Žemųjų dažnių garsiakalbis: koks yra geriausias d

Šiai dienai, žemų dažnių garsiakalbis jie turi didelę reikšmę namų kino teatrams ir garso takeliams. Tačiau kai kuriems žmonėms, labiau nesusijusiems su technologijomis, tai vis dar yra keista guma, kurios jie nelabai supranta jos funkciją. Šiame straipsnyje mes padėsime jums geriau suprasti, kas yra šis įrenginys ir kokios jo funkcijos.

Svarbiausia yra tai, kad galite išsklaidyti visas abejones, kurios gali kilti renkantis a žemų dažnių garsiakalbis. Idėja yra ta, kad visi aspektai, kurie bus čia išvystyti, gali būti labai naudingi sprendžiant konkretų variantą. Tai nėra sudėtingi įrenginiai, tačiau patogu žinoti tam tikrus pagrindinius aspektus.

Svarbiausias

  • Pabandykite įvertinti, ko juose ieškote, kad patenkintumėte savo poreikius. Kai tai padarysite, turėtumėte žinoti, kad jie egzistuoja žemų dažnių garsiakalbis aktyvus arba pasyvus tipas. Jei tai, ko norite, yra vienas su savo stiprinimu, pirmieji jums yra tinkamiausi.
  • Yra labai įvairių žemų dažnių garsiakalbis rinkoje. Kai kurie iš jų siūlo ne tik mokias išmokas, kurios gali puikiai atitikti jūsų biudžetą.
  • Idealiu atveju pasirinkite įrenginį, kurio RMS galia (Šaknies vidurkis, angliškai) yra nuo maždaug 100 iki 200 vatų (W), jei tik jo technologija yra efektyvi. Taip pat atsižvelkite į žemų dažnių diapazoną, kurį jis gali aprėpti.

Reitingas: geriausias žemų dažnių garsiakalbis Iš rinkos

Padėti išsirinkti prekę žemų dažnių garsiakalbis su kuria papildysime jūsų garso sistemą ir jūsų pasirinktoje vietoje, mes sudarysime nedidelį sąrašą, kuriame galėsime pasiūlyti įvairias galimybes. Galų gale jūs nusprendžiate jūs, bet bent jau jums netrūksta pagrindinės informacijos žengti paskutinį žingsnį.

1 pozicija: „Mivoc Hype 10G2“

Pirmas dalykas, kuris jus stebina dėl šio aktyvaus žemų dažnių garsiakalbio, yra jo kaina. Už maždaug 150 eurų galite įsigyti vieną su gerokai patobulintu aktyviuoju moduliu. Be to, jo galia yra 120 W RMS, iš viso iki 300 W, o tai užtikrina aukštą garso lygį. Dėl savo dinamiškumo jis idealiai tinka filmams ir muzikai.

Jo dažnių diapazonas siekia nuo 20 iki 180 hercų (Hz), o tai rodo, kad pagrindinė jo funkcija yra gerbti garsus. Taigi nesitikėkite, kad pavyks perdaryti savo bosą ir suteikti tą papildomą galią, kuri, galima sakyti, yra nereali. Jis patobulino savo dizainą, o spalva padeda puikiai derėti su viskuo, kas gali būti jūsų pasirinktame kambaryje.

2 pozicija: „Yamaha NS-SW300“

Be to, kad „Yamaha“ yra patrauklus dėl savo dizaino, yra puikus žemų dažnių garsiakalbis aktyvus, kurio stiprintuvas gali veikti iki 250 W RMS. Tai daro jį vienu geriausių savo kainų diapazone, kuris šį kartą yra akivaizdžiai didesnis už ankstesnį variantą, todėl turėsite pagalvoti, ar galite sumokėti beveik 350 eurų, kuriuos jis kainuoja.

Jo dažnių diapazonas yra nuo 20 iki 160 Hz, įskaitant technologiją Susuktas liepsnos prievadas. Tai susideda iš sistemos, kuri priverčia orą sklandžiai cirkuliuoti, taip garantuodama labai aiškius ir tikroviškus boso garsus. Jis taip pat yra įmontuotas su Išplėstinė YST – patentuota sistema, garantuojanti stabilų ir tikslų mažo nuotolio atsaką.

3 pozicija: „Elac“ debiutas S10.2

Pats prekės ženklas ir etiketė užpakalinėje žemų dažnių garsiakalbis Jie nurodo, kad jį sukūrė Andrew Jonesas, o tai nėra nemenkas dalykas. Siūlo dažnių diapazoną nuo 35 iki 150 Hz ir kt kryžminis reguliuojamas nuo 50 iki 150 Hz. Integruota BASH sistema Stebėjimas, kuris savo dinamiškumo dėka puikiai prisitaiko prie skirtingų garso tipų.

Siūlo mums pikas iš viso 200 W, o jo RMS galia yra apie 100 W. Nors atrodo, kad nedaug žemų dažnių garsiakalbis tokio kalibro, jie puikiai naudojami dėl savo technologijos. Tai idealiai tinka vidutinėms ar mažoms patalpoms, kuriose galite geriau įvertinti savo boso kokybę ir apskritai garsą.

Pozicija Nr. 4: „Jamo SUB 210“

Žemųjų dažnių garsiakalbis turtas, kuris yra skirtingų spalvų, todėl jo kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinkimo. Šiuo metu jis svyruoja nuo 170 iki 185 eurų. Jo vertė yra pateisinama dėl 200 W išėjimo galios ir nuo 38 iki 200 Hz dažnių diapazono. Jo varža yra apie 22 omai (omai).

Kalbant apie patį dizainą, tai yra kompaktiškas, griežtų matmenų prietaisas. Remiantis gamintojo pastaba, jie yra 33,3 x 23 x 43 cm, o svoris artimas 7 kilogramams (kg). Dar viena puiki pridėtinė vertė yra ta, kad jis turi automatinį uždegimą ir fazių bei dažnio lygio valdiklius, todėl yra labai konfigūruojamas.

5 pozicija: „JBL Arena Sub 100P“

Žemųjų dažnių garsiakalbis pagamintas iš didelio našumo policeliuliozės, turintis 100 W RMS galios stiprintuvą ir iš viso 200 W dinaminį. Jo dažnio atsakas svyruoja tarp 41 Hz ir 150 Hz, o kryžminis Jis siūlo diapazoną nuo 50 Hz iki 150 Hz, o tai reiškia aiškų ir galingą boso atsaką.

Nors tiesa, kad dizaino reikalai yra gana subjektyvūs, reikia pasakyti, kad jūsų svetainėje tai visai nebūtų ne vietoje, jei pasirinksite juodai. Aš tai sakau, nes jūs turite tą patį variantą elegantiškos baltos spalvos, nors iš esmės tai per daug veikia galutinę kainą. Jo galinėje dalyje yra automatinis uždegimas ir reguliatoriai.

Pirkinių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti žemų dažnių garsiakalbis

Jei norite optimizuoti garsą namuose, idėja gauti žemų dažnių garsiakalbis ji pasakiška. Su jais galėsite pagerinti garso ir kino įrangos rezultatus, nes jie sustiprins jos bosą ir pagerins garso patirtį. Norėdami pasirinkti geriausią įmanomą pasirinkimą, turite žinoti šių įrenginių pagrindus. Tam bus skirtos kitos eilutės.

Žemųjų dažnių garsiakalbis sustiprina jūsų stereofonų garsą. (Šaltinis: Viktoras Kuznecovas: 79041330 / 123rf.com)

Kas yra a žemų dažnių garsiakalbis o kam jis skirtas?

A žemų dažnių garsiakalbis Tai garsiakalbis, kurio funkcija yra patobulinti bet kokią garsą skleidžiančią įrangą. Jie daugiausia apima žemo dažnio garsus, kurių normalūs garsiakalbiai negali pasiekti. Šie žemieji dažniai paprastai svyruoja nuo 20 Hz iki 80 Hz. Kai kurie diapazonai yra skirtingi, nors jų paskirtis yra ta pati.

Medžiagų kokybė, jų technologija, RMS galia ir bendras kiekis, diapazonas, kurį jie gali aprėpti nuo boso, arba aktyvumo ar pasyvumo faktas yra aspektai, į kuriuos turite atsižvelgti priimdami sprendimą. Taip pat svarbu žinoti, kad kambario, kuriame jį įrengiate, kvadratiniai metrai bus vienodai lemiamas veiksnys.

Kokie yra geriausių pirkimo privalumai žemų dažnių garsiakalbis?

Na, dabar, kai maždaug žinote, kas yra žemų dažnių garsiakalbisGal atėjo laikas sužinoti, ką kai kurie iš jų gali jums atnešti ir ar verta jį įsigyti. Akivaizdu, kad jei esate puikus garso mėgėjas, gerai apibrėžtas ir su įtaigiu bosu, tikėtina, kad susigundysite įsigyti vieną iš jų.

Privalumas

  • Pagerinkite garsą
  • Patobulinkite bosą
  • Jie nėra sudėtingi, kai reikia prisijungti
  • Yra gana nebrangių variantų su puikiais rezultatais

Trūkumai

  • Priklausomai nuo modelių, kaina ne visada pateisina jos kokybę
  • Pasirinkimas reikalauja tam tikros analizės, kuri gali išvengti žinių stokojančio vartotojo

Kokios rūšies žemų dažnių garsiakalbis egzistuoja?

Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kad kalbant apie tai yra du pagrindiniai klasifikacijų tipai žemų dažnių garsiakalbis: aktyvūs ir pasyvūs. Rekomenduojamos dažniausiai yra pirmosios. Kodėl? Na, daugiausia todėl, kad jie turi savo stiprinimo sistemą, todėl jie yra prijungti prie srovės.

Dabar, žemų dažnių garsiakalbis Turtas taip pat yra labiausiai paplitęs ir turintis didžiausią įvairovę. Be to, yra keli būdai, kaip juos prijungti prie garso juostos ar namų kino teatro, vienas iš variantų yra belaidis. Tai daugeliu atvejų leidžia juos prijungti ir leisti.

Žemųjų dažnių garsiakalbiai pagerina garsą (šaltinis: Dmitrimaruta: 51167810 / 123rf.com)

Įsipareigojimai neturi savo stiprinimo ir priklauso nuo išorinio. Jie nėra prijungti prie srovės ir yra tik sujungti A / V kabeliu. Šiuo metu jie neturi tų pačių pranašumų kaip turtas ir jie taip pat išgyvena ne pačią geriausią akimirką, nes akivaizdžiai prarado daug žemės.

Visa kita, kalbant apie tipus žemų dažnių garsiakalbis tai reiškia?

Taip, ir tai reiškia paramos tipą. Ką aš noriu pasakyti tuo? Na, jie egzistuoja žemų dažnių garsiakalbis su skirtingų tipų konstrukcijomis, dažniausiai sandarios ir vadinamosios Boso refleksas. Tiesa, yra dar keletas, pavyzdžiui, cilindrinis, pasyvus radiatorius, juostinis pralaidumas ir kiti, tačiau patogu sustoti ties dviem pagrindiniais ir daugumos.

Žemiau mes paruošėme jums kiekvienos rūšies dėžių privalumų ir trūkumų lentelę.

Dėžutės tipas žemų dažnių garsiakalbis Privalumas Trūkumai
Dėžė Boso refleksas arba perkeltas Tai dažniausiai naudojamas dėžutės tipas. Jis turi oro išleidimo angą į išorę.

Kadangi yra didesnis pasiūlymas, pasirinkimas yra platesnis.

Norint gauti gerą bosą, reikia mažiau galios.

Siūlo didesnį turtingumą žemais dažniais.

Labiau linkęs sulaužyti savo vidinį garsiakalbį.

Jei jie nėra pakankamai kokybiški, iškraipymai gali būti labai erzinantys.

Didelis slopinimo nuolydis.

Sandari dėžutė Jokios angos ir visiškai sandarios.

Jo reakcija paprastai būna tolygesnė ir be iškraipymų esant normaliam garsui.

Jo slopinimo nuolydis nėra labai kietas.

Laikinas atsakymas paprastai yra geras.

Tai labai priklauso nuo jo sandarinimo kokybės.

Jie tiesiog gerbia garso kokybę, todėl jis nesiūlo tokio sodraus boso.

Dėžutėje esantis oras gali sukelti didelius iškraipymus esant dideliam kiekiui.

Kur dėti žemų dažnių garsiakalbis?

a priori Tai gali būti nereikšmingas dalykas, tikrai ne. Jūs jau žinote, kad rinkdamiesi savo kambarį turite atsižvelgti į kambario matmenis žemų dažnių garsiakalbis. Dabar, kai pasirinksite jį atsižvelgdami į įvairius veiksnius, turite žinoti, kur jį įdėti, kad garsas pasiektų geriausią įmanomą būdą.

Kai garsas skleidžiamas žemesniais dažniais, reikia atsižvelgti į atramos vietą.

Ką galite padaryti, tai atlikti įvairius bandymus, kad rastumėte kuo optimalesnę erdvę. Yra žmonių, kurie sako, kad įdėję jį į sienų kampus gausite daugiau boso, tačiau, žinoma, tai taip pat sukels didesnę vibraciją ir kitus nelygumus.

Patarimas, kiek įmanoma, pabandykite, kad žemų dažnių garsiakalbis būtų gerai sulygintas su pagrindiniais garsiakalbiais ir būtų idealiausias vieta tarp jų. Bet kokiu atveju ir apsisprendę turite pabandyti žaisti su jo reguliatoriais, …