BB, CC, DD, EE kremai – ką daryti

Nors jų ženklai yra gana paslaptingi, kiekvienas iš jų vaidina visiškai skirtingą vaidmenį. BB, CC, DD ar EE kremai yra puiki alternatyva klasikiniams pagrindams, kuriuos naudojame vis dažniau. Nenuostabu, kad jų turtinga sudėtis, priežiūros ir senėjimo savybės puikiai tinka, pavyzdžiui, vasarą arba kai mūsų odai reikia „kvėpuoti“. Kokius kremus turėtume rinktis, kad patenkintume savo lūkesčius?

BB, arba grožio balzamas

BB kremas yra populiariausias įprasto skysčio pakaitalas, kurio pradinė paskirtis buvo šiek tiek kitokia nei šiandien. Prieš kelerius metus ji buvo sukurta kaip daugiafunkcinė kosmetika, skirta pakeisti drėkinamąjį kremą, makiažo pagrindą, pagrindą ir pudrą. Būtent tada ant pakuotės pamatėme žodžius „4in1“ ir „5in1“, kad pritrauktume kuo platesnę vartotojų grupę. Tačiau BB kremas niekada nepakeitė ir nepakeis visos šios kosmetikos, tačiau jie sugeba išties gerai išlyginti odos atspalvį, jo neapsunkindami. Šios rūšies gaminiai pasižymi lengva konsistencija, kuri, atsižvelgiant į prekės ženklą ar liniją, išsiskirs didesniu ar mažesniu padengimo ar drėkinimo laipsniu. Tokiu būdu parduotuvių lentynose galime rasti BB kremų riebiai, mišriai ir normaliai odai. Kai kuriuose jų yra ingredientų, panašių į gerus odos priežiūros kremus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

CC, t. Y. Spalvų korekcija

CC kremai yra prailginta ir visavertė BB kremų versija. Juose yra dažiklių ir korektorių, todėl jų naudojimas gali būti daug platesnis. Šio tipo produktai ne tik tonizuoja, bet visų pirma sumažina odos paraudimą, pagerina ir suvienodina odos tonusą, sumažina spalvos pakitimus ar vorų venas ir nuramina odos pažeidimus, kuriuos sukelia spuogai. Pagrindinė CC kremų užduotis yra švelniai pakoreguoti veido odą korektoriais ir ją drėkinti, tačiau atminkite, kad tai nėra klasikiniai ir dengiantys pamatai, todėl poveikis visą laiką bus subtilus ir natūralus. Dėl to, kad CC kremas yra turtingesnės sudėties ir geresnės tekstūros, jis randa daug gerbėjų tarp moterų, turinčių riebią odą.

DD, t. Y. Kasdienė gynyba

Nėra naujiena, kad aplinka, kurioje gyvename, daro mums didelę įtaką. Smogas, išmetamosios dujos, ore sklandančios toksinės medžiagos, bet ir saulės spinduliai daro didžiulę įtaką mūsų odos būklei. Tinkamos priežiūros ir apsaugos trūkumas gali sukelti sveikų epidermio ląstelių senėjimą ir greitą žūtį, todėl mūsų oda tampa pilka, trūksta švytėjimo ir energijos. Pagrindinė DD kremų užduotis yra stipriai užsikimšti lipidų lygyje, taip pat apsaugoti odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl turtingos vitaminų sudėties DD kremai dažnai priskiriami prie senėjimo. Tokią kosmetiką galime naudoti kaip pagrindą, tačiau turime nepamiršti, kad jos konsistencija leis labai švelniai pakoreguoti odos tonusą.

EE, arba papildomas šveitimas

EE kremai yra naujiena kosmetikos rinkoje, ypač tinkanti jautriai odai. Jų pagrindinė užduotis yra atsikratyti negyvų epidermio ląstelių ir atnaujinti odą natūraliais jose esančiais ekstraktais, pvz., Iš avižinių dribsnių, bambuko miltelių ar jūros dumblių. Tokiu būdu oda nušveičiama ir sutelkiama siekiant gaminti naujas, sveikas ląsteles, be brangių apsilankymų grožio salonuose. Nepamirškite, kad dėl savo savybių ir taikymo EE kremai negali būti naudojami kiekvieną dieną ir yra skirti brandžiai odai.

Be BB, CC, DD ir EE kremų, į rinką pradeda patekti FF kremai, derinantys kremą nuo raukšlių ir pagrindą, taip pat GG, žinomi kaip „bronziniai kremai“. Ar norite daugiau sužinoti apie straipsnyje pateiktus produktus? Parašykite mums, mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus!

Parašykite komentarą