Veido ar strobo kontūravimas

Nepriekaištinga veido išvaizda be plastinių operacijų? Garsenybė Kim Kardashian įrodo, kad su makiažo gudrybėmis galite įgyti gražių veido bruožų. Kaip tai įmanoma? Kaip ji pripažįsta, visa tai lemia tinkamai parinktas tamsesnių ir šviesesnių tonų pagrindas ir šešėlių žaidimas, t. Y. Veido kontūravimas. Metodas tapo toks populiarus, kad buvo sukurta veido formos modeliavimo alternatyva – strobingas. Kokią techniką pasirinkti? Apie tai pasakosime straipsnyje.

Kaip kontūruoti veidą?  Kas yra strobavimas?

Yra mažai moterų, kurios nebenorėtų nieko keisti savo išvaizda, o viena jautriausių vietų yra veidas. Net didelių akių, formos nosies, spindinčios veido ir viliojančių lūpų savininkai tiki, kad visada yra ką tobulinti. Jei galite, verta pabandyti.

Kas yra veido kontūravimas?

Veido kontūravimas yra technika, leidžianti pabrėžti savo stipriąsias puses ir paslėpti matomus trūkumus. Kontūravimas turi kitokią užduotį nei vien makiažo taikymas – jis neišlygina odos atspalvio, tačiau suteikia veido kontūrą ir pagerina jo simetriją. Šią techniką naudoja moterys su skirtingomis veido formomis. Galite padaryti jį plonesnį, sušvelninti aštrius bruožus arba, priešingai, padaryti kreivus. Pagrindo pagalba sumažinsite nosį, užmaskuosite tamsius ratilus po akimis, tačiau taip pat pabrėšite dailius skruostikaulius ar pabrėšite lūpas. Makiažas yra toks išraiškingas, kad puikiai tinka naktinėms išvykoms ir vakarėliams, todėl technika yra labai populiari tarp įžymybių ir kino žvaigždžių.

Kaip tai veikia?

Norėdami gauti norimą rezultatą, turite įsigyti veido kontūravimo rinkinį. Mephamorfozė yra įmanoma dėl kelių kosmetikos priemonių – pagrindo, maskuoklio, bronzanto ir paryškinimo priemonės. Bronzerio užduotis yra paslėpti, o paryškinimo priemonė – paryškinti tas veido dalis, kurios atrodo geriausiai. Profesionalūs vizažistai gali puikiai pritaikyti pagrindą, kad paslėptų trūkumus ir atskleistų tai, ką moteris turi gražiausia.

Internete yra daugybė vadovėlių, kurie parodo, kaip žingsnis po žingsnio kontūruoti veidą, kad jis būtų gražus ir apšviestas. Tačiau ne kiekvieną techniką galima atkurti, nes viskas priklauso nuo veido formos. Norint pasiekti įspūdingą efektą, reikia praktikos ir tai užima daug laiko. Be to, turite turėti keletą kosmetikos priemonių – pagrindą, lengvą maskuoklį, kreminį bronzantą ir paryškinimo priemonę. Štai kodėl mes rekomenduojame kitą, paprastesnį veido modeliavimo metodą – strobingą.

Makiažas strobingas

Makiažo štrichavimas yra alternatyva sunkiam kontūravimui. Metodas buvo sukurtas remiantis modelio veide plintančios šviesos stebėjimu, kuris buvo nufotografuotas blykste. „Strobing“ jau įgijo būrį gerbėjų, kurie šią techniką naudoja kasdieniniame makiaže. Kuo skiriasi strobavimas? Makiažas yra paprastas, nes veidui apšviesti pakanka tik vienos kosmetikos priemonės – paryškintuvo.

Kosmetikos pagalba pabrėšite gražiausias veido vietas. Pieštuku paliesta oda bus švytinti ir suteiks jai sveiką išvaizdą. Makiažas Pabrėžkite natūralų veido grožį ir paslėpkite nuovargio požymius. Moterys visame pasaulyje mėgsta šį metodą dar dėl vienos priežasties – tokiu būdu pagamintas makiažas nėra sunkus ir puikiai tinka jaunam veido atspalviui bei subtiliam makiažui.

Kaip atlikti makiažo strobavimą?

Pradėdami makiažą atlikite tą pačią procedūrą, kaip ir su bet kokiu makiažu – drėkinkite odą, o po to pagrindą tepkite po pamatu. Norėdami sustiprinti efektą, užtepkite spinduliuojantį pagrindą.

O dabar svarbiausia makiažo dalis – žiūrėdamas į veidrodį, patikrink, kurias veido dalis apšviečia natūrali šviesa. Būtent ant jų jūs išskleidžiate žymeklį dideliu, puriu šepetėliu. Kosmetiką galite tepti kaktos viduryje, kad ją išlygintumėte. Dėl pašviesinto nosies tilto ji atrodys plonesnė. Norėdami pabrėžti veido ovalą, žymeklį taip pat tepkite ant skruostikaulių. Optiškai padidinsite akis, kosmetiką tepdami po antakio kaulu. Kosmetiką taip pat galite pabarstyti vietoje virš viršutinės lūpos, vadinamojoje kupidono lankas. Galiausiai patepkite pudra, kuri užmaskuos matines veido vietas.

Tokiu būdu pagamintas makiažas pražudys veidą, taip pat išnyks pavargusios odos požymiai. Mėgaukitės natūralia veido išvaizda!