Kaip lengva atsieti ilgus plaukus

Išsiskyrimas gali būti nemalonus darbas, ypač moterims su ilgais plaukais. Siūlome, kuriuos šepetėlius ir kosmetiką pasirinkti, kad per kelias akimirkas susitvarkytumėte su nepaklusnomis sruogomis.

Raiščiai yra daugelio moterų problema. Plaukų raizginį gali sukelti dažymas, ypač balinimas. Be to, kuo plonesni ir ilgesni plaukai, tuo didesnė tendencija, kad dredai pasisuks patys. Atraskite keletą gudrybių ir produktų, skirtų atsikratyti ilgi plaukai lengva ir neskausminga. Pradėkime!

Plaukai plaukams

Pirmiausia švelniai pamasažuokite galvos odą, o po to – visą plaukų ilgį. Negalima jų per stipriai trinti, o masažuoti sukamaisiais, lengvais judesiais. Plaukite plaukus drungnu, o ne karštu vandeniu – per aukšta temperatūra juos susilpnina. Kai kurie kirpėjai prieš šampūną tepasi kondicionieriumi, paskui plauna plaukus ir vėl tepasi drėkinamuoju produktu. OMO metodas sumažina garbanojimąsi ir papildomai jį maitina. Verta pabandyti.

Pasirinkite kosmetiką, kuri palengvina plaukų atsiskyrimą

Kondicionierius, skirtas lengvai atplėšti plaukus yra nepaklusnių sruogų pagrindas – naudokite jį kiekvieną kartą plaunant. Tai turėtų ne apsunkinti plaukus, bet juos drėkinti. Taip pat svarbu intensyviai regeneruojanti plaukų kaukė, kurią reikėtų naudoti kartą per savaitę. Purškiami kondicionieriai galite naudoti kasdien. Jei manote, kad plaukai yra per sunkūs ir greitai riebaluojasi, naudokite tik patarimus, venkite galvos odos.

Kaip patepti kondicionierių ant drėgnų plaukų

Jei tepate kondicionierių ar drėkinamąją kaukę, netepkite ant drėgnų plaukų. Švelniai nuvalykite sruogas rankšluosčiu ir tik tada tolygiai paskirstykite kosmetiką. Maistinės medžiagos geriau įsiskverbia į plaukų struktūrą, kai jos yra drėgnos – nuo šlapios galvos kondicionierius jis tiesiog nutekės. Taikydami kaukę, galite papildomai naudoti šukas su plačiai išdėstytais dantimis. Dušo procedūra padės sutaupyti laiko ir nervų, kai plaukai bus dar labiau atplėšiami, tuo tarpu juos džiovinant. Plaukus tepti taip pat rekomenduojama sausoms, susivėlusioms sruogoms.

Nenuplaunami kondicionieriai ir aliejai

Prieš perkant kosmetiką, patikrinkite kompoziciją. Plaukų kondicionierius be skalavimo, kurio vienas iš ingredientų yra alkoholis, jie gali papildomai nusausinti plaukus – venkite jų! Gerai tinka lengvos formulės aliejai, kurie netepa ir regeneruoja pažeistus plaukus. Jie ne tik leidžia lengvai juos iššukuoti, bet ir apsaugo nuo tolesnio susivėlimo. Purškiamus aliejus galima tepti tik ant galų, linkusiais į skilimą.

Džiovintuvai su jonizacija

Kas yra jonizacija? Tai yra džiovintuvų gamintojų naudojama technologija neigiamiems krūviams išlaisvinti, kurie neutralizuoja teigiamus krūvius, kurie susidaro ant plaukų džiovinant. Todėl plaukai nėra statiški, jie yra lygesni ir lengviau formuojami. Verta pabandyti.

Tinkami plaukų šepetėliai

Nepamirškite neskubinti plaukų ir netempti jų stipriai. Plaukai neturėtų būti per drėgni ar per sausi. Ji taip pat gali būti atsakinga už sunkumus šukuojant plaukų šepetys. Pasirinkę tinkamus priedus, sutaupysite daug ašarų. „Tangle Teezer“ plaukų šepetėliai jau yra žymūs produktai, kurie per kelias akimirkas išpainys labiausiai susivėlusius plaukus. Dėl specialių dantų sutvarkymo greitai susitvarkysite su raizginiais, nepakenkdami plaukams ir negelbėdami skausmo.

Išpainioti raizginius

Jei nusiprausus plaukus ant galvos yra raizginių, nebandykite jų ištrinti nuo plaukų šaknų! Jei taip yra, pradėdami šukuoti plaukus pradėkite nuo apatinių dalių. Būkite tuo pat metu švelnus.

Sausas šampūnas

Paprastai sausą šampūną naudojate, kai norite greitai atsigaivinti plaukus ir neturite pakankamai laiko plauti plaukus. Bet ar tu tai žinojai sausas šampūnas taip pat padeda susipainioti? Todėl, jei norite greitai išvalyti plaukus, užpurkškite garbanas dideliu kosmetikos kiekiu. Tada juos šepetėliu – tai pagreitins procesą.

Plaukų aksesuarai

Išbandykite neseniai populiarias spyruoklines gumines juostas. Skirtingai nuo įprastų tamprių, jie nesuvynioja plaukų, jų nelenkia, gerai laiko uodegą ar bandelę ir juos lengva nusimesti.
Svarbiausia plaukus, linkusius į susivėlimą, yra tinkamas maitinimas. Šukuodami taip pat turite būti kantrūs. Tinkamai parinkta kosmetika ir aksesuarai leis lengvai šukuoti ir prižiūrėti gražūs plaukai. Sėkmės!