Valymas makiažo maišelyje – 7 pro

Atėjus naujam sezonui, sunkius drabužius iškeisite į lengvus stilius. Valote makiažo krepšį? Atėjo laikas organizuoti kosmetiką trimis etapais! Patariame, kaip patikrinti makiažo kosmetikos galiojimo laiką ir kokius produktus naudoti, kad jaustumėtės pavasariška, gaivi ir graži!

Pirmas žingsnis – patikrinkite kosmetikos galiojimo laiką


Tai yra svarbu!

Makiažo priemonių tinkamumas naudoti priklauso nuo dviejų veiksnių – kosmetikos pagaminimo datos ir galiojimo pabaigos datos.


Dauguma kosmetikos kosmetikos priemonių turėtų būti sunaudotos per nurodytą atidarymo laiką. Kiek laiko galite naudoti tušą ar pagrindą? Raskite ant pakuotės atviro indelio simbolis, kuris nustato kosmetikos galiojimo laiką nuo atidarymo, vadinamo PAO (laikotarpis po atidarymo). Toliau pateiktame pavyzdyje tai yra 12 mėnesių:

12 mėnesių

Antrasis kosmetikos tinkamumo naudoti faktorius yra laikas, kuris praėjo nuo pagaminimo datos – nenaudojami tušai, pagrindai ir lūpų dažai taip pat sensta ir džiūsta. Daugumai kosmetikos gaminių yra užšifruota data. Kaip sužinoti, kai jie paliko gamyklą? Įveskite kontrolinės kosmetikos datos skaičiuoklę, pasirinkite gamintoją ir įveskite kodą iš dėžutės / pakuotės. Atsakydami gausite informaciją, kada kosmetikos kosmetika bus pagaminta ir kada galėsite saugiai ją naudoti, jei ji nebuvo atidaryta.


Dėmesio!

Nepamirškite pridėti 3 metų prie gamybos datos. Pagal ES įstatymus, jei kosmetikos galiojimo laikas yra ilgesnis nei 30 mėnesių nuo pagaminimo datos, gamintojas privalo šią informaciją nurodyti ant pakuotės.


Ką daryti su kosmetika, kurios galiojimo laikas pasibaigęs? Meskite juos į tinkamą atliekų rūšiavimo konteinerį. Pasibaigus galiojimo laikui, produktai oksiduojasi ir veikia mikrobiologiškai. Paprasčiau tariant, jie sugenda ir praranda savo savybes. Makiažo kosmetika pasibaigus galiojimo laikui taip pat gali sukelti alergiją. Neverta rizikuoti. Geriau sudaryti vietos naujiems, išlaikant kosmetikos maišelį minimaliai ycz

Antras žingsnis – kosmetikos organizavimas

Atsikratę produktų, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs, pagalvokite, ar iš tikrųjų dažymui naudojate visą jums priklausančią kosmetiką. Jei paskutinį kartą lūpų dažus naudojote prieš pusmetį, galbūt jūsų įmonėje yra kas nors, kuris geriau jį naudos? Tu gali:

  • grąžinkite praleistą lūpdažį / pagrindą / akių pieštuką – jūsų mama / sesuo / draugė tikrai bus patenkinta;
  • organizuoti mainų vakarėlį, vadinamąjį apsikeitimo vakarėlis, kuriame galima prekiauti su draugais, kurie vis dar naudingi, tačiau nenaudoja kosmetikos makiažui ar kūno priežiūrai.

Beje, išvalysite makiažo krepšį. Nereikia išleisti daugybės pinigų ant krūtinės. Sužinokite, kaip iš batų dėžutės užburti dažų organizatorių:

Trečias žingsnis – tualetinio stalo papildymas lengvais makiažo gaminiais pavasariui

Pavasarį norisi atrodyti gaivi ir švytinti. Storos šalikai ir megztiniai kabo kampe. Darykite tą patį su sunkiais padengimo pagrindais ir tamsiais akių šešėliais. Pakeiskite juos lengvesnėmis formulėmis ir sutelkite dėmesį į kokybę, o ne į kiekį – jums tikrai nereikia daug, kad galėtumėte pasidažyti ir pavasarį įsimylėti save 😉

Turi turėti pavasaris: 7 dalykai, kuriuos reikia nupiešti

Neperšlampamas tušas

Šiltomis dienomis blakstienas verta nudažyti vandeniui atspariu tušu, kuris netrupa ir nepabėga nuo pavasario lietaus. Mes rekomenduojame tušą L’Oreal Volume Million blakstienos, šįkart atsparus vandeniui, prakaitui ir laimės ašaroms.

