Viskas apie reguliavimą, leisk jam eiti

Antakiai – vienoms moterims svarbiausia makiažo problema, kitoms tai nepaisoma ir daroma netinkamai. Šios veido dalies makiažas yra svarbiausias! Joks makiažo elementas taip neveikia veido pateikimo. Šiandien mes pateiksime jums patarimų, kuriuos ilgą laiką galėsite naudoti jų stiliuje.

Gamta moterims suteikia skirtingus antakius. Kartais jie yra itin tankūs ir tamsūs, formuojantys ilgą arką. Priešingu atveju jie taip pat gali būti blyškūs, augti silpnai ir su viengubais plaukais. Antakiai gali būti nustatomi gana toli nuo nosies linijos arba labai arti, kad susidarytų beveik vienas antakis. Jūs neturite jokios įtakos pradinei antakių formai, tačiau tinkamų procedūrų dėka galite ją šiek tiek pakoreguoti.

Tiek reguliavimas, tiek makiažas turėtų pagražinti veidą, suteikiant antakiams subtilų charakterį. Pakreipus bet kuria kryptimi jūsų veidas gali atrodyti nepatrauklus.

Kaip pasirinkti antakių formą?

Atminkite, kad nėra vieno visiems tinkamo antakių formavimo metodo, ir jei jis yra, tikrai neturėtumėte juo pasinaudoti. Kodėl? Kiekvieno, tikrai kiekvienos moters veidas yra skirtingas. Skiriasi jos bruožai, nosis ir akys. Kiekvienas iš šių elementų turėtų būti įvertintas atliekant antakių makiažą.

Jei nuspręsite patys sureguliuoti antakius, nepamirškite:
1. Neatsikratykite daugybės plaukų, geriau išsitraukite mažiau nei per daug. Jei galutinėje versijoje nuspręsite, kad ką nors dar reikia patobulinti, visada galėsite prie jo grįžti.
Kaip sekasi vizažistams? Kaip taisyklė, jei manote, kad jūsų antakiai yra per stori, jie yra puikūs ir reikia koreguoti atskirus plaukus.

2. Nepašalinkite per daug plaukų nuo antakių priekio. Jei jos yra per toli viena nuo kitos, akys pasirodys keistos, nenatūraliai nukreiptos. Veidas įgis neteisingas proporcijas.

3. Plaukai turi būti tolygiai, be jokių nukrypimų. Ką tai reiškia? Jei juos formuojate, nepamirškite pašalinti proporcingai vienodo plaukų kiekio per visą liniją, o ne tik nuo vidurio, pavyzdžiui, palikdami priekį daug storesnį.

4. Forma neturi būti per aštri ar per plokščia. Tobulas proporcijas sunku apibrėžti. Tiesiog nepamirškite, kad 2/3 antakių linijų turėtų kilti ir 1/3 kristi.

Namų reguliavimas – ar tai gera idėja?

Visiškai. Tačiau būtina turėti tinkamų žinių apie jo įgyvendinimo techniką ir pagrindinių priedų asortimentą.

Norint tinkamai sureguliuoti, jums reikia gero pinceto (t. Y. To, kurio galais pašalinami vienas kitam prilipę plaukai), taip pat bet kokio šepetėlio, skirto plaukams formuoti (tai gali būti net dėvėtas blakstienų tušo ir blakstienų antgalis). , pasirinktinai, baltą arba kūno spalvos pieštuką prie antakių.

Pradėkite reguliuoti nubrėždami jums tobulą antakių liniją. Atkreipkite dėmesį, šis žingsnis yra labai svarbus. Skirkite tam daugiausiai laiko. Nusprendę, kad antakių forma tikrai graži, galite pradėti šalinti plaukus pincetu. Jei abejojate, ar pašalinti tam tikrus plaukus, geriau juos palikti. Laikykitės principo, kad mažiau yra daugiau.

Forma yra gera? Jums reikia nuplauti italų kalbą ir dar kartą patikrinti, ar kuri nors iš jų neišlenda iš linijos.

Antakių makiažas – ką verta žinoti?

Standartiniam antakių makiažui galite naudoti kreidelę ar akių šešėlį. Kiekvienas iš šių produktų leis jiems atrodyti geriau, tačiau jei nepadauginsite nei kiekio, nei spalvos per tamsi spalva.

Pradėkite dažyti antakius antakių pieštuku, atsekdami apatinės linijos formą, tada eikite į antakio centrą. Taigi užpildykite visą jų paviršių. Kreidos perteklių aptepkite sausu šepetėliu. Paruošta. Atlikite tą patį su šešėliu.

Norėdami, kad antakių makiažas būtų tvarkingas ir profesionalus, antakių lanką užtepkite šiek tiek paryškinimo priemonės, o apatinę liniją nubrėžkite maskuokliu ar nuogu pieštuku ir švelniai paskleiskite. Pamatysite, kad akis bus daug „atviresnė“, didesnė. Sėkmės!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *