Geriausias wifi stiprintuvas – 2023

„Wi-Fi“ signalo stiprintuvų reitingas yra labiausiai rekomenduojamų ir geriausiai vertinamų kartotuvų, šiuo metu esančių rinkoje, sąrašas. Todėl, jei internetas jūsų namuose ar biure neveikia taip, kaip turėtų, turite problemų dėl įkrovimo greičio ir neįmanoma vienu metu prijungti kelių įrenginių, susipažinkite su mūsų sąrašu ir išsirinkite geriausią „WiFi“ kartotuvą . Suteikite sau galimybę sužinoti apie interneto greitį ir galią XXI amžiuje.

Geriausias wifi stiprintuvas signalo stiprintuvų aprašymas

1. NETGEAR EX2700 signalo stiprintuvas (EX2700-100PES)

 „NETGEAR Extender EX2700“ („EX2700-100PES“)

Kaina: apie 30 eur
Raskite pigiausią pasiūlymą

„NETGEAR EX2700 SIGNAL AMPLIFIER (EX2700-100PES)“ yra geriausias „wifi“ kartotuvasšioje kainų kategorijoje. Tai idealiai tinka namų priežiūrai ten, kur nuolat kyla problemų dėl tinklo kokybės ir greičio. Pateiktas stiprintuvas užtikrina tinkamą belaidžio ryšio pralaidumą iki 300 Mbps. Tai išorinė antena, todėl ji garantuoja dar geresnius rezultatus nei pastato viduje naudojami prietaisai. Prietaiso valdymas ir montavimas yra itin paprastas – už pastato ribų pastatytas stiprintuvas turėtų būti prijungtas tiesiai prie sieninio lizdo. Įrenginys veikia su bet kuriuo standartiniu „Wi-Fi“ maršrutizatoriumi. Modelis turi „Fast Ethernet“ prievadą, prie kurio galite prijungti laidinius įrenginius, tokius kaip „Blu-ray®“ grotuvas, žaidimų konsolė, televizorius arba „Wi-Fi“ srautinio perdavimo grotuvas.

 

1. Pasirinkite centrinę vietą

Centrinės vietos užtikrina geriausią signalo aprėptį visame pastate. Jei jūsų maršrutizatorius arba prieigos taškas yra pirmame aukšte, dviejų aukštų pastatuose jį pastatykite aukštai ant lentynos, kad būtų užtikrintas stipresnis signalas antrajame aukšte esantiems įrenginiams.

2. Perkelkite maršrutizatorių nuo grindų

Sienos, grindys ir metaliniai daiktai gali trukdyti ir silpninti jūsų maršrutizatoriaus belaidžio ryšio signalus. Nustatykite maršrutizatoriaus vietą taip, kad kuo geriau išvengtumėte tokių kliūčių.

3. Pakeiskite wifi stiprintuvas maršrutizatoriaus anteną

Maršrutizatoriaus antenos paprastai yra visakryptės, t. y. transliuojančios į visas puses. Taigi, jei maršrutizatorių pastatysite prie išorinės sienos, pusę belaidžio ryšio signalų transliuosite į išorę. Tačiau daugelis maršrutizatorių turi nuimamas antenas. Jei visakryptę anteną pakeisite didelės galios antena, galėsite nukreipti maršrutizatoriaus belaidžio ryšio signalą norima kryptimi.

4. Sumažinkite belaidžio ryšio trukdžius

Labiausiai paplitusi belaidžio ryšio technologija 802.11g (belaidis G) veikia 2,4 gigaherco (GHz) dažniu. Daugelis belaidės elektronikos prietaisų, pavyzdžiui, belaidžiai telefonai, mikrobangų krosnelės, kūdikių monitoriai ir garažo vartų atidarymo įrenginiai, naudoja tą patį dažnį. Dėl to jų signalo triukšmas gali trikdyti jūsų prietaiso ir maršrutizatoriaus ryšį.

Norėdami sumažinti triukšmą, įsigykite belaidžius telefonus ir kitus prietaisus, kurie naudoja 5,8 GHz arba 900 megahercų (MHz) dažnius. Kadangi 802.11n (belaidis N) veikia ir 2,4 GHz, ir rečiau naudojamu 5,0 GHz dažniu, šie aukštesnio dažnio įrenginiai gali sukelti mažiau tinklo trukdžių.

5. Pakeiskite įrenginio belaidžio ryšio kortele pagrįstą tinklo adapterį

Belaidžio tinklo signalai siunčiami į kompiuterį ir iš jo. Įrenginiai su integruotu belaidžiu tinklu paprastai turi puikias antenas. Tačiau kartais maršrutizatorius gali transliuoti signalus į jūsų įrenginį, tačiau jūsų įrenginys negali siųsti signalų atgal į maršrutizatorių. Norėdami išspręsti šią problemą, pakeiskite kortelės pagrindu veikiantį belaidžio tinklo adapterį USB belaidžio tinklo adapteriu, kuris naudoja išorinę anteną.

6. Pridėkite belaidžio ryšio kartotuvą

Belaidžio ryšio kartotuvai yra patogūs įrenginiai, kurie retransliuoja belaidžio ryšio signalą, sustiprindami signalą iš jūsų maršrutizatoriaus į kitus aukštus arba priešingą pastato pusę. Jį galite pastatyti bet kur, kur yra elektros lizdas, tačiau ieškokite vietų, kurios būtų pusiaukelėje tarp maršrutizatoriaus, modemo ar prieigos taško ir jūsų įrenginio. Prieš investuodami į šiuos gaminius, juos ištirkite. Kai kuriuos belaidžio ryšio kartotuvus gali būti sudėtinga konfigūruoti ir jie gali sumažinti jūsų tinklo našumą.

 

2. „XIAOMI“ SIGNALINIO PASTIPRINTOJO KARTOTUVAS 2 DVB4144CN

 „XIAOMI“ SIGNALINIO PASTIPRINIMO REPEITERIS 2 DVB4144CN

Kaina: apie 52 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„XIAOMI SIGNAL AMPLIFIER REPEATER 2 DVB4144CN“ yra pigus ir geras „WiFi“ kartotuvas , kuris atstatys signalo kokybę jūsų namuose. Jei nežinote, koks „wifi“ kartotuvasir nenorite išleisti daug pinigų, peržiūrėtas modelis gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Tai intelektualus įrenginys su dviem įmontuotomis didelio našumo PCB antenomis, kurių užduotis yra išplėsti maršrutizatoriaus signalo diapazoną ir padidinti tinklo talpą. Įrenginys automatiškai parenka optimalų „Wi-Fi“ kanalą, užtikrindamas mažiau trukdžių ir didesnį atsisiuntimo greitį – 300 Mb / s. Storos pastato sienos ar šalia jo esantys medžiai nebus problema, kai namuose internetas vėl pradės veikti sklandžiai. Nepaisant mažų matmenų, peržiūrėtas stiprintuvas suteikia stabilų ir greitą ryšį su 16 įrenginių tuo pačiu metu. Norėdami sukonfigūruoti kartotuvą, tiesiog atsisiųskite „Mi Home“ programą, pridėkite įrenginį ir žingsnis po žingsnio vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas. Prietaisas automatiškai atpažįsta

3. „Mercusys“ signalo stiprintuvas (MW300RE)

 „Mercusys“ signalo stiprintuvas (MW300RE)

Kaina: apytiksliai 49 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Jei nežinote, kokį „ wifi“ kartotuvą pasirinkti, susipažinkite su „MERCUSYS SIGNAL AMPLIFIER“ (MW300RE) – patikrintu prietaisu, gerinančiu signalo kokybę ir stiprumą. Šis universalus geras „wifi“ kartotuvasjis turi prietaiso RE režimą, kuris leidžia belaidžiui signalui pasiekti visas vietas, kurių anksčiau nebuvo įmanoma aprėpti tinklu. Prietaisas žymiai sumažina signalo trukdžius. Trys išorinės antenos su MIMO technologija atitolina įrenginį nuo įprastų signalo stiprintuvų. Integruotas WPS mygtukas leidžia be problemų išplėsti belaidžio tinklo diapazoną. Kita vertus, intelektualusis signalizavimo prietaisas padeda rasti optimalią stiprintuvo vietą. Prijungus prietaisą galima laisvai judėti iš vienos vietos į kitą ir jo vėlesnė konfigūracija nereikalinga. Peržiūrėtas stiprintuvas garantuoja didesnį greitį iki 300Mb / s, taip pat WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK šifravimą ir saugumą.

4. „Gembird Wifi“ signalo stiprintuvas baltas (Wnprp30002)

 „Gembird Wifi“ signalo stiprintuvas baltas (Wnprp30002)

Kaina: apytiksliai 57 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„WiFi“ signalo stiprintuvų reitingas buvo sukurtas siekiant padėti jums nuspręsti, kuris „wifi“ signalo kartotuvaspasirinkti. Štai kodėl sąraše yra geriausiai įvaldyti modeliai, įskaitant „GEMBIRD WIFI SIGNAL AMPLIFIER WHITE“ (WNPRP30002). Aptariami prietaisai yra kompaktiški – namuose lengvai rasite vietą, kur paslėptumėte kartotuvą nuo svečių akių. Stiprintuvas per 802.11n protokolą pasiekia iki 300 Mb / s duomenų perdavimo spartą ir integruojamas su visomis antenomis. Palaiko visus „IEEE 802.11b / g / n WiFi“ standartus (2,4 GHz tinklai). Tai taip pat garantuoja maksimalų WLAN saugumą su WPA2, WPA ir WEP (128/64). Greitą nustatymą lemia lengvai naudojama žiniatinklio sąsaja arba WPS funkcija. Prietaisą galima laisvai konfigūruoti kaip belaidį kartotuvą arba kaip prieigos tašką. Jame yra praktiškas LAN prievadas ir LED būsenos indikatorius. Tai galbūtgeriausias „wifi“ kartotuvas šioje kainų kategorijoje.

5. NETGEAR WIFI SIGNALINIS PASTIPRINTUVAS EAX80 AX6000 MESH EXTENDER (EAX80100EUS)

 „NETGEAR WIFI SIGNAL AMPLIFIER EAX80 AX6000 MESH EXTENDER“ (EAX80100EUS)

Kaina: apytiksliai 1475 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„NETGEAR WIFI SIGNAL AMPLIFIER EAX80 AX6000 MESH EXTENDER“ (EAX80100EUS) yra įtaisai, skirti patiems reikliausiems vartotojams. Todėl, jei nežinote, koks „wifi“ kartotuvasrinkitės, o svarbiausia jums yra kokybė, su visišku pasitenkinimu galite lažintis už pateiktą geriausią modelį. Tai trijų juostų signalo stiprintuvas – jis turi tris diapazonus, iš kurių vieną galima perduoti nenutrūkstamam ryšiui su maršrutizatoriumi. Kitos dvi juostos (2,4 GHz ir 5 GHz) yra prieinamos vartotojams. Pats kartotuvas leidžia klonuoti maršrutizatoriaus SSID, o 802.11k standarto dėka galima sklandžiai persijungti tarp taškų. Kai kartotuvas bevieliu ryšiu prisijungia prie maršrutizatoriaus, kitos dvi juostos vis tiek siūlo pakartotuvo ir kabelio veikimą. Šis 8 srautų kartotuvas palaiko naujausios kartos „Wi-Fi 6“ (802.11ax) standartą, kuris paverčiamas „Wi-Fi“ ryšiais iki 6 Gb / s net tolimiausiame jūsų namų kampe. Toje vietoje, kur jis stovi

6. WORX WI-FI SIGNALINIS PASTIPRINTUVAS

 WORX WI-FI SIGNALINIS Stiprintuvas

Kaina: apie 398 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„WORX WI-FI SIGNAL AMPLIFIER“ dažnai vertinamas kaip geriausias „wifi“ kartotuvastarp šiuo metu rinkoje siūlomų naujovių. Stiprintuvas yra patikimo prekės ženklo idėja, garsėjanti aukščiausios kokybės įrankių, namų ir sodo įrangos gamyba. Peržiūrėtas stiprintuvas suderinamas su modernia tos pačios įmonės vejapjove. Todėl, jei norite pjauti mažiau laiko nei pjaudami įprasta vejapjove, verta apsvarstyti pasiūlymą įsigyti šį kartotuvą. WORX wifi stiprintuvas leidžia nuotoliniu būdu valdyti vejapjovę taip pat didesniu atstumu nuo „Wi-Fi“ signalo skleidėjo – net iki vieno kilometro. Galite elektroniniu būdu nustatyti vejapjovės darbo ribas, pjovimo aukštį arba įjungti miego režimą. Pateiktas modelis yra XXI amžiaus sprendimas, suderinamas su naujaisiais „Landroid 2019“ modeliais.

