„Xiaomi Tablet“: kas yra geriausia

Niekam ne paslaptis, kad „Xiaomi“ yra vienas labiausiai pripažintų prekės ženklų pasaulyje ir kad jis turi platų produktų katalogą, kai kalbama apie technologijas. tabletės „Xiaomi“, kaip ir beveik visi jos produktai, daugiausia pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

2014 m. „Xiaomi“ pristatė savo pirmąjį tablėtė, „MiPad“, su aiškiu „iPad Mini“ įkvėpimu. A tablėtė kad savo laiku turėjo didelę naudą už gana patogią kainą. Šiandien rinka tabletės Tai šiek tiek žemyn ir, nepaisant to, „Xiaomi“ rodo ženklus, kad nori tęsti lažybas už šį įrenginį.

Svarbiausias

 • „Xiaomi“ yra vienas iš gamintojų, siūlančių geriausią kainos ir kokybės santykį. Jų tabletės jie nėra išimtis.
 • Išskyrus tablėtė „Xiaomi LCD Mijia“ rašymo įrenginys, tabletės iš „Xiaomi“ dirba su „Android“ operacine sistema.
 • Jei galvojate įsigyti a tablėtė „Xiaomi“, nepaprastai svarbu, kad jūs labai aiškiai suprastumėte, kokį naudojimą norite naudoti, nes „Xiaomi“ tai padarė tabletės rašymui, skaitymui ir kitiems universalesniems dalykams, pvz., „MiPad 4“. Aiškus šio punkto paaiškinimas padės geriau apsispręsti dėl pirkimo.

Geriausias tabletės „Xiaomi“ rinkoje: mūsų rekomendacijos

Čia yra pasirinkimas tabletės „Xiaomi“, kurią paruošėme jums. Šis sąrašas buvo parengtas galvojant apie įvairius naudojimo būdus, kuriuos galite suteikti a tablėtė. Jei norite, kad tai veiktų, mokytųsi ar tiesiog skaitytų. Kiekvienas tablėtė Šiam pasirinkimui būdingas konkretus naudojimas arba jo universalumas.

tablėtė „Xiaomi“ už geriausią kainos ir kokybės santykį


„Xiaomi MI Pad 4 Tablet 8.0 4GB + 64GB 98 Inch“ naujas „Android“ planšetinio kompiuterio WIFI LTE HD ekranas 6000mAh MIUI 9.0 „Snapdragon 660 Core 8“ kompiuteris


Pagrindinė „Xiaomi“ savybė yra pasiūlyti puikios kokybės ir įvairių funkcijų produktus už tikrai prieinamą kainą. Jei to ir ieškote, atkreipkite į tai dėmesį tablėtė, „Xiaomi MiPad 4“. Dėl gero našumo, dėka „Snapdragon 660“ procesoriaus, jis išsiskiria tarp tabletės vidutinio lygio, kurie egzistuoja rinkoje.

Šis modelis turi dvi versijas, viena su 8 “ekranu ir didesne 13,5”. Jis turi 4 GB RAM atminties ir 64 GB vidinės atminties. Jo 6000 mAh (miliampo) baterija leidžia turėti didelę autonomiją. Kitas akcentas yra jo ryšys LTE, leidžiantis jums tai nešiotis tablėtė į gatvę ar keliaujantys ir be problemų turi ryšį.

Geriausias tablėtė „Xiaomi“ už rašymą

Jei jūs ieškote rašyti užrašus, užfiksuoti mintis ar padaryti piešinį ir tuo pačiu neeikvoti popieriaus bei prisidėti prie aplinkos, mūsų nuomone, tai tablėtė „Xiaomi“ yra tas, kuris jums tinka. Su dviem 6 “ir 13,5” colių versijomis šis modelis suteikia mums labai paprastą ir praktišką naudojimą. Jo mygtuko baterija (kaip ir rankinių laikrodžių) suteikia jai didelę autonomiją.

Su savo rašikliu galite rašyti ir piešti lengvai ir skirtingo storio, nes jis jautrus spaudimui, kurį darote su rašikliu. Be to, mygtuko apačioje tablėtė galite greitai ištrinti viską, kas parašyta ekrane. Tai neturės įtakos jūsų regėjimui, nes tai bus rodomas ekrane tablėtė Vargu ar jis šviečia, todėl idealiai tinka mokyti vaikus ar vyresnius žmones.

Geriausias tablėtė Xiaomi skaityti


„Xiaomi-Mi Pro“ elektroninių knygų skaitytuvas, 7,8 colių HD el. Rašalo ekranas, 4 branduoliai, „Android 8.1“ sistema, 2 GB, 32 GB, „WiFi“, „Bluetooth 5.0“, el. Knyga


„Xiaomi-Mi Pro“ elektroninių knygų skaitytuvas, 7,8 colių HD el. Rašalo ekranas, 4 branduoliai, „Android 8.1“ sistema, 2 GB, 32 GB, „WiFi“, „Bluetooth 5.0“, el. Knyga

tablėtė „Xiaomi MiEbook Reader Pro“ yra ne tik a el. knyga ar elektroninė knyga. Šis „Xiaomi“ modelis turi 7,8 colių ekraną, o tai jau yra pranašumas prieš 6 “, kurį pateikia dauguma elektroninių knygų skaitytojų. Turint 1 872 x 1 404 pikselių skiriamąją gebą, tai tablėtė patenkinti bet kokį jūsų regimą poreikį.

Jo 3200 mAh (miliampų) baterija, įkraunama per jo prievadą USB, garantuoja iki 70 dienų autonomiją. Be to, ji naudoja operacinę sistemą, pagrįstą „Android 8.1“, kuri leis įdiegti bet kurią „Google Play“ pasiekiamą programą. Mūsų nuomone, tai pabrėžia tablėtė iš „Xiaomi“ iš kitų tabletės Skaitymas.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti tabletės „Xiaomi“

Perkant vieną tablėtė „Xiaomi“, svarbu atsižvelgti į keletą taškų, kurie jums padės perkant. Yra modelių tabletės „Xiaomi“ su skirtingomis savybėmis, kurios labai priklauso nuo to, kokį naudojimą norite jai suteikti. Dėl šios priežasties šiame skyriuje mes padėsime jums išsiaiškinti abejones, kurios gali kilti natūraliai.

Arti planšetinio kompiuterio moteris

A tablėtė tai gali būti labai naudinga priemonė dirbti. (Šaltinis: Dzianis Apolka: 124623370 / 123rf.com)

„Xiaomi“ istorija

Kinijos kilmės „Xiaomi“ šiandien yra visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas. Šią įmonę 2010 m. Birželio mėn. Įkūrė Lei Jun ir dar septyni partneriai. 2011 m. Gegužės mėn. Lei Jun pavyko paskambinti su pirmuoju išmanusis telefonas pagamino bendrovė, o kitais metais „Xiaomi“ visiškai pateko į rinką.

Iš pradžių įmonė buvo vadinama „Dami“, o tai reiškia didelius ryžius, tačiau galiausiai ji buvo pakeista į „Xiaomi“, o tai reiškia, kad mažai ryžių.

2014 m. „Xiaomi“ buvo pradėti vertingiausia pasaulyje, o 2018 m. ji įtvirtino ir įveikė visus įrašai pardavimų dėka jų pardavimo išmanieji telefonai. „Xiaomi“ yra aiškus pavyzdys, kaip įmonė gali pereiti iš lūpų į lūpas ir pirmauti rinkoje išmanieji telefonai ir tapti pasauliniu milžinu.

Kodėl verta pirkti tablėtė „Xiaomi“?

„Xiaomi“ gaminiai visada pasižymėjo labai gera kokybe už gana priimtiną kainą. tabletės iš „Xiaomi“ pavyko įtvirtinti tiek, kad juos galima palyginti su brangiausių ir pripažintų prekės ženklų modeliais rinkoje. Kodėl verta pirkti tablėtė iš „Xiaomi“? Toliau paminėsime tris dalykus, kuriuos laikome pagrindiniais:

 • Geras kainos ir kokybės santykis: Jei ieškote a tablėtė kokybės ir už gerą kainą. „Xiaomi“, be abejonės, yra vienas geriausių variantų rinkoje.
 • Jo pranašumai: „Xiaomi“ rūpinasi puikių funkcijų pateikimu savo įrenginiuose.

Berniukas savo kambaryje mokosi su planšete

A tablėtė Tai gali būti puiki studijų priemonė ir indėlis į aplinką. (Šaltinis: Cameron: 4145032 / pexels.com)

Kokios rūšies tabletės „Xiaomi“ egzistuoja?

Daugiausia yra trijų tipų tabletės „Xiaomi“. Kiekvienas iš jų išsiskiria konkrečia paskirtimi ar universalumu. Šiame sąraše pateikiame skirtingus tipus tabletės iš rinkoje esančios „Xiaomi“:

 • „MyEbook“: Šio tipo tablėtė by Xiaomi skirta skaityti el. knygos ir skirtingų formatų failus, tačiau taip pat reikėtų pažymėti, kad jo ypatybės leidžia jį naudoti kitų tipų funkcijose.
 • Mijia: „Mijia“ modeliai yra tabletės rašymo. Rašiklis, kuriuo tablėtė „LCD Mijia“ leis jums rašyti ir piešti ekrane.
 • Mano trinkelė: Tai toks tablėtė universaliausią „Xiaomi“ rasite. Jo ypatybės leis atlikti skirtingas funkcijas. Ar yra tablėtė universalus iš „Xiaomi“.

Kokia nauda tabletės „Xiaomi“?

tabletės „Xiaomi“ pasižymi puikiomis savybėmis. Kiekvienas modelis tablėtė „Xiaomi“ turi skirtingas funkcijas, atsižvelgiant į jų turimą naudingumą. Čia mes paruošėme lentelę, kurioje parodysime skirtingus kiekvieno teikiamus pranašumus. Tai tikrai padės jums palyginti ir apibrėžti ką tablėtė tai bus naudingiau jums.
„MiEbook Reader Pro“ „LCD Mijia“ „MiPad 4“
Operacinė sistema „Android“ „Android“
Procesorius „Allwinner“ keturių branduolių „Snapdragon 660“
Atmintis 2 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties 1 GB vidinės atminties 4 GB iš RAM ir 64 GB vidinės atminties
Būgnai 3200 mAh Baterija prie akumuliatoriaus 6000 mAh

Kas yra „Miui“ sistema?

„Miui“ yra pritaikymo sluoksnis, kuris yra įtrauktas į visus mobiliuosius įrenginius (tabletės Y išmanieji telefonai), pagamintą „Xiaomi“. Tai apie a firmware sukūrė Kinijos gamintojas ir pagrįstas androidas „Google“.

„Android“ yra operacinė sistema, o MIUI – a firmware pasirinktinai sukurta „Android“ bazėje.

Ji turi pasaulinę ir kinų versiją. Pastarajam būdinga tai, kad neįtraukiamos „Google“ paslaugos. Naujausia MIUI versija yra MIUI 12.5, nors ir skirta tabletės, „Xiaomi MiPad 4“ yra tik „MIUI 11“ versija.

Kokie yra privalumai ir trūkumai tabletės „Xiaomi“?

„Xiaomi“ pasižymi tuo, kad turi produktų, kurių kainos ir kokybės santykis yra labai geras tabletės jie nėra išimtis. tabletės „Xiaomi“ turi savybių, dėl kurių, mūsų manymu, nėra ko pavydėti kitiems žymesniems prekės ženklams.

Kita vertus, vienas pagrindinių „Xiaomi“ trūkumų yra tas, kad Ispanijoje jis oficialiai neveikia. Tai reiškia, kad jūsų garantija gali skirtis priklausomai nuo to, kur perkate, ir apsunkins pristatymo laiką, nes kai kurių savo prietaisų atveju esate praktiškai įpareigotas pirkti užsienio parduotuvėse.

Privalumas

 • Geras kainos ir kokybės santykis.
 • Aksesuarų įvairovė.
 • Tinkinimo parinktys.

Trūkumai

 • „Xiaomi“ Ispanijoje oficialiai neveikia, todėl garantija gali skirtis priklausomai nuo to, kur perkate.
 • Pristatymo laikas perkant iš užsienio parduotuvių.
 • Maža įvairovė.

Pirkimo kriterijai

Jei ketinate įsigyti tablėtė iš „Xiaomi“, nenustokite žiūrėti į šį pirkimo kriterijų sąrašą, kurį paruošėme jums. Tai tikrai bus labai naudinga perkant ir nusprendus, kuris modelis geriausiai atitinka jūsų poreikius. Toliau mes jums pasakysime svarbiausius mūsų nuomone kriterijus.

Naudingumas

Jei ketinate naudoti tablėtė Norėdami dirbti, turėtumėte pasirinkti galingą įrenginį, kuriame būtų pakankamai akumuliatoriaus, kad būtų užtikrinta didelė autonomija. Jei, kita vertus, norite tablėtė su kuriais galite rašyti, užsirašyti ir kuriuos vaikas gali naudoti, pavyzdžiui, atlikdamas matematinius pratimus, turite pasirinkti tablėtė paprastesnė, kuri specializuojasi rašyme ir turi rašiklį.

Jei norite turėti tablėtė naudoti ne namuose ir kad galite jį pasiimti visur su savimi tablėtė Jis turi būti lengvas, kompaktiškas ir turbūt svarbiausia, kad jame yra gera apsaugos sistema, kad vagystės atveju vagis negalėtų pasiekti jūsų saugomo turinio. tablėtė.

Tabletė naudojama grafiniam dizainui juodame fone

„Xiaomi“ gaminiai visada pasižymėjo labai gera kokybe už gana priimtiną kainą. (Šaltinis: Yongguang Tian: 5kTuOxF7C48 / Unsplash.com)

Autonomija

Į …