„Maybella“ 5 geriausios kosmetikos priemonės

Gal tai jos žavesys, gal Maybelline … – Kiek kartų apie tai galvojai, žiūrėdamas į veidrodį savo anapusines blakstienas ir padėkojęs, kad kažkas sukūrė tokį sensacingą tušą? Be abejo, „Maybelline“ kosmetika išgelbėjo daugelio moterų makiažą. Susipažinkite su 5 geriausiais „Maybelline“ produktais!

5 geriausios „Maybelline“ kosmetikos priemonės

Maybelline Niujorkas. Pirmiausia buvo tušas …

Nedaugelis žino, kad kosmetikos kompanija, kurios produktus reklamuoja tokie garsūs modeliai kaip Emily DiDonato ar Gigi Hadid, neseniai atšventė savo 100-ąjį gimtadienį. „Maybelline New York“ prekės ženklą 1915 metais įkūrė chemikas iš Čikagos. Ir viskas prasidėjo nuo … tušo. Thomas Lyle’as Williamsas stebėjo, kaip jo sesuo blakstienas ir antakius paryškino vazelino ir anglies dulkių mišiniu. Tai buvo postūmis sukurti pirmąjį tušą iš akmens. Kosmetikos populiarumas pranoko paties kūrėjo lūkesčius, o savaime skystėjantį tamsėjantį produktą pamėgo visos JAV moterys.

Tikrą revoliuciją makiažo pasaulyje sukėlė vandens pagrindu pagamintas tušas – „Great Lash Mascara“. Šiandien šis prekės ženklas gali pasigirti daugybe nuostabių tušų, bet ir aukštos kokybės veido pagrindais, pudromis, bronzantais ir lūpų dažais. Kurie iš jų dažniausiai pasirenkami?

1. Lash Sensational tušas

Negalima nepastebėti šios rausvos, blizgančios pakuotės. Tačiau tikroji magija vyksta tušo viduje – pakuotėje yra labai pigmentuotas tušas ir puikus šepetys. Kodėl moterys mėgsta „Lash Sensational Mascara Intense Black“ efektą? Joms nereikia rinktis ilginančių, tankinančių ar riestų blakstienų. Ventiliatoriaus formos silikoninis šepetėlis bus naudingas norint tiksliai atskirti, prailginti ir gražiai užriesti blakstienas. Be to, jie pasiekia net trumpiausius plaukus, suteikdami jiems išraiškingumo – visa tai dėl skirtingo įdėklų ilgio. Jei esate lipnių blakstienų priešininkas, o juodi gabalėliai, jūsų nuomone, yra nepriimtini, „Lash Sensational“ tušas yra puikus pasirinkimas!

2. „Affinitone“ fondas

Maybelline užtikrina, kad atrodytumėte nuostabiai bet kokioje situacijoje, todėl ji sukūrė „Affinitone“ fondą. Lengvos konsistencijos kosmetika visapusiškai rūpinsis jūsų oda. Ko iš jo galite tikėtis? „Affinitone Foundation“ vitamino E kiekio dėka giliai drėkins odą ir išlygins jos spalvą. Tai paslėps subtilias spalvos pakitimus, suteiks odai gaivų išvaizdą. Ar svajojate apie natūralų veido išvaizdą? Pasirinkite vieną iš kelių galimų atspalvių ir pamiršite kaukės efektą!

3. „Affinitone“ maskuoklis

Geras makiažas yra nepriekaištingas makiažas – nėra matomos odos spalvos, paraudimo ar šešėlių po akimis. Maybelline žino moterų „bėdas“ ir ateina į pagalbą. „Maybelline Affinitone“ maskuoklis leidžia greitai ir lengvai padengti odos trūkumus. Patogus aplikatorius palengvins tikslų kosmetikos pritaikymą. Kodėl „Affinitone“ maskuoklis veiksmingas? Dėl lengvos, riebalų neturinčios formulės ir maskuojančių pigmentų derinio. Moterys giria dėl jo ilgaamžiškumo ir natūralumo – kaip sakoma: užsideda rytinio makiažo metu, eina į darbą ir pamiršta.

4. „Face Studio Master Blush“

Subtilus skaistalas ant veido puikiai papildo makiažą ir suteikia jam jaunatviško charakterio. Skaistinančio veido veido studija „Master Blush“ leis švelniai pabrėžti skruostikaulius. Subtili kosmetikos formulė priverčia ją prisitaikyti prie odos, suteikiant gaivų ir natūralų išvaizdą. Skaistalą visada galite turėti su savimi – tiesiog įdėkite kompaktą į rankinę.

5. „Maybelline Color Sensational Matte Nude“ lūpų dažai

Viliojančios nuogos lūpos yra tikras šio sezono hitas! „Instagram“ modeliai ir įžymybės demonstruoja savo lūpas nuogais, natūraliais atspalviais. Svajojate apie gražiai išryškintas lūpas? Naudokite kreminės tekstūros „Maybelline“ lūpų dažus, kurie suteikia matinį paviršių. Lūpos ne tik gražiai pabrėžiamos, bet ir drėkinamos! Išbandyk!

Tai yra mūsų „Top 5“ kosmetika iš „Maybelline“. Mums įdomu jūsų tipai. Kokią dar „Maybelline“ kosmetiką naudojate labiausiai, be jau minėtų? ?


KONKURSAS

Laimėk „Maybelline“ kosmetiką!
Sekite mūsų gerbėjų puslapį ir dalyvaukite konkurse „JŪSŲ SAPNŲ IEŠKOKITE LAIMINGO VAKARO“.
Galbūt jūs gausite vieną iš aukščiau paminėtų produktų!