▷ „Electrolux ZUSAni“ apžvalga

„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis dulkių siurblį

1. Struktūra: įvertinta 8,5 iš 10

„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ modelis yra dulkių siurblys vidutinės klasės kuris gali pasigirti labai įdomiomis savybėmis ir kuris visų pirma išsiskiria žemas garsas ir už galimybę pasirinkti skaitmeniniu būdu lygio galia pretendentas.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ korpusas
Ši versija, kaip rodo produkto pavadinimas, taip pat leidžia lengvai rinkti gyvūnų plaukus. Būtent dėl ​​šios priežasties mes tiesiogiai palyginsime su „Severin MY 7118 S’Special Car Pet & Carpets nonstop“ – vienu populiariausių rinkoje gyvūnų plaukų siurbimo modelių ir dar daugiau.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ paketas
Vis dėlto pradėkime nuo jo struktūros analizės, kuri įvairių elementų dėka nusipelno gero balsavimo. Šis kompaktiško dydžio cilindrų dulkių siurblys taip pat sugeba gerai atsistok, labai praktiškas sprendimas tiems, kurie turi mažai vietos namuose, arba tiems, kurie jį laiko spintelėje, kurioje jau yra daugybė kitų įvairiausių įrankių.

Nepaisant to, produktas nėra labai lengvas, jis sveria apie 6 kg: esame daugmaž vidutiniai, tačiau manome, kad „Severin MY 7118 S’Special Car Pet & Carpets nonstop“ sveria vienu kilogramu mažiau.
Natūraliai tokį randame praktiška rankena nešiojimui, labai naudinga turintiems laiptus namuose.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ rankena
Kalbant apie veikimo spektrą, „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ leidžia jums laisvai dirbti iki 12 metrų nuo elektros lizdo 9 metrų kabelio dėka, o tiesioginis varžovas sustoja iš viso 9 metruose (6 kabeliai). Tai gali būti papildomi 3 metrai, kurie gali pakeisti, ypač jei turite ir didelių kambarių valymui.
Negana to, galime apsvarstyti vilkimas ir tvarkymas kaip dievai stipriosios pusės „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“, nes šis dulkių siurblys turi didelio skersmens ratai, kurios leidžia jam lipti be problemų dėl kilimų ir elektros kabelių.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen judrus ant kabelių
Be to, ratai yra guminiai, todėl jie tyli ir nepažeidžia net subtiliausių grindų.
Labai įdomu visa dalis, susijusi su rankena ir teleskopiniu vamzdžiu: viskas medžiagos yra tvirtos (vamzdis pagamintas iš aliuminio: atsparus ir lengvas) ir lengvai surenkamas kartu, lankstus vamzdelis atrodo atsparus irpatogus sukibimas, ypač tam Bendras tam reikia mažiau sukti riešą norint valdyti vamzdelį. Tai galite pamatyti žemiau esančioje nuotraukoje:
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ rankena
Galiausiai atkreipiame dėmesį į tai, kad prie vamzdžio galima iškart prikabinti priedų laikiklį po rankena, po ranka turėti „3 viename“ purkštuką (apie kurį ir kalbėsime) ir ramybės metu produktas bus tvarkingesnis.

2. Šepečiai ir antgaliai: įvertinti 9 iš 10

Antrasis veiksnys yra labai teigiamas „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ modeliui, turint daugybę šepečių ir purkštukų. Mūsų nuotraukos aiškiai parodo šių priedų kiekį ir kokybę, kuriuos mes dabar išsamiai apibūdinsime.
Taigi pradėkime nuo universalus teptukas „AeroPro Silent Zen“, prisitaikantis prie visų tipų grindys ir kilimas, su galimybe nustatyti išgautų šerių ilgį pagal apdoroto paviršiaus subtilumą ir kuris, kai kurių konstruktyvių įtaisų dėka, sugeba sulaikyti labiausiai garso emisija net esant dideliam siurbimo galios lygiui.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ grindų šepetys
Kaip matote nuotraukoje, tame pačiame grindų šepetyje yra ratai, kurie akivaizdžiai padeda palengvinti judėjimą siurbimo etape.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ šepetys su ratukais
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ daugiafunkcinių šepečių ratų detalės
Nepraleisdamas vieno parketo šepetys, taip pat su mažais ratais, bus galima naudoti tiksliai, jei jūsų grindys yra labai subtilios.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ parketo šepetys
Tada mes turime mini turbo šepetėlis AeroPro, kuris leidžia lengviau surinkti gyvūnų plaukai ant apmušalų ir panašiai, todėl idealiai tinka tiems, kurie namuose turi šunis ar kates.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ šepetėlių gyvūnai
Žemiau mes pabrėžiame daugiafunkcis teptukas „AeroPro 3 in 1“, ypač universalus priedas.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ šepetys 3 iš 1
Šis objektas keičia formą pagal poreikį, jį taip pat galite gerai pamatyti skyriuje, susijusiame su mūsų praktiniais testais. Žemiau esančioje nuotraukoje matote, kad jis surenkamas kaip apmušalų antgalis:
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ šepetys 3 vienoje paminkštintoje padėtyje
Čia galite pamatyti siaurų erdvių valymo spyruoklių versiją:
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ šepetys 3 1 lancete

3. Vartojimas ir efektyvumas: įvertinta 9,5 iš 10

Šiuo požiūriu „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ įvertinimas yra tikrai labai geras, tiek, kad jis yra artimas maksimaliam, nes dulkių siurblys garantuoja mažą suvartojimą ir puikų siurbimo pajėgumą.
Kaip netrukus pamatysime, energijos ženklo vertės praktiškai nesiskiria nuo „Severin MY 7118 S’Special Car Pet & Carpets“.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ energijos ženklas
Abu modeliai priklauso A energijos klasė, tai yra tas, kuris jums leidžia sumažinti energijos suvartojimą iki minimumo. Nors jis priklauso tai pačiai klasei, „Electrolux“ modelis vis dėlto pateikia geresnius duomenis: sunaudojama 25,5 kWh per metus, palyginti su „Severin“ 32 kWh per metus.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ dulkių siurblys turi 700 vatų galios, palyginti su kitos 900 vatų, bet abu turi vieną A klasės siurbiamoji galia ant kietų grindų ir C klasė ant kilimų.
Svarstyklės adata, kaip sakėme puslapio pradžioje, kabo „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ šone, ypač kalbant apie triukšmą: šio modelio garso emisija sustoja tik 58 dB (tarp mažiausių rinkoje), o „Severin MY 7118 S’Special Car Pet & Carpets nonstop“ nenukrenta žemiau 74 dB. Skirtumas akivaizdus, ​​pranašumas tiems, kurie valosi neįprastomis valandomis ar galbūt namuose turi mažų vaikų, kurie miega skirtingu dienos metu.
Tačiau mes norėtume tai paaiškinti siurbimo galią galima reguliuoti, ir akivaizdu, kad nuo to priklauso surinkimo triukšmas ir efektyvumas. Kaip matote iš toliau pateiktos nuotraukos, galite pasirinkti 5 galios lygiai per i mygtukus ant mašinos korpuso,
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ galios parinkiklis iš mašinos korpuso

„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ siurbimo galios pasirinkimas
Truputį ekranas leidžia pamatyti pasirinktas galios lygis: pasirodo atitinkamas skaičius skydelyje, kaip matote toliau pateiktoje nuotraukoje:
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ ekranas
Be to, tai įmanoma modulinis oro srautas tiesiai iš rankenos perkeldami selektorių, kurį matote kitoje nuotraukoje (tačiau tokiu būdu tai neturės įtakos vartojimui):
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ galios parinkiklis iš rankenos
Instrukcijų brošiūroje tai paaiškinta pagal valymo tipą kurį norite padaryti, o valomą paviršių galite pasirinkti didesnė / mažesnė siurbimo jėga. Pvz., Jei dirbate ant kilimo, turite paprašyti dulkių siurblio kuo daugiau pastangų, o apmušalų valymui galite pasirinkti mažiau intensyvus lygis yra sutaupyti truputį galia.

4. Bako savybės: įvertinta 8,5 iš 10

Šiuo požiūriu „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ įvertinimas yra labai geras, tačiau mes negalime tiesiogiai lyginti su „Severin MY 7118 S’Special Car Pet & Carpets“, nes du dulkių siurbliai siūlo skirtingus sprendimus.
Mes tai sakome todėl, kad tikrintojas vietoje sulaiko purvą per vidinis krepšys, o kitas yra cikloninis įtaisas, kuriam nereikia maišelių. Neįmanoma pasakyti, kuri surinkimo sistema yra geresnė, nes abiem atvejais yra privalumų ir trūkumų.
Naudojimasis maišas neabejotinai reiškia papildomų išlaidų, bet ji siūlo vieną didesnis praktiškumas o kai kuriais atvejais daugiau higienos, nes užpildžius krepšį jis išmetamas ir pakeičiamas nauju, t niekada nesiliesite su likučiais surinkta (tai yra rizika, esanti kai kuriuose cikloniniuose modeliuose, jei jie neturi ištuštinimo sistemos, kuri ypač atidžiai stebėtų šį aspektą).
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ krepšys
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ modelį galima naudoti su skirtingais krepšiais, talpa yra 3,5 litro, mūsų nuomone, gera vertė, ir visų pirma tam mes priskyrėme labai gerą įvertinimą.
Maišą pakeisti labai paprasta, vienas indikatoriaus lemputė pasakyk mums kai jis bus pilnas, tada tiesiog atidarykite „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ ir atlikdami kelis veiksmus pakeiskite krepšį.
Galiausiai mes atkreipiame dėmesį į tai Tiekiama yra numatyta du krepšiai „S-Bag“ kvapas: tai maišeliai ypač efektyvus į filtruoti blogus kvapus kurie gali atsirasti iš gyvūnų plaukų ar kitų įsiurbtų likučių.

5. Filtravimas: Įvertinta 9 iš 10

Pereikime prie paskutinio veiksnio, kuris yra puikus net ir tuo atveju, jei nesugebėjome įvertinti visų taškų. Šiame skyriuje mes vertiname dulkių siurblio filtravimo pajėgumą, ypač vertiname filtro kokybę ir jo efektyvumą sulaikant įsiurbtas dulkes.
Prieš pradėdami detaliau, primename, kad „Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ modelyje taip pat yra filtras varikliui apsaugoti.
Atrodo, kad išvesties filtras, net jei jo nenurodo gamybos įmonė, yra a AAA 12, galėti sulaiko iki 99,5% alergenų elementų pavyzdžiui, erkės ir mikrodulkės.
„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen“ išvesties filtras
Tai yra puikus filtras, tiek, kad energijos etiketėje randame A klasę dulkėms grąžinti. Tačiau yra modelių, kurie gali išlaikyti didesnį alergenų elementų procentą, kaip ir tiesioginis konkurentas „Severin MY 7118 S’Special Car Pet & Carpets nonstop“, galintis pasigirti HEPA 14 filtru (99,95%).
Grįžtant prie mūsų apžvalgos, kaip matote iš toliau pateiktos nuotraukos, filtrą galima lengvai ištraukti ir plauti, kad visada būtų užtikrintas tobulas produkto veikimas.„Electrolux ZUSAnima58 Ultrasilencer Zen HEPA“ filtras

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas