„Xiaomi“ nešiojamas kompiuteris: kas yra m

„Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai buvo paleisti vos prieš kelerius metus, o vienas svarbiausių Kinijos kompanijos tikslų buvo pasiūlyti kokybišką produktą už prieinamą kainą. Jų kompiuteriai pasižymi labai elegantišku ir kompaktišku dizainu, suteikiančiu ne tik gerą našumą, bet ir estetinį grožį.

Tačiau, nepaisant gerų savo produktų savybių, „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai šiuo metu Ispanijoje nėra parduodami. Kodėl taip nutinka? Likite šiame straipsnyje ir mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti apie šiuos kompiuterius.

Svarbiausias

 • Svarbiausia nepamiršti perkant „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį – pagalvoti, kokie yra jūsų poreikiai: ar ieškote kompiuterio pagrindinėms veikloms, ar jo reikia norint žaisti? Ar turite ribotą biudžetą, ar galite išleisti šiek tiek daugiau?
 • Turėtumėte žinoti, kad „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai yra įrenginiai, išsiskiriantys geru kainos ir kokybės santykiu. Jie pasižymi geru našumu ir itin elegantišku dizainu, dėl kurio jie yra daugiau nei tinkami kompiuteriai visų rūšių poreikiams.
 • Negalime nepaminėti, kad Ispanijoje oficialiai nebeparduodami „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai. Matyt, viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad įmonei yra šiek tiek sudėtinga konfigūruoti visas klaviatūras ispanų kalba.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Xiaomi“ nešiojamus kompiuterius

Jei galvojate įsigyti „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį, turėtumėte žinoti, kad jį galite įsigyti tik per svetaines, kurios veikia su importu iš Kinijos (dvi iš jų yra „AliExpress“ ir „Gearbest“). Šiame apsipirkimo vadove apžvelgsime keletą klausimų, į kuriuos turite atsižvelgti, kad pirkimo procesas būtų geriausias.

aukštos raiškos „xiaomi“ nešiojamas kompiuteris

„Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai yra puikus pasirinkimas, jei neturite labai didelio biudžeto. (Šaltinis: xps: yNvVnPcurD8 / unsplash.com)

Kokių tipų „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai yra?

Pirmiausia turime paminėti, kad „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai tenkina praktiškai bet kokį poreikį. Nesvarbu, ar naršyti internete ir atlikti pagrindines užduotis, ar žaisti vaizdo žaidimus, bus jūsų reikalavimus atitinkantis modelis.

Visi jo produktai yra pagaminti iš keturių branduolių „Intel Core i5“ procesoriaus. Tai yra daugiau nei pakankamai, kad padengtų pagrindinę veiklą ir net tinka kai kuriems vaizdo žaidimams apdoroti. Šioje lentelėje mes supažindinsime jus su keliais populiariausiais jų modeliais ir jų išskirtiniausiomis savybėmis.

Mano nešiojamas kompiuteris 13.3 Mano žaidimų nešiojamas kompiuteris (2021 m.) „My Notebook Pro“ (2021 m.) „RedmiBook 14“
Ekranas 13, 3 “ 15,6 colių (144 Hz) 15,6 colių (60 Hz) 14 ”
Procesorius „Intel Core i5-8250U“ „Intel Core i5-9300H“ arba „i7-9750H“ „Intel Core i5-10210U“ arba „i7-10510U“ „Intel Core i5-8265U“ arba „i7-8565U“
Vaizdo plokštė „Nvidia GeForce MX150“ „Nvidia GTX 1660 Ti“ arba „RTX 2060“ „Nvidia GeForce MX350“ „Nvidia GeForce MX250“
RAM 8 GB DDR4 8/16 GB 8/16 GB 8 GB
Matmenys 309,6 x 210,9 x 14,8 mm 364 x 265,2 x 20,9 mm 360,7 x 243,6 x 16,9 mm 323 x 228 x 17,95 mm
Svoris 1,3 kg 2,6 kg 2kg 1,5 kg

Kokie „Xiaomi“ nešiojamųjų kompiuterių privalumai ir trūkumai?

„Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai daugiausia išsiskiria minimalistiniu dizainu. Tai prietaisai, kurie tenkina plačius poreikius už labai priimtiną kainą. Šioje lentelėje paminėsime pagrindinius privalumus ir trūkumus, su kuriais galite susidurti nusprendę įsigyti „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį.

Privalumas

 • Geras kainos ir kokybės santykis
 • Elegantiškas ir minimalistinis dizainas
 • Daugiau nei optimalus našumas
 • Tinkamas pasirinkimas žaidimai
 • Lengva transportuoti

Trūkumai

 • Oficialiai Ispanijoje nėra
 • Angliška klaviatūra (be „ñ“ ar kirčio ženklų)
 • Kinijos operacinė sistema
 • Siuntimas iš Kinijos gali užtrukti iki trijų savaičių

Ar tinka „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai žaidimai?

Jei ieškote tinkamo kompiuterio žaidimai, mes siūlome pasiremti geriausiais komponentais, kad galėtumėte sukurti stalinį kompiuterį su geriausiomis žaidimai. Tačiau galbūt ieškote patogaus ir nešiojamojo kompiuterio, kurį būtų galima žaisti bet kur.

Jei tai jūsų atvejis, „Xiaomi“ turi nešiojamąjį kompiuterį žaidėjas tai bus jums labai patogu: „Xiaomi Mi Gaming Laptot“ (2021 m.). Tai turi šešių branduolių „Intel Core i7“ procesorių, „NVIDA GeForce GTX 1060“ ir integruotą 16 GB RAM. Trys komponentai, leidžiantys paleisti visų rūšių programas ir žaidimus gerai veikiant.

uodega terasoje

Nešiojamas kompiuteris, siūlantis daugiau nei 7 valandų autonomiją, yra daugiau nei priimtinas. (Šaltinis: xps: Gi3iUJ1FwxI / unsplash.com)

Be to, jis turi 256 GB SSD diską ir 1 TB standžiojo disko. Ji turi apšviestą klaviatūrą, kuri suteikia kompiuteriui labai patrauklų prisilietimą. Integruotas 15,6 colių ekranas su „Full HD“ raiška (144 Hz) suteikia vaizdo kokybę, kur kas geresnę nei kitų kompiuterių. Verta paminėti, kad nešiojamojo kompiuterio matmenys yra 364 x 265,2 x 20,9 milimetrai, o jo svoris yra maždaug 2,7 kg.

Kokius priedus galiu prijungti prie „Xiaomi“ nešiojamojo kompiuterio?

„Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai suteikia galimybę prijungti kompiuterius prie įprastų priedų. Jūsų ryšys „Bluetooth“ leidžia mums susieti juos su visais belaidžiais įrenginiais, kurie leidžia mums patogiai ir be laidų vykdyti savo veiklą.

Be to, „Xiaomi“ kompiuteriuose yra „Dual Band Wifi“, HDMI vaizdo išvestis ir ausinių įvestis. Be to, įkrovimas gali būti atliekamas per C tipo USB prievadą.

Kaip „Xiaomi“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose įdiegti „Windows 10“ ispanų kalba?

Svarbu paminėti, kad „Xiaomi“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose „Windows 10“ jis iš anksto įdiegtas kinų kalba. Jei nuspręsite įsigyti šio prekės ženklo kompiuterį, jums bus patogu pilnai įdiegti operacinę sistemą ispanų kalba.

Nuo pat pradžių yra galimybė pereiti prie ispanų kalbos, tačiau vertimas paprastai nėra visiškai ištikimas mūsų kalbai. Todėl primygtinai rekomenduojame pabandyti iš naujo įdiegti „Windows“ nuo nulio. Kaip tai padaryti? Dalinamės šiuo vaizdo įrašu, kuris gali jums padėti.

Kur galėčiau nusipirkti „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį?

Kaip jau minėjome anksčiau, „Xiaomi“ nešiojamieji kompiuteriai oficialiai nustojo būti pardavinėjami Ispanijoje. Todėl, norėdami jį gauti, turėsite eiti į parduotuvę, kuri importuoja produktus iš Kinijos. Tai gali būti: „AliExpress“, „DHgate“ arba „GearBest“.

Jei nuspręsite rinktis „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį, turėkite omenyje tai, ką ką tik minėjome, be to, rekomenduojame pasinaudoti specialiais pasiūlymais. Pabandykite pirkti su nuolaida, pavyzdžiui, Btrūksta penktadienio, nes Kinijos kompanija paprastai siūlo tikrai įdomias nuolaidas.

Kokios yra „Xiaomi“ nešiojamųjų kompiuterių alternatyvos?

Šiuo metu „Xiaomi“ nešiojamiesiems kompiuteriams yra daugybė alternatyvų. Nors jų pristatymo metu šie kompiuteriai atrodė tikrai patrauklūs savo kainos ir kokybės santykiu, šiandien rinkoje kovoja begalė prekių ženklų. Be to, jų oficialiai galima įsigyti Ispanijoje, nesusijusių su importu iš Kinijos.

Pirmiausia turime klasikinius „Apple MacBooks“. Panašiai turime tokių prekių ženklų kaip „Lenovo“ ir „Medion“, kurie rinkoje stiprėja ir pasižymi geromis kainomis. Mes taip pat turėtume paminėti HP ir ASUS kaip aukštos kokybės produktų tiekėjus.

Manzana „Lenovo“ Medionas HP ASUS
Kainos ir kokybės santykis
Vaizdo kokybė
Komfortas
Paprasta naudoti
Geresnis variantas žaidimai
Dizainas

Pirkimo kriterijai

Renkantis geriausią „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį, turite nepamiršti, kad kompiuteriai nuolat tobulinami. Šiuo metu galimybės yra kelios. Bet jei nuspręsite pasirinkti „Xiaomi“ nešiojamąjį kompiuterį, rekomenduojame vadovautis šiais pirkimo kriterijais.

Baterijos veikimo laikas

Nešiojamojo kompiuterio autonomija paprastai yra viena iš svarbiausių savybių. „Xiaomi“ prekės ženklas siūlo tokius modelius kaip „Mi air 13.3“, kuris leidžia naudoti iki 9,5 val. Bet kokiu atveju, šis skaičius gali būti kintamas: jis gali būti mažesnis arba didesnis, atsižvelgiant į tai, kokį naudojimą suteikiate kompiuteriui. Atminkite, kad belaidis ryšys naudoja daug akumuliatoriaus.

Galime drąsiai teigti, kad nešiojamas kompiuteris, siūlantis daugiau nei 7 valandų autonomiją, yra daugiau nei priimtinas. Bet kokiu atveju, jei tai nėra labai būtina, rekomenduojame naudoti kompiuterį, prijungtą prie tinklo.

greitas kompiuteris

Nešiojamieji kompiuteriai yra paruošti tenkinti plačius poreikius. (Šaltinis: Burak K: 733758 / pexels.com)

Dizainas

Mes suprantame, kad dizainas yra labai subjektyvus. Kiekvienas žmogus turi specifinį skonį, todėl negalėjome tiksliai pasakyti, kuris dizainas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jei esate „Apple“ „MacBook“ gerbėjas, turėtumėte žinoti, kad minėtas „MiLaptop Air 13.3“ yra labai panašus į Šiaurės Amerikos bendrovės.

„Xiaomi“ pasižymi labai smulkia aliuminio danga. Jis siūlo elegantiškus ir kompaktiškus gaminius, nepakenkiant kokybei. Jiems taip pat būdinga tai, kad ant viršelio nerodomas joks logotipas, todėl jie yra labai diskretiški ir minimalistiniai kompiuteriai.

Ekranas

„Xiaomi“ nešiojamųjų kompiuterių ekranai svyruoja nuo 12,5 iki 15,6 colių. Atsižvelgdami į savo biudžetą ir poreikius, kuriuos norite patenkinti, galite pasirinkti tinkamą produktą. Žinoma, 15,6 colių (144 Hz) ekranas suteiks jums daug aukštesnę vaizdo kokybę ir bus daugiau nei tinkamas žaisti vaizdo žaidimus.

Pavyzdžiui, „Xiaomi MiGaming“ (2021) siūlo minėtą colių skaičių. Be to, jis turi „Full HD“ skiriamąją gebą, idealiai tinka dizaino programoms apdoroti kuo geresne kokybe.

procesoriaus lizdas

Procesorius yra svarbiausias kompiuterio komponentas. (Šaltinis: Pok Rie: 1432675 / pexels.com)

Procesorius

Jei jums nėra visiškai aišku, kaip veikia procesorius, turėtumėte galvoti apie tai kaip apie kompiuterio smegenis. Šis komponentas apdoros ir vykdys visus užsakymus, kuriuos pateikiate savo asmeniniam kompiuteriui. Kuo didesnis pajėgumas, tuo greičiau jis sureaguos ir lengviau bus atlikti visas užduotis.

„Xiaomi“ modeliuose yra optimalaus našumo procesoriai. Akivaizdu, kad turite nepamiršti, kad kiekvieno nešiojamojo kompiuterio techninės specifikacijos skiriasi. Todėl žemesnio lygio modelyje negalėsite atlikti tokios sudėtingos veiklos, nes procesorius negalės jų vykdyti.

RAM

Pagrindinė RAM atminties funkcija yra prisiminti informaciją, kurią turite kiekviename iš atidarytų kompiuterio įrankių, kol ji įjungta. Galima sakyti, kad atmintyje saugoma visa tiesioginė informacija jūsų kompiuteryje. Visuose „Xiaomi“ kompiuteriuose yra mažiausiai 8 GB RAM.

Ką…