Veido kremas vyrams – f

Kodėl reikia skirstyti vyrišką ir moterišką kosmetiką? Atsakymas labai paprastas. Štai priežastys, kodėl vyrai turėtų kreiptis į kremą, pagamintą tik savo odai.

Vyriška oda skiriasi nuo moteriškos. Jis yra storesnis ir atsparesnis veikliųjų medžiagų poveikiui. Štai kodėl vis daugiau prekių ženklų kuria tik vyrams skirtus kremus. Kosmetika vyrams yra specialių veikliųjų medžiagų, kurios odą veikia kitaip, nei kremai, skirti plonesnei moters odai. Kiti receptai leidžia tinkamai prižiūrėti visus odos tipus. Vyriška kosmetika taip pat kvepia skirtingai – ji pritaikyta vyrų skoniui.

Vyrų odos paslaptis

Vyrų odai įtakos turi hormonai, ypač testosteronas. Vyrai turi daugiau riebalinių liaukų nei moterys, todėl dažnas polinkis į išsiplėtusias poras ir inkštirus – riebalų gamyba yra net dvigubai didesnė nei moterų. Dėl storos hidro-lipidų dangos oda labiau blizga ir yra linkusi į spuogus jauname amžiuje. Paraudimas ir dirginimas po skutimosi yra ypatinga vyrų problema. Be to, net riebi oda gali išsausėti.

Sausa oda

Oda gali pernelyg prarasti vandenį dėl streso, aplinkos taršos, šildymo, oro kondicionavimo, saulės … Sąrašas nėra išsamus, tačiau situaciją galite suvaldyti tinkama kosmetika. Dienos metu galite naudoti matinius preparatus, o nakčiai įsitikinkite, kad oda tinkamai hidratuota. Prisiminti, kad drėkinamasis kremas vyrams turėtų būti lengvos konsistencijos. Riebūs, sunkūs preparatai gali užkemšti poras ir sudirginti odą padidėjusiu jautrumu po skutimosi.

Kremas po skutimosi

Kasdien skutimasis gali sukelti dirginimą. Paprastai ponai naudoja tik tualetinį vandenį arba po skutimosi losjono. Kartais to nepakanka, ypač kai šiose kosmetikos priemonėse yra alkoholio. Jei norite, kad pašalinus veido plaukus veidas išlaikytų tinkamą drėkinimo lygį, naudokite kremas vyrams. Produktai, turintys aktyvių raminamųjų faktorių, tokie kaip pantenolis ar alavijas, palaiko natūralų odos atsparumą ir nuramina dirginimą po skutimosi. Verta naudoti vienos serijos preparatus, taip sustiprinant jų veikimą.

Išlaikyti jaunystę

Nors vyrai sensta vėliau, šis procesas vyksta greitesniu tempu nei moterims. Su amžiumi kolageno gamyba sulėtėja, oda praranda elastingumą, o veido bruožai palaipsniui aštrėja. Vyrų raukšlės ir linijos, kurios yra senėjimo požymiai, paprastai būna gilesnės nei moterų raukšlės. Jei nenorite, kad oda atskleistų jūsų amžių, eikite į tai kosmetika vyrams veiduikad veikia nuo raukšlių. Jie drėkina odą, praturtina ją veikliosiomis medžiagomis ir sukuria apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo nuo raukšlių gilėjimo.

Jautri oda aplink akis

IN vyriški tualeto reikmenų krepšiai paakių kremas neturėtų trūkti. Jei norite išvengti botokso, kuris vis dažniau gydomas ir vyrams, iš anksto pasirūpinkite jautria oda aplink akis. Akių kremai vyrams yra specialių veikliųjų medžiagų, kurios giliai įsiskverbia į odos ląsteles ir užtikrina jos elastingumą.

Nepamirškite apsisaugoti nuo saulės! To reikia ne tik moterims. Įsitikinkite, kad jį naudojate jūs veido kremas vyrams turi atitinkamą UV filtrą.