Vyno lentyna: Koks yra geriausias d

Bet kuris vyno mėgėjas žino, kad kai kurie vynai su amžiumi tobulėja. Tačiau butelius būtina laikyti tinkamoje vietoje, pavyzdžiui, butelių lentynoje ar vyno rūsyje. Nors abu terminai – butelių gamintojas ir vyno baras – kartais būna painiojami, jie nėra visiškai vienodi, kaip pamatysime vėliau.

Šiuo metu rinkoje yra labai įvairių butelių lentynų: pakabinamų, kaimiškų, sukraunamų, vertikalių, pagamintų iš medžio, metalo ar skulptūrinių, be kita ko. Ne visada lengva pasirinkti tinkamiausią organizuoti mūsų privačią vyninę. Iš REVIEWBOX.es mes jums palengvinsime šią užduotį.

Svarbiausias

  • Tie, kurie moka pasimėgauti geru vynu, žino jo teisingo išsaugojimo svarbą. Vyno lentynos yra pats prieinamiausias sprendimas vynui laikyti, nepažeidžiant jo organoleptinių savybių, tokių kaip kvapas, skonis ar spalva. Yra begalė tipų, nuo kaimiško iki modernaus interjero namų dizaino modelių.
  • Dauguma vyno lentynų yra skirtos buteliams padėti horizontaliai. Tačiau yra vertikalių, kuriuose laikomi putojantys vynai ir spiritiniai gėrimai. Neturėtume painioti butelių laikiklio su vyno rūsiu, rūsiu, kuriame laikomi buteliai. Taip pat būtina atskirti vyno lentyną nuo vyno rūsio.
  • Norint žinoti, kaip pasirinkti tinkamą butelių laikiklį, reikia laikytis tam tikrų kriterijų, pavyzdžiui, žinoti, kur jį rasime, ar butelių, kuriuos ketiname laikyti, skaičių. Taip pat turime atsižvelgti į jo gamybos medžiagas, atsparumą ir stabilumą, nes nuo to priklausys mūsų vyno kolekcijos vientisumas.

Geriausios vyno lentynos: mūsų rekomendacijos

Norėdami pasirinkti žemiau siūlomus butelių laikiklius, atsižvelgėme į tokius kriterijus kaip pirkėjų vertinimai ir nuomonė. Atminkite, kad tai tik nedidelis pavyzdys iš plataus asortimento butelių lentynų, kurias galite rasti rinkoje. Jei norite sužinoti, kurie yra geriausi šio 2021 m. Vyno lentynos, skaitykite toliau.

Geriausias riešutmedžio vyno stovas

Šis „Wenco“ prekės ženklo butelių laikiklis pagamintas tvirta riešutmedžio natūrali mediena su sujungimais. Jo talpa yra iki 12 butelių. Šis dizainas buvo apdovanojimų laureatas.

Jo apdaila yra su natūraliu ąžuolo aliejumi. Jo matmenys yra 42 x 28 x 21 cm. Dėl savo dydžio jis gali būti naudojamas kaip matomas dekoratyvinis objektas arba spintelės ar baldo viduje.

Redakcinis vertinimas: Puikus butelių laikiklis mėgstantiems natūralų medį. Išskirtinės kokybės produktas su geru pajėgumu.

Puošniausias sieninis vyno stovas

Ši sieninė vyno lentyna gali suteikti originalumo atspalvį bet kuriame namo kampe. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir talpa iki aštuonių butelių. Jei bijote, kad jūsų brangiausi vynai gali nukristi, nesijaudinkite, ši butelių lentyna turi sistemą, dėl kurios to neįmanoma padaryti.

Ši vyno lentyna suprojektuota taip, kad butelius galėtumėte dėti pakaitomis, neįmanoma jų visų padėti į tą pačią pusę. Matavimai yra 74 x 3,5 x 7 cm gylio.

Redakcinis vertinimas: Butelių laikiklis, kuris ne tik yra naudingas, bet ir suteikia projektinei vertei aplinką. Idealiai tinka dekoracijų mėgėjams.

Geriausias šaldytuvo butelių laikiklis

Šis plastikinių butelių laikiklis gali talpinti iki 9 butelių. Dėl savo medžiagos tai idealu naudoti šaldytuve. Jis taip pat gali būti naudojamas ant baldo ar prekystalio. Jis naudojamas skirtingai ir tinka visų tipų buteliams, nes yraJis pagamintas iš atsparios medžiagos. Tai be BPA ir lengvai valoma.

Jo matmenys yra 19,7 x 27,9 x 24,1 cm, jis yra baltas. Puiki galimybė pridėti prie namų.

Redakcinis vertinimas: Šis paprasto dizaino butelių laikiklis yra puikus sąjungininkas butelių organizavimui tiek šaldytuvo viduje, tiek spintelėje.

Originaliausias fantazijos vyno stovas

Šis originalus butelių laikiklis pagamintas iš rankomis dažytos dervos. Jis iškaltas taip, kad butelio kaklelį įkištų į drakono žandikaulius, laikydamas jį naguose. Jis yra labai gražus kaip centrinis elementas arba dedamas ant komodos, idealiai tinka maloniai nustebinti savo svečius.

Nepaisant formos, figūra yra pakankamai stabili, kad išlaikytų butelio svorį nenuvertant. Butelio laikiklio išmatavimai yra 20,7 x 33,6 x 20,7 cm, o jo talpa yra vienas butelis.

Redakcinis vertinimas: Tai yra butelių laikiklis, išsiskiriantis savo išvaizda, tai tikras dizaino kūrinys.

Geriausia vyno lentynos spintelė su stiklo laikikliu

Nerasta jokių produktų.

Ši vyno lentyna pagaminta iš bambuko ir joje telpa 16 butelių. Vieno metro aukščio ir 47 cm pločio baldas turi nerūdijančio plieno laikiklius akiniams ir du padėklus kitiems daiktams pastatyti.

Šis produktas buvo apdorotas specialiais dažais, turinčiais antiseptinių ir pelėsių savybių, todėl jį taip pat labai lengva valyti. Jis yra labai stabilus ir tvirtas, todėl dėl savo matmenų tinka bet kur.

Redakcinis vertinimas: Tai puikus produktas, geros talpos ir gražaus dizaino. Be to, jame yra vieta kitiems daiktams laikyti.

Medinis butelių laikiklis su didžiausia talpa

Jei jūsų vyninė nenustos augusi, gali būti laikas įsigyti didesnę butelių lentyną. Ši vyno lentynos spintelė yra 118 cm aukščio ir 72 cm pločio, turi ne mažiau kaip 9 lentynas. Vienoje lentynoje galite laikyti iki 63 butelių, septynis.

Šie baldai pagaminti iš natūralios, nelakuotos medienos, tvirtos ir stabilios struktūros, galinčios lengvai atsispirti visų butelių svoriui. Idealiausia vieta bet kuriame namų kambaryje.

Redakcinis vertinimas: Ši galimybė idealiai tinka vyno mėgėjams dėl savo didelio pajėgumo ir tvirtumo.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vyno lentynas

Nors prieš kelerius metus juos buvo įprasta matyti tik baruose ir restoranuose, butelių lentynos dabar yra įprastas elementas daugelyje namų. Be to, kai kurie vyno stelažai padeda išlaikyti nepriekaištingą vyno būklę, yra dar vienas namų dekoravimo elementas. Tada mes atskleisime viską, ką reikia žinoti apie juos.

Tie, kurie moka pasimėgauti geru vynu, žino jo teisingo išsaugojimo svarbą.
(Šaltinis: Polc: 46624014 / 123rf.com)

Kodėl vyno konservavimui naudoti vyno lentyną?

Teisingai išsaugotas vynas garantuoja, kad jis nepraranda organoleptinių savybių, tai yra skonio, kvapo ir spalvos. Nepakanka pažvelgti į jo kilmę, derlių ar vynuogių rūšį, su kuria jie pagaminti, jūs taip pat turite žinoti, kaip tinkamai juos laikyti iki vartojimo. Todėl svarbu išsaugoti butelių lentyną.

Kaip tinkamai naudoti vyno lentyną?

Butelių lentynos naudojimas – kad ir kokia būtų rūšis – brangiausiems vynams laikyti, automatiškai negarantuoja teisingo jų išsaugojimo. Jei norite, kad jūsų vynai išlaikytų visas savybes iki vartojimo, vadovaukitės šiomis paprastomis rekomendacijomis.

  • Butelius laikykite horizontaliai. Kad kamštis būtų drėgnas, buteliai visada turi būti horizontaliai. Tokiu būdu jis neišsausės, nepraras antspaudo ir neprasiskverbs deguonis, didysis vyno priešas. Kita vertus, putojantys vynai laikomi vertikaliai, nes nuolatinis kontaktas su kamščiu gali paveikti anglies dvideginio kokybę.
  • Stebėkite etiketes. Butelius pastatykite taip, kad etiketės būtų nukreiptos į viršų. Tokiu būdu jums nereikės sukti butelių, kad juos atpažintumėte. Atminkite, kad per daug judesių ilgainiui gali paveikti vyno savybes.
  • Stabili temperatūra. Ideali temperatūra vynui išsaugoti yra nuo 15 iki 20 °. Taip pat venkite vyno staigių temperatūros pokyčių; Turėkite tai omenyje, kai pasirinksite vietą namuose, kur pastatysite savo vyno lentyną.
  • Drėgmė. Patalpos, kurioje pastatysite vyno lentyną, drėgmė turėtų būti apie 80%. Jei drėgmės procentas yra per didelis, ant kamštienos gali susidaryti pelėsis, gadinantis vyno skonį. Žemas drėgnumas taip pat sugadins vyną, nes kamštis, džiovindamas, pateks į orą.
  • Venkite vyno lentynos nedėti į virtuvę. Pasirinkti virtuvę kaip vietą brangiausiems vynams laikyti nėra geriausia idėja pasaulyje. Virtuvėje paprastai skamba garsai, vibracija, kvapai ir staigūs temperatūros pokyčiai, kurie gali neigiamai paveikti vyną.
  • Venkite tiesioginės šviesos. Kitas didelis vyno priešas yra šviesa. Jei įmanoma, padėkite vyno lentyną tamsioje vietoje, nuo tiesioginės natūralios ir dirbtinės šviesos. Šviesa palaiko vyno oksidaciją, kuri žymiai sumažina jo savybes.
  • Valdykite saugojimo laiką. Ne visi vynai su amžiumi gerėja. Kiekviena vyno rūšis priima maksimalų laikymo laiką prieš pradėdama prarasti savo savybes.

– Seną medieną deginti, seną vyną gerti, senus draugus pasitikėti ir senus autorius skaityti “.

Kuo skiriasi vyno lentyna ir vyno rūsys?

Butelių laikiklis vis dar yra baldas su lentynomis, kur galite padėti vyno butelius. Todėl vyno išsaugojimas labai priklauso nuo vietos, kur pastatysite butelių laikiklį. Ne visi namuose turime rūsį ar šešėlinį kampą, kur pastatyti savo privatų rūsį.

Šiais atvejais geriausias sprendimas yra investuoti į vyno rūsį.

Vyno rūsys iš esmės yra nedidelis elektrinis šaldytuvas, skirtas vyno buteliams laikyti. Paprastai jie turi specialų kompresorių, kuris nesukelia vibracijos, kad nepakenktų vyno savybėms. Jie taip pat turi šaunias LED lempas ir tamsinto stiklo duris, kurios apsaugo butelius nuo tiesioginės šviesos.

Kita vertus, vyno rūsio temperatūrą galima reguliuoti pagal vyno rūšį, kurią ketiname laikyti. Kai kurie modeliai taip pat leidžia reguliuoti drėgmės indeksą. Kita svarbi vyno rūsių funkcija yra ta, kad viduje nėra keistų kvapų, kurie gali paveikti vyną dėl jų aktyvintos anglies filtrų.

Ar vyno rūsys yra tas pats, kas butelių lentyna?

Tam tikra proga galbūt girdėjote posakį „vyno rūsys“, kuris neturi nieko bendro su Katalonijoje gaminamais putojančiais vynais. Vyno rūsys yra ne kas kita, o vynų laikymo vieta, todėl jis dar vadinamas vyno gamykla. Paprastai tai yra vietos, esančios rūsiuose.

Siekiant užtikrinti tinkamą drėgmės indeksą, vyno rūsiuose yra purvo arba žvyro grindys. Nors rūsiuose yra žemiau žemės, rūsius reikia gerai vėdinti. Šio gaubto temperatūra paprastai svyruoja tarp 11–18 laipsnių. Šiose vietose vyno lentynos dedamos ten, kur …