Variklio siurbliai: Kuris yra geriausias

Mes niekada nežinome, kada mums gali prireikti variklio siurblio, tačiau tikimybė visada yra. Ar tai būtų gaisro gesinimas, ar laistymo sistemos įrengimas, ar vandens siurbimas iš šulinių ar nuotekų. Ar žinote, apie ką mes kalbame? Na, šiame straipsnyje mes parengėme išsamų vadovą, kad išsamiai žinotumėte viską, ką reikia žinoti apie variklių siurblius.

Be jokios abejonės, mes kalbame apie vieną iš efektyviausių skysčių, ypač vandens, judėjimo priemonių. Varikliniai siurbliai yra vis sudėtingesni ir tampa privalomu priedu Ispanijos soduose ir namuose. Mes kalbame apie sudėtingą mašiną, tačiau labai universalią ir naudingą įvairioms situacijoms. Skaityk toliau ir pamatysi!

Svarbiausias

 • Varikliniai siurbliai, dar vadinami vandens siurbliais, yra nepakeičiami įrankiai dideliam vandens kiekiui perkelti. Šios mašinos yra greitos ir efektyvios, jas galima naudoti buityje, žuvininkystės ūkiuose, baseinuose ar avarinėms reikmėms, švariam ar nešvariam vandeniui imti.
 • Variklio siurbliai dirba elektros srove (vadinamais elektriniais siurbliais) arba degalais. Jo efektyvumas prasideda didinant vandens slėgį, todėl tai yra priemonė, padedanti mums racionaliai naudoti šį brangų išteklius.
 • Šiandien gamintojai ypač išplėtojo variklinių siurblių našumą, kad jie būtų kompaktiškesni ir lengvesni, kad būtų laikomasi tinkamų saugos priemonių namų aplinkoje ir taupoma vartojant.

Reitingas: geriausi variklių siurbliai rinkoje

Atsižvelgiant į rinkoje esančią įvairovę, nėra lengva pasirinkti tinkamą variklio siurblį. Turime atsižvelgti į tai, kokių užduočių jiems konkrečiai norime ir kokių privalumų norime gauti. Tai nėra tas pats, kas reikia ištuštinti baseiną, nei išpilti nešvarų vandenį. Šis pasirinkimas buvo kruopščiai apgalvotas, kad padėtų jums lengviau ir lengviau apsispręsti.

1 pozicija: „VidaXL“ (vandens variklio siurblys)

Didelio našumo benzininis vandens siurblys dėl oru aušinamo 2 taktų variklio. Idealiai tinkamas drenažui ar laistymui, šio modelio galia yra 1,45 kW, didžiausias aukštis – 35 m, jis gali transportuoti vandenį maksimaliu 11,5 m3 per valandą srautu. Bako talpa yra 0,95 L, o įleidimo ir išleidimo žarnos skersmuo yra 25 mm.

Šis siurblys turi tvirtą plieninį rėmą, kuris apsaugo jį nuo atsitiktinių pažeidimų, ir turi rankeną nešiojimui, kad būtų lengva manevruoti. Dėl lengvo ir kompaktiško dizaino jį galima patogiai laikyti bet kurioje namo vietoje. Rankinio paleidimo sistemą lengva išmokti. Šis variklio siurblys tinka tiek švariam, tiek nešvariam vandeniui.

Pozicija Nr. 2: „Einhell GH-PW 18“ (benzininis variklio siurblys)

Naudojant benzininį vandens siurblį „GH-PW 18“, galima greitai padidinti didelius vandens kiekius, kad būtų galima tiekti tinklą iš tinklo. Stiprus 1,8 kW keturtaktis benzininis variklis suteikia pakankamai galios iki 20 litrų išpūtimo galvutei pumpuoti iki 200 litrų per minutę.

Šis modelis turi didelį 1,4 litro baką, kuris leidžia ilgesnes darbo fazes. Jį galima tinkamai transportuoti dėl praktiškos rankenos ir saugumas nuo vibracijos yra garantuotas dėl tvirtų guminių kojų. Jungiamųjų žarnų skersmuo (nepridedamas) yra 47,8 milimetrai.

3 pozicija: „Einhell 4180280“ vandens vandens siurblys GC-GP 6538

„Einhell 4180280“ variklio siurblio modelis užtikrina aukštą vandens perdavimo našumą dėl 650 W galios ir 220–240 V įtampos. Jis gali palaikyti iki 3800 litrų per valandą vandens srautą. Jis sveria tik 6,15 kilogramo, o rankena jį nešioti yra paprasta ir patogu. Vandens temperatūra siekia 35 laipsnius.

GC-GP 6538 sodo siurblys yra galingas, kompaktiškas ir patikimas prietaisas, idealiai tinkamas sodininkams ar mėgėjams, kurie ambicingi, kai reikia laistyti sodus susikaupusiu lietaus vandeniu. Korpusas pagamintas iš tvirto, kompaktiško ir ergonomiško dizaino plastiko, kurio tikslas – išvengti nelaimingų atsitikimų ir užtikrinti didelį ilgaamžiškumą.

Pozicija Nr. 4: Greencut GWP8020 vandens variklio siurblys

Vandens variklio siurblys su galingu benzininiu varikliu ir 2 colių žarnos išleidimo anga. Jis skirtas dideliam vandens kiekiui išgauti ten, kur nėra elektros jungties: drėkinimo, drenažo, vandens išgavimo, vandens valymo ar pumpavimo iš baseinų. „GREENCUT OHV“ 4 taktų variklis maksimalų vandens srautą siekia 30 tūkstančių litrų per valandą.

Šis modelis yra toks galingas, kad gali siekti 7 metrų gylio ir pasiekti maksimalų 23 metrų aukštį. Siurblio važiuoklė pagaminta iš plieno, o kompaktiškas, į narvelį panašus dizainas apsaugo mašiną nuo galimų atsitiktinių smūgių. „Easy-Start“ rankinis paleidimas palengvina paleidimą pasukdamas uždegimo jungiklį ir traukdamas starterio laidą.

Pozicija Nr. 5: ITCPower GP40 benzininis variklio siurblys

„ITCPower GP40“ benzininio variklio siurblys pasižymi dideliu našumu – keturtakčiu varikliu ir 1865 vatų galia. Jo degalų tūris yra 2 litrai, maksimalus aukštis siekia 25 metrus, o vandens srautas yra 15 m3 per valandą. Dėl aukšto slėgio jis idealiai tinka laukams ar sodams užlieti, taip pat laistomas laistant ar purkštuvais.

Šio modelio galingas variklis turi alyvos signalizaciją ir aukštos kokybės mechaninį sandariklį. Važiuoklės skersmuo yra 32 milimetrai, o žarnos – 40 milimetrų. Jis turi patogią nešiojimo rankeną, kuri, pridėta prie kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos, leidžia lengvai judėti. Jis yra pilkos ir juodos spalvos, o apytikslis svoris yra 16 kilogramų.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie variklio siurblius

Varikliniai siurbliai yra labai reikalingi tam, kad kai kurias vietas aprūpintų vandeniu. Šiuo metu, kadangi yra skirtingų modelių, pritaikytų labai skirtingiems naudojimo būdams, logiška, kad prieš pasirinkdami mums tinkamiausią modelį turime abejonių. Paskatinti šio susirūpinimo, mes parengėme šį skyrių su dažniausiai užduodamais klausimais apie variklių siurblius.

drėkinimo sistema

Vandens kiekis, su kuriuo norime dirbti, turi būti lygiavertis norimo įsigyti variklio siurblio siurbimo ar ištraukimo pajėgumams. (Šaltinis: Scalatore1959: 49918642 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra variklio siurblys?

Variklio siurblys yra mašina, naudojama skysčiams, pvz., Skysčiams, dumblui ir net dujoms, bet ypač vandeniui judėti ar perduoti. Varikliniai siurbliai perneša skysčio tūrį per variklį, kuris veikia per jį sujungtą elektrą (šiuo atveju kartais vadinamą elektriniu siurbliu) arba sprogimą.

Kaip veikia variklių siurbliai?

Veikimo principas yra toks pat kaip ir bet kurio įprasto hidraulinio siurblio: jis paverčia mechaninę energiją kinetine. Didelis skirtumas yra tas, kad variklio siurblius varo benzininis arba dyzelinis vidaus degimo variklis, o ne elektrinis variklis. Tai gali būti dviejų ar keturių taktų ir įjungia į skystį panardintą mentės rotorių.

Labai paplitusi klaidinga nuomonė apie siurblius yra manymas, kad jie sukelia spaudimą. Iš tikrųjų jie tik išstumia skystį, sukeldami srautą.

Ar žinote, kad variklių siurbliai padidina vandens slėgį, pridedant jėgos prie hidraulinio įrenginio, kad tam tikras skystis būtų perkeltas iš mažesnio slėgio ar aukščio zonos į kitą, kuriame yra didesnis slėgis ar aukštis?

Ką galime rasti variklio siurbliui?

Šiandien variklių siurbliai naudojami įvairiausiems komerciniams, pramoniniams ir žemės ūkio tikslams. Pastaraisiais metais jis taip pat populiarėja buitinėje aplinkoje, ypač soduose, daržuose ir namuose su baseinais. Tarp įvairių situacijų, kurias galima padengti variklio siurbliu, yra šios.

 • Iš rūsio nuleiskite vandenį.
 • Pasisemkite vandens iš šulinio.
 • Judinti vandenį iš vienos vietos į kitą, net skirtinguose žemės lygiuose.
 • Padidinkite vandens slėgį ar srautą.
 • Ištuštinkite ir užpildykite baseinus, tvenkinius ar kubilus.
 • Nusausinkite užlietas seklias vietas arba septikus (nešvarų vandenį)
 • Vejos ar žemės ūkio plotai laistomi tradiciniu būdu arba purškiant.
 • Paskirstykite trąšas ir pesticidus.
 • Atlikite įvairias užduotis statybų srityje.
 • Pagalba nelaimių, tokių kaip gaisrai ar potvyniai, atveju.

Koks yra vandens srautas variklio siurblyje?

Vandens srautas susideda iš vandens kiekio, kurį reikia pumpuoti arba išgauti per laiko vienetą. Paprastai šis matavimas išreiškiamas dviem būdais: litrais per minutę arba kubiniais metrais per valandą. Norėdami nustatyti būtiną vandens srautą, turime apskaičiuoti, kad jo pakanka patenkinti mūsų poreikius.

Buitinių sistemų (be kita ko, drėkinimo ar baseinų) atveju reikia numatyti, kad srautas ir slėgis yra pakankami, kad įrenginys veiktų tinkamai. Jei mums nėra labai aišku, rekomenduojama, kad šiuos skaičiavimus atliktų šio sektoriaus profesionalas.

Kokių tipų variklių siurbliai yra?

Kadangi atsirado bendri vandens perdavimo poreikiai ir naudojimo būdai, buvo nurodyti variklių siurblių tipai. Nors rinkoje yra vis daugiau klasių, paprastai yra keletas modelių, kurie ir toliau išlaikomi dėl jų pagrįstumo ir efektyvumo. Šioje lentelėje mes juos analizuojame.
Variklio siurblio tipas Programos
Iš paviršiaus Tai leidžia semtis vandens iš kelių metrų gylio šulinių, rezervuarų ar cisternų.
Panardinamas Jis semiasi vandens iš labai gilių plotų, prie kurių negali prisijungti paviršinis variklio siurblys.
Slėgis Tai leidžia padidinti buitinio skysčio drėkinimą ar cirkuliaciją, idealu, kai vandens jėgos nepakanka maišytuvams ir čiaupams pasiekti.
Nusausinimas Jis naudojamas vandeniui evakuoti ir perduoti. Jame yra sistema, kuri įjungia ir sustabdo siurblį, priklausomai nuo vandens lygio, kad būtų išvengta sauso ir perkaitimo.

Ką reiškia, kad variklio siurbliai tinka nešvariam vandeniui ar švariam vandeniui?

Kai siurblys yra tinkamas švariam vandeniui, jis reiškia visą švarų vandenį, pradedant buitiniam vandeniui, jūros vandenį arba vandenį, apdorotą chloru, ozonu ar kitais skysčiais. Kita vertus, nešvarus vanduo, naudojamas ar pakrautas, gaunamas iš tualeto ar septiko, taip pat infiltruotas ar stovintis vanduo.

“Mes pritaikome užsienio variklių siurblius labiau modernizuotam drėkinimui, pavyzdžiui, laistymui lašeliniu būdu. Kadangi jie turi daug galimybių Europos erdvėje ir energijos taupymo kontekste, kaip tai yra Ispanijoje, kai naudojama elektros energija”.

Ar galiu naudoti tą patį variklio siurblį nešvariam vandeniui ir švariam vandeniui?

Deja, ne. Arba bent jau tai nėra idealu. Žinok su …

Parašykite komentarą