Žindymo įklotai; Kuris

Kartais žindymas nevyksta taip, kaip mes įsivaizdavome. Dažnai susiduriame su daugybe problemų ir apmaudu, nes negalime tinkamai maitinti savo kūdikio. Spenelių skydai, atrodo, išsprendžia daugybę problemų. Tačiau dėl jo naudojimo būtina kreiptis į specialistą, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas.

Šiuo metu spenelių skydai yra pagaminti iš silikono ir leidžia apsaugoti spenelį patenkinamai laktacijos metu. Mes randame juos skirtingo dydžio ir storio, norėdami užtikrinti, kad jie kuo geriau prisitaikytų prie spenelio ir kad jie nesikištų neigiamai į šį motinos ir kūdikio procesą.

Svarbiausias

 • Spenelių skydai naudojami apsaugoti spenelį ir pasiekti pakankamą žindymą. Jie padeda mums išspręsti daugybę problemų maitinant krūtimi, pavyzdžiui, spenelio įtrūkimai ar kūdikis negali užsifiksuoti.
 • Pirkdami šį indą turime atsižvelgti į kelis kriterijus. Svarbiausia yra tai, kad mūsų įsigytas modelis siūlo mums skirtingus dydžius, dėl to pamušalas laikysis saugiai ir efektyviai.
 • Pamušalai turi būti sudaryti daugiausia iš silikono, nes ši medžiaga leidžia juos būti plonus, minkštus ir lengvai pritaikomus. Kalbant apie čiulpimą, tai leis mums su kūdikiu pajusti odą ant odos.

Geriausi žindymo įklotai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Rinkoje randame daug markių ir rūšių įdėklų, jūs turite žinoti, kaip rasti mums tinkamiausią. Pirmiausia pasirinkome „Medela“ prekės ženklą. Čia galite rasti tris geriausiai parduodamus ir parduodamus su jų savybėmis ir detalėmis, kad galėtumėte nuspręsti, kuris geriausiai tinka jūsų konkrečiam atvejui:

Geriausi slaugos spenelių skydai su Medela atveju

Šie pamušalai yra labai vertinami, nes jie turi „Medela“ dėklą ir turi trijų tipų dydžius: S 16 mm, M 20 mm ir L 24 mm. Jie gali būti naudojami nuo pat gimimo ir net neišnešiotiems kūdikiams. Jie pagaminti iš silikono, todėl yra ploni ir minkšti.

Jie yra indai, naudojami ligoninėse, todėl yra geriausios kokybės. Be to, jie gali būti naudojami su fiksavimo problemomis arba plokščiais, apverstais ar skausmingais speneliais.

Geriausi „Phillips Avent“ silikoniniai įdėklai

Šis „Philips Avent“ prekės ženklo modelis siūlo dviejų tipų dydžius: įprastą, 21 milimetrą ir mini, 15 milimetrų. Jie pagaminti iš smulkaus silikono, kuris tiesiogiai kontaktuos su motinos krūtimi. Jie yra atsparūs, minkšti ir nėra labai standūs.

Tačiau prieš įsigydami įdėklą svarbu žinoti, kokių matavimų mums reikia. Jie gali būti naudojami nuo pat gimimo, o vartotojai pabrėžia jų kokybę.

Universaliausi silikoniniai žindymo įklotai

Šie spenelių skydai yra silikoniniai ir labai universalūs, nes juos galima lengvai sulenkti ir ištempti, kad tilptų spenelis ir sukurtų antros odos formos sluoksnį. Jie gali būti sterilizuojami mikrobangų krosnelėje tuo atveju, kai jie pateikiami, o tai palengvina jų gabenimą ir laikymą.

Jie leidžia kūdikiui lengvai užsifiksuoti, nes spenelio gale yra 3 skylės. Tačiau jie gali būti puikūs naujagimiui ar neišnešiotam.

Geriausi Medelos slaugos spenelių skydai

Jei ieškote geriausių „Medela“ prekės ženklo slaugos spenelių skydų, jie skirti jums. Vartotojai džiaugiasi ir turi ne mažiau kaip 70% 5 žvaigždučių įvertinimų, nėra nieko!

Jie yra didelio dydžio (24 mm) ir palengvina skaudančias krūtis. Jie pagaminti iš aukštos kokybės silikono ir yra dėžutėje, kad būtų galima saugiai transportuoti ir laikyti. Klientai pabrėžia jo patogumą ir puikią kokybę.

„Chicco“ geriausi žindymo įklotai

Pastaruoju atveju turime garsaus „Chicco“ prekės ženklo spenelių skydus, nurodytus dirginamiems ar plokštiems speneliams. Jie yra ergonomiškos formos, trumpos viršuje, imituojančios motinos spenelį ir leidžiančios kūdikio nosiai liestis su motinos krūtimi. Jie pagaminti iš minkšto silikono.

Juose yra sterilizuojama dėžutė, kad būtų lengva jas transportuoti. Apskritai vartotojai rodo savo pasitenkinimą šiuo produktu ir pabrėžia jo kokybę.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie slaugos spenelių skydus

Šiuos indus vis dažniau naudoja mamos, kurios beviltiškai nežino, kaip išspręsti kūdikio žindymo problemas. Šiandien pamušalai išsivystė ir buvo beveik antra motinos oda. Tai užtikrina patenkinamą žindymą. Bet susipažinkime su įdėklais nuodugniai.

Motina maitina sūnų

Kad kūdikis galėtų žįsti, šis įrankis turi būti dedamas į spenelio centrą. (Šaltinis: Jevgenijus Atamanenko: 50932783 / 123rf.com)

Kas yra žindomi įdėklai?

Tai yra instrumentai, kurių pagrindinė funkcija yra apsaugoti spenelį žindant kūdikį. Jie paprastai yra pagaminti iš silikono ir yra labai ploni, kad pasiektų odos ir odos kontaktą su vaiku. Jie dedami ir prisitaiko prie spenelio ir areolės, veikiantys kaip siurbiamoji taurelė, kad būtų išvengta judėjimo.

Spenelių skydai naudojami, kai kyla problemų maitinant krūtimi. Dėl šių klausimų visada reikia kreiptis į specialistus, nes kiekvienas konkretus atvejis yra skirtingas. Kai kurie sunkumai gali būti tai, kad kūdikis labiau mėgsta buteliuką, kad jam nepakanka jėgų, nes jis yra per anksti arba ant spenelio yra žaizdų.

„Kaip ir kitais atvejais, įdėklai nėra nei geri, nei blogi. Jie yra naudinga priemonė, jei gerai naudojami, tačiau su rizika. Tinkama informacija verčia tave gerai naudoti, kai jie padeda, ir tu gali nustoti juos naudoti, kai jie yra nereikalingas “.

Kokios medžiagos yra pagamintos iš maitinimo krūtimi?

Anksčiau laineriai buvo susiraukęs indas. Jo naudoti visai nebuvo rekomenduojama. Taip nutiko dėl medžiagų, su kuriomis jie buvo pagaminti. Pagrindiniai jo komponentai buvo krištolas, dramblio kaulas ir sidabras. Po kelerių metų jie buvo pradėti gaminti iš gumos ir latekso. Jiems visiems buvo būdinga tai, kad jie buvo labai kieti ir stori.

Šiandien jie gaminami tik iš silikono, todėl jie tampa minkšti, kaliojo ir plono. Turėdami šias savybes, jie turi lengvą vietą ir gerą sukibimą. Tokiu atveju įdėklai neturėtų keisti pieno gamybos ar trukdyti laktacijai. Be to, juos galima naudoti net ir neišnešiotiems kūdikiams.

Mama ir dukra

Spenelių skydai gali būti puiki pagalba naujoms motinoms. (Šaltinis: Famveldman: 54640069 / 123rf.com)

Kaip naudojami žindymo įklotai?

Pamušalų naudojimas nėra sudėtingas. Tačiau būtina gerai nusiteikti, kad jie nejudėtų ir taip išvengtų kitų papildomų problemų, tokių kaip patekimas į orą, kad kūdikis negalėtų jos suvokti ar kad jis nukristų siurbimo proceso metu. Be to, tai gali sukelti nepatogumų ir skausmo motinai.

Šis indas pirmiausia turi būti nuplautas muilu ir vandeniu prieš kiekvieną naudojimą.

Tada jis turi būti uždėtas ant spenelio ir areolės, šiek tiek sulenkdamas sparnus, uždėdamas apsaugą taip, kad ji gerai užsandarintų ir sukurtų vakuumą. Kai tai bus padaryta, pamušalas neturėtų judėti, jis turėtų atrodyti kaip antroji oda.

Kiek laiko reikia nešioti žindymo įklotus?

Naudojimo laiko atžvilgiu yra tam tikrų neatitikimų. Pastebėjome, kad ekspertai šiuo metu rekomenduoja juos pašalinti kuo greičiau. Taip yra todėl, kad visada turi vyrauti natūralus žindymo būdas. Motinai taip pat lengviau, nes nereikia jaudintis dėl spenelių skydų nešiojimo.

Žindymo komitetas rekomenduoja vieną iš būdų pradėti juos pašalinti – pašalinti juos po to, kai kūdikis kurį laiką slaugė. Jei kūdikis verkia, juos reikia vėl uždėti. Svarbu juos pašalinti, kai žinome, kad mažasis gali apsieiti ir be jų. Nepaisant to, jei tai veikia ir motinai yra patogu, galima naudoti visą žindymą.

Kada turėčiau naudoti slaugos spenelių skydus?

Paprastai šio instrumento naudojimas yra susijęs su tam tikromis problemomis maitinant krūtimi kūdikį. Kai kurie pagrindiniai yra tai, kad vaikas turi problemų mokydamas maitinti krūtimi, kad jis / ji atmeta krūtį pradėjęs maitinti krūtimi, kad jis / ji yra neišnešiotas ir žindydamas kenčia skausmą.

Tačiau reikia pažymėti, kad dėl šių problemų visada reikia kreiptis į pediatrą, gydytoją ar žindymo specialistą. Spenelių skydai dažnai yra būdas pasiekti malonų siurbimą, pagaminti reikiamą pieną ir raktą į sėkmę maitinant krūtimi.

Žindymo priedai

Pamušalai dažnai yra būdas pasiekti malonų siurbimą. (Šaltinis: Aleksandra Kuznecova: 81360756 / 123rf.com)

Kokius privalumus mums teikia žindymo įklotų naudojimas?

Mes radome įvairių profesionalių ir asmeninių nuomonių dėl šio indo naudojimo. Kai kurios labai palaiko jų naudojimą, nes leidžia daugeliui motinų žindyti kūdikius. Mes surinkome keletą jo pranašumų, kuriuos matome surinktus į šį sąrašą:

 • Jie leidžia kūdikiui lengviau suvokti spenelį.
 • Jie malšina skausmą ir diskomfortą žindant.
 • Jie apsaugo nuo galimų kūdikio įkandimų, kai jis jau turi dantis.
 • Jie leidžia mažyliui čiulpti krūtį, kai ši įpročiui atmeta buteliuką.
 • Pienas lengviau išsiskiria, o kūdikis greičiau išmoksta maitinti krūtimi.

Pirkimo kriterijai

Pirkdami lainerį, turite turėti aiškių sąvokų seriją. Šios sąvokos leis mums rasti geriausią variantą savo kūdikiui, aprūpinant saugiu ir kokybišku indu, o jų sveikata bus palanki. Toliau rasite aspektus, į kuriuos būtina atsižvelgti:

 • Medžiagos
 • Dydis
 • Storis
 • Subjektas
 • Kainos ir kokybės santykis

Medžiagos

Medžiaga, iš kurios formuojamas pamušalas, yra būtinas, kad ji būtų kokybiška. Atsižvelgiant į medžiagą, šis instrumentas turės vienų ar kitų savybių, o tai labai pagerins ar blogins. Kaip jau matėme, joms sukurti buvo įvairių medžiagų, tačiau šiandien geriausius rezultatus duoda neabejotinai silikonas.

Silikonas yra kietesnė medžiaga, jis yra hipoalergiškas ir laikomas optimaliausiu, nes jis leidžia mažesnį storį, sukuria labai plonus ir lanksčius spenelių skydus, yra patogus motinai, nes jie lengviau prilimpa prie krūties ir leidžia geriau susisiekti su kūdikiu , sunkiau juos atmesti.

„PSO rekomenduoja išskirtinį maitinimą krūtimi šešis mėnesius, po to įvesti amžiui tinkamą ir saugų maistą ir išlaikyti žindymą iki 2 ir daugiau metų.”

Dydis

Šis kriterijus yra tas, kurį laikome svarbiausiu. Tinkamas pamušalo dydis …