Laukinių šunų pašaro skonis

  • Baltymų / angliavandenių santykis – 9.5 / 10
  • Ingredientų kokybė – 8.5 / 10
  • Veislė – 9/10

9/10

Santrauka

„Taste of the Wild“ yra vienas iš pirmaujančių sausų šunų ėdalų be grūdų. Dėl mažo angliavandenių kiekio ir aukštos kokybės mėsos, naudojamos šiame šunų maiste, jo baltymų ir angliavandenių santykis yra puikus, o tai yra pagrindinis šunų maisto kokybės rodiklis.

Laukinių naminių gyvūnėlių ėdalo apžvalgos skonis

„Taste of the Wild“ yra įsikūręs Meta mieste, Misūryje, ir gamina aukštos kokybės naminių gyvūnėlių maistą nuo 2007 m. Bendrovės misija, pasak jų interneto svetainės, yra „patenkinti jūsų šuns ar katės instinktyvų potraukį“, ką ji daro pateikdamas jiems daug grūdų neturinčių mišinių, pagamintų iš tikrų skrudintų suktinių. Kiekviena jų formulė turi atitikti jūsų augintinio protėvių mitybą, be to, į mišinį įmaišyti sveikų probiotikų, kurie padeda virškinti, palaikyti imuninę sistemą ir prisidėti prie bendros jūsų šuns ar katės gerovės.

Apie laukinio skonį

„Taste of the Wild“ iš tikrųjų yra „Diamond Pet Food“ produktų grupės dalis. „Diamond Pet Food“ gamina maistą nuo 1970 m., Tačiau savo „Laukinio skonio“ liniją sukūrė tik visai neseniai, 2007 m., Siekdami patenkinti aukštos kokybės natūralių ingredientų šunų ėdalo poreikį.

Savo ruožtu „Diamond Pet Food Company“ yra šeimos įmonė, priklausanti bendrai Schell ir Kampeter šeimoms. Pačioje įmonėje buvo nustatyta, kad svainiai Gary Schellas ir Richardas Kampeteris beveik prieš keturis dešimtmečius įsigijo „Milling Meta Co“. Tuomet „Milling Meta Co“ buvo nedidelė gyvulių ir šunų maisto gamintoja, tačiau „Schell“ ir „Kampeter“ įmonės nuo to laiko išplėtė savo veiklą – išaugo iš vienos nedidelės gamyklos, aptarnaujančios Misūrio kaimo vietoves, iki nacionalinio verslo, turinčio bent penkias gamybos įmones visoje šalyje.

Ingredientų kokybė

Visas „Taste of the Wild“ maistas gaminamas JAV esančiose įstaigose, o jų produktams parinkti ingredientai, prieš patekdami į jūsų augintinio dubenį, yra kelis kartus tikrinami saugos ir kokybės. Pasak jų interneto svetainės, jie kiekvieną savaitę atlieka kelis tūkstančius bandymų, kad užtikrintų maksimalią jų ingredientų kokybę, ir net savo gamyklose yra sukūrę kelias technologijas, kurios padėtų užtikrinti, kad jų maistas visada būtų kuo geresnis.

Bendrovė taip pat teikia visus produktus be grūdų ir žada tikras mėsos ir sveikų vaisių daržoves bei ankštinius augalus, kad kiekvienam iš jų būtų „puikus skonio pojūtis“. Be to, taip pat pridedama keletas vitaminų, mineralų, probiotikų ir antioksidantų, kad pagamintumėte maistą, kuris tenkintų visus jūsų šuns kasdienius poreikius.

Sauso šunų maisto produktų linija

„Taste of the Wild“ gamina septynias skirtingas formules, kurios visos yra sausos ir konservuotos. Be to, kai kuriose iš šių formulių taip pat yra šuniuko, taip pat suaugusio, ir visi jie pagaminti pagal konkretų skonį.

Laukinės veislės skonis

Apalačių kalnas

Apalačų kalnas – tai „Wild“ mažos veislės skonis, pagamintas iš elnienos ir garbanzo pupelių kaip pagrindinių ingredientų. Kiti Apalačių kalnų mišinyje esantys ingredientai yra aviena, kiaušinis, antis ir vandenyno žuvys. Norėdami užtikrinti labai subalansuotą savo augintinio mitybą. Šis maistas turi daug tų pačių dalykų, panašių į kitas linijas, pavyzdžiui, pridedant probiotikų ir amino rūgščių, tačiau jis taip pat apima keletą dalykų, skirtų daugelio didesnės energijos mažesnių veislių šunų poreikiams, taip pat turi mažesnį dydį nei kitos formulės.

Deja, tačiau ši linija neturi specialios šuniuko versijos.

Aukšta prerija

Aukšta prerija taip pat yra kepta bizonų ir žvėrienos pagrindu pagaminta mišrainė, skirta aktyviems šunims, į kurią taip pat įeina saldžiosios bulvės, žirniai ir kiti kokybiški ingredientai, užtikrinantys virškinamą energijos šaltinį. Aukšta prerija taip pat siūlo šuniukų mišinį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tiems patiems ingredientams, nors ir su priedais, kad jūsų šuniukas augtų sveikas ir stiprus.

Pelkės

Pelkės yra paukščių mišinys, tolstantis nuo daugiau sausumos baltymų. Pagrindinis „Pelkių“ formulės ingredientas yra antis, tačiau jame taip pat yra vištienos, taip pat vaisių ir daržovių, kurie padės subalansuoti mitybą ir suteikti sveikų antioksidantų. Tokio šuniuko varianto, kaip ir Apalačių kalnas, nėra.

Ramiojo vandenyno srautas

Skonis pagal „Wild“ jūros gėrybių formulę „Pacific Stream“ yra pagrindinis rūkytos lašišos pagrindinis ingredientas. Naudojant žuvies baltymą, šiam mišiniui gaunamas didelis kiekis sveikų aminorūgščių, jis yra praturtintas keliais vaisiais ir daržovėmis, kad jūsų augintinis patenkintų visus jo mitybos poreikius.

Tai kartu su „High Prairie“ yra viena iš dviejų laukinių skonių formulių, pateikiama šuniuko pavidalu.

Pietvakarių kanjonas

Pagamintas iš gyvūninių baltymų, įskaitant jautieną ir šernus, mišinio, Pietvakarių kanjonas yra pagamintas taip, kad atitiktų mėsos skonį, kurio trokšta daugelis šunų. Jame taip pat yra mėlynių, aviečių ir kitų vaisių bei ankštinių augalų, kurių sudėtyje yra antioksidantų ir maistinės vertės. Tačiau ši formulė yra tik suaugusiojo forma, kol kas nė vienas šuniukas nesimaišo.

Siera kalnas

Pagamintas iš tikros keptos avienos, Siera kalnas yra puikus pasirinkimas šunims, kuriems vištienos ar jautienos baltymai gali pasirodyti šiek tiek nepatogūs. Pagamintas iš saldžiųjų bulvių, žirnių ir pomidorų, be kita ko, „Sierra Nevada“ mišinys suteikia dar vieną puikų baltymų šaltinį „Taste of the Wild“ linijai ir palaiko aktyvų gyvenimo būdą dėl visų jame esančių vitaminų ir maistinių medžiagų. Tačiau ir šis šuniukas nėra prieinamas.

Pušynas

Kita elnienos formulė „Pine Forest“ yra labai panaši į Apalačių kalnų mišinį, nors ši yra skirta viso dydžio šunims. Jis įtrauktas į jūsų šuniui suteiktą daug energijos ir laukinių žvėrių skonio be papildomų riebalų “, todėl tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie tikisi išlaikyti savo jauniklį liesesnėje pusėje. Kaip ir daugumoje „Taste of the Wild“ rinkinių, šuniukams taip pat negalima.

Kur nusipirkti

Daugelis pagrindinių naminių gyvūnėlių ėdalo mažmenininkų prekiauja „Taste of the Wild“ produktais, kaip ir keliose specializuotose parduotuvėse, tačiau tai nėra prekės ženklas, kurį turėtumėte tikėtis rasti vidutinėje maisto prekių parduotuvėje. Be to, „Taste of the Wild“ galima užsisakyti tiesiai iš įmonės tinklalapio ir netgi įsigyti internetu iš tokių svetainių kaip „Amazon“.