Vyriški kvepalai, apibarstyti alkoholiu

Romas, konjakas, viskis, degtinė – šių populiarių stipriųjų gėrimų galima rasti ne tik ant baro prekystalio. Jie gali būti prabangus geriausių vyriškų kvepalų kvapų kompozicijų komponentas. Juk niekas nemyli gero viskio kaip tikras džentelmenas. Ar šie procentai turi prasmę?

Vyriški kvepalai su alkoholiu

Ką daro kvepaluose esantys skysčiai?

Yra žinoma, kad kvepaluose yra alkoholio, tačiau kai kuriuose jų yra papildomų procentų. Tai rafinuotas aksesuaras, pavyzdžiui, rankogalių segtukas – gėrimas, kurį pasiekia vyras su cigaru, klausosi džiazo, užsiima verslu. Geriausias burbonas, daugiametis brendis – jei jo rasite vyriškuose kvepaluose, galite būti tikri, kad jis toks yra kvapas tikram elegantiškam vyrui su kostiumu. Degtinė gali būti puikus palydovas vakarinėms escapadoms. Ne tik taurėje, bet ir butelyje.

Gerai, bet kaip tai kvepia?


Kvepaluose esantis alkoholis

Visuose odekolonuose, tualetiniame vandenyje ir parfumuotuose vandenyse, taip pat tikriausiuose, geriausiuose kvepaluose yra alkoholio. Jis reikalingas homogenizavimui, tačiau labiausiai jis ištirpdo kvapiuosius aliejus, kurių dėka mišinys tinkamai sumaišomas ir tinkamai apgaubia odą arba pasklinda ore.


Burbonas ir viskis vyriškuose kvepaluose – išskirtinis priedas

Dažniausios kvepalų alkoholinės natos yra viskis ir amerikietiškas pusbrolis burbonas. Kompozicijos turi šiltą statinės aromatą, pripildytą šokolado, medaus ir subtilių prieskonių. Jie puikiai dera su rytietiškais, sumedėjusiais ir chypre kvepalai. Tai kvepalai vaikinui tiesiai iš „Peaky Blinders“ – šiek tiek agresyvi elegantiška, mokanti užburti moterį ir, jei reikia, išvesti ją iš bėdos. Tikras vaikinas kvepia oda, tabaku… Ir viskis.

„Invictus Intense Paco Rabanne“ – viskis taurėje nugalėtojui

Stiprus ir pasitikintis savimi vyras iš tikrųjų dėvės šiuos kvepalus. Kompozicija paprasta, bet išskirtinė – saldi, aštri ir burboninė. Vienas gražiausių vyriškų kvepalų – žinoma, jei atsižvelgsite į grubią tikro vyro prigimtį. Ji yra specifinė.

Romo beprotybė – piratinės vyriškų kvepalų natos

Romas yra nuotykių anonsas, todėl jis puikiai tinka vyrams skirtose kvapiosiose medžiagose. Kaip ir viskį, dažniausiai jį rasite kvepalų centre. Tai skatina žaisti ir gerai tinka aštriuose „šviečiuose“ patiekaluose. Įdomu tai, kad romo galima rasti ir moterų kvepalų kompozicijose – pvz Tomo Fordo aksominė orchidėja. Juk kam iš mūsų nepatinka šis saldus, emocingas „Cuba Libre“ ar „Mohito“ kvapas?

Džeko Sparrowo romo gifas

„Bentley For Man Intense“ – gėrimas pojūčiams

Ši romo kvepalų kompozicija vyrams Bentley jis yra saldus, aštrus ir gaivus tuo pačiu metu – tai puikus aromatas hitui, bet tuo pačiu ir šiek tiek paslaptingas vaikinas. Iš buteliuko kyla aromatas, pranešantis apie kažką nežinomo. Tai yra romo dėka, kuris kviečia į nuotykius!


Ar tu tai žinai…

Jei jus labiausiai priverčia romo kvapas, patikrinkite Kilianas „Musk Oud Unisex“. Kvepalų pagrindinėje natoje yra šis piratų gėrimas, o tai reiškia, kad romo aromatas išliks ilgiausiai – kaip ir pačiulis, outas, smilkalai ir muskusas.


Brendis ir konjakas, arba karališki alkoholiniai gėrimai – kaip jie kvepia?

Tai vadinama Tačiau neleiskite šiam vardui apgauti – brendis ir konjakas yra išskirtiniai gėrimai, todėl jų buvimas vyriškuose kvepaluose rodo eleganciją, prašmatnumą ir sodrumą. Taigi, jei radote šį alkoholį kažkur galvoje, širdyje ar pagrindinėje natoje, žinokite, kad kvapas bus sukurtas vyrui, kuris toli gražu nėra berniukas …

„Reveal Men“ Calvinas Kleinas – gundantis brendis

Prabanga, žavesys, elegancija – tai yra šio kvapo aprengiančio vaikino bruožai, ir, žinoma, jam padeda karališkasis brendis, kuris sugeba iš tolo suvilioti … jausmingą ambrą. Na tada, sveikinimai! 😉

Degtinė – geriausias linksmas palydovas

Šis vyriškų kvepalų užrašas skelbia gryną malonumą! Degtinė yra labai uniseksuali ir dažnai ją galime rasti ir moterų kvepaluose (pvz., Acqua Di Gio Armani). Ji puikiai tinka aromatinei voniai su visais „šviežiais ingredientais“ – citrusinių vaisių natomis, žolėmis ar šipru.

„212 Vip Men Carolina Herrera“ – vyriški kvepalai, puikiai tinkantys vakarėliui

Tipiškas degtinės kvepaluose atstovas yra „212 Vip Men“. Kartu su dar vienu gėrimu – džinu ir prieskonių, žolelių bei citrusinių vaisių mišiniu, sukuriama kompozicija jaunam, pasitikinčiam savimi ir, svarbiausia, trokštančiam laisvės ir laisvės. Kvapas skatina tyras linksmybes!

Kvepalų taip pat yra: absentas, džinas, tekila, vynas, šampanas, amaretas ir paruošti gėrimai – tokie kaip Diaquiri, Pina Colada, Mohito ar Mai Tai. Kitus kvepalus su alkoholiu galite rasti žemiau. O gal norite paskaityti apie alkoholius moterų kvepaluose?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *