▷ „Einhell TH-OS 152“ apžvalga

„Einhell TH-OS 1520“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis orbitos šlifuoklį

1. Plokštės: įvertinta 8,5 iš 10

Orbitinis šlifuoklis „Einhell TH-OS 1520“ yra žemos klasės modelis, kuris, atsižvelgiant į daugybę teigiamų atsiliepimų internete, sukėlė ypatingą mūsų darbuotojų smalsumą. Šiame puslapyje jūs atliksite išsamią produkto apžvalgą, kuri, kaip visada, apima 5 skirtingų veiksnių įvertinimą. Pirmasis nusipelno labai teigiamo įvertinimo, nes mūsų apžvalga siūlo puikų plokštės ilgio ir pločio santykį.

Priemonės yra gausios, tiksliai 230 x 93 mm, kuris leis greitai dirbti net ant didelių paviršių, nors šis šlifuoklis bus mažiau judrus ir tikslus nei kiti modeliai.

2. Variklis: įvertinta 7 iš 10

Variklis nėra pats geriausias, tačiau vis tiek įrodo, kad nusipelno sąžiningo balsavimo ir, prieš pradėdami detaliau, prisiminkime žemą šio įrenginio kainą.
„Einhell TH-OS 1520“ orbitinis šlifuoklis yra modelis, kurį maitina elektros kabelis, todėl jo pranašumas yra visada paruoštas naudoti ir siūlo iki 150 W galios. Ši vertė idealiai tinka atlikti darbus, kurie nėra per sunkūs ir ilgą laiką trunkantys, ir puikiai patenka į savo kainų diapazono vidurkį.
„Einhell TH-OS 1520“ šlifuoklis vis dar siūlo nemažai svyravimų, tiksliai 23 000 orbitų / min, užtikrinant greitį, kurio tikisi mėgėjas.
Produkto triukšmas nėra ypač didelis, akustinė smailė yra 94 dB, tačiau vis tiek patartina naudoti ausines ar ausų kištukus.

3. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

Vienas iš labiausiai įtikinamų veiksnių yra būtent patogumas naudoti, nes tai yra gerai suprojektuotas ir labai praktiškas prietaisas.

„Einhell TH-OS 1520“ darbe

Pirmiausia mes nurodome svoris tik 1,5 kg, viena mažiausių vertybių rinkoje, ir kompaktiški dydžiai, nepaisant didelės paviršiaus plokštės. Nors ilgis nėra didžiausias, „Einhell TH-OS 1520“ šlifuoklis leidžia lengvai manevruoti dėl dvigubos rankenos.
Lizdai yra ergonomiškos formos, nors ir ne tokia įmantri kaip aukščiausios klasės, bet ir neslystanti danga, kad produktas būtų tvirtiau laikomas šlifavimo etape.
Šlifavimo lakštų tvirtinimo sistema mus visiškai tenkina, galite pasirinkti tarp greitesnės klijų sistemos ir saugesnės, bet lėtesnės švitrinio popieriaus štapelių sistemos.

4. Įsiurbimo sistema: įvertinta 7,5 iš 10

Siurbimo sistema nepasižymi, tačiau vis tiek mes balsuojame sąžiningai, atsižvelgiant į tai, kad vis dar yra atliekų šalinimo sistema. Mums skirtas šlifuoklis turėtų turėti ir vidinį stalčių dulkėms, ir išorinį išleidimo angą, prie kurio paprastai prijungiamas dulkių siurblys.

Dulkių siurblio priedas „Einhell TH-OS 1520“

„Einhell TH-OS 1520“ modelis turi būti valdomas su klasikine šiukšliadėže, nes būtina vengti dulkių, susidarančių šlifuojant, įkvėpimo tiek, kad dažnai rekomenduojama naudoti specialią kaukę. Kita vertus, trūksta vidinio stalčiaus, todėl dulkių surinkimas būtų praktiškesnis.

5. Priedai: įvertinimas 6,5 iš 10

Kalbant apie priedų faktorių, mes nesame entuziastingi, tačiau neabejojome, kad šiame skyriuje susidursime su tam tikrais apribojimais, kurie puikiai atspindi labai žemą „Einhell TH-OS 1520“ šlifuoklio kainą.
Tiesą sakant, pateiktas rinkinys taip pat viršija mūsų prognozes, nes kartu su produktu turime 3 šlifavimo lakštus, tačiau akivaizdu, kad trūksta apsauginio dėklo. Tiesą sakant, mes jums primename, kad šis priedas skirtas šlifuokliams, kurių kaina didesnė, ir galbūt būtų nesąžininga bausti šį modelį tik už šio priedo trūkumą.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos