„Samsung“ baigia gaminti tel

Mes paprastai rašome jums apie „Samsung“ išmaniųjų telefonų, kartais ir planšetinių kompiuterių kontekste. Tačiau verta prisiminti, kad Pietų Korėjos milžinui puikiai sekasi televizorių pasaulyje, kurie tikriausiai yra daugelio jūsų namuose. Kaip paaiškėjo, netrukus šią rinkos šaką pasieks dideli pokyčiai.

Ilgą laiką „Samsung“ sumaniai įvairino televizorių gamybą, suteikdama klientams galimybę pasirinkti juose naudojamą matricą. Kaip praneša šaltinio svetainė, ši era tiesiog baigsis. Gamintojas ką tik baigė vienos iš gamybos linijų, kuriose buvo gaminami geriausi televizoriai su LCD technologija, darbą. Tačiau tai nėra pabaiga. Spėjama, kad artimiausiu metu bus uždarytos visos tokio tipo gamybos linijos.

Kai nepakanka ekrano išmaniajame telefone – susipažinkite su „Sero“, vertikaliu „Samsung“ televizoriumi

Viskas dėl paslaptingo „C projekto“. Šio paslaptingo pavadinimo istorija prasidėjo 2018 m. Antroje pusėje. Būtent tada „Samsung Display“ generalinis direktorius turėjo patvirtinti, kad sukurta QD-OLED technologija, kuri, tikėtina, artimiausiu metu pakeis pasenusias LCD matricas. Šiandienos pranešimų eroje visi ženklai danguje ir žemėje rodo, kad ši artimiausia ateitis ką tik atėjo.

Kas mūsų laukia 2021 metais televizijos segmente?

Gamyklos, kuriose gaminamos OLED matricos, Kinijoje veikia keletą mėnesių. Viena iš tokių gamyklų, CSOT (TCL) 11G, yra atsakinga už net 10% visų matricų, kurios vėliau bus naudojamos televizoriuose su „Samsung“ logotipu. Tai ne pirmas gamintojo romanas su tokio tipo ekranais. Verta priminti, kad 2012 ir 2013 metais įmonė eksperimentavo su RGB OLED matrica, tačiau tada ne viskas vyko pagal planą. Vėliau mes turėjome QLED matricas ir galiausiai, po kelerių metų, įmonė vėl bandys savo jėgas OLED ekranų pasaulyje. Ar šįkart ambicingas planas bus sėkmingas?

šaltinis: ELEC

ATNAUJINTI

Žemiau pateikiame „Samsung Pole“ padėtį:

„„ Samsung Electronics “yra aukščiausios kokybės televizorių rinkos pradininkė, įgyvendindama strategiją, apimančią tiek QLED, tiek„ Micro-LED “ekranus. „Samsung Electronics“ yra įsitikinusi, kad prieš pritaikant esamą OLED skydų technologiją televizoriuose, reikėtų atlikti įvairius technologinius patobulinimus. Bendrovė nepriėmė jokio sprendimo dėl QD-OLED plokščių naudojimo jų televizoriuose “.

Olafas Krynicki, „Samsung Electronics Polska“ atstovas