Vyriškų kvepalų žiemai reitingas

Kokie yra geriausi žiemos vyrų kvapai? Mes paprašėme labiausiai susidomėjusių, tai yra mūsų skaitytojų, nuomonės šia tema. Suskaičiavę balsus išrinkome nugalėtojus. Pažiūrėkite, kas nusipelnė podiumo mūsų žieminių kvepalų reitinge!

Ačiū, kad dalyvavote mūsų balsavime už „Tagomago“ „Facebook“ puslapis. Jo dėka mes išrinkome geriausius vyriški kvepalai žiemai. Pirmąją vietą mūsų reitinge užėmė kvapas, kuris vargu ar kuo nors nustebins – juk visada laimi klasika. Tačiau mes nesitikėjome, kad ant podiumo bus 4 pozicijos, įskaitant 2 ex aequo viršuje!

Vyriški kvepalai žiemai, TOP 3 sąrašas

3 vieta: Paco Rabanne 1 milijonas

Tai, kad 1 milijonas Paco Rabanne’o buvo užimtas taip aukštai geriausių vyriškų kvapų reitinge, tikrai nieko nestebina. Ar kas galėtų atsispirti prabangai? 1 milijonas tai kvapas, kurio negalima ignoruoti.

Ponai tai vertina, nes tai tarsi tikra aukso luita – kas ją randa, įgyja pasitikėjimo, kad kiti jo pavydi. Auksinės juostos formos butelyje yra sumedėjusi ir pikantiška kompozicija, kurioje vyrauja citrusinės natos, cinamonas ir gintaras. Kvepalus mėgsta ir moterys, nes, kaip jos sako pačios:

Tai žmogaus su kostiumu, sėdinčio fotelyje su „Martini“ lempa rankoje, kvapas, kurio žvilgsnis vilioja per sekundę.

-Martyna, 31 metai

2 vieta: Chanel Egoiste

Antrąją vietą ant prizininkų pakylos užėmė pozicija, kuri turi galimybę tapti tokia pat žymi, kokia skirta moterims Chanel Nr. 5. Kompozicijos ištakos datuojamos 80-tieji metai kai, įkvėptas originalios Ernesto Beaux (minėto numerio 5 kūrėjo) formulės, parfumeris Jacques Polge sukūrė sunkų ir labai savitą kvapą.

Iš pradžių tik Amerikos rinkoje išleistas pavadinimu „Bois Noir“, jis sukėlė nemažai diskusijų dėl tais laikais paryškinto recepto. Stipraus cigarų aromato, sulaužyto citrusinių vaisių gaiva, derinys atrodė per drąsus tuo metu, kai džentelmenai rinkosi lengvesnį tualetinį vandenį.

Tačiau tai nesutrukdė populiarėti „Egoiste“ kvepalams. IN 1990 m kvapas Chanel Egoiste rado kelią į parfumerijas visame pasaulyje, ir srovė joje sumedėjusios ir pikantiškos natos stiprioms patiko greitai, nepriklausomi vyraiomas. Tai taip pat maloni ir stebinanti kompozicija, kurioje ji rasch tiek damaskinė rožių gėlė, tiek vanilė, tiek tabakas ir oda. Nenuostabu, kad ji taip pat pateko į mūsų sąrašą vyriški kvepalai, kurie traukia moteris.

1 vieta: „Dior Homme Intense“ ir „Giorgio Armani Code Profumo Pour Homme“

Pirmąją vietą žiemai skirtų kvepalų reitinge dalijasi tikri brangakmeniai, t.y. „Dior Homme Intense“ ir „Armani Code Profumo“.

„Dior Homme Intense“

Kvepalai iš „Dior“ greitai tampa žymūs. Taip yra dėl jų patvarumo ir originalių kvapų kompozicijų, kurios sužavi tiek moteris, tiek vyrus. Kas yra „Homme Intense“?

Pradžioje kvepalai yra intensyviai gėlėti – jie yra „pagaminti“ iš levandų, rainelės ir kriaušių. Tačiau po kurio laiko akivaizdus saldumas virsta jausmingu muskuso, vetiverijos ir sidro aromatu, kuris nuramina pojūčius ir sukelia tikrai palaimingą nuotaiką. Šių kvepalų gerbėjai palygina su atpalaiduojančia vonia žvakių šviesoje po intensyvaus darbo dienos. Taip, taip – vyrai taip pat mėgsta lepinti save się

https://www.youtube.com/watch?v=losnegQAbLM


Ar tu tai žinai…

„Dior Homme Intense“ buvo paleistas 2011 m. Ir nuo to laiko jis buvo performuluotas tik kartą. Kaip paprašė daugelis kvepalų mėgėjų, kompozicijoje buvo sustiprinta gėlių nata. Nepaisant to, kvepalai vis dar vertinami kaip labai šokoladiniai.


„Giorgio Armani Code Profumo Pour Homme“

Antrasis nugalėtojas taip pat nestebina. Nes kas geriau žino vyrų skonį nei Giorgio Armani? 2016 metais elegantiškų kostiumų dizaineris vyrams pasiūlė „Armani Code Profumo“. Kvepalai audros metu laimėjo visų elegantiškų žmonių palankumą. Tai rafinuotas, stiprus ir gundantis aromatas.

Tai primena jausmingų pojūčių kupinas atostogas karštoje Kuboje ir nukelia į atmosferą tiesiai iš „Buenavista Social Club“ muzikinių vaizdo įrašų. Tai stilinga ir tuo pačiu metu jaučiamas maištas ir beprotybė. Jo kompozicijoje rasite žalio mandarino ir kardamono, levandos, muskato, gintaro ir odos aromatą.

https://www.youtube.com/watch?v=mfCB6ZSMLFU

Kokius kvapus vyrai naudoja žiemą? Kai kuriuos mūsų patarimus galite rasti žemiau. Taip pat žiūrėkite, kokius moteriškus kvepalus pasirinko mūsų skaitytojai!