba pasirenkamas modelis, kurio reikšmė nedaug. Tai klaida būtent dėl ​​tos dekoratyvinės vertės, kurią jau komentavome. Ar norite, kad tai nenutiktų jums? Taigi, atkreipkite dėmesį į šio vadovo turinį ir galėsite rasti geriausias savo langų užuolaidas.

Svarbiausias

  • Geriau, kad užuolaidos būtų paskutinis kiekvieno kambario pirkimas. Lengviau pritaikyti savo dizainą prie kambario apdailos, nei padaryti atvirkščiai.
  • Užuolaidų pirkimas nėra tas, kas daroma reguliariai, tačiau tai daroma taip dažnai. Be to, beveik kiekviename namo kambaryje jų yra. Todėl bus labai naudinga turėti šiame vadove pateiktą informaciją, kai tik reikės.
  • Ar žinote, kuri yra geriausia užuolaida kiekvienam kambariui ar kiekvienam lango tipui? Ar norėtumėte sužinoti, kiek šviesos skleidžia skirtingi audiniai? Atsakymus į šiuos klausimus rasite mūsų skyriuje „Pirkimo kriterijai“.

Geriausios užuolaidos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kokią užuolaidą pasirinkti? Geras klausimas. Norėdami rasti atsakymą, turite atsižvelgti į keletą veiksnių, kuriuos pamatysite šiame vadove. Geriausias būdas pradėti yra žinant mūsų rekomendacijas. Jie tikrai padės jums įvertinti tam tikras savybes, kurios bus būtinos jums. Vėliau analizuosime tuos kitus veiksnius, kurie lems.

Viena universaliausių užuolaidų

Šių dviejų raštuotų mėlynų tonų užuolaidų matmenys yra 140 cm pločio ir 260 aukščio. Tačiau gamintojas siūlo jums kitus dydžius ir spalvas, kad galėtumėte rasti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų skonį ir poreikius.

100% poliesterio konstrukcija yra garantija, nes jie labai mažai susiraukšlėja ir gali būti skalbiami mašina. Žinoma, visada šalta, atskirta nuo likusių drabužių ir su švelniu ciklu.

Redakcinis vertinimas: Ši užuolaida yra paprastos ir modernios išvaizdos. Be to, jis sušvelnina įeinančią šviesą, suteikdamas estetinį pojūtį jūsų namams.

Viena iš geriausių užtemdančių užuolaidų

Šios užuolaidos apsaugo nuo šviesos ir yra su šilumos izoliacija. Be pilkos spalvos, galite rasti ir kitų atspalvių, nors būtent tamsūs siūlo geriausias savybes.

Jame yra vienas skydelis, kurio plotis yra 140 cm, o aukštis – 260, tačiau turite ir kitų galimybių. Jį galima skalbti skalbimo mašinoje, visada šaltą ir lyginti labai žemoje temperatūroje.

Redakcinis vertinimas: Ši užuolaida idealiai tinka silpno miego vartotojams, nes užstoja kenksmingą saulės šviesą ir UV spindulius. Todėl tai garantuoja visišką privatumą.

Geriausios virtuvės užuolaidos

Jei norite savo virtuvei suteikti naują išvaizdą, rekomenduojame šį užuolaidų modelį. Tai dviejų užuolaidų rinkinys su linksmu spaudiniu, susijusiu su vyno pasauliu.

Kiekviena iš užuolaidų yra 100 cm pločio ir 140 aukščio. Jie yra 100% poliesterio, todėl jau žinote, kad juos lengva skalbti mašina ir beveik nereikia geležies. Jie turi diržo kilpas, kad galėtumėte juos įkišti į juostą, kurią turėsite nusipirkti atskirai.

Redakcinis vertinimas: Jie išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Be to, jie suteikia jūsų virtuvei daug šviesos, nes yra skaidrūs.

Geriausia užuolaidėlė vaikų miegamajam

Tai žvaigždžių spausdinimo uždanga. Galima skalbti mašina arba džiovinti. Jį galima atskirai skalbti skalbimo mašinoje šaltame vandenyje ir džiovinti skalbyklėje žemoje temperatūroje.

Kiekviena iš šių dviejų užuolaidų yra 140 cm pločio ir 175 aukščio. Jis pagamintas iš 100% poliesterio.

Redakcinis vertinimas: Jis pagamintas iš patvarios ir tekstūruotos medžiagos. Tai idealiai tinka dekoruoti vaikų kambarius.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie užuolaidas

Dar prieš keletą metų niekas neįsivaizdavo gyvenimo namuose be užuolaidų, veikiamų išorės žvilgsnio. Šiais laikais kai kurie namai buvo suprojektuoti taip, kad langai nebūtų uždengti, daugiausia – atskirai stovintys namai. Tačiau daugumoje namų jie vis dar yra būtini, o šio vadovo pabaigoje rasite sau tinkamiausią.

Moteris atidaro užuolaidas savo namuose

Užuolaidos yra labai plonos audinio užuolaidos, leidžiančios praleisti dalinę šviesą.
(Šaltinis: Davydovas: 107344332 / 123rf.com)

Ar užuolaida ar užuolaida geresnė?

Užuolaidos yra labai plonos audinio užuolaidos, leidžiančios praleisti dalinę šviesą. Per juos galite pamatyti tiek kambario išorę, tiek interjerą. Dauguma modelių yra pagaminti iš verpalų. Jis gali būti dedamas atskirai arba kartu su užuolaida iš kiekvienos pusės. Užuolaidos paprastai yra storesnės ir nepermatomos. Pažvelkite į šią palyginimo lentelę.
Charakteristika Užuolaidos Tinklinės užuolaidos
Ekonomiška kaina ✔️
Šviesos perdavimas ✔️
Spalvų įvairovė ✔️
Dizaino įvairovė ✔️
Spaudiniai ✔️
Šiluminė izoliacija ✔️
Privatumas ✔️
Idealiai tinka virtuvėms ✔️
Šiuolaikinė išvaizda ✔️
Dekoratyvinė vertė ✔️

Žaliuzės ar užuolaidos?

Ar geriau statyti užuolaidą ar žaliuzę? Tiesa ta, kad tai nėra išskirtiniai variantai. Mes tai sakome, nes kartais gali būti geras derinys uždėti langą uždengiančią žaliuzę ir užuolaidą iš abiejų pusių. Tačiau neginčytina, kad jei ieškote mažiau apkrauto varianto, turėsite pasirinkti tarp abiejų. Ši lentelė gali jums padėti.
Charakteristika Užuolaidos Aklas
Atidarymas Paprastai jie yra visiškai atidaryti arba visiškai uždaryti. Galite jį turėti skirtinguose aukščiuose.
Baldai po langu Jie turi būti trumpi. Jie yra puikus pasirinkimas.
Dideli langai ar durys Rasite tinkamiausią modelį. Į žemę nusileidžiančių modelių nėra daug ir tai gali būti nelabai estetiška.
Šiuolaikinė išvaizda Kai kurie modeliai perkrauna aplinką. Jie suteikia lengvesnę išvaizdą.
Atidarymo patogumas Yra įvairių variantų, tačiau paprastai nėra sunku atidaryti užuolaidas. Kartais sunku pakelti ir nuleisti žaliuzes.

Kokių tipų užuolaidos gali būti tvirtinamos?

Kaip pakabinti užuolaidas, neturėtumėte pamiršti. Pagalvokite, kad priklausomai nuo pasirinktos sistemos tai bus daugmaž paprasta. Be to, gali būti, kad naujoji uždanga pakeis kitą. Tokiu atveju jus domina ta pati sistema, nes tai neleis jums pirkti kitos. Toliau mes parodysime pagrindinius.

  • Renkama juosta. Tai yra viena iš dažniausiai rinkoje randamų variantų. Jis tiekiamas su kai kuriais siūlais, kurie yra paslėpti viršutinėje užuolaidos dalyje. Ant paties audinio yra keletas kabliukų, pritvirtintų prie kitų, uždėtų ant juostos. Jie dažnai naudojami ant lengvų užuolaidų ir užuolaidų.
  • Kaklaraiščiai. Tai užuolaidos, pagamintos iš lengvo audinio ir kurių viršutinėje dalyje yra juostos, pririštos prie juostos. Jie suformuoja tam tikrą lanką ir kai kuriose dekoracijose gali suteikti labai patrauklų prisilietimą.
  • Ollaosas. Jie turi tam tikro dydžio kilpeles, apjuostas poveržlėmis, į kurias įkišamas užuolaidų strypas. Tai sistema, leidžianti lengvai perkelti užuolaidą ir idealiai tinkanti sunkiausiems modeliams.
  • Pincetai. Užuolaidos barams su spaustukais yra lygios ir paruoštos joms laikyti. Kartais jie turi armatūrą apačioje, kad liktų tiesūs. Ši parinktis labiau būdinga virtuvėms.
  • Kilpa. Užuolaidoje yra viršutinėje dalyje siūtos audinio juostos, į kurias įkišamas strypas. Jie gali būti uždaryti arba turėti mygtuką. Jie paprastai suteikia užuolaidoms patrauklesnę išvaizdą ir gali būti naudojami beveik su visais modeliais.
  • Paslėpta kilpa. Šiuo atveju diržo kilpos yra paslėptos audiniu. Tai sistema, panaši į surinkimo juostos sistemą, taip pat naudojama lengvose užuolaidose ar užuolaidose.
  • Diržo kilpa. Jie turi juostą, kuri yra paslėpta už užuolaidos, o ant jos yra keletas tos pačios medžiagos diržų kilpų. Užuolaida įkišta į jos vidų.

Erdvus moterų kambarys

Priklausomai nuo kambario, kuriame jis yra, užuolaida turės vieną ar kitą tikslą.
(Šaltinis: Pexels: 1839183 / Pixabay.com)

Vasaros ar žiemos užuolaidos?

Nors tai ne visada įmanoma, yra tokių, kurie turi įprotį keisti savo namų tekstilę pagal metų sezoną. Storesnės užuolaidos su tvirtesniais audiniais gali būti žiemos pasirinkimas, nes jos padeda išvengti temperatūros praradimo kambaryje. Nepamirškite, kad jie taip pat atima dalį šviesos, kuri gali egzistuoti tuo metų laiku.

Priešingai, šiltesniais mėnesiais labiau tinka lengvesni audiniai ir su gamta susiję spaudiniai. Jei negalite atlikti tokio tipo pakeitimų, galite apsvarstyti šiuos patarimus, kaip juos pritaikyti jūsų vietovės klimatui. Norėdami išsirinkti geriausią modelį, visada išanalizuokite, kiek šviesos norite patekti į savo namus.

Kaip ilgai turėtų būti užuolaidos?

Užuolaidų ilgis visada yra skonio reikalas. Bet mes rekomenduojame, kad jie niekada nebūtų aukščiau nei du centimetrai virš žemės. Minkštas audinys gali trinti paviršių ar net labiau nei trinti, nors tai yra dekoratyvinis išteklius, kurį būtina gerai ištirti. Žinoma, jei jie palies grindis, jie bus labiau purvini ir turėsite padidinti skalbimo dažnumą.

Kai pasirinktos užuolaidos ilgis nėra tinkamas jūsų poreikiams, reikės pagaminti apsiuvą. Jei mokate siūti, tai nebus problema. Kitu atveju rekomenduojame naudoti šilumą klijuojančią juostą, kuri tvirtinama lygintuvo pagalba. Tai yra paprastas būdas gauti teisingą ilgį.

Namo kambarys su mėlynomis užuolaidomis

Jei turite stumdomus langus ar duris, neturėsite problemų su atidarymu.
(Šaltinis: „SivaS“: 4167980 / Pixabay.com)

Kur padėti užuolaidų strypą?

Jei nuspręsite uždėti užuolaidų strypą, galite pasirinkti įvairių tipų tvirtinimo elementus ir dizainą. Kitas variantas – naudoti takelį su judančiais kabliukais, kad būtų lengviau palengvinti užuolaidos judėjimą. Stenkitės pastatyti juostą ar bėgį arčiau lubų nei lango veidai, visada uždengdami žaliuzių dėžę.

Kaip gali būti užuolaidos?

Užuolaidos gali būti ilgos arba trumpos. Pasirinkimas priklausys nuo skirtingų veiksnių ir, žinoma, nuo jūsų asmeninio skonio. Be to, galite įdėti dvi ar keturias užuolaidas. Pastaruoju atveju idealiausia yra tai, kad du centriniai yra labai šviesūs, o kiti du tamsesni arba su raštais. Pažvelkite į šiuos …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *