Vartų pavarų reitingas – kas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar jums reikia patikimos automatikos, kad atidarytumėte ir uždarytumėte įėjimą į savo turtą? O gal dabartinė sistema pasirodė esanti avarinė ir nelabai praktiška? Reaguodamas į šias situacijas, buvo sukurtas vartų pavarų sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, lengviau pasirinkti tinkamą modelį, taip pat padės patikrinti papildomas funkcijas. Geriausios vartų pavaros padidina namų ūkio narių saugumo jausmą ir yra atsparios pažeidimams bei įvairioms oro sąlygoms.

Vartų operatorių sąrašas – geriausių vartų operatorių TOP 10

Geriausių vartų pavarų aprašymas

1. „Faac 740“

  „Faac 740“

1469 –

Analizuojant, kurį vartų pavarą patikrinti, taip pat verta išbandyti „Faac 740“. Pagrindiniai jo pranašumai yra, pavyzdžiui: 240 galimų ciklų per dieną, greitas montavimas, intuityvus valdymas ir veikimo patikimumas. Visą komplektą taip pat sudaro trys nuotolinio valdymo pultai, radijo imtuvas, fotoelementai, dantytos juostos, LED signalo lempa, magnetiniai galiniai jungikliai, pagrindas, tvirtinimo antgaliai ir avarinio atidarymo raktas. Klaidos ar strigties atveju vartotojas yra visiškai apsaugotas. „Faac 740“ turi supaprastintą programinę įrangą, kuri neabejotinai pagreitina jūsų supratimą, kaip valdyti sistemą. Rekomenduojama daugiausia skirti vienos šeimos namams ir mažoms nuosavybėms. Įdomus variantas yra išskirtinis vartų atidarymas ir uždarymas svečiams, kurie šiuo metu nenaudoja automobilio. Pateikti sprendimai išsiskiria mažu gedimų lygiu. Pakanka atlikti sistemingas technines apžiūras, kad būtų išvengta galimų gedimų. Patartina vairuoti.

2. „Linea Drive Arm300“, skirtas 300 kg svorio sparnams „Full Arm300“, pilnas komplektas

  „Linea Arm300“ pavara mentėms 300 kg viso rinkinio „Arm300Full“

– 879 –

Pigūs vartų vartai taip pat gali tinkamai atlikti savo funkciją, tai įrodo „Linea Arm300“ modelis, skirtas 300 kg „Full swing“. Pakanka paminėti įrangos privalumus, tokius kaip: bendra veikimo automatizacija, rankinio atrakinimo galimybė užstrigus, atskiras vartų valdymas ir atsparumas įvairioms oro sąlygoms. Net itin žema temperatūra ar gūsingas vėjas neturėtų trikdyti visos sistemos veikimo. Jau per pirmąją konfigūraciją galite atlikti savo pakeitimus, kuriuos prisimins valdymo blokas. Taigi jums nereikės kaskart atlikti tam tikrų pakeitimų. „Linea Arm300“, skirtas 300 kg sunkvežimiams „Wing“, taip pat yra: fotoelementai, įspėjamoji lemputė, montavimo komponentai, pavaros, nuotolinio valdymo pultai ir, žinoma, instrukcijos lenkų kalba. Standartinė dvejų metų aptarnavimo garantija gali būti pratęsta iki trejų metų. Tai bus apsauga nedidelio mechanizmo gedimo atveju. Prietaisą verta pirkti.

3. „Faac“ tiesiog automatinis rinkinys S418

  „Faac“ tiesiog automatinis rinkinys S418

– 886 –

„Faac“ tiesiog automatinis „S418“ rinkinys yra sistema, atspindinti pigius vartų pavaras. Tačiau jis turi savo privalumų, kurie yra: įrangos elementų išsamumas, gana greitas surinkimas, intuityvus valdymas, atsparumas įvairioms oro sąlygoms ir daugybė konfigūravimo galimybių. Bus išsaugoti individualūs nustatymai, kurie supaprastins disko paleidimą. „Faac“ tiesiog automatinis „S418“ rinkinį sudaro: avarinio atrakinimo raktai, fotoelementai, surinkimo dalys, valdymo blokas, radijas, LED signalo lempa ir praktiški ribotuvai. Pastarasis užtikrins, kad net staigūs judesiai netyčia nepakenks konstrukcijai. Reikėtų pažymėti, kad tokio tipo valdymas yra atsparus bet kokiems išoriniams trukdžiams, pavyzdžiui, nepageidaujamų radijo bangų trikdžiams. Pirkėjas taip pat gali būti tikras dėl mažo energijos suvartojimo, o tai nereiškia papildomų išlaidų. Visumą papildo šiuolaikiška ir stilinga išvaizda, kuri atitiks gyvenamojo namo dizainą.

4. „Bft Phobos Bt A25“ rinkinys Pl

  „Bft Phobos Bt A25“ rinkinys Pl

1731 –

Svarstant, kurį vartų pavarą pasirinkti, verta patikrinti „Bft Phobos Bt A25 Kit Pl“. Potencialūs vartotojai, be kita ko, įvertins: greitą diegimą, lengvą naudojimo taisyklių supratimą, veikimo patikimumą ir pritaikymą individualiems klientų poreikiams. Paskutinė sritis susijusi su daugybe konfigūravimo parinkčių. Juos prisimena valdymo blokas, kuris yra atsakingas už teisingą viso mechanizmo veikimą. „Bft Phobos Bt A25 Kit Pl“ komplekte yra: „Mitto B4“ nuotolinio valdymo pultas, „Compacta A20-180“ fotoelementai ir „Phobos BT A25“ pavaros. Reikia atsiminti, kad dėl svorio ir matmenų numatoma pavaros paskirtis taikoma tik gyvenamiesiems vartams. Pats pavadinimas rodo, kad tai didesni gyvenamieji namai, kuriuos taip pat supa didelis gretimas plotas. Pateikto varianto skiriamasis bruožas, be abejo, yra amperometrinių kliūčių aptikimo technologija. Tai reiškia, kad reikia atpažinti akmenis ar kitus apribojimus ir sustabdyti sparną.

5. „Faac“ tiesiog automatinis rinkinys 415

  „Faac“ tiesiog automatinis rinkinys 415

1071 –

Pateiktą vartų operatorių reitingą taip pat pateikia „Faac Simply Automatic Kit 415“ modelis. Bet kokio pirkimo teisėtumą lemia: eksploatacinis patikimumas, atsparumas įvairioms oro sąlygoms, mažas gedimų dažnis, kasdienės priežiūros paprastumas ir visa komplektinė įranga. Jame, be kitų dalykų, yra raktų atrakinimas, užvedimo kondensatorius, fotoelementai, nuotolinio valdymo pultai, tvirtinimo elementai, korpusas, radijas ir valdymo blokas „XF 868 SLH“. „Faac Simply Automatic Set 415“ skirtas naudoti tik namuose. Individualūs sparnai turi būti 2,5 metro ilgio, kad būtų galima tinkamai išnaudoti įrangos pranašumus. Neabejotinas patogumas vartotojui yra labai tylus viso mechanizmo veikimas. Dažnai užsidarant ir atsidarant, tai neturi įtakos ir patogumui būti namuose ir lauke. Kaimynai taip pat nesiskųs dėl nemalonių ar erzinančių garsų. Šis diskas tikrai rekomenduotinas.

