„Xbox“: Kuris yra geriausias iš 20

Nuo pirmosios versijos praėjo daugiau nei dešimtmetis „Xbox“. Nuo tada daug lijo, tiek daug „Xbox One“, jo trečioji versija jau yra trečiojo modelio, „Xbox One X“, ekspertų vertinama kaip galingiausia šiuo metu turima konsolė. Ir jau yra naujienų apie naujos kartos plėtrą.

Dėl puikių savybių ir didelio išskirtinių žaidimų katalogo galima lažintis „Microsoft“ puiki alternatyva vaizdo žaidimų mėgėjams. Be to, jo pardavimo kaina yra mažesnė nei pagrindinio konkurento, Playstation 4. Visa tai su galimybe pasirinkti tarp trijų skirtingų modelių ir įvairiausių pakuotės.

Svarbiausias

 • Šiuo metu daugiausia yra trys naujausios žaidimų konsolės versijos. „Microsoft“, „Xbox One“, „Xbox One S“ ir „Xbox One X“. Pirmasis yra pagrindinis modelis, antrasis – lengvesnis, o trečiasis siūlo akivaizdžiai geresnį našumą. Be to, „Xbox One S“ atveju yra visiškai skaitmeninis leidimas, pateikiamas be kietojo disko.
 • Išskirtinių „Microsoft“ pultui skirtų žaidimų sąrašas yra išties platus. Kai kurie pavadinimai, kuriuos galite žaisti tik „Xbox“ Jie yra: 2 sunykimo būsena, 4 „Gears of War“, „Halo 5“: globėjai, „Ryse“: Romos sūnus, „Titanfall“ ir „Forza Motorsport 7“.
 • Vienas iš pagrindinių privalumų „Xbox One“ ar jis „Xbox Game Pass“, kuris yra panašus į „Netflix“ vaizdo žaidimų. Tai susideda iš maždaug 10 eurų mėnesio abonemento, suteikiančio prieigą prie daugiau nei 100 žaidimų kolekcijos, įskaitant daugelį populiariausių žaidimų.

Skirtingi leidimai „Xbox“ Iš rinkos

Toliau pateikiame klasifikaciją, kurią parengėme su penkiais geriausiais leidimais „Xbox One“ galima šiandien. Mes jį paruošėme kartu su skirtingų esamų modelių paketais. Sąraše taip pat rasite parinkčių tiek mažesniam biudžetui, tiek tiems, kurie ieško konsolės su geriausiomis funkcijomis.

„Xbox One S“ Visi skaitmeniniai

Puiki pakuotė, į kurią įeina S modelis „Xbox One“, vieno mėnesio nemokama prenumerata „Xbox Live Gold“, baltas valdiklis, žaidimas „Forza Horizon 3“ skaitmeninėje versijoje – žaidimas Minecraft taip pat savo skaitmeninėje versijoje ir žaidime Vagių jūra taip pat savo skaitmenine versija. Ir už kainą, kurią sunku įveikti.

Kadangi tai yra skaitmeninė versija, jame nėra kietojo disko. Tačiau galite mėgautis debesies saugykla, kad išsaugotumėte žaidimus, žaidimus ir atsargines kopijas. Vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad kadangi tai yra S versija, žaidimų vaizdo skiriamoji geba yra sumažinta iki „Full HD“. Žinoma, vaizdo įrašas atkuriamas 4K formatu.

„Microsoft Xbox One X“

Šioje pakuotėje geriausia konsolė „Microsoft“, „Xbox One X“, yra du puikūs žaidimai greičio mėgėjams. Ir turinys apima skaitmeninę žaidimų versiją „Forza Horizon 4“ Y „Forza Motosport“ 7. Be to, atsineškite a žaidimų pultas, 14 dienų nuo „Xbox Live Gold“ nemokama ir vieno mėnesio bandomoji prenumerata „Xbox Game Pass“.

Su „Xbox One X“ jums patiks žaidimai 4K raiška ir su dideliu dinaminiu diapazonu. Dėka galingo aštuonių branduolių mikroprocesoriaus ir 12 GB RAM (gigabaitų), žaidimai yra daug sklandesni, o įkėlimo laikas žymiai sutrumpėja. Be to, jis tiekiamas su 1 TB kietuoju disku.

Išskirtinis „Xbox One S“

Puikus paketas apima du valdiklius, kad galėtumėte kartu žaisti savo mėgstamus žaidimus, o kartu su trimis nemokamais mėnesiais „Xbox Game Pass“. Su pultu taip pat gausite kodą, kurį galėsite atsisiųsti visiškai nemokamai „Playerunknown“ mūšio laukai. Be to, tai suteikia 14 dienų nemokamą prenumeratą Gyvas auksas.

The „Xbox One S“ yra lengva konsolės versija „Microsoft“. Jo savybės yra šiek tiek žemesnės nei X versijos. Su juo galite mėgautis vaizdo įrašų atkūrimu 4K kokybe ir žaidimais raiška „Full HD“. Jis turi 1 TB kietąjį diską (terabaitų) talpa. Ir visa tai už labai mažą kainą.

„Microsoft Xbox One X“, galingiausia versija

Galingiausia konsolė rinkoje a paketas tai apima valdiklį, tačiau tai neatneša absoliučiai jokio žaidimo. Ši versija yra su 1 TB talpos standžiuoju disku. Jis yra patrauklaus juodo dizaino. Dėl galingo procesoriaus ir 12 GB operatyviosios atminties žaidimai yra sklandesni.

Tai tikrai tyli mašina, su kuria galite žaisti įprasta 4K raiška ir dideliu dinaminiu diapazonu. Vaizdo kokybė yra tiesiog įspūdinga. Kokybės šuolis, palyginti su „Xbox“ Pagrindinis yra iškart pastebimas. Žinoma, jo kaina taip pat yra daug didesnė.

„Xbox One“, viso gyvenimo pagrindas

Jei jūsų biudžetas yra labai mažas ir (arba) jums nereikia geriausių funkcijų turinčios konsolės, pagrindinė jos versija „Xbox One“ tai puiki alternatyva. Jame integruotas AMD aštuonių branduolių 1,75 GHz procesorius (gigahercų) ir 8 GB DDR3 RAM. Be to, jis siūlo „Full HD“ raišką ir 500 GB standųjį diską.

Jis tiekiamas su belaidžiu valdikliu ir be jo „Kinect“. Žinoma, jis susideda iš žaidėjo „Blu-ray“ ir „Wi-Fi“ bei kabelinio interneto ryšį „Ethernet“. Trumpai tariant, tai yra pirmoji šios nuostabios konsolės versija už stulbinančią kainą ir galimybę mėgautis puikia žaidimų kolekcija.

Pirkinių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti „Xbox“

Perkant konsolę „Xbox“, būtina atsižvelgti į keletą svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra trys pavyzdiniai rajonai „Xbox“ ir labai įvairios pakuotės su skirtingais priedais. Šiame skyriuje siekiame atsakyti į dažniausiai pasitaikančius pirkėjų klausimus.

„Xbox“

Galima sakyti, kad „Xbox Game Pass“ yra viena didžiausių „Microsoft“ konsolės atrakcijų. (Šaltinis: Scyther5 73650770 / 123rf.com) žaidėjas, turintis hobį, žaismingą malonumo vaizdą – koncepcija

Kas tiksliai yra a „Xbox“?

„Xbox“ yra vaizdo konsolių, kurias gamina „Microsoft“. Paskesnės versijos gavo nominalus „Xbox“, „Xbox 360“ Y „Xbox One“. Specifinis, „Xbox One“ Tai laikoma aštuntos kartos pultu ir buvo sukurta ne tik kaip vaizdo žaidimų žaidimo įrenginys, bet ir kaip visapusiškas daugialypės terpės pramogų centras.

Kokie yra privalumai ir trūkumai „Xbox“?

The „Xbox“ Tai labai galinga konsolė, turinti daug dorybių. Be to, jis yra pigesnis už konkurentą Playstation 4 iš „Sony“. Kita vertus, jis turi didžiulį išskirtinių žaidimų katalogą. Be to, tai yra konsolė, aiškiai orientuota į daugelio žaidėjų žaidimus internete. Ir, žinoma, su įspūdinga vaizdo kokybe.

Kitas svarbiausias jo momentas yra galimybė užsiprenumeruoti „Xbox Game Pass“. Priešingai, pagrindinis konsolės trūkumas „Microsoft“ yra tai, kad norint žaisti internetinius žaidimus reikia mokėti už paslaugą „Xbox Live Gold“. Šioje lentelėje galite sužinoti daugiau apie jo pranašumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Ideali konsolė žaidžiant internetinius kelių žaidėjų žaidimus
 • Jis turi platų žaidimų katalogą
 • Su „Xbox Game Pass“ nuo pat jo paleidimo galite mėgautis daugiau nei 100 pavadinimų
 • Jei turite kompiuterį „Windows“, galite perkelti turinį iš vieno kompiuterio į kitą
 • 4K skiriamoji geba
 • Jis turi HDMI prievadą
 • Galite įrašyti savo žaidimus ir jais dalytis internete

Trūkumai

 • Techniniu lygmeniu jis negali konkuruoti su dabartiniais kompiuteriais, orientuotais į žaidimų žaidimus.
 • Ar reikia „Xbox Live Gold“ kad būtų galima žaisti daugelio žaidėjų žaidimus internete

Ar verta pirkti a „Xbox“?

Jei jums patinka vaizdo žaidimai ir norite žaisti didžiulį išskirtinių žaidimų katalogą, atsakymas yra aiškus: verta. Be to, jo kaina yra mažesnė nei kitų konsolių ir kompiuterių, skirtų vaizdo žaidimams žaisti. Kita vertus, galimybė mėgautis „Xbox Game Pass“ tai neabejotinai yra dar viena svarbi paskata.

Ir ne tik tai, konsolė „Microsoft“ tai savaime yra gana pramogų centras. Su juo jūs galite padaryti daug daugiau nei žaisti žaidimus, jis leidžia groti vaizdo įrašus 4K kokybe jo grotuvo dėka „Blu-ray“, internetu galite pasiekti daugybę daugialypės terpės turinio ir daugybės programų. „Xbox One“ tai yra daug daugiau nei vaizdo žaidimų pultas.

„Xbox“

Šiuo metu su „Xbox“ galite pasirinkti daugiau nei 100 žaidimų iš savo katalogo. (Šaltinis: JESHOOTS.com: 442576 / Pexels)

Iš ko jis susideda „Xbox Live“ Y „Xbox Live Gold“?

„Xbox Live“ yra konsolės internetinė paslauga „Xbox One“. Tai yra socialinių pramogų tinklo prieigos taškas „Microsoft“ taigi ir internetinių lošimų galimybėms. Naudodamiesi nemokama paskyra, galite pasiekti daugybę galimybių, įskaitant HD filmus ir TV laidas bei daugybę programų.

„Xbox Live Gold“savo ruožtu yra mokama prenumerata, suteikianti galimybę atsisiųsti išskirtinius žaidimus ir programas bei įdomias nuolaidas. Tačiau svarbiausias „Xbox Live Gold“ yra tai, kad būtina mokėti žaisti daugelio žaidėjų žaidimus internete „Xbox One“. Prenumerata gali būti kas mėnesį, ketvirtį ar metus.

„Kai kas nors perka „Xbox“ nusipirkti ekosistemą ir tapti jos gerbėju „Xbox“. Daugelis gerbėjų, kuriuos šiandien turime, pradėjo nuo „Xbox“ originalus, jie buvo su mumis su 360 ir jie su mumis su „Xbox One“. Esu įsitikinęs, kad visos kelionės metu jūs pasiryžote naudoti mūsų įrenginius ir paslaugas “.

Kas tiksliai yra „Xbox Game Pass“?

Galima sakyti, kad „Xbox Game Pass“ yra viena iš puikių konsolės atrakcijų „Microsoft“. Tačiau jums gali kilti klausimas, iš ko jis tiksliai susideda. Norėdami pateikti jums idėją, tai yra kažkas panašaus į „Netflix“ vaizdo žaidimų. Tai susideda iš maždaug 10 eurų mėnesio abonemento, suteikiančio prieigą prie daugybės žaidimų.

Šiuo metu jo kataloge yra daugiau nei 100 žaidimų. Tarp jų kai kurie populiarūs kaip „Fallout 4“, „Elder Scrolls Online“, „Forza Horizon 4“, „Vagių jūra“, „Halo Infinite“, „Gears 5“, „Warhammer: Vermintide 2“ arba „Crackdown 3“. Ir su daugybe naujų funkcijų, pasiekiamų nuo pat jos paleidimo.

„Xbox“

Pultai yra gera galimybė pasidalinti su draugais. (Šaltinis: dolgachov: 33855277 / 123rf.com)

Kokios rūšies „Xbox One“ egzistuoja?

Šiuo metu yra trys naujausios konsolės versijos „Microsoft“, „Xbox One“, „Xbox One S“ ir „Xbox One X“. Antroji yra daug lengvesnė mašina, kurios techninės charakteristikos labai panašios į pirmosios versijos „Xbox One“. Trečioji savo ruožtu yra galingesnė, daug didesnio svorio konsolė.

Tiek „S“, tiek „X“ versijos vaizdus siūlo 4K raiška, o „S“ modelis tai daro tik žaisdamas vaizdo įrašą. Laikyti …