„Xiaomi“ pristato du didžiulius

„Xiaomi“ pristatė du naujus televizorių modelius, kurių dydžiai gali sukelti galvos svaigimą. Žmonės, kurie galvoja įsigyti naujos kartos konsoles, taip pat sporto gerbėjai, be abejo, bus jais patenkinti.

„Xiaomi“ išleidžia du televizorius, kurių įstrižainė yra 82 colių

„Xiaomi“ geriausi televizoriai pamažu populiarėja ir pripažįstami visame pasaulyje. Kaip dažnai būna su Kinijos prekės ženklu, už jo slypi labai geras kainos ir kokybės santykis. Tačiau dabar bendrovė iš Vidurinės Karalystės pasuko šiek tiek kita linkme, bandydama užimti savo vietą didelių televizorių segmente. Tai turėtų būti du naujausi modeliai: „Xiaomi TV Master 82“ ir „Xiaomi Mi TV Master Extreme Edition 82 ″ 8K.

„Xiaomi Mi TV Master Extreme Edition“

Brangesniam modeliui buvo suteiktas specialus pavadinimas „Extreme Edition“. Taip pat yra. Didelė 82 colių matrica, pagaminta naudojant „MiniLED“ technologiją, tikrai traukia akį. Gaila, kad gamintojas nesistengė naudoti OLED skydelio, kuris tikrai paverstų šį įrenginį malonumu kino mėgėjams. Be to, laive randame 120 Hz atnaujinimą, palaikymą HDR10, „Dolby Vision and Atmos“ ir HLG. Televizoriaus skiriamoji geba yra 8K, tačiau tai dar nėra labai naudinga.

Naujausio „Xiaomi“ modelio kontrastas nustatytas 4 000 000: 1, o ekrano ryškumas siekia 2 000 nitų. Tikimasi, kad DCI-P3 spalvų gamos aprėptis bus 98%, taigi ji yra labai gera.

Negana to, „Extreme Edition“ versija įgijo 5G ryšį. Už operaciją bus atsakingas „Novatek 72685“ procesorius su dviem „Cortex A75“ ir „Cortex A53“ branduoliais bei „Mali-G51 MP4“ grafika. Deja, „Xiaomi“ neskelbia jokių sinchronizavimo technologijų („NVIDIA G-Sync“ arba „AMD FreeSync“), todėl galima daryti išvadą, kad jų paprasčiausiai nėra, o žaidėjai gali šiek tiek nukentėti. Tačiau jiems Kinijos kompanija paruošė HDMI 2.1, palaikantį 4K vaizdo perdavimą 120 kadrų per sekundę greičiu, kad žmonės, ketinantys pirkti „XBOX Series X“ arba „PlayStation 5“, galėtų mėgautis didelės raiškos žaidimais su dideliu atnaujinimu. vertinti vaizdą. Šio modelio operacinė atmintis yra 4 GB, o vartotojas už duomenis gaus 256 GB.

Taip pat verta paminėti garsiakalbius, nes pavyzdiniame televizoriaus modelyje bus du atskiri garsiakalbiai, kurių kiekvienos galia bus 20 W. Jie yra atsakingi už bosą, o aukšti tonai taip pat bus atsakingi už du garsiakalbius, kurių kiekvienos galia yra 10 W.

„Xiaomi Mi TV Master Extreme Edition“ Kinijoje jau galima įsigyti už 49 999 juanius (~ 28 584 -), todėl tai nebus pigu.

„Xiaomi Mi TV Master“

Antrasis iš modelių, labiau prieinamas vidutiniam vartotojui, yra „Xiaomi Mi TV Master“. Nuo aukščiau aptarto televizoriaus jis skiriasi tuo, kad jame yra „Adaptive Sync“, taip pat „ALLM“ (automatinis mažos vėlavimo režimas), kuris tikrai patiks žaidėjams. Šiame modelyje nerasime 5G ryšio.

Be to, DCI-P3 diapazonas taip pat yra šiek tiek mažesnis, kuris šiame modelyje yra 93%. Skiriamoji geba yra 3840 x 2160 arba 4K. Už operacijas atsakinga sistema taip pat skiriasi. Aptariamame modelyje galime rasti „MTK 9650 Mediatek“ su keturiais „Cortex A73“ branduoliais ir „Mali G52 MC1“ grafika. Operatyvioji atmintis yra 4 GB, o vartotojui suteikta 64 GB duomenų atmintis. Laive randame du 15 W galios garsiakalbius. Likę komponentai yra visiškai tokie patys, kaip ir brangesniame „Extreme Edition“.

Televizoriaus kaina siekė 9999 juanių (~ 5716 -), o kol kas jį taip pat bus galima įsigyti tik Kinijoje.