Waveboard: Koks yra geriausias d

Ar jums atsibodo judėti mieste su paspirtuku, riedlentė ar senas dviratis? Šiandien yra įvairių miesto transporto priemonių, kurios gali tapti įdomia patirtimi. Pavyzdžiui, ar esate girdėję banglentė? Šis sportas, kuris vykdomas ant dviratės lentos, yra didžiulis jaunimo pyktis ir vis labiau įsitvirtina miestuose. Skamba gerai, tiesa?

Jei niekada apie tai negirdėjote banglentė, nesijaudink. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Šiame specializuotame straipsnyje išsamiai pasakysime viską, ką reikia žinoti apie šią naujovišką lentelę, šio sporto privalumus ir pranašumus bei įvairius aspektus, į kuriuos turite atsižvelgti, kad pasirinktumėte geriausią modelį. Tu manai? Na pirmyn!

Svarbiausias

 • A banglentė, taip pat vadinama atraminė lenta arba lentelė bangaTai dviejų platformų, sujungtų lanksčia juosta, stalas, kuriame yra tik du ratai, kurie gali pasisukti 360 laipsnių kampu. banglentės Jie naudojami kelionėms ar to paties pavadinimo sportui, panašiam į tą, kuris užsiima riedlentė ar čiuožimas.
 • Kažkaip banglentė Tai yra mišinys riedlentė, naršyti ir snieglentė. Nešiojant jį nereikia bet kada žengti ant žemės, o pagreitiui reikalingas S tipo juosmens judesys. Yra įvairių modelių banglentė visuomenės nuomone.
 • Jei galvojate pirkti banglentė Norėdami pakeisti judėjimo mieste ar sporto būdą, apsvarstykite keletą svarbių kriterijų: bendrąsias „ banglentė, lentos sukibimas, ratų kietumas, guolis ir konstrukcija.

Geriausias banglentės: mūsų rekomendacijos

Vis daugiau žmonių renkasi banglentė kaip jo mėgstamiausias būdas išeiti į miestą. Arba judėti gatvėmis, arba eiti su triukais šlaituose su kitais čiuožėjai. Jei ketinate įsigyti vieną iš šių plokščių, pamatysite, kad rinka siūlo daugybę galimybių. Tolesniame pasirinkime parodysime geriausius galimus variantus.

banglentė dažniausiai renkasi vartotojai

Nerasta jokių produktų.

Matėme, kad dauguma vartotojų tam pritaria banglentė iš Kavino, ypač kaip dovana mažiausiems. Jis turi 3 spalvų dizainą ir ratų sistemą, padedančią pagerinti stabilumą.

Labiausiai vartotojai vertina saugumą: lenta turi neslidžią dangą, užtikrinančią, kad važiuodami kojos neprarastų pusiausvyros.

Papildoma informacija

 • Didžiausia apkrova: 85 kg
 • Svoris: 2,3 kg
 • Vartotojo lygis: Pradedantysis / tarpinis
 • Apsaugos lygis: aukštas
 • Apima dangtelį: Taip

Geriausias banglentė kainos ir kokybės santykis

Mūsų nuomone, banglentė „Soul Curl’s“ yra aukščiausios kokybės pasirinkimas už priskirtą kainą. Dėl tam tikrų priežasčių tai yra geriausiai parduodama „Amazon“ plokštė: ji pagaminta iš praktiškai nesunaikinto plastiko polimero, todėl tarnaus jums metų metus.

Ką vartotojai labiausiai vertina apie tai banglentė yra tai, kad jame yra dėžutė su įrankiais ir dangčiais, kad galėtumėte tinkamai ją prižiūrėti.

Papildoma informacija

 • Didžiausia apkrova: 85 kg
 • Svoris: 3 kg
 • Vartotojo lygis: Pradedantysis
 • Apsaugos lygis: aukštas
 • Apima dangtelį: Taip

Geriausias banglentė berniukams ir mergaitėms

Tikime, kad mažieji tuo susižavės banglentė „Makrofit“, nes ne tik yra gražus dizainas ir lengvas judėjimas, bet ir sensacingi LED žibintai, skirti judėti naktį.

Mažieji negalės nustoti to naudoti banglentė. Jis rekomenduojamas nuo 5 iki 11 metų ir turi visas saugumo priemones.

Papildoma informacija

 • Didžiausia apkrova: 100 kg
 • Svoris: 2,3 kg
 • Vartotojo lygis: Pradedantysis
 • Apsaugos lygis: aukštas
 • Apima dangtelį: Taip

banglentė Profesionaliau

Nerasta jokių produktų.

Iš visko, ką matėme, banglentė „Grist CC“ yra profesionaliausias pasirinkimas. Plieninė sukimo sistemos plokštė ir storas smūgiams atsparus plieninis vamzdis užtikrina lentos saugumą ir lankstumą.

Vartotojai labai vertina stabilią, tvirtą ir lengvai valdomą vairavimo patirtį. Be to, jie pabrėžia, kad tai yra a banglentė didelis patvarumas.

Papildoma informacija

 • Didžiausia apkrova: 100 kg
 • Svoris: 3 kg
 • Vartotojo lygis: Ekspertas
 • Apsaugos lygis: aukštas
 • Apima dangtelį: Taip

Pirkimo vadovas: apie ką turėtumėte žinoti banglentės

A kalnas banglentė Tai sensacinga patirtis ir siūlo labai patrauklią alternatyvą tiems, kurie nėra linkę riedlentė arba tradicinis paspirtukas. Be to, šios sporto šakos stebėtojų skaičius auga, o ypač skatinami jauniausi. Šiame skyriuje mes patirsime keletą dažniausiai pasitaikančių abejonių dėl šių lentelių. Skaityk toliau!

Banglentė, dar vadinama „casterboard“ arba „wave board“, yra dviejų platformų, sujungtų lanksčia juosta, lenta, kurioje yra tik du ratai, galintys pasisukti 360 laipsnių kampu. (Šaltinis: Colac: 59425563 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra banglentė?

A banglentė, taip pat vadinama atraminė lenta arba lentelė banga, yra lentelė, panaši į a riedlentė, bet jis turi dvi platformas, po vieną kiekvienai kojai. Abi yra sujungtos lanksčia juostele ir kiekviena turi ratą, kuris gali pasisukti 360 laipsnių kampu (šis guolio tipas vadinamas angliškai, ratukas). banglentė Pirmą kartą jis pasirodė 2007 m.

Kam naudojama banglentė?

Kaip ir daugelis tokio tipo lentelių šeimos narių (riedlentė, snieglentė, naršyti), banglentė Ji turi du pagrindinius naudojimo būdus: kaip transporto priemonę, tai yra transporto priemonę važiuoti; ir kaip sportas. Žodis banglentė Tai taip pat nurodo to paties pavadinimo sportą, kurį sudaro triukų, posūkių ir šuolių atlikimas šiam tikslui skirtose trasose.

Kaip patekti į banglentė pirmą kartą?

Leiskitės į kelionę pirmą kartą banglentė pradedantiesiems tai paprastai kainuoja nemažai. Bet nesijaudink; kai tai užklups, tai niekada nepamirš. Tai tarsi važiavimas dviračiu! Iš esmės yra du būdai, kaip įlipti ir važiuoti banglentė pirmą kartą: vienas su lenta ant žemės, o kitas – viena koja ant vienos platformos.

Banglentė ant grindų

 1. Pakreipkite banglentė pirmyn, kad vienas kraštas atsiremtų į žemę.
 2. Padėkite abi kojas ant lentos taip, kad jos būtų nukreiptos žemyn, o svoris sutelktas ant jūsų kojų kamuoliukų.
 3. Atsargiai perkelkite savo svorį į galą, kad jūs banglentė ilsėkis ant savo ratų. Beveik iš karto turite pradėti judėti S judesiu, kad neprarastumėte pusiausvyros.

Viena koja

 1. Atsistokite viena koja ant banglentė (priekinė platforma).
 2. Stumkite save su kitu, kad padėtumėte judėti.
 3. Uždėkite kitą koją ant banglentė kai jis pradeda judėti.

Banglentės yra naudojamos keliaujant ar praktikuojant to paties pavadinimo sportą, panašų į tą, kuris naudojamas riedlentėms ar čiuožimui. (Šaltinis: Henning: 8390952685 / Flickr.com)

Kaip sužinoti, ar esu dešinė, ar kairiarankė, kad galėčiau naudoti banglentė?

Būtina nustatyti, ar važiuodamas a. Jautiesi patogiau dešine ar kaire koja banglentė. Norėdami išbandyti, įdėkite vieną į priekį (žinomą kaip įprastas stilius), o kitą – į galą (žinomą kaip įprastas stilius). kvailys). Gerai pagalvokite, kuri pėda jaučiatės stipriausia, ir padėkite ją į priekį.

Pasirinkus vieną iš dviejų variantų, priekyje įdėta pėda vadinama „dominuojančia pėda“. Likęs lentos gale bus „nedominuojanti pėda“. Vienintelis būdas sužinoti, kuri pozicija yra geriausia, yra išbandyti save. Kiekvieno žmogaus dominuojanti pėda gali skirtis, todėl pasirinkite metodą, kuris leidžia jums jaustis patogiausiai.

Kaip judėti į priekį su banglentė?

Montavimo technika a banglentė yra gana ypatingas ir labai skiriasi nuo riedlentė, pavyzdžiui. Tiesą sakant, šios lentos naudojimas yra labiau pagrįstas naršymo judesiais. Idėja yra judėti pirmyn, nereikia pakišti kojos ant žemės, kad suteiktum sau pagreitį. Svarbu, kaip jūs sukate kulnus ir pirštus. Atlikite kitus veiksmus:

 1. Raskite tinkamą vietą: Pabandykite rasti vietą lygiu, lygiu paviršiumi, galbūt nedideliu nuolydžiu. Tačiau įsitikinkite, kad nepasirinkote stačios ar įkalnės. Geriausia yra patogi ir saugi vietovė judėti.
 2. Padėkite banglentė teisingai: Padėkite stalą banga ant žemės nosis (priekis) nukreipta norima linkme.
 3. Įdėkite priekinę koją į priekio centrą pirštais statmena kryptimi; svarbu, kad svoris nenukryptų į abi puses.
 4. Pradėkite judėti kojas pirmyn ir atgal: Tai judėjimas S o gyvatė. Pabandykite judinti kojas pirmyn ir atgal, kad įgautumėte pagreitį.
 5. Kai pavyks pajudėti kelis metrus, tada pradėkite daryti didesnius judesius, kol gausite nepertraukiamą judesį. Priklausomai nuo krypties, kuria einate, savo svorį labiau nukreipkite į abiejų kojų pirštus, arba labiau į abiejų kojų kulnus.

Tam tikra prasme banglenčių sportas yra riedlenčių, banglenčių ir snieglenčių derinys. (Šaltinis: „Oxelo“ nuotraukos: 5900655033 / Flickr.com)

Kokia nauda sveikatai judant banglentė?

Kaip ir visos sporto šakos, banglentė tai labai naudinga kūnui ir sveikatai. Pažymėtina, skirtingai nei kiti, kad dėl judėjimo ant lentos tipo jis ypač padeda mankštinti juosmenį ir kelius. Ši fizinė veikla gali sudeginti iki 600 kalorijų, jei tai darote valandą.

Be to, psichiškai banglentė Tai gali ne tik linksmintis, bet ir daug nuveikti. Nuolat praktikuodami įgysite koordinaciją ir pratinsite protą. Triukų repetavimas ir jų tobulinimas reikalauja daug dėmesio. Kai pavyks juos užbaigti, pajusite savo nuotaiką per stogą ir neprilygstamo pasiekimo jausmą.

Kaip teisingai sustoti važiuojant banglentė?

Labai svarbu žinoti, kaip sustoti banglentėnet jei dėvite apsauginę aprangą. Pirmiausia, jei pirmą kartą naudojate šią lentą, nepamirškite visada pasirinkti visiškai lygią vietovę, kad galėtumėte judėti. Kalbant apie sustabdymo metodus, yra du paprasti ir plačiai naudojami būdai:

 • Saugiausias būdas yra šiek tiek pasilenkti į priekį. ir daryk tą patį kojomis. Taigi, kraštas banglentė jungiasi su žeme ir stabdo. Nulipkite nuo lentos ir eikite į priekį, kad sugertumėte judesyje įgytą pagreitį.
 • Jei nerimaujate dėl nukritimo nuo lentos ir jūs negalite apskaičiuoti, kaip sustoti, galite tiesiog šiek tiek pašokti ir leisti stalui sustoti savaime.

Žmonės yra labai pasirengę banglentei: naujo tipo mobilumui, kuris sukels revoliuciją lentose …