Xiaomi Amazfit: kas aš

Nors išmanieji laikrodžiai ir apyrankės nesinaudoja „Prestige“ išmanieji telefonai, kiekvieną dieną daugiau vartotojų pradeda pirkti. Jei esate vienas iš tų, kurie 30 kartų per pusvalandį žvelgia į riešą ir mato jūsų veiksmus, be nuolatinių pranešimų, kurie ateina į jūsų mobilųjį telefoną, jums pasisekė: „Xiaomi“ „Amazfit“ asortimentas sukurtas jums.

Kainų konkurencingumas ir autonomija, kurios nepasiekia kiti gamintojai, yra „Amazfit“ skiriamieji elementai. Klasikinio stiliaus naujausias modelis („Amazfit GTR“) siūlo du dydžius ir keletą apdailų įvairiausiems skoniams. Kodėl „Amazfit“? Dėl savo mažiausiai 5 dienų autonomijos. Nepamirškite visada nešiotis įkroviklio su savimi!

Svarbiausias

  • „Xiaomi“ „Amazfit“ asortimentas trypčioja rinkoje. Kainų konkurencingumas ir laikrodžių bei apyrankių autonomija yra neprilygstami.
  • Yra keli „Amazfit“ išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių tipai. Jų kainos yra nuo 40 iki 190 eurų.
  • Prieš pasirinkdami išmanųjį laikrodį ar apyrankę, svarbu ištirti savo poreikius.
  • Taip pat turėtumėte pasidomėti operacinės sistemos suderinamumu. Yra įvairių dizainų ir spalvų derinių, išsirinkite labiausiai patinkantį!

Geriausias „Xiaomi Amazfit“ rinkoje: mūsų rekomendacijos

Pagal „Huami“ prekės ženklą „Xiaomi“ parduoda daugybę išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių. Kinijos gamintojas, 2018 m. Augęs svaiginančiu greičiu, vis labiau populiarėja mūsų šalyje. Štai kodėl mes rekomenduosime keturis modelius, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį.

„Xiaomi Amazfit Pace“ tiems, kurie nenori pažvelgti į mobilųjį telefoną

Nerasta jokių produktų.

Šis išmanusis laikrodis leidžia 4 GB vidinės atminties dėka klausytis muzikos visur, kur norite. Be sinchronizavimo su savo socialiniais tinklais, galite gauti pranešimus apie gaunamus skambučius ir žinutes.

„Amazfit Pace“ registruos jūsų širdies ritmą ir stebės bėgimus, taip pat greitį, atstumą, laiką, tempą ir sudegintas kalorijas. Ekranas visada įjungtas ir lengvai matomas esant ryškiai saulės šviesai.

„Xiaomi Amazfit GTR“ su 20 dienų autonomija

Elegantiško dizaino šis išmanusis laikrodis turi daugybę įmontuotų ciferblatų, tinkančių bet kokiai progai, pradedant sportu ir baigiant tradiciškesniu. Patobulintas mažos galios jutiklių dizainas palaiko 20 dienų autonomiją.

Per „Bluetooth“ ryšį, kuris leidžia sinchronizuoti laikrodį su savo išmanusis telefonas, ant riešo gausite visus savo pranešimus programas. Be to, galite įrašyti savo veiklą 12 skirtingų sporto šakų.

„Xiaomi Amazfit Bip Lite“ tiems, kurie ieško panardinamos alternatyvos

Turėdamas 45 dienų autonomiją, šis išmanusis laikrodis turi didesnę akumuliatoriaus talpą: tai yra 190 mAh (miliampo valanda), įprastoje versijoje, ir 200 mAh (miliampo valandos), jo „Lite“ versijoje. Be to, naudojant šį naują modelį spalvų asortimentas išplėstas dar dviemrozinis auksas ir mėlyna).

Jis atsparus vandeniui iki 30 metrų ir turi keturis sportinius režimus, be širdies ritmo registravimo, miego stebėjimo ir sėdimų įspėjimų.

„Xiaomi Amazfit Xiaomi MiBand 4“ tiems, kurie ieško spalvoto ekrano

Ši išmanioji apyrankė turi spalvotą „Amoled“ ekraną. Panardinamas iki 50 metrų, „MiBand 4“ be kitų dalykų, be to, kad galėtų suskaičiuoti žingsnius ar išmatuoti širdies ritmą ir sudegintas kalorijas, gali įrašyti penkis skirtingus plaukimo stilius.

„MiBand 4“ taip pat leidžia atpažinti skambučius ir pranešimus iš jūsų išmanusis telefonas. Jis yra juodas.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Xiaomi Amazfit“

Esame tikri, kad pastaruoju metu jūs girdėjote apie nešiojamieji, bet galite nežinoti, ką reiškia šis žodis. Norime išspręsti šią abejonę ir pateikti jums asortimentą, kuris pradeda pasirodyti rinkoje. nešiojamieji Jie yra išmanieji elektroniniai prietaisai, skirti naudoti kasdien ir kuriuos visada turime su savimi. Asortimentas, apie kurį kalbame, yra „Amazfit“.

Ranka su „Smartwatch“

„Amazfit“ yra Kinijos gamintojo „Xiaomi“ vidutinės klasės išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių linija. (Šaltinis: Aleksey Boldin: 26506817 / 123rf.com)

Kas yra „Xiaomi Amazfit“?

„Amazfit“ yra Kinijos gamintojo „Xiaomi“ vidutinės klasės išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių linija. Turėdama labai gerą kainos ir kokybės santykį, ši įmonė šuoliais ir žingsniais atveria nišą tarptautinėje rinkoje dėl skirtingų produktų siūlomos kokybės ir funkcionalumo. Tarp „Xiaomi“ prioritetų yra sveikos gyvensenos propagavimas.

Šis tikslas pasiekiamas registruojant sporto rezultatus realiuoju laiku. Tokiu būdu galite patikrinti maršrutą, ridą ar greitį, tai yra pagrindas pagerinti jūsų sportinę veiklą. Šis stebėjimas atliekamas per ryšį su mūsų mobiliaisiais įrenginiais.

Kokių „Xiaomi Amazfit“ tipų yra rinkoje?

Pastaraisiais metais „Xiaomi“ išleido įvairių tipų išmaniuosius laikrodžius ir apyrankes. Toliau mes sutelksime dėmesį į pirmąjį. Ar norite sužinoti kiekvieno naudą?
Laikrodis Autonomija Svoris Ekranas GPS Miego / širdies ritmo matavimas Panardinamas
Pypteli Iki 45 dienų. Jei stebite tik miegą ir veiksmus, iki 4 mėnesių. 32 gramai 1,28 colio GPS + GLONASS dvigubo režimo padėties nustatymas. taip taip Ne
Tempas Iki 5 dienų 53,7 gramo 1,34 colio GPS + GLONASS dvigubas palydovo nustatymas. taip taip Ne
„Stratos +“ (išskirtinis leidimas) Iki 5 dienų 60 gramų 1,34 colio Mažas energijos suvartojimas GPS + GLONASS Dviejų žvaigždučių padėties nustatymas. taip taip Iki 50 metrų. Idealiai tinka triatlonams ir maudynėms.
Stratos Iki 5 dienų 60 gramų 1,34 colio Mažai sunaudojamas GPS + GLONASS dvigubas palydovo nustatymas. taip taip Iki 50 metrų. Idealiai tinka triatlonams ir maudynėms.
Verge Iki 5 dienų 46 gramai 1,30 colio. Apsaugotas ekranas (aiškūs vaizdai ir tikroviškas pagal laikrodžio rodyklę). GPS + GLONASS. taip taip Iki 1,5 metro gylio 30 minučių.
GTS Iki 14 dienų 24,8 gramo 1,65 colio. Amoluotas ekranas. GPS + GLONASS. taip taip Iki 50 metrų.

Ką reiškia GLONASS, kai kalbame apie GPS skirtingame „Xiaomi Amazfit“?

GLONASS yra pasaulinė palydovinės navigacijos sistema, valdoma Sovietų Sąjungos ir iki šiol valdoma Rusijos. GLONASS prilygsta GPS sistemai JAV ir „Galileo“ Europoje. GPS populiarumas yra žymiai didesnis nei GLONASS, tačiau dėl Rusijos vyriausybės pastangų ši navigacijos sistema tampa vis populiaresnė.

Jo įtraukimas į išmanieji telefonai garantuoja didesnę naudą vartotojui, nes būtent dvi navigacijos sistemos puikiai papildo viena kitą.

Jei mūsų GPS naudoja tris palydovus, kad geografiškai nustatytume mus platumoje ir ilgumoje, o dar ketvirtadalį – mūsų aukščiui nustatyti, GLONASS visiems prieina ne mažiau kaip 24 palydovus. Tais atvejais, kai sugenda GPS, GLONASS gali būti labai naudinga. „Amazfit“ atveju galime pasakyti, kad visi modeliai turi šias dvi navigacijos sistemas (GPS + GLONASS).

Kokias naujienas man pasiūlys naujausias „Xiaomi Amazfit GTR“ modelis?

Skirtingų „Amazfit“ tipų pardavimo sėkmė paskatino „Xiaomi“ lažintis už modelį, galintį konkuruoti su rinkos gigantais. Jei jo pirmtakas „Amazfit GTS“ lažinsis už elegantišką ir išskirtinį sportininkų stilių, GTR nebus mažesnis. Kur kas patrauklesnės išvaizdos šis naujausias modelis sveria tik 24 gramus.

Matmenys (rutulio matmenys – 4,33 cm ilgio, 3,62 pločio ir 0,94 cm storio) ir autonomija yra kiti jos privalumai. Baterija gali tarnauti 46 dienas be įkrovimo, tačiau, taip, turime išjungti didelę funkcijų dalį. Kitu atveju galime pamiršti įkrauti „Amazfit“ iki maždaug dviejų savaičių.

Šių išmaniųjų laikrodžių moterims nėra išskirtinės linijos, nors daugeliu atvejų diržai yra keičiami. (Šaltinis: fitnishmedia: q8Emkm9ooig ​​/ unsplash.com)

Tarp jo funkcijų verta pabrėžti „Amazfit“ programėlę, kurioje bus įrašyta visa mūsų veikla. Bendras laikrodžio ryšys su mūsų išmanusis telefonas Tai leidžia mums gauti pranešimus ant riešo („Facebook“, „Instagram“ ir kituose socialiniuose tinkluose). Be to, galime skaityti „WhatsApp“ pranešimus ir el. Laiškus.

Ką daryti, jei man labiau patinka išmanioji „Xiaomi Amazfit“ apyrankė?

Turėtumėte žinoti, kad taip pat skambino išmaniosios juostos ar išmaniosios apyrankės yra ne tokios įmantrios kaip laikrodžiai, bet ir pigesnės. „Amazfit Band 2“ atveju nereikia jo nešiotis kišenėje, kad galėtumėte įrašyti savo veiklą. Sporto pagalbinis ekranas leidžia gauti išsamesnius pratimų duomenis.

Kitas „smartband“ „Xiaomi“ siūlo „Amazfit Cor“, panardinamą iki 50 metrų. Labai elegantiško ir patogaus dizaino apyrankė sukurta nešioti visą dieną. Be to, jis siūlo antrinį ekraną, kad galėtumėte iš karto patikrinti visus savo sporto įrašus.

Toliau mes parodysime jo specifikacijas šioje lentelėje:

Laikrodis Autonomija Svoris Ekranas Lenta Pranešimų skaitymas Panardinamas
„Amazfit Cor.“ 12 dienų 32 gramai su juostele 1,23 colio 2,5D 3-iosios kartos „Corning Gorilla Glass“ + AF danga Taip Iki 50 metrų
„Amazfit Band 2“ 20 dienų 32 gramai su 1,23 colio Ne Iki 5 metrų

Kiek kainuoja skirtingų tipų „Xiaomi Amazfit“?

Kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto „Amazfit“ asortimento. Tada mes paliksime jums lentelę su apytiksliu kiekvieno modelio kainynu, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų biudžetą atitinkantį.
„Amazfit“ modelis Kaina
Pypteli 60 – 75 eurai
Tempas 99 – 130 eurų
Verge 120 – 140 eurų
GTS 150 – 160 eurų
GTR 155 – 160 eurų
Stratos 150 – 180 eurų
Stratos + 180 – 200 eurų
„Amazfit Cor 2“ 50 – 60 eurų
„Amazfit Band 4“ 35 – 40 eurų

Ar yra „Xiaomi Amazfit“ linija, skirta tik moterims?

Šių išmaniųjų laikrodžių moterims nėra išskirtinės linijos, nors daugeliu atvejų diržai yra keičiami. Tada mes jums pasakysime spalvas, kuriose galite rasti „Amazon“ modelius ar keičiamus dirželius:

  • Pyptelėjimas: žalia, rožinė, juoda, mėlyna ir oranžinė.
  • Tempas: raudonai oranžinė ir juoda.
  • Riba: žalia, pilka, juoda ir raudona. Nepaisant diržo, galite pasirinkti tamsiai mėlyną, juodą ir baltą laikrodį.
  • GTS: juoda, rožinė, armijos žalia, dangaus mėlyna, raudona, geltona, turkio, tamsiai mėlyna, oranžinė ir …

Parašykite komentarą