▷ „Hurom HU-700“ apžvalga | Qu

„Hurom HU-700“

„Hurom HU-700“: mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis sulčių ekstraktorių

1. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

„Hurom HU-700“ struktūros koeficientas gauna beveik maksimalų taškų skaičių dėl kelių priežasčių, į kurias dabar gilinsimės.
Pirma, šis modelis yra tipo ištraukėjas vertikalus, ta „klasikinė“ tipologija, kuri išsivysto aukštyje ir tas mažiau griozdai, taip pat lengvai valomi.
Be to, tai taip pat mums atrodo patenkinama svorio ir faktinių matavimų požiūriu, dėl kurių tai yra produktas patogu ir lengvai perkeliamas ar patalpinamas virtuvėje, net jei nenorite visada palikti jo matomo, o norėtumėte laikyti kiekvieną kartą po naudojimo balde.
Vienintelė prieštaringa pastaba yra ta, kad nenurodytas didžiausias išorinių talpyklų, skirtų sultims ir minkštimui rinkti, talpa, tačiau mes žinome, kad vidinė talpa sultims paruošti turi būti 500 ml.

2. Spektaklis: įvertinta 9 iš 10

HUrom HU-700 DaržovėsTačiau nėra ko skųstis dėl našumo faktoriaus, kuriam iš tikrųjų priskiriamas puikus įvertinimas. Sulčių ekstraktoriaus veikimas matuojamas pagal šiuos parametrus:

  • Sraigto apsisukimai per minutę: šis sulčių ekstraktorius neabejotinai yra vienas iš geriausių, nes jo sraigtas atlieka tik 42 apsisukimus per minutę, o tai yra labai maža vertė, dėl kurios ekstrakcija tampa intensyvi, tiksli ir efektyvi
  • Darbo autonomija: naudojant šį modelį, gerai veikiančio variklio dėka, vaisius ir daržoves galima apdoroti iki 30