„YaDoggie“ sauso šunų maisto apžvalga +

 • Baltymų / angliavandenių santykis – 9.5 / 10
 • Ingredientų kokybė – 10/10
 • Veislė – 8/10
 • Vertė – 9/10

9.1 / 10

Santrauka

„YaDoggie“ siūlo ne tik šunų maistą, bet ir paslaugą, leidžiančią jūsų šuniui gyventi ilgai ir sveikai. Nors tai nėra pigiausias šunų maistas rinkoje, jų įsipareigojimas kokybiškai įsigyti, puikus aptarnavimas ir pritaikyti perėjimo / šėrimo planai suteikia daug vertės iš šio naujo paleidimo.

Mes išanalizavome daugiau nei 1500 šunų maisto formulių ir peržiūrėjome daugiau nei 120 šunų maisto prekių ženklų, kad suprastume jų įmonės vertybes, produktų pasirinkimą ir ingredientų kokybę. Tai padarėme sukūrę algoritmą, kuris įvertintų kiekvieną šunų maistą pagal maistinių medžiagų kiekį ir 10 geriausių ingredientų. Visi šunų maisto prekių ženklai buvo klasifikuojami pagal baltymų / angliavandenių santykį, ingredientų kokybę ir įvairovę.

Naudokite aukščiau esančią nuorodą arba mūsų kupono kodą “Švilpukai“, Kad užsiregistruodami gautumėte 10 dolerių kreditą savo sąskaitoje!

Kas yra „YaDoggie“?

YaDoggie yra nauja šunų maisto įmonė iš Santa Kruso (Kalifornija), kurios misija yra užtikrinti, kad šunys gyventų sveikiau, ilgiau gyventų visose Jungtinėse Valstijose tiekdami aukštos kokybės ir proporcingą šunų maistą.

„YaDoggie“ šunų maistas …

 • yra gaminamas JAV
 • yra pagamintas naudojant ingredientus iš JAV, Kanados, Naujosios Zelandijos ir ES (niekada iš Kinijos)
 • yra daug baltymų
 • neturi pridėtų grūdų, kukurūzų, užpildo

Be to, kad „YaDoggie“ yra aukštos kokybės ėdalas šunims, jis taip pat laiko tam, kad sužinotų apie jūsų šunį, kad pritaikytų savo šunų ėdalo planą.

Užsakymas „YaDoggie“

Užsisakyti šunų maistą nėra taip paprasta, kaip pasirinkti formulę, pasirinkti maišelio dydį ir išsiregistruoti. Vietoj to, jūs sukuriate savo šuns (-ų) profilį ir šiek tiek apie juos pasakojate „YaDoggie“, kaip parodyta dešinėje esančioje ekrano kopijoje.

Užpildę profilį, jie pateiks jums siūlomą receptą ir siūlomą dienos šėrimo kiekį, kad jūsų šuo būtų aukščiausios formos.

Vienas gražus „YaDoggie“ dalykas yra tai, kad tai daugiau nei visaverčio aptarnavimo, o ne tik šunų maisto gamintojo. Jie užtikrins, kad jūsų šuns maistas būtų pristatytas laiku, jei reikia, ir jis visada pristatomas nemokamai.

Pirmasis jūsų užsakymas naudojant „YaDoggie“ yra jūsų sveikinimo rinkinys! Jis tiekiamas su mažesniu šunų maisto maišeliu, kurį reikia naudoti norint pakeisti savo šunį į naują receptą, skanius skanėstus, maišelius krepšiams ir teniso kamuoliuką. Geriausia, kad prisiregistruoti kainuoja tik 1 dolerių ir galite atšaukti, jei viskas nesiseka (jie netgi grąžins jūsų dolerį).

ya šunų pasveikinimo rinkinys

Ingredientų kokybė

Mes jau apžvelgėme, kaip „YaDoggie“ gauna geriausius ingredientus iš patikimų šaltinių, tačiau dar vienas tikrai nuostabus jų svetainės aspektas yra tai, kad jie aiškiai išvardija visus savo ingredientus, apibūdindami jų naudą jūsų šuniui. Kiekvienas ingredientas!

Norėdami tai patikrinti, galite pereiti į vieną iš formulės puslapių, pvz., Šį „Buffalo-Duck“ receptų puslapį.

Nors ingredientai yra puikūs, mes vis tiek teikiame pirmenybę kitoms šviežių šunų maisto įmonėms, kaip matyti iš mūsų „NomNom“ apžvalga.

Visi ingredientai ir analizė

Dabar pažvelkime į „Buffalo-Duck“ ingredientus, kad geriau suprastume, kas yra naudojama.

Pilni ingredientai:

Buivolų maistas, antis, miltai, avinžirniai, žirniai, lęšiai, vištienos riebalai (konservuoti su mišriais tokoferoliais), tapijoko krakmolas, paprasto džiovinto burokėlių minkštimas, Natūralus skonis, Menhadeno žuvų taukai, sveiki maltos linų sėmenys, kalcio karbonatas, džiovinti jūros dumblių valgiai, natrio fosfatas, DL-metioninas, L-lizinas, kalio chloridas, cholino chloridas, druska, fruktooligosacharidas, ciberžolės milteliai, džiovintos morkos, džiovinti špinatai. Askorbo rūgštis, niacino priedas, d-kalcio pantotenatas, riboflavino papildas, biotinas, vitamino B12 papildas, tiamino mononitratas, vitamino A papildas, piridoksino hidrochloridas, citrinų rūgštis, vitamino D3 priedas, folio rūgštis, geležies sulfatas, cinko sulfatas, cinko baltymas Baltymai, vario sulfatas, cinko oksidas, mangano sulfatas, mangano baltymai, vario baltymai, mangano oksidas, natrio selenitas, kalcio jodatas.

Apskritai šie ingredientai atrodo puikiai, nes naudojama daug aukštos kokybės mėsos ir daržovių. Vienintelis neigiamas dalykas yra „natūralaus skonio“ įtraukimas. Nėra gairių, ką galima ar negalima laikyti „natūraliu skoniu“ šunų ėdale, todėl tai iš tikrųjų gali būti beveik viskas. „YaDoggie“ ingredientų puslapyje „Natūralus skonis“ apibūdinamas kaip „Padeda, kad mūsų maistas būtų skanus!“, Kuris iš tikrųjų nepadaro nieko aiškesnio.

Garantuota šio recepto analizė yra labai gera, o sausųjų maistinių medžiagų kiekis atrodo toks –

„YaDoggie“ yra įkainota į aukštesnę rinkos dalį, kainuoja apytiksliai 2,70 dolerių / lb vidutiniškai. Tai priskiria juos žemiau kai kurių kitų aukščiausios klasės prekių ženklų, tokių kaip „Acana“ ar „Orijen“, taip pat verta prisiminti, kad „YaDoggie“ visada pristatoma nemokamai, kai prisiregistruojate, jie pateikia pasirinktinį perėjimo planą, o kiekvienoje dėžutėje yra nemokamų maišelių!

ya doggie kibble apžvalga

Sauso šunų maisto produktų linija

ya šunų uostymo testas

„YaDoggie“ šiuo metu turi 3 skirtingus sausų šunų ėdalų skonius suaugusiesiems, kurie jūsų naminiams gyvūnėliams siūlo puikią įvairovę –

 • Bafalas ir antis
 • Turkija ir žirniai
 • Ėriena ir saldžioji bulvė

Turkijos ir žirnių formulė turi ribotą ingredientų makiažą, kurį jie gali rekomenduoti šunims, turintiems jautrumą / alergiją.

„YaDoggie“ taip pat artimiausiu metu planuoja pristatyti šviežių šunų maisto įvairovę! Džiaugiamės išbandę, kai tik jis bus paleistas, tačiau tuo tarpu visus kitus mūsų peržiūrėtus šviežių šunų maisto produktus galite peržiūrėti geriausiame šviežio šunų maisto pristatymo puslapyje.

Perskaitykite susijusį straipsnį: „Purina“ šunų maisto apžvalga – geriausia ir blogiausia

Kur nusipirkti

„YaDoggie“ yra išimtinai prieinama tik jų pačių svetainėje, kurią galite rasti naudodami žemiau esantį mygtuką. Atsižvelgiant į tai, kad didelis jų produkto pardavimo taškas yra jų teikiama paslauga (šunų ėdalo plano pritaikymas, siuntų tvarkymas ir kt.), Nesitikiu, kad ateityje jie persikels į mažmeninės prekybos parduotuves.