7. „Netgear Nighthawk X6 EX7700 AC2200 WiFi Extender“ (ex7700100pes)

 „Netgear Nighthawk X6 EX7700 AC2200“ „WiFi“ nuotolio išplėtėjas (ex7700100pes)

Kaina: apie 596 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Koks wifi kartotuvas Ar tai bus geriau nei „NETGEAR Tri-Band NIGHTHAWK X6 EX7700 AC2200 (EX7700100PES) WIFI SIGNAL AMPLIFIER“? Peržiūrėtas modelis užtikrina stabilų ryšį su „wifi“ tinklu visame name, taip pat esant nepalankioms sąlygoms, tokioms kaip oro permainos, pastato vieta šalia miško ar duobėje. Tai vienas moderniausių trigubų juostų „wifi“ signalo stiprintuvų, turintis specialų 866 Mb / s „wifi“ ryšį ir 5 GHz dažnį – jis leidžia pasiekti daug didesnį interneto ryšio greitį visuose namuose esančiuose įrenginiuose. Patentuota „FastLane3“ technologija su specialia „Wi-Fi“ nuoroda vengia padalyti sustiprinto „wifi“ tinklo pralaidumo per pusę. Išmanioji tarptinklinio ryšio funkcija užtikrina intelektualų mobiliųjų įrenginių ryšį su optimaliu „wifi“ tinklu, įgalinant aukštos kokybės duomenų srautą. „Extender“ saugaus įkrovos funkcija užtikrina, kad jūsų įrenginyje veiks tik „NETGEAR“ pasirašyta programinė įranga – aukščiausio lygio saugumas.

8. „Netgear Router EX7700 Extender“

 „Netgear Router EX7700 Extender“

Kaina: apytiksliai 581 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„NETGEAR ROUTER EX7700 SIGNAL AMPLIFIER“ – tai sinonimas kokybei ir efektyvaus visų įrenginių, turinčių prieigą prie interneto, veikimo garantui jūsų namuose ir biure. Jis turi visas gero „wifi“ kartotuvo savybesTodėl mūsų parengtame „wi fi“ signalo stiprintuvų reitinge rekomendacinio modelio negalėjo trūkti. Šis trijų juostų „wifi“ plėtiklis užtikrina stabilų tinklo ryšį visuose namuose. Tai vienas moderniausių trijų juostų „wifi“ signalo stiprintuvų, turintis specialią „Wi-Fi“ jungtį, kurios greitis 866 Mb / s ir dažnis 5 GHz. Stiprintuvas leidžia pasiekti didesnį interneto ryšio greitį savo įrenginiuose. Kita vertus, specialiai patentuota „FastLane3 ™“ technologija su specialia wifi stiprintuvas nuoroda leidžia išvengti „wifi“ tinklo pralaidumo su sustiprintu signalu padalijimo per pusę. Išmanusis tarptinklinis ryšys užtikrina, kad jūsų mobilieji įrenginiai būtų protingai prijungti prie optimalaus „wifi“ tinklo, leidžiant aukštos kokybės duomenis perduoti namuose ar biure. Naudodamiesi „Nighthawk“ programa galite greitai, pavyzdžiui, konfigūruokite plėtiklį, patikrinkite tinklo nustatymus ir peržiūrėkite prie ilgintuvo prijungtų įrenginių sąrašą.

9. „TP-Link AC2600“ dviejų juostų WLAN (RE650)

 „TP-Link AC2600“ dviejų juostų WLAN (RE650)

Kaina: apytiksliai 478 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„TP-LINK AC2600 DUAL BAND WLAN“ (RE650) yra geriausias „wifi“ kartotuvas. Įmontuotos keturios išorinės antenos praplečia tinklo diapazoną ir apima iki 1300 kvadratinių metrų plotą, o tai reiškia sensacinį našumą – 800Mb / s 2,4GHz juostoje + 1733Mb / s 5GHz juostoje, leidžiant jungtys iki 2533Mb / s. Prietaiso našumas padidinamas keturis kartus dėl MU-MIMO 4 × 4, t. Y. Galimybės vienu metu perduoti duomenis į kelis įrenginius. Kryptinio perdavimo technologija siunčia „wifi“ signalą į konkrečius įrenginius, užtikrindama stabilų ryšį kiekviename lygyje. Gigabito Ethernet prievadas garantuoja greitesnį laidinį ryšį išmaniesiems televizoriams, kompiuteriams, žaidimų konsolėms ir kitiems mobiliesiems įrenginiams, naudojamiems namuose ir darbe. Pažangus signalo stiprumo indikatorius padeda rasti geriausią vietą jūsų įrenginiui, kad būtų užtikrinta optimali tinklo aprėptis. Prieigos taško režimas leidžia jums sukurti belaidį prieigos tašką, suteikiant laidinio tinklo prieigą prie „wifi“ funkcijų. „TP-LINK Tether“ programa palengvina tinklo valdymą mobiliajame įrenginyje su „iOS“ arba „Android“. Rekomenduojamas plėtiklis veikia su bet kuriuo belaidžiu kelvedžiu ir belaidžiu prieigos tašku.

10. TP-Link RE300 1200Mb / s

 „TP-Link RE300 1200Mb / s“

Kaina: apytiksliai 122 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Įdomu, koks „wifi“ kartotuvasbus ir gerai, ir pigu. Atsakymas gali būti „TP-LINK RE300 1200MB / S“ – wifi stiprintuvas, kuris sustiprina dviejų juostų belaidį tinklą pašalindamas negyvas „wifi“ zonas. Peržiūrėtas modelis sukuria tinklų tinklą, užtikrinantį sklandų „wifi“ naudojimą namuose ir biure. Jis veikia 2,4 GHz (300Mb / s) ir 5 GHz (867Mb / s) juostose ir siūlo stabilesnį belaidį ryšį. Be to, ji turi intelektualią sireną, kuri nurodo signalo stiprumą ir padeda rasti geriausią įrenginio vietą, leidžiančią optimaliai aprėpti tinklą. Norėdami konfigūruoti tinklo tinklą, turite paspausti tik WPS mygtuką. „Five Mes“ valdo programa „Tether“ arba vartotojo sąsaja. Pažymėtina tai, kad stiprintuvas veikia su bet kuriuo „wifi“ maršrutizatoriumi ir belaidžiu prieigos tašku.

Kaip veikia „wi fi“ plėtiklis?

Geras „wifi“ kartotuvas gali būti geriausias sprendimas padidinti „wifi“ signalo stiprumą ir greitį. Šiuolaikinių stiprintuvų montavimui ir valdymui nereikia profesionalių žinių, o kiekvienas kompiuterio vartotojas turėtų turėti galimybę įjungti įrenginį.

Signalo stiprinimas geru „wifi“ kartotuvu atliekamas antenomis, kurios perima signalą, jį atnaujina, išvalo ir perduoda į vietą. Tai, kas išdėstyta pirmiau, reiškia geresnį interneto ryšį – ryšys pradeda veikti greičiau ir efektyviau, neatsižvelgiant į kambarį ir prijungtų įrenginių skaičių.

Kada turėtumėte įsigyti „wi fi“ plėtiklį?

Įsigijus „wifi“ stiprintuvą verta apsvarstyti, be kita ko, kai „Wi-Fi“ tinklo nuotolis yra ribotas ir dažnai nepasiekia visų namo, biuro, studijos ar jų aplinkos kampų. „Wi-Fi“ tinklo problemų gali būti daugybė priežasčių. Tačiau jie dažniausiai atsiranda dėl per didelio namo ar biuro ploto, padalijant kambarius su pertvaromis ir sukuriant per didelį atstumą tarp įrenginio ir maršrutizatoriaus, neteisingos maršrutizatoriaus vietos ar skirtingų tinklų sutapimo.

Jei „wifi“ signalo stiprumo nepakanka, kad būtų galima laisvai naudotis internetu vienu metu naudojant kelis skirtingus įrenginius, neatsižvelgiant į jų vietą namuose ar jo apylinkėse, gali būti naudingas geriausias „wifi“ kartotuvas . Tinkamai parinktas stiprintuvas turėtų padėti gauti stipresnę perdavimo galią, kuri neabejotinai taps „wifi“ ryšio kokybe. Jei nežinote, kurį „WiFi“ kartotuvą pasirinkti, naudokite mūsų parengtą „ wifi stiprintuvas reitingą ir mėgaukitės geriausia interneto prieiga