Vaikiški dviračiai: kurie el

Tikrai atsimenate savo pirmąjį „dviratį“. Kas neprisimena griuvimų, juokiasi ir verkia tuo dviračiu, kurį mums taip sunku buvo gauti? Seniai tėvai ne visada galėjo padovanoti tokią brangią dovaną. Arba paprasčiausiai sportui nebuvo teikiama tokia svarba. Ir nebuvo įprasta matyti, kaip visa šeima linksmai ritasi per miestą.

Laikai pasikeitė ir šiandien „dviratis“ yra sveikatos sinonimas. Fizinė ir emocinė savijauta, dvi pagrindinės viso fizinio aktyvumo savybės. Mes visi norime, kad mūsų mažieji įsisavintų jų svarbą nuo pat ankstyvos vaikystės. Taip pat principai, būdingi visai sporto praktikai. Bet kaip? Su dviračiu.

Svarbiausias

 • Vaikiški dviračiai – tai transporto priemonės, specialiai sukurtos mažiesiems malonumui ir mankštai. Vaikų dviračiai skatina save tobulinti, išbandant jų refleksus ir puoselėjant pusiausvyrą.
 • Yra svarbių savybių, kurias turėtumėte žinoti prieš nuspręsdami dėl dviračio savo mažyliui. Saugumo aspektai yra būtini.
 • Ispanijoje galioja šalmų naudojimas dviračiams. Vaikai privalo turėti privalomą apsaugą.

Geriausi vaikiški dviračiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Toliau parodysime penkis geriausius vaikiškus dviračius, kuriuos galite rasti rinkoje. Vienas poskyris: atminkite, kad dviratis netinka jums. Svarbu, kad vaikai pasirinktų spalvą ir stilių, nors techniniai aspektai yra jūsų sąskaita. Be to, gerai pasidomėkite savybėmis, nes kiekvienas amžius yra skirtingas. Mes pradėjome!

Idealus dviratis mažiausiems

Tai perkamiausias „Amazon“ vaikiškas dviratis, leidžiantis suprasti jo populiarumą. Tai dviratis be pedalų, rekomenduojamas vaikams nuo 2 iki 5 metų. Jis sukurtas palengvinti perėjimą prie pedalinio dviračio ir išlaikyti pusiausvyrą. Reguliuojamo aukščio vairas ir balnas. Ultralengva ir anti-punkcija ant ratų.

Didžiausias gamintojo rekomenduojamas svoris yra 25 kilogramai (kg), o mažiausias aukštis – 85 cm. Ratų dydis yra 10 colių (10 colių). Balnai neslidūs, o dviračio svoris yra 2,7 kg. Labai geras kainos ir kokybės santykis bei teigiami vartotojų atsiliepimai. Jį reikia vartoti prižiūrint suaugusiam.

Geriausias dviratis pradedantiesiems

Vaikų balansinis dviratis, be pedalų, rekomenduojamas vaikams iki 110 cm ūgio. Idealiai tinka mokytis važiuoti dviračiu. Prekė turi 12 colių ratus ir suprojektuota su galine stabdžių sistema. Jis yra labai geros kokybės, pagamintas iš viso metalo. Sėdynė yra reguliuojama ir su pritaikomais lipdukais.

Produktas ypač tinka vaikams praktikuoti pusiausvyrą, kryptį ir koordinaciją. Jį lengva surinkti ir jame yra U formos kojos atrama. Rekomenduojamas nuo ketverių metų, jis turi papildomo pločio gumines padangas. Komplekte yra puodelis ir varpas. Geros vartotojų apžvalgos ir labai prieinama kaina.

Atspariausias ir patvariausias dviratis

Dviratis nuo ketverių metų ir 16 colių. Rekomenduojama nuo 105 cm aukščio. Dviratis sveria 10 kg. Aukštos kokybės ir saugos standartai mažiausiems šeimos nariams. Jis turi aliuminio ratlankius ir saugos reflektorius ant pedalų, ratų, priekyje ir gale. Jame yra pedalinis stabdys, o vairą galima reguliuoti.

Į jį neįeina ratai, todėl būtina surinkti pedalus ir krepšį. Be to, turite sureguliuoti vairą. Apytikslis naudojimas iki devynerių metų. Dažai yra metališki ir labai vaikiški. Tai atsparus, labai geros kokybės dviratis. Jis pagamintas iš metalo, nors rėmas pagamintas iš aliuminio. Geri vartotojų atsiliepimai.

Pilniausias vaikiškas dviratis

Dviratis su 14 colių ratais. Gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 4 iki 9 metų. Jis turi du rankinius stabdžius, reguliuojamą sėdynę ir neslystančius pedalus. Apsauga nuo grandinės ir sparnų. Vairas taip pat yra reguliuojamas, kad atitiktų vaiko veido spalvą. Komplekte krepšelis ir papildoma sėdynė.

Dviratis sveria 10 kg. Produkto matmenys yra 84 x 24 x 47 cm. Jis yra daugiaspalvis, o padangos pagamintos iš gumos. Jame taip pat yra garsinis signalas. Būtina, kaip ir visus vaikų dviračius, naudoti prižiūrint suaugusiam. Jis yra praktiškai surinktas, o straipsnis turi gerų vartotojų atsiliepimų.

Idealus dviratis vaikams, kurie išdrįsta viskuo

Vaikiškas dviratis, kurio ratai yra 12, 14, 16 ir 18 colių. Tai puikus daiktas nuotykių mėgstantiems vaikams. Apima pavarų perjungimą. Tinka berniukams ir mergaitėms nuo trejų iki devynerių metų. Jis turi galinį kalnelinį stabdį ir priekinį V stabdį. Jis turi nuimamus ratukus mažiesiems.

Tai saugus ir labai tvirtas dviratis. Jis turi šviesą atspindintį priekį ir galą, taip pat ant ratų ir pedalų. Jis tinka vaikams iki 135 cm ūgio ir yra mėlynos, raudonos ir žalios spalvos. Daiktas turi plačius ratus ir jį lengva surinkti. Jame taip pat yra butelių laikiklis ir varpas. 12 “sveria 8 kg, o 18” sveria 12 kg.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vaikų dviračius

Išmokti važiuoti dviračiu yra iššūkis vaikams, bet ir tėvams. Yra įvairių tipų ir savybės labai skiriasi, priklausomai nuo amžiaus. Jūsų mažylio saugumas visada kelia didžiausią rūpestį. Dėl šios priežasties toliau pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus, kad galėtumėte geriausiai nusipirkti.

Vaikas ant dviračio

Galite rinktis nuo dviračių be pedalų iki vaikiškų dviračių, kurie jau turi autonomiją. (Šaltinis: Georgerudy: 40580420 / 123f.com)

Kodėl konkretus dviratis yra svarbus mažiesiems šeimos nariams?

Dėl daugelio priežasčių, įskaitant tai, kad tai yra įdomus užsiėmimas. Negana to, vaikai mankštinasi, pavargsta ir telefonus bei konsoles padeda į šoną. Be to, jie to nesuvokdami įgyja sporto vertybių. Dviratis skatina jūsų sugebėjimą tobulėti ir komandinę dvasią. Tai teigiamai veikia psichomotorinius įgūdžius ir refleksus.

Kaip klasifikuojami vaikų dviračiai?

Paprastai dėl ratų dydžio, kuris išreiškiamas coliais (“). Augant mūsų mažyliui, didėja ir padangų dydis. Pavyzdžiui, 12 colių dviračiai paprastai skirti vaikams nuo 18 mėnesių iki 4 metų. Tačiau reikia atsižvelgti ir į kitus veiksnius, pavyzdžiui, aukštį centimetrais.

Šioje lentelėje matome matavimų klasifikaciją pagal mūsų mažylio ūgį centimetrais. Taip pat supažindiname su vaiko tarpkojo dydžiu. Šios lentelės yra tik orientacinės, nes yra vaikų, kurie auga greičiau nei kiti klasės draugai. Gerai apžiūrėkite tarpkojo išmatavimus:

Vaiko amžius Vaiko ūgis centimetrais Tarpukojo ilgis Dviračių ratų coliai
Nuo 2 iki 4 Mažiau nei 90 cm 30 cm 12 “
Nuo 3 iki 5 90–1,05 cm 30 kom 14 “
4–6 1,05–1,20 cm 36 cm 16 “
5–7 Nuo 1,05 iki 1,20 cm 41 cm 18 “
6–9 Nuo 1,20 iki 1,35 cm 51 cm dvidešimt “
7–11 Nuo 1,35 iki 1,55 cm 61 cm 24 “
Nuo 11 iki + 1,55 cm iki + 66 arba daugiau 26 “

Kokie yra tradiciniai važiavimo dviračiu metodai?

Be jokios abejonės, bėgimo takeliai ir triračiai motociklai. Ekspertų teigimu, problema yra ta, kad nė vienas iš jų neišvysto pusiausvyros. Pasivažinėjimo dviračiu paslaptis yra būtent pusiausvyra, šios sąvokos galima išmokti su dviračiais be pedalų. Šioje lentelėje galime geriau įvertinti skirtingų metodų skirtumus.
Pusiausvyros jutimo raida Psichomotorinių įgūdžių ugdymas Orientacija į vystymosi pojūčius
Ratai +
Triračiai +
Dviračiai be pedalų + + +

Kaip vaikas vairuoja dviratį be pedalų ir kokio amžiaus?

Tai dviračiai, pritaikyti pačiam vaiko ūgiui, kuris varo juos jo paties kojomis. Paprastai jie rekomenduojami nuo dvejų metų. Didžiausias šios programėlės privalumas yra tas, kad maži vaikai gali išsiugdyti pusiausvyrą. Be to, jie mokosi palaipsniui ir džiaugiasi savo nepriklausomybe bei autonomija.

Dviratis suteiks daug smagaus laiko jūsų mažyliui. (Šaltinis: Grigorjeva: 38787088 / 123rf.com)

Kokie dviračio be pedalų privalumai?

Taip pat vadinami balansiniais dviračiais, jie nėra mada, tačiau jie atėjo pas mus. Kaip jau minėjome anksčiau, ekspertai mano, kad jie idealūs vaikams išmokti važiuoti dviračiu. Jo nauda yra daug, kaip mes galime pamatyti toliau pateiktame sąraše:

 • Pagerina pusiausvyros pojūtį. Tai daro natūraliai ir palaipsniui.
 • Skatina koordinaciją. Taip yra dėl to, kad jis turi sustoti, pasisukti ar nenukristi, todėl mažasis turi koordinuoti rankų ir kojų darbą.
 • Pagerina krypties pojūtį. Tiksliau, erdvinė orientacija.
 • Psichomotorinės sistemos raida. Konkrečiai, tai lavina pagrindinę motoriką. Tai yra atsakinga už tai, kad vaikas išmoktų šokinėti ar šokti, be kitų užsiėmimų.
 • Pritaikymas šalmo naudojimui. Be saugumo skatinimo, tai yra privalomas dalykas Ispanijoje jaunesniems nei šešiolikos metų asmenims.

“Vaikai ir paaugliai iki 16 metų visada turėtų naudoti dviračio šalmą tiek mieste, tiek už jo ribų.”

Į kokias saugumo priemones reikia atkreipti dėmesį?

Saugumas yra būtinas mažiems vaikams. Didelė problema šiuo atveju yra dėmesio stoka, kurios paprastai turi vaikai. Todėl būtina apsvarstyti kai kurias priemones, kaip išvengti nenumatytų avarijų. Pateikiame patarimų ir saugumo priemonių sąrašą:

 • Suaugusiųjų buvimas. Vaikas neturėtų išmokti važiuoti dviračiu be griežto tėvų ar globėjų žvilgsnio. Nelaimingi atsitikimai įvyksta tada, kai apie tai mažiausiai galvoji.
 • Saugus atstumas. Kalbėkitės su vaiku ir leiskite jam suprasti, kad jis visada turi plačiai atmerkti akis. Tai ypač veikia saugų atstumą.
 • Pavojaus jausmas. Svarbu, kad vaikas suvoktų važiavimo dviračiu pavojų mieste. Nerodykite jam nelaimingų atsitikimų, tačiau rimtai pasikalbėkite su juo apie tai.
 • Spynelė. Šiais laikais svarbu apdrausti dviratį nuo nenumatytų vagių. Norėdami išvengti vagystės, visada naudokite spyną.

Pirkimo kriterijai

Prieš perkant vaikišką dviratį būtina pasidomėti kai kuriomis savybėmis. Jūsų dydis …