Vejos traktorius: kas tai?

Jei jums pasisekė gyventi name su sodu, turėsite pasirūpinti šia teritorija, kad nei krūmai, nei piktžolės nesugadintų jūsų namų estetikos. Problema gali kilti, jei tas žalias plotas yra didelis. Laikant žolę su tradicine vejapjove, gali būti nemenkas išbandymas. Bet tam jūs turite važiuoklę.

Naudodamiesi šia priemone, galite rūpintis savo sodu nesulaužydami odos. Taip pat atminkite, kad turite ir kitų naudingų indų, tokių kaip gyvatvorių žirklės. Viskas yra tam, kad namai būtų švarūs ir jaukūs. Bet kur eisime, mes analizuosime viską, kas susiję su geriausiais šiandien prieinamais vejos traktoriais. Užvedame variklius!

Svarbiausias

 • Yra dvi pagrindinės vejapjovių šeimos: iškrovimas ir pakrovimas. Pirmieji neturi nuosėdų ir gali būti naudojami žolei pamaitinti ją nupjaunant.
 • Jei norite maksimalaus skubėjimo, statykite už vejos traktorių su spiralinėmis mentėmis. Besisukantys peiliai taip pat yra geras pasirinkimas, tačiau pjovimo aukštis neviršija dviejų centimetrų.
 • Norimas važiuoklės pjovimo plotis priklausys nuo jūsų sklypo dydžio. Mes analizuojame šį ir kitus pirkimo kriterijus paskutiniame turinio skyriuje.

Geriausi vejos traktoriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei ieškote pigios ar aukščiausios klasės važiuojamosios vejapjovės, patekote į reikiamą vietą. Čia yra keturi skirtingi važiavimo vejapjovės variantai. Kartu su kiekvienu, kaip įprasta „REVIEWBOX“, pridedame trumpą aprašymą. Tikimės, kad tarp jų rasite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią vejapjovę:

Geriausia automatinė vejapjovė

Ši „McCulloch“ markės važiuoklė su savo hidrostatine transmisija išsiskiria kaip viena iš geriausių automatinių vejapjovių. Nepaisant šios savybės, jis nėra per brangus.

Be puikios kainos ir kokybės santykio, jis taip pat išsiskiria paprastu valdymu. Dėl šios priežasties galite išlaikyti savo sodą be didelių sunkumų. Jo pjovimo aukštis yra nuo 38 iki 102 mm.

Geriausia važiuoklė už kainos ir kokybės santykį

Nors ir šiek tiek brangesnis nei kiti variantai, tai pateisina puikiu našumu, todėl iš tikrųjų tai yra geriausia važiuojanti vejapjovė už kainos ir kokybės santykį. Naudodami šį modelį valdysite dviejų ašmenų rutulinį guolį, kuris yra gryna magija.

Kita vertus, „Brill“ vejos traktoriuje įdiegta energijos taupymo sistema. Jei ieškote patikimo varianto, „Brill“ žoliapjovė yra jūsų pasirinkimas.

Geriausia aukščiausios klasės važiuoklė

Įspūdingo dizaino XC140 vejapjovė pasižymi labai estetiška ir kompaktiška apdaila. Dėl savo tvirtumo jis idealiai tinka dirbti dideliuose, maždaug 2 500 kvadratinių metrų plotuose.

Be to, jis siūlo reguliuojamą pjovimo aukštį nuo 30 iki 90 mm. Kita vertus, vertas dėmesio ir jo pjovimo plotis, nes jis siekia 98 cm. Kalbant apie jo atliekų baką, jis yra 200 litrų.

Geriausia pigi važiuoklė

Kaip ir visoms kitoms „Cub Cadet“ galimybėms, šiai vejapjovei suteikiama trejų metų garantija. Jo variklis išsiskiria savo galia, nes jis turi 420 cc (14 AG).

Dėl tirtos apdailos jis siūlo įspūdingą našumą net sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, tarp augalų ar medžių. Be to, jis yra labai patogus, nes turi reguliuojamą sėdynę. Jis turi penkis pjovimo aukščius, taip pat atliekų baką iki 240 litrų.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vejos traktorius

Nesvarbu, ar dėl darbo, ar dėl to, kad jums pasisekė gyventi name, kuriame yra didžiulis sodas, pigiausia ar aukščiausios klasės važiuoklė yra geriausias sprendimas. Žinoma, nepamirškite, kad norint geriau apdailos, galite naudoti tokius priedus kaip šepetys. Bet dabar mes sutelksime dėmesį į dažniausiai pasitaikančias abejones dėl vejapjovės.

Būtina atskirti vejos traktorių nuo miniriderio, pirmasis yra galingesnis ir idealiai tinka dirbti nuožulniuose sklypuose. (Šaltinis: „Magiceyes“: 20865177 / 123rf.com)

Kokie yra važiuojančios vejapjovės ir a minirideris?

Nors terminas „raitelis»Nurodyti tiek važiuoklę, tiek a minirideris, jie nėra vienodi. Žinoma, pagrindinė jo funkcija yra nupjauti veją, todėl painiava yra pateisinama. Bet kokiu atveju, mes ketiname priešpastatyti vejos traktorius ir minirideriai kad gerai suprastumėte, kas yra kiekviena galimybė:

 • Žoliapjovės: Jie paprastai būna sunkesni ir yra profesionalesni. Dėl šios priežasties jų galia paprastai yra pranašesnė, todėl jie yra idealūs įrankiai darbui šlaituose. Jie parduodami kaip savivartė vejapjovė (šoninė arba galinė) ir laikoma vejapjovė.
 • Minirider: Pats priešdėlis „mini“ leidžia suprasti: jie yra mažesni. Todėl jie paprastai turi mažiau galios, tačiau yra ir pigesni. Be to, juos paprastai labai lengva valdyti. Paprastai tai yra išleidimo variantai, nors kai kuriuose modeliuose pripažįstama, kad įmontuotas atliekų bakas. Jie sumala žolę beveik nepastebimomis porcijomis.

Kokio tipo vejapjovės yra?

Iš esmės yra keturi skirtingi vejapjovių tipai. Abu juos galima būtų suskirstyti į dvi dideles šeimas: vejapjovių iškrovimą ir sandėliavimo vejapjoves. Vėliau pamatysime judviejų skirtumus. Dabar sutelksime dėmesį į keturių esamų vejapjovių tipų skirtumus:

 1. Su atliekų baku: Cisternos šienapjovė paprastai turi didesnes sėdynes, kad būtų galima įmontuoti įprastą baką, kuris gali būti paprastas krepšys. Todėl paprastai jie yra sunkesni ir šiek tiek sunkiau valdomi. Be to, jiems reikia ištuštinti baką, nors daugelis modelių automatiškai įspėja, kol jis nėra pilnas.
 2. Šoninis išėjimas: Šoninė išėjimo žoliapjovė yra priekinė pjovimo žoliapjovė. Dėl to jis siūlo puikų manevringumą ir valdymą. Jei jūsų laukas yra pilnas fontanų, figūrėlių, medžių ir kitų „kliūčių“, jums patiks šoninė vejapjovė iš šono.
 3. Galinė išvestis: Galinio išėjimo vejapjovei būdinga galinio pjovimo, surinkimo ir smulkinimo sistema su išėjimu iš galinės srities. Dėl to atsisiuntimo užduotis yra daug lengvesnė. Jie taip pat paprastai yra labai valdomi variantai, kurie suteikia puikią kontrolę, nors jie nėra tokie naudingi soduose, kuriuose yra daug apdailos.
 4. Nulis posūkis arba spindulys: Nulinio posūkio arba spindulio vejapjovė gali pasisukti savo ašimi. Dėl to žoliapjovė su spinduliu ar supančia vejapjove idealiai tinka dirbti siaurose vietose. Puikiai judėdami ir kontroliuodami, jie leidžia pjauti sklandžiai ir be nemalonių trūkčiojimų.

Yra dvi pagrindinės vejapjovių šeimos: iškrovimas ir pakrovimas.
(Šaltinis: „Saiva“: 29591867 / 123rf.com)

Kokie yra važiuojančių vejapjovių privalumai ir trūkumai?

Jei vis dar turite abejonių dėl vejapjovės įsigijimo, mes jus įtikiname žemiau. Ne veltui, o todėl, kad tai labai naudingi produktai. Žinoma, jūs turite pradėti nuo to, kad turite daugiau ar mažiau didelę žemę. Mažiems sodams turite tokių galimybių kaip elektrinė vejapjovė. Bet sutelkime dėmesį į važiuojančių vejapjovių privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Valdomas
 • Tvirtas
 • Patvarus
 • Reguliuojamas pjovimo aukštis
 • Skirtingo pjovimo pločio
 • Universalus
 • Puikus kainos ir kokybės santykis

Trūkumai

 • Pradinės investicijos yra vidutiniškai didelės
 • Pirktą modelį nustato jūsų turimas žemės tipas

Kuo skiriasi laikomoji vejapjovė nuo iškraunamos vejapjovės?

Klausime apie šiandien vejapjovių tipą kalbėjome apie dvi daugiavaikes šeimas, kurios sugrupavo keturias šiuo metu parduodamas alternatyvas. Tai yra laikomoji vejapjovė ir iškraunama vejapjovė. Toliau mes gilinamės į juos norėdami nurodyti jų ypatybes:

 • Laikoma vejapjovė: Taip pat žinomas kaip „vejos traktorius su surinktuvu“ arba „vejos traktorius su cisterna“ – tai vejos traktorius, kuriam būdingos didesnės sėdynės. Priežastis? Vidinė talpykla. Kai kurie modeliai leidžia integruoti sistemą mulčiavimas, deflektorius, leidžiantis iš priekio išpilti žolę ant vejos.
 • Vejapjovės iškrovimas: Iškraunama vejapjovė grąžina žolę į žemę po to, kai ji bus mulčiuota. Tai toli gražu nėra blogas, tačiau dirvožemiui tiekiamos maistinės medžiagos, kurios yra labai naudingos norint išlaikyti tinkamą biologinę pusiausvyrą. Jis gali būti išmestas į šoną arba per pigios ar aukščiausios klasės važiuojamosios vejapjovės galinę dalį.

Kokią pjovimo sistemą naudoja žoliapjovės?

Yra dvi pjovimo sistemos. Renkantis važiuojamąją vejapjovę gali kilti abejonių, kurią pjovimo sistemą pasirinkti. Ir tai yra normalu, nes nuo to priklauso vejapjovės efektyvumas ir našumas. Todėl svarbu į tai atkreipti dėmesį. Geriausios pigios ar aukščiausios klasės važiuojamosios vejapjovės naudoja spiralinius arba rotacinius peilius:

 • Sraigtiniai peiliai: Juos suformuoja volelis su sraigto formos mentėmis ir dviem ratais. Jei norite padaryti mažo aukščio pjovimus, jie yra idealūs. Be to, jo tikslumas šiuo atžvilgiu yra milimetrai. Dėl to jų pjūvis yra švaresnis.
 • Besisukantys peiliai: Šio tipo peiliai yra dažnesni. Kalbant apie jo apdailą, jį sudaro korpusas su keturiais ratais ir varikliu. Variklis gali būti elektrinis arba degimo. Jie turi vieną ar daugiau ašmenų ir, kaip rodo jų pačių nomenklatūra, jie sukasi. Pjovimo aukštis yra ribotas, nes jie negali pjauti žemiau 2 cm.

Sraigtiniai peiliai leidžia pasiekti švaresnius, mažesnio aukščio pjūvius.
(Šaltinis: Reinholds: 26819882 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

„REVIEWBOX“ mes gerai žinome, kaip sunku pirkti. Kalbant apie važiuojančias vejapjoves, situacija yra ta pati. Norėdami įsigyti modelį, kurio jums tikrai reikia, turite remtis tam tikrais pirkimo kriterijais. Mes tai jau padarėme su robotu vejapjove ir dar kartą darome su šiuo sodo įrankiu. Gerai įsidėmėkite!

Sklypo dydis

Kiekvienas modelis yra orientuotas į skirtingų sodo dydžių priežiūrą. Jei perkate …