6. „Nice Rox 600 Era Flor“ – slankiųjų vartų automatikos rinkinys

  „Nice Rox 600 Era Flor“ - slankiųjų vartų automatikos rinkinys

1250 –

Geriausios vartų pavaros pasižymės „Nice Rox 600 Era Flor“ modelio pranašumais. Pakanka paminėti: avarinio atidarymo galimybė rankiniu režimu nutrūkus elektros tiekimui, tyliai veikiant, pasipriešinant besikeičiančių oro sąlygų poveikiui ar intuityviam valdymui. Potencialus pirkėjas tikrai įvertins įmontuotų technologinių sprendimų pažangos lygį. Pavyzdžiui, jie leidžia sklandžiai atlaisvinti mechanizmą ir užveda vartus be nereikalingo trūkčiojimo. „Nice Rox 600 Era Flor“ komplekte yra: surinkimo komponentai, nuotolinio valdymo pultai, fotoelementai, valdymo blokas ir radijas su elektronikos plokšte. Tokia įranga leidžia ilgus metus įgyti ramybės ir patogumo naudotis. Pakanka reguliariai atlikti patikrinimus, kad būtų pašalinta nedidelio defekto rizika. Šis pavara savaime užsiblokuoja, o tai reiškia, kad vartai užsiblokuos, kai variklis nustos veikti. Jo nereikia užrakinti rankiniu būdu. Sistemą tikrai verta pirkti.

7. „Faac G-BAT 300 414“

  „Faac G-BAT 300 414“

1899 –

Specialų vartų pavarų reitingą taip pat pateikia „Faac G-BAT 300 414“ modelis. Pagrindiniai jo privalumai: ilgaamžiškumas įvairiomis oro sąlygomis, palyginti paprastas surinkimas, galimybė konfigūruoti savo nustatymus ir tylus veikimas. Atsižvelgiant į mechanizmo naudojimo dažnumą, jis neturėtų trikdyti namų narių ar kaimynų ramybės. „Faac G-BAT 300 414“ yra visas komplektas, tai yra: centrinis ribotuvas, avarinio išjungimo raktas, „Genius Bravo“ imtuvas, fotoelementai, pavaros, LED įspėjamoji lemputė ir valdymo blokas. Eksploatacijos sąnaudos yra minimalios, nes energijos suvartojimas yra tik 1,2 A. Be to, įtraukiamas sparno eigos reguliavimo greitis. Tam įtakos turi variklio sukimosi galia – 1400 aps./min. Prietaisas taip pat atsparus atsitiktiniams mechaniniams pažeidimams. Savininkui garantuoja gamintojo dvejų metų aptarnavimo garantija. Gedimo atveju jis gali pasikliauti profesionalia tarnyba.

8. „Faac 414 6m“ komplektas

  Faac 414 6m komplektas

1899 –

Svarstant, kurį vartų pavarą pirkti, verta rinktis „Faac 414 6m“ komplektą. Pagrindiniai pateikiamo varianto skiriamieji bruožai yra, pavyzdžiui: sparnų, kurių kiekvienas yra 3 metrai, paskirtis, naudojamų komponentų kokybė, aukšta darbo kultūra, ilgaamžiškumas keičiant temperatūrą ir intuityvus valdymas. Visą „Faac 414“ rinkinį sudaro: avarinio išjungimo raktai, trys nuotolinio valdymo pultai, „2K Bravo“ imtuvas, pavaros, valdymo blokas ir fotoelementai. Reikėtų pažymėti, kad įsigydami pirkinį galite gauti papildomos techninės pagalbos. Tai naudinga ne tik pirmą kartą paleidus, bet ir vėliau. Tokie patarimai sumažina atsitiktinio gedimo riziką. Funkcinė naujovė yra galimybė atidaryti arba uždaryti vartą. Tai bus naudinga svečiams, kurie neatvyko automobiliu. Pavaros yra suprojektuotos taip, kad jas būtų lengva montuoti plačiais stulpais. Be to, jie turi modernų dizainą.

9. Gražus „Wingo 3524“

  Gražus „Wingo 3524“

2399 –

„Nice Wingo 3524“ sistemos sprendimus daugelis vartotojų pripažįsta geriausiais vartų pavaromis. Šį vertinimą pirmiausia lemia konkretūs įrangos pranašumai. Tai yra: iki 120 ciklų per dieną, pailgas korpusas, palyginti efektyvus surinkimas, galimybė sukonfigūruoti ir prisiminti pasirinktus nustatymus bei atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms. Pastarojoje srityje daugiausia kalbama apie temperatūros diapazoną, taip pat apie kritulius. Visą šių mechanizmų rinkinį sudaro: du pavaros, judesio stabdikliai, nuotolinis valdymas, valdymo blokas, fotoelementai, LED įspėjamoji lemputė su įmontuota antena, …