Žuvų maistas: kas yra

Žuvies turėjimas namuose gali būti laikomas labai normaliu. Ir tai, kas dar neturėjo tokio vaikystėje? Ar prisimenate iliuziją, kurią turėjote kiekvieną kartą, kai maitindavote žuvį? O kaip tada, kai tavo tėvai pirko aksesuarus žuvų bakui? Tačiau laikas eina, o būdami suaugę turime prisiimti atsakomybę už visą procesą.

Štai kodėl mes sukūrėme šį vadovą, kad galėtumėte ilgai džiaugtis savo augintiniu. Tai pasiekiama daugiausia siūlant jam geros kokybės dietą. Čia mes parodysime, kuris yra geriausias produktas rinkoje, pridėdami savybes, komponentus ir viską, ką reikia žinoti, kad tinkamai maitintumėte savo augintinį.

Svarbiausias

  • Žuvų maisto sudėtis yra būtina, kad jūsų augintinis galėtų džiaugtis sveikata. Turėtumėte kasdien pažvelgti į žuvų rezervuarą, kad įsitikintumėte, jog jūsų tiekiamas maistas yra naudingas jo sveikatai. Jei jūsų žuvis praranda spalvą arba juda lėčiau, turite žinoti, kad labai tikėtina, kad kažkas padaro ją ne taip.
  • Maitindami savo augintinį turite nustatyti veislę, kad žinotumėte, kokio maisto jai reikia. Šilto, šalto, saldaus ar druskingo vandens žuvis neturi tų pačių poreikių. Jums taip pat nereikia, kad mes jums primintume, kaip svarbu nemaišyti gyvūnų iš skirtingų buveinių, tiesa?
  • Be to, nepamirškite peržengti savo šėrimo metu. Smalsumas dėl žuvų yra tas, kad jos „neturi dugno“ ta prasme, kad nežino, kada nustoti valgyti. Jūs, kaip jo savininkas, galite racionuoti jų maistą taip, kad jie netaptų riebūs. Taip pat nepamirškite detalės: kuo daugiau maisto duosite savo žuvims, tuo dažniau turėsite išvalyti jos akvariumą.

Geriausi žuvies maisto produktai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš bėgdami nusipirkti maisto savo augintiniui, turite įsitikinti, kokio maisto jam reikia. Mums nepavargsta to sakyti, nes tai yra labai svarbi detalė, lemianti jūsų žuvų gyvenimo kokybę. Čia yra mūsų geriausių jūsų augintiniui skirtų produktų pasirinkimas ir trumpas kiekvieno jų bruožas.

Geriausias granuliuotas žuvies maistas

210 g formatas. Tai granuliuotas žuvų maistas, kurį lengvai įsisavina jūsų augintinis. Su juo galite gerai virškinti, užtikrindami geresnę gyvenimo kokybę. Granulės lėtai nugrimzta į akvariumą ir ilgą laiką išlieka sveikos, neleidžiančios drumstis vandeniui. Tokiu būdu nebūtina nuolat valyti žuvų bako.

Produkte yra visų maistinių medžiagų, kurių jūsų augintiniui reikia kasdien: mineralų, vitaminų ir mikroelementų (dėl baltymų kiekio granulėse). Tai idealus produktas šalto vandens žuvims, tokioms kaip „Xiphos“, „Platys“, „Neon“ ar „Grupys“.

Geriausias žuvų dribsnių maistas


„Tetra Goldfish“ 1 l


200 g formatas. Žuvies maistas dribsnių ar dribsnių pavidalu, todėl jūsų žuvys gali jį valgyti be problemų, taip pat lengvai virškinamos (jei tik tai yra šaltas vanduo). Jo sudėtis yra natūrali, todėl jūsų auksinė žuvelė gali pasiekti gražią spalvą ir džiaugtis gera sveikata. Tuo pačiu metu jis skanus, todėl jo pašerti nekainuos daug.

Svarstyklių mišinys užtikrina subalansuotą mitybą. Jame yra „BioActive“ formulė ir švaraus bei švaraus vandens prekės ženklo formulė, kuri šiame sektoriuje yra labai vertinama. Sudėtis: žuvis ir šalutiniai produktai, grūdai, moliuskai ir riebalai. Produktas, daugiau nei rekomenduojama karpiams ar auksinėms žuvelėms.

Pilniausias žuvų maistas

210 g formatas. Žuvų maistas dribsnių pavidalu, idealiai tinkamas žuvims bendrijos akvariumuose, kuriame yra keletas žmonių. Jame yra daugiau nei 40 ingredientų (žuvų miltų, spirulinos, žolelių ir dumblių, be kita ko) ir tai yra išsami subalansuotos jūsų augintinio mitybos formulė. Dribsniai išlaiko savo formą neteršdami vandens.

Kiekvieno dribsnio lygumo paslaptis slypi smulkiame malime, užtikrinant, kad jūsų žuvys jį pamils. Idealiai tinka žuvims tropiniuose vandenyse.

Geriausias maistas ant žuvų lazdelių

780 g pakuotė. Šį produktą sudaro žuvų maistas lazdelių pavidalu (vienalyčiai suspausti 8–12 mm ilgio grūdai). Tai idealus maistas tvenkinių žuvims, todėl tinka ir žuvų talpyklų rūšims su šaltu vandeniu. Taip pat produktas pristatomas maišelio forma, kad būtų patogiau laikyti.

Lazdelių pavidalo maistas turi keletą privalumų: jis netepa vandens, juos lengva valgyti (tuo atveju, jei jūsų žuvis yra labai maža, kiekvieną grūdą galite padalinti į dvi dalis be problemų), jie plaukioja ant paviršiaus (taigi, kaupiasi antrame plane) ir nesugenda. Kitas privalumas yra tai, kad kompozicija padeda paryškinti jūsų žuvies spalvas.

Geriausias žuvų asorti maistas

1,9 kg formatas. Produktas pristatomas kubo formos dėl didelio dydžio (27 cm aukščio). Jis tiekiamas su komponentais, kurie suteikia labai visavertę mitybą, nes turi svarstykles (jaunoms žuvims), lazdeles, guminukus (mažas krevetes) ir grimzdančias maisto tabletes, ypač dugninėms žuvims. 4 rūšių maistas suteikia subalansuotą mitybą.

Kibiras taip pat yra gerai uždaromas, kad būtų galima tinkamai laikyti maistą ir kad jis nesugestų. Lazdelės yra 1 cm dydžio, jas galima sulaužyti, kad būtų lengviau šerti. Idealiai tinka tvenkiniui ar šalto vandens žuvims.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žuvų maistą

Ar žinote, ką jie valgo? Ar žinote procedūrą? Ar esate susipažinęs su įvairiomis vandens rūšimis? Ar esate tikri dėl daugybės rinkoje egzistuojančių maisto rūšių? Tai klausimai, kurių daug kartų neužduodate sau, kai pirmą kartą įsigyjate žuvį. Ir taip, čia mes atsakome į juos visus, kad neabejotumėte.

Motyvuodami žuvį susirasti maisto, ji galės būti tinkama, nes ji turės judėti pašarui. (Šaltinis: Vadym Zaitsev: 32337331 / 123rf.com)

Kas yra žuvų maistas?

Akivaizdu, kad vienas iš šių gyvūnų, nes juo rūpinasi nelaisvėje, negali elgtis taip, lyg būtų visiškoje laisvėje. Bet mes galime jus patikinti, kad yra daugybė būdų, kaip pasiūlyti savo augintiniui laimingą ir sveiką gyvenimą, jei tik jūs rūpinatės jo sveikata ir esate pasiryžęs jų priežiūrai.

Jūsų žuvies maistas paprastai yra dirbtinis produktas, gaunamas iš natūralių ingredientų, pagrįstų planktonu, dumbliais, augalais, moliuskais, žuvų potipiais ir kitais komponentais. Be šių pagrindinių ingredientų, gamintojai prideda vitaminų ir maisto papildų, kad pagerintų jų absorbciją.

Kokių rūšių žuvų maistas yra rinkoje?

Žuvies maitinimas gali tapti tikru kankinimu, jei neturite teisingos informacijos. Tačiau nesijaudinkite, šiame vadove mes suteiksime jums visas reikalingas žinias, kad galėtumėte efektyviai atlikti darbus. Rinkoje yra kelių rūšių žuvų maistas.

