Vasarinių padangų reitingas – o kaipgi

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

10 geriausių vasaros padangų sąrašas 2021–2021 m., Naudingas daugeliui vairuotojų, pateikia automobilių pramonės specialistų rekomenduojamus produktų modelius, priskiriamus automobilių priedams. Jų nuomone, geros vasarinės padangos yra skirtos dinamiškam važiavimui mieste ir greitkeliuose. Tai yra šiuolaikiški automobilių priedai, pagaminti iš specialaus komponentų mišinio, dėl kurio padangos tampa patvaresnės ir geriau sukimba su žeme, ypač lietaus metu.

Vasarinių padangų sąrašas – geriausių vasarinių padangų TOP 10

Geriausių vasarinių padangų aprašymas

1. „Debica Presto UHP2 FP 225 / 45R17 91Y“

  „Debica Presto UHP2 FP 225 / 45R17 91Y“

212 –

„Dębica“ įmonė yra gerai žinoma Lenkijos gamintoja, gaminanti puikios kokybės daugiasezonines, žiemines ir vasarines padangas. Jau keletą metų šis prekės ženklas specializuojasi tokių produktų kaip geriausios vasarinės padangos su trumpais stabdymo keliais ir puikia sukibimo su šlapia danga. Įtraukta į šio prekės ženklo pasiūlymą geros vasarinės padangosDėl daugybės pjovimo briaunų jie efektyviai išleidžia vandenį ir garantuoja geresnį sukibimą su labai šlapiu ir pelkėtu keliu. Tai yra asimetrinio protektoriaus rašto ir standaus išorinio šonkaulio gaminiai, leidžiantys efektyviau perduoti išorines jėgas esant dideliam variklio sūkiui ir labai dinamišką, agresyvų vairavimą, taip pat ir sunkiomis oro sąlygomis. Tai geriausios vasarinės padangos, suprojektuotas užapvalintų protektoriaus pečių kraštų technika, o tai kuo labiau sumažina akvaplanavimo reiškinį ir apsaugo nuo slydimo, kai ant drėgnų paviršių vystosi labai didelis greitis.

2. „Goodyear Efficientgrip Performance“ 205 / 55R16 91V

  „Goodyear Efficientgrip Performance“ 205 / 55R16 91V

336 –

Daugelis vairuotojų paieškos sistemose įveda klausimą, kokios vasarinės padangos užtikrinti mažesnes degalų sąnaudas. Atsakymas paprastas! Verta investuoti į „Goodyear“ prekės ženklo sukurtus produktus. Ji ją sukūrė geriausios vasarinės padangoskurie pasiekė aukščiausią rezultatą specialistų parengtame reitinge, gaudami A laipsnį sukibimo su šlapia danga kategorijoje. Tai geros vasarinės padangos, kurie garantuoja saugų važiavimą dėl trumpesnio stabdymo kelio, taip pat efektyviai sustabdant transporto priemonę ant šlapios dangos ir esant mažam pasipriešinimui riedėjimui. Šie geriausios vasarinės padangos garantuoja daug sutaupytų degalų sąnaudų, nes jie pritaikyti dinamiškam, dažnai labai agresyviam važiavimui greitkeliais. „Active Banking“ technologija užtikrina geresnį padangų sąlytį su žeme ir sumažina stabdymo kelią šlapiu keliu 8%, o ant sausos – 3%.

3. MICHELIN ULTRA AUKŠTAS NAUDOJIMAS 225 / 55R17 101W

  MICHELIN ULTRA HIGH PERFORMANCE 225 / 55R17 101W

– 232 –

Sąraše, kuris jis yra, paskelbtas daugelyje svetainių ir teminių forumų vasarinių padangų sąrašas, „Michelin“ užėmė labai aukštą vietą. Tai yra Prancūzijos koncernas, kuris gamina tokius priedus kaip geriausios vasarinės padangos. Dėl tinkamo protektoriaus rašto jie išsiskiria universaliomis savybėmis. Tai geros vasarinės padangos, kurie puikiai tinka sausai ir šlapiai dangai, pagerina sukibimą ir stabilumą vairuojant motorinę transporto priemonę, taip pat šiek tiek sunkesnėmis oro sąlygomis. Naudojant kruopščiai parinktą mišinį gaminant šias vasarines padangas, jos buvo atsparios trūkinėjimui ir pradūrimui, net staigiai susidūrus su smailiais ir kyšančiais daiktais. Sukurtas „Michelin“ prekės ženklas geriausios vasarinės padangosDėl rafinuotos struktūros ir išpjovų protektoriaus šonų jie garantuoja maksimalų sukibimą su žeme.

4. Dunlop SP SPORT BLURESPONSE 205 / 55R16 91V

  Dunlop SP SPORT BLURESPONSE 205 / 55R16 91V

253 –

„Dunlop“ yra gerai žinomas prekės ženklas, gaminantis motorines transporto priemones geros vasarinės padangos. Jie išsiskiria asimetrišku protektoriaus raštu, kuris, pasak šios pramonės specialistų, pasižymi padidėjusiu patvarumu ir universaliu veikimu, pritaikytu transporto priemonės vairuotojo reikalavimams. Tai daro ištisinis šonkaulių protektorius geros vasarinės padangos garantuoti stabilų ir tikslų važiavimą net labai dideliu greičiu. Išilginiai ir skersiniai grioveliai leidžia puikiai sukibti su sausais ir šlapiais paviršiais. Tai leidžia patogiai važiuoti tiesiai į priekį, bet ir posūkiuose, net esant dideliems krituliams. „Dunlop“ padangos turi kelių kampų protektorių, kuris sumažina slėgį, suteikia geresnį automobilio valdymą ir puikų krypties pojūtį.

5. Kormoranų KELIO NAUDOJIMAS 205 / 55R16 94V

  Kormoranų KELIO NAUDOJIMAS 205 / 55R16 94V

– 168 –

Lengvųjų automobilių vairuotojai tai sužinojo geriausios vasarinės padangos „Kormoran“ prekės ženklai yra produktai, kuriuos verta rekomenduoti. Šie automobilių priedai užtikrina geriausius važiavimo parametrus, ypač motorinėms transporto priemonėms su labai didele variklio galia. Šie geros vasarinės padangos Jie buvo sukurti žmonėms, kuriems rūpi nuolatinis keliavimas įvairiomis oro sąlygomis. Šie gaminiai gali susidoroti su aukštos temperatūros amplitudėmis ir labai kintančiomis oro sąlygomis. Pažymėtinas asimetrinis protektoriaus raštas, turintis išorinę ir vidinę pusę. Pirmasis puikiai tinka sausam paviršiui, antrasis – patikimas kritulių metu. Išorinė jų pusė geriausios vasarinės padangos Kormoran, pagerina sukibimą ir stabilumą vairuojant motorinę transporto priemonę ir važiuojant labai staigiais posūkiais.

6. Kormoran Road Performance 195 / 65R15 91H

  Kormoran Road Performance 195 / 65R15 91H

163 –

Aukštos kokybės geros vasarinės padangos Kormorano įmonės buvo pripažintos Lenkijoje organizuojamose automobilių mugėse. Tai ekonominės klasės automobiliams rekomenduojami produktai, sukurti vasaros sezono reikmėms. Šie geriausios vasarinės padangos išsiskiria specialiai suprojektuotu asimetriniu protektoriumi, kuris garantuoja saugų važiavimą šlapia danga ir agresyvų, dinamišką važiavimą sausais keliais bei miesto aglomeracijose. Gilintos skersinės ir išilginės grioveliai efektyviai išleidžia vandenį, o sustiprintos pečių zonos užtikrina maksimalų manevringumą padangos ir vairo ryšio plokštumoje. Šie gaminiai pagaminti iš specialaus gumos mišinio, pagaminto iš aukštos kokybės silicio dioksido, kuris garantuoja saugų ir ilgalaikį veikimą net esant labai aukštai oro temperatūrai ir važiuojant nelygiu ir dažnai užterštu paviršiumi.

7. „PowerTrac CityTour“ 195 / 65R15 91H

  „PowerTrac CityTour“ 195 / 65R15 91H

– 141 –

Daugelis vairuotojų stebisi kokias vasarines padangas pasirinktikad jie puikiai atliktų savo užduotį. Verta rekomenduoti „Powertech“ produktus. Jie buvo sukurti vairavimui mieste ir skirti naudoti ekonominės klasės keleivinėse transporto priemonėse. Jų yra nuo 12 iki 16 colių. Tai geriausios vasarinės padangos su keturiais apskritimo formos protektoriaus grioveliais, užtikrinančiais stabilų važiavimą ir puikų padangų elgesį tiek ant šlapios, tiek ant labai sausos dangos. Tai geros vasarinės padangoskurie yra pritaikyti skirtingoms klimato sąlygoms. Jie gerai veikia vidutinio klimato sąlygomis, taip pat kai būna padidėjusi oro temperatūra. Moderni protektoriaus konstrukcija užtikrina didesnį automobilio stabilumą net labai staigiuose posūkiuose ir dinamiško, dažnai agresyvaus važiavimo metu. Tai pigios ir geros vasarinės padangos, kurios garantuoja ramų, patogų ir labai saugų važiavimą net pradedantiesiems vairuotojams.

8. „Dębica Presto HP2 205 / 55R16 91V“

  Debica Presto HP2 205 / 55R16 91V

– 185 –

„Dębica“ įmonė specializuojasi kuriant ir gaminant tokius automobilių priedus kaip geros vasarinės padangos. Šio prekės ženklo pasiūlyme yra produktų, priklausančių „Presto HP“ serijai. Tai šiuolaikiška ir tuo pačiu geriausios vasarinės padangoskurie išsiskiria efektyviu stabdymu ir stabiliu valdymu net ant labai šlapios dangos. Ypač verta atkreipti dėmesį į būdingą protektoriaus raštą. Priklausomai nuo dydžio, jis yra daugiau ar mažiau platus, o tai leidžia naudoti šias padangas skirtingiems vairavimo stiliams ir vairavimui bet kokiomis sąlygomis. Atskiri padangos elementai yra išdėstyti v formos pavidalu. Tai yra originalus „Dębica“ prekės ženklo projektas, kurio efektyvumas buvo ne kartą patvirtintas padangų gamintojų atliktais laboratoriniais bandymais. Jų nuomone, geriausios vasarinės padangos „Dębica Presto HP“ puikiai susidoros su šlapiais paviršiais. Tai produktai, sukurti žmonėms, norintiems turėti automobilių aksesuarus, leidžiančius sportuoti ar net konkuruoti.

9. GOODRIDE ZUPERECO Z-107 205 / 50R17 93W

  GOODRIDE ZUPERECO Z-107 205 / 50R17 93W

174 –

Jie yra labai populiarūs tarp motorinių transporto priemonių vairuotojų geros vasarinės padangos „Goodride“. Tai yra Kinijos koncerno sukurti produktai. Tai padangų modeliai, įtraukti į biudžetinę klasę. Jie išsiskiria asimetrišku protektoriumi su keturiais apskritimo grioveliais. Centrinis protektoriaus šonkaulis garantuoja važiavimo stabilumą, o šoniniai briaunos yra atsakingos už efektyvų vandens nutekėjimą iš po padangos. Šiuolaikiniai, o kartu ir labai geros vasarinės padangos Jie pagaminti iš silicio dioksido junginio, kuris užtikrina puikų jų sukibimą ne tik su sausais, bet ir su labai šlapiais paviršiais. Didelis šių padangų pranašumas yra puikus kainos ir kokybės santykis. Jie užtikrina gerą našumą bet kokio tipo paviršiuose ir leidžia net labai dinamiškai važiuoti sunkesnėmis oro sąlygomis. „Goodride“ padangos tinka kiekvienam lengvojo automobilio modeliui.

10. „Goodride Z107“ 225 / 55R17 101W

  Goodride Z107 225 / 55R17 101W

– 164 –

Sąraše tai yra vasarinių padangų sąrašas 2021/2021, „Goodride“ produktai gavo aukštus įvertinimus. Tai vasarinės padangos, rekomenduojamos kiekvienam automobilio modeliui …