Lengvas veido pagrindas

Ar pamatai gali turėti lengvą formulę ir tuo pačiu metu suvienodinti odos atspalvį ir, be to, prižiūrėti veido spalvą? Radome 2 tobulus pabėgius pavasariui:

Laisva pudra nuo odos blizgesio

Kai lauke tampa šilčiau, oda labiau blizga. Gydykite riebalų perteklių geromis biriomis pudromis. Mūsų pasirinkimas yra „Estee Lauder“ birių miltelių tobulinimas. Jis yra lengvas kaip rūkas, puikiai išlygina ir tobulina odos spalvas. Jis užmaskuoja per plačias poras ir neleidžia odai blizgėti. Veido spalva atrodo gaivi ir švytinti. Išbandykite dabar!

Geriausia balinimo pudra pavasariui

Ant skruostikaulių viršaus, po antakiu ir virš kupidono lanko (raukšlė virš viršutinės lūpos) užtepkite šiek tiek žymeklio. Jūsų spalva atrodys švytinti pavasario saulės šviesoje. Galite pasirinkti paryškinančią pudrą Cindy Lou Manizer iš balzamokuris turi puikių nuomonių. Štai vienas iš jų:

Man patinka ją naudoti šiek tiek įdegusiam veidui. Jis turi rausvą, šiek tiek šaltą atspalvį, kuris atrodo mielas mano odos tonas. Tai sukuria šviesą atspindintį paviršių – tik šiek tiek, kad gautų jaunatviškų skaistalų efektą. Tai mano pavasario meilė.

Kinga, 25 metai

Antakių kosmetika

Šiltomis dienomis tikriausiai nesinori dėvėti sunkaus makiažo. Tačiau pabraukti antakiai yra būtini – jie suteikia veidui charakterį. Dar neradote savo idealaus antakių makiažo produkto? Išbandyk „L’Oreal Brow Artist Plumper“. Šis rašalas yra tikras menininkas. Natūraliai tamsina antakius, juos formuoja ir fiksuoja jų formą. Jis netepa ir yra kelių atspalvių. Jūs turite tai išbandyti!

Pavasarinės akių šešėlių paletės

Pavasarį galite išprotėti su spalvomis. Mes rekomenduojame „Makeup Revolutions“ paletės, ypač iš „Chocolate“ kolekcijos. Jie yra nebrangūs, patvarūs ir turi gražių, prisotintų spalvų. Paletės sukomponuotos taip, kad jose rasite tiek matinius šešėlius subtiliam akių makiažui, tiek mirgančius atspalvius vakarui – patikrinkite „Makeup Revolutions“ kosmetikos pasirinkimą.

Spalvingi lūpų dažai

Geras lūpdažis turi būti ne tik ilgalaikis, bet ir drėkinti lūpas. Įsimylėkite lūpų dažus šį pavasarį Maybelline iš serijos „Color Sensational“. Lūpų dažai, kuriuos galima įsigyti daugeliu pigmentinių spalvų, ilgai išlieka ant lūpų, subtiliai drėkina ir rūpinasi jais – juose yra vitamino E, medaus ir minkštinančių vaškų. Lūpos yra tarsi stebuklas, mielasis, avietė!

Ar jaučiate pavasarį ore? Jei jau baigėte dažyti reikalingus dalykus ir sutvarkėte kosmetiką, taip pat patikrinkite, kaip išsirinkti geriausią šiltų dienų kvapą – žiūrėkite geriausių pavasario kvepalų reitingą!