  • Dribsniai arba dribsniai: populiariausias sausas maistas. Beveik 90% jūsų žuvies maisto produktų yra tokio formato. Tai akytos svarstyklės, pagamintos iš skirtingų ingredientų, turinčios galimybę plūduriuoti ant akvariumo paviršiaus. Neigiama dalis? Jis gaminamas aukštoje temperatūroje, maistas praranda didelę dalį maistinių komponentų.
  • Granuliuotas: Tai savotiški kroketai, naudojami priaugti svorio žuvims. Šis granuliuotas maistas pasižymi dideliu poringumu, todėl kai žuvis jį suvirškina, jis išsiplečia jų skrandyje.
  • Lazdos: Jie taip pat vadinami lazdomis, jie naudojami didelėms žuvims, pavyzdžiui, karpiams ar cichlidams. Būdami mažai tankūs, jie linkę plaukti ant paviršiaus.
  • Tabletės: maitinimo forma, skirta naktinėms žuvims, tokioms kaip karpiai ar koridorai. Štai kodėl pagalvėlės yra labai tankios ir lengvai skęsta bakelyje. Neigiama pusė yra ta, kad vanduo labai purvina (tai yra miltelių pavidalo maistas), o tai reiškia, kad vandenį tenka keisti labai dažnai.
  • Šviežias maistas: daugelyje naminių gyvūnėlių parduotuvių parduodamas šaldytas maistas, pavyzdžiui, uodų lervos, tubifex, mysis ir ciklopai.

Dabar, kai žinote skirtingas maisto rūšis, pateikiame mūsų parengtą lentelę, kad galėtumėte atskirti esamas žuvų rūšis, taip pat keletą pavyzdžių ir mitybos poreikių. Kai atėjo laikas pasiūlyti maistą savo augintiniui, galite naudoti šią schemą be problemų.

Žuvies rūšis Žuvų pavyzdžiai Maisto poreikiai
Saltas vanduo Neonai, uodų žuvys, dangaus stebėtojai, auksinės žuvys, liūto galva ir šydo uodega. Mažai baltymų.
Riebus.
Karštas vanduo Klounžuvė, chirurginė žuvis, bučiuojantis gourami, drugelis, angelfishas ir disko žuvis. Maži vėžiagyviai ir moliuskai (jei įmanoma, gyvi, kad patenkintų grobuonišką instinktą).
Saldus vanduo Killis, angelfish, Betta žuvys, vaivorykštinis ryklys, zebrafishas, ​​teleskopinės žuvys ir paprastosios koi, be daugelio kitų. Maži vabzdžiai, dumbliai ir augalai.
Sūrus vanduo Imperatorius angelfish, goby, skustuvų žuvys, purpuriniai nykštukiniai ešeriai ir mergaitės. Dumbliai, augalai ir lervos.

Kokių maistinių medžiagų turėtų būti žuvų maistas?

Maisto rūšis jau matėme, bet ar tikrai žinote pagrindines augintinio maistines medžiagas ir organinius poreikius? Ar vis dar tikite, kad maistas yra tik maistas? Daugelis savininkų nusideda nežinojimu. Pagal paprastą schemą mes parodysime jūsų augintiniui reikalingus mitybos komponentus.
Maistinė medžiaga Charakteristika
Lipidai Jie teikia energijos.

Vartokite saikingai.

Jie perneša vitaminus.

Baltymas Susideda iš amino rūgščių, visų gyvų būtybių.

Perteklius vandenyje suskaidomas amoniako pavidalu.

Kuo didesnė žuvis, tuo mažiau jos reikia.

Angliavandeniai Cukrus, suteikiantis tiek pat energijos, kiek ir lipidai.
Mineralai Būtina audiniams formuotis.

Fosforas ir kalcis padeda optimizuoti medžiagų apykaitos funkcijas.

Vitaminai Be to, jūsų siūlomos papildomos dozės žuvys su maistu gauna vitaminų A, B, C, D ir E (ypač laikantis riebių dietų).

Kaip dažnai turiu maitinti savo žuvis?

Niekada nepamiršdamas švaraus akvariumo ar žuvų rezervuaro laikymo svarbos (nes tai yra uždara vandens sistema), bendras šėrimo dažnis yra nuo 2 iki 4 kartų per dieną. Taip pat turime atkreipti dėmesį į žuvų rūšį. Pavyzdžiui, mažas žuvis, tokias kaip kardinolai, neoniniai gupiai ir girtuokliai, reikia valgyti daugiau nei 4 kartus per dieną.

Taip pat turite atsižvelgti į gyvūno kilmę. Paprastai tai galite gauti …