ŽAIDIMAI | PERŽIŪROS DĖŽUTĖ Ispanija

Vaizdo žaidimai tapo laisvalaikio bastionu, susijusiu su vaikais ir paaugliais, ir tapo savo menu. Nuo Pongas ir Kosmoso karas! Labai daug lijo. Dabar visa s. XXI, būk žaidėjas tai beveik gyvenimo būdas. Nesvarbu, ar jūsų sistema yra stacionarus kompiuteris, ar žaidimų konsolė, yra daug ką duoti ir pasiimti. Dėl to pasaulyje žaidimai galima pritaikyti visų rūšių profilius. Kas tavo?

Toliau ketiname apžiūrėti viską žaidimai Reiškia. Ne tik komercine, bet ir istorine prasme. Tokiu būdu galėsite suprasti, ką šiandien reiškia vaizdo žaidimai. Ką jie reikš, nes technologijos tobulėja nesustabdomai. Nors iš REVIEWBOX.es turime komandą, kuri visada yra nuolat atnaujinama.

Žr. Straipsnį

21.06.08

„Roblox“: kas tai yra, nauda ir rizika

„Roblox“ vaizdo žaidimas pastaraisiais metais tapo nepaprastai žinomas. Tai patinka visiems, ypač mažiesiems. Nors, jei esate tėvai, yra tikimybė, kad, kaip ir viskas, kas užvaldo jūsų vaiką, jūs jaudinatės. Įjungta […]

Žr. Straipsnį

21.05.2021

Kas yra „PlayStation VR“?

Vaizdo žaidimų pasaulis nuolatos evoliucionavo, kad žaidėjams būtų teikiama geresnė patirtis. Šių pažangų pavyzdys yra virtualios realybės naudojimas. Taikant šią technologiją, sukuriamos realistiškesnės scenos […]

Žr. Straipsnį
mechaninė klaviatūra su lemputėmis ir pele

20.05.18

„Razer“ klaviatūra: kuri yra geriausia 2021 m.

Amerikiečių prekės ženklas „Razer“ yra vienas iš pradininkų kuriant periferinių įrenginių seriją biurui. Tokiu būdu tai pagerina vartotojo produktyvumą. Šiandien jis nėra orientuotas tik į maksimalų malonumą […]

Žr. Straipsnį

2012-12-05

„Logitech“ pelė: kuri yra geriausia 2021 m.

Pelė pateko į sceną tą akimirką, kai Billas Gatesas pasiūlė šį įrenginį aukščiausiam kompiuterių korporacijos vadovui. Jis paaiškino: „Galite lengvai valdyti kompiuterį ir nereikės rašyti komandų […]

Žr. Straipsnį
Profesionalus žaidėjas, žaidžiantis internetinių žaidimų turnyrus, kompiuteris su ausinėmis, neryškus raudonas ir mėlynas fonas.

20.05.05

Žaidėjų ausinės: kurios yra geriausios 2021 m.

Šiuo metu vis pažangesnių vaizdo žaidimų, susijusių su vaizdu ir garsu, kūrimas užleido vietą naujiems specializuotiems gaminiams žaidimų pasaulyje. Vienos populiariausių yra žaidėjų ausinės, galinčios kurti patirtį […]

Žr. Straipsnį

20.01.01

Jungiklių valdikliai: kuris yra geriausias 2021 m.

Didžioji dauguma mūsų mėgsta vaizdo žaidimus. Jei skaitote šį straipsnį, taip yra todėl, kad esate ir gerbėjas. 2017 m. Pradžioje „Nintendo“ išleido konsolę, su kuria sukels perversmą rinkoje. Pultas […]

Žr. Straipsnį

21/04/2021

„Xbox 360“ valdikliai: kuris iš jų yra geriausias 2021 m.

Vienas geriausių laisvalaikio praleidimo būdų yra žaisti vaizdo žaidimus, daugelis jų yra nuotykiai, lenktynės, sportas, kovos ir kt. Nepaisant skirtingų žaidimo režimų, kuriuos jie mums siūlo, visi siekia […]

Žr. Straipsnį

21.04.2014

„PlayStation“: kuris yra geriausias 2021 m.

Ieškote konsolės, kurioje būtų geriausi vaizdo žaidimai rinkoje? Vis dar nežinote, kurią konsolę pasirinkti? Mes turime jūsų problemos sprendimą. Žinoma, jūs jau girdėjote apie „PlayStation“ vaizdo žaidimų konsolę. Tai buvo vienas iš […]

Žr. Straipsnį

21 03 24

„Wii“ pulteliai: kuris iš jų yra geriausias 2021 m.

ATSILIEPIMŲ DĖŽUTĖ technologijose ir įtaisuose

Kai reikia nusipirkti ką nors tokio konkretaus kaip „Wii“ nuotolinio valdymo pultą, galime būti priblokšti visų pirma dėl šio produkto pateikiamų techninių dalykų. Kiekvienos valdymo funkcijos gali atrodyti sudėtingos, tačiau tikrovėje jos nėra tokios didelės. […]

Kita vertus, kokie būtų vaizdo žaidimai be periferinių įrenginių? Priedai, kurie gali atrodyti nereikalingi, tačiau „vaizdo žaidimų“ patirtis tampa nepamirštama! Prisijunkite prie mūsų ir atlikite išsamią apžvalgą apie vieną iš pramonės šakų, turinčių daugiausiai dabarties ir ateities pasaulyje.

Svarbiausias

 • Žaidimų konsolės siūlo ribotesnes ir tiesiogines funkcijas, o kompiuteriai yra universalesni, bet ir brangesni.
 • žaidimai gali padėti jos vartotojams pagerinti pažinimo gebėjimus. Be to, daugybė tyrimų parodė, kad tai padeda sustiprinti koordinaciją ir netgi gali padėti disleksija sergantiems vaikams.
 • Išoriniai įrenginiai žaidimai leidžia patobulinti žaidimų patirtį neįtariamu lygiu. Jų dėka pajusite, kad esate tikrai kitame pasaulyje!

Kas yra žaidimai o kokie tavo lūkesčiai?

Terminas “žaidimai»Ar angliškas žodis naudojamas vaizdo žaidimų pasauliui apibūdinti. Jo vartojimas yra praktiškai universalus, neatsižvelgiant į kalbą, kuria jis kalbamas. Tie, kurie yra bendruomenės dalis žaidimai vadinamas “žaidėjai».

žaidėjai (Ispaniškai „Players“) yra tie žmonės, kurie aistringai domisi vaizdo žaidimais.

Nors galima svarstyti žaidėjas Bet kuriam daugiau ar mažiau atsidavusiam žaidėjui šis terminas paprastai vartojamas žymėti tuos žmones, kurie į tai tikrai žiūri rimtai. Dėl žaidėjas „Fetén“, vaizdo žaidimai yra ne tik hobis, bet ir gyvenimo būdas, toli už ekrano ribų! Yra net tokių, kurie tampa tikrais profesionalais.

A žaidėjas profesionalas gali uždirbti daug pinigų. Yra tokių, kurie dalyvauja tarptautiniuose turnyruose. Tačiau tai nėra vienintelis būdas būti žaidėjas. „YouTube“ dėka daugelis žaidėjų pragyvena bandydami vaizdo žaidimus ar kritikuodami naujausias naujienas ar klasikinius pavadinimus. Taip pat yra tokių, kurie dalijasi savo žaidimų patirtimi, vadinamu «žaidimo».

Viskas, ką reikia žinoti apie jį žaidimai

Būti žaidėju nėra tik žaisti ir gyventi „vaizdo žaidimų“ patirtimi. Tai eina daug toliau. Būkite visatos dalimi žaidimai reiškia, kad kaip žaidėjui jūsų žinios apie kai kuriuos žaidimus yra beveik enciklopedinės. Papildomai, žaidėjai Jie nėra tik dar vienas skaičius programoje žaidimai, veikiau, jie žino arba siekia nuodugniai sužinoti viską, kas supa pasaulį. Gilinkimės į tai.

Žmogus švenčia

Žaidimų konsolės siūlo ribotesnes ir tiesiogines funkcijas, o kompiuteriai yra universalesni, bet ir brangesni. (Šaltinis: Dolgachovas: 61034585 / 123rf.com)

Trumpa Lietuvos istorija žaidimai

Šiuo metu dauguma žaidimai jis vystosi prisijungęs. Tam patogu turėti vieną geriausių žaidimų maršrutizatoriai Iš rinkos. Tačiau taip buvo ne visada. Nors vaizdo žaidimų istorija, kaip mes suprantame, vos aprėpia apie penkiasdešimt metų, ji nuėjo ilgą kelią. Toliau apžvelgsime pagrindinius šio patrauklaus pasaulio etapus:

 • Norėdami rasti pirmąjį vaizdo žaidimo pavyzdį, galime grįžti į 1952 metus. Tais metais Aleksandras S. Douglasas sukūrė kompiuterinę klasikinio tic-tac-toe versiją. Ją buvo galima žaisti tik prieš mašiną ir ji buvo pakrikštyta kaip OXO arba Niekas ir kryžiai.
 • 1958 m. iš Williamo Higginbothamo rankos pasirodo pirmasis simuliatorius istorijoje: Tenisas dviems. Stalo teniso vaizdo žaidimas, leidęs rungtyniauti tarp dviejų žaidėjų. Jo kūrimui buvo imtasi trajektorijos skaičiavimo programos.
 • 1962 m pasirodė mitinis „Spacewar“. Masačusetso technologijos instituto studento Steve’o Russello sukurtas leidimas dviem erdvėlaiviams kovoti tarpusavyje. Žinoma, jo sėkmė buvo palyginti menka, labai apsiribojo universiteto aplinka.
 • Po dešimties metų, 1972 m. atsiras pirmoji žaidimų konsolė: „Magnavox Odyssey“. Ši pirmoji sistema galėjo būti prijungta prie televizoriaus ir leisti jai groti iš anksto joje iš anksto įdiegtus pavadinimus. Jų kūrėjai? Albertas Mariconas ir Tedas Dabney.
 • 70-tieji metai praėjusį šimtmetį visiškai išsiplėtė vaizdo žaidimai. 1971 m. Nolanas Bushnellas pradėjo prekiauti Kompiuterio erdvė, panašus į Kosmoso karas. Be to, tai paskatino pasažo pasirodymą Pongas arba Puolikai iš kosmoso.
 • 80-tieji metai jie buvo tikra revoliucija. Tokie istoriniai pavadinimai kaip Pacmanas. Jo pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje šviesą išvydo trys pultai, žymintys visą kartą: „Megadrive“, „Super Nintento“ ir „Game Boy“.
 • 90-tieji metai jie taip pat numato kompaktinių diskų išvaizdą. Tai suteikia naujų techninių galimybių. Vaizdo žaidimų kūrimas pasikeitė, nes 3D aplinka pasirodo pirmą kartą.
 • 1996 m išvys vienos perkamiausių žaidimų konsolių istorijoje: „Play Station“. Jo sėkmė tokia, kad jau kalbama apie netrukus pasirodysiančią „Play Station 5“. Kita vertus, amžiaus pabaiga taip pat reiškia asmeninių kompiuterių, kaip žaidimai.
 • Nuo 2000 m. Iki dabar vaizdo žaidimai taip pat patyrė daug pokyčių, tačiau tikriausiai daugiau dėmesio skyrė techniniams aspektams. Per šiuos du dešimtmečius – vaizdo konsolių ir kompiuterių galia žaidimai jis padidintas iki neįtariamų ribų.

Ar kompiuteris ar konsolė yra geresni žaidimai?

Amžinos diskusijos. Tiesa ta, kad viskas priklauso nuo jūsų, kaip žaidėjo, pageidavimų. Priklausomai nuo jų, turėsite pasirinkti tarp vienos ar kitos sistemos. Arba, kas žino, gal abu. Norėdami palengvinti šį sprendimą ar paprasčiau palyginti jį iš REVIEBOX.es, nusprendėme parengti lentelę, kurioje palygintume abi galimybes:

Kompiuteris žaidimai Žaidimų pultai
Operacinė sistema Ji vienu metu nagrinėja daugelį procesų. Ribotesnė atsakomybės prasme.
Atgalinis suderinamumas Tai leidžia žaisti bet kokį žaidimą, nesvarbu, kiek jam metų. Tai priklauso nuo konsolės.
Režimas prisijungęs Nemokama, jei turite internetą. Mokama atskirai.
Išskirtinumas žaidimų Trumpas. Žemiau ir žemiau.
Sistema žaidimo Pelė ir klaviatūra + papildomi išoriniai įrenginiai. Pad + papildomi periferiniai įrenginiai.
Pritaikymo laipsnis Leidžia įdiegti modifikacijos pritaikyti vaizdo žaidimus. Sunkiau pritaikyti pavadinimus.
Kaina Brangesnis ir kintamas. Pigiau ir fiksuotai.
Daugelio žaidėjų režimas Vietinis daugelio žaidėjų režimas yra šiek tiek nepatogus. Geras vietinis daugelio žaidėjų režimas, tačiau vis daugiau dėmesio skiriama prisijungęs.
Naudingas gyvenimas Aukštas, nes leidžia atnaujinti. Ribotas, nes neleidžia atnaujinti.

Išmanieji telefonai žaidimai: Ar realybė?

Dėka tokių periferinių įrenginių, kaip išmanusis telefonas valdiklis, žaidimai mobiliuosiuose įrenginiuose tai jau yra realybė. Tiesa, jie nėra įrenginiai, skirti žaisti, tačiau šiuolaikiniai mobilieji telefonai gali padėti numalšinti „vaizdo žaidimų“ troškulį, pavyzdžiui, kelionėse traukiniais. Tiesą sakant, vis daugiau kompiuterių ir žaidimų konsolių pavadinimų turi savo mobiliųjų įrenginių atitikmenį.

Kokie yra vaizdo žaidimai?

Pasaulis žaidimai jis labai įvairus. Būtina įvertinti daugybę briaunų. Penkiasdešimt metų eina ilgą kelią, ir tai yra …