Valoserdinas

Valoserdinas

Išleidimo forma vaistas – geriamieji lašai 15, 25 ir 50 ml buteliuke.

Kaina – atitinkamai nuo 50 iki 150 rublių

Jei sutrinka širdies plakimas (tachikardija), atsirado dirglumas, nemiga, staiga pasidarė karšta ar tvanku, veidas parausta, reikia ką nors daryti, o sutrikimai atsirado neseniai, nėra tokie rimti, ir tai dar per anksti kreiptis į gydytoją, tuomet verta atkreipti dėmesį į Valoserdin.

Pažiūrėkime, kokia tai priemonė ir kokioms ligoms gydyti.

Rami šeima

Vaisto pavadinimas rodo tam tikrą panašumą su Valocordin. Tiesą sakant, visi trys vaistai – „Valocordin“, „Valoserdin“ ir „Corvalol“ turi tą patį receptą ir gaminami pagal identišką receptą. Netgi šių produktų išleidimo forma ta pati – buteliai nuo 15 iki 50 ml tamsaus stiklo. Brangiausias grupėje yra Valocordin, nuo 200 rublių / 50 ml, o prieinamiausias yra Corvalol. Jo kaina yra nuo 25 rublių už 50 ml.

Kiekvieno iš atstovų sudėtyje yra mėtų ir apynių eterinių aliejų, valerijono aliejaus kartu su bromu – etilo bromivalerianatu, fenobarbitaliu ir etilo alkoholiu.

Taigi Valoserdinas yra aukso vidurys šioje ramioje šeimoje.

Indikacijos

Yra paslaptis, apie kurią žino nedaugelis: Valoserdinas ir panašūs vaistai turi fenobarbitalio, kuris priklauso prieštraukulinių ir migdomųjų vaistų grupei. „Gryna forma” jo negalima nusipirkti be recepto, bet kaip „Valoserdin” dalį – galite. Būtent jo buvimas leidžia šiam vaistui konkuruoti su „rimtais“ vaistais aukščiausiu lygiu. „Valoserdin” padės:

  • įvairių formų nemiga, įskaitant sunkų užmigimą. Taip pat priemonė padeda palaikyti nestabilų ir pertraukiamą, neramų miegą;
  • širdies plakimas (tachikardija). Vaistas veikia švelniai ir padeda sulėtinti širdies susitraukimų dažnį;
  • karščio bangos, karščio pojūtis, veido paraudimas, oro trūkumo jausmas, taip pat visos sąlygos, susijusios su simpatoadrenalinės sistemos suaktyvėjimu (vegetovaskulinė distonija, menopauzė);
  • baimės jausmas, panikos priepuoliai, agresija, ašarojimas ir nuotaikų kaita.

Vartokite vaistą po valgio arba prieš valgį arba 30 minučių prieš miegą. Vidutinė dozė yra nuo 15 iki 40 lašų pusei stiklinės vandens.

Kontraindikacijos

Priemonė turi labai švelnų poveikį, o kontraindikacijos yra raumenų silpnumas, mieguistumas, žemas kraujospūdis, individualus komponentų netoleravimas. „Valoserdin” draudžiama vartoti vaikystėje, nes tinktūroje yra medicininio alkoholio. Panašiai šio vaisto negalima vartoti sergant alkoholizmu.

Iš „Valoserdin“ apžvalgų

„Valoserdinas labai geras. Esu pripratęs prie Valocordin, bet šis vaistas ne ką prastesnis. Padeda ir esant problemoms darbe, ir esant aukštam spaudimui, ir net po futbolo rungtynių per televiziją. Pusvalandis – ir miegas stiprus ir ramus, o svarbiausia – jokios priklausomybės nuo narkotikų.

Dėmesio!Yra kontraindikacijų, todėl reikia pasikonsultuoti su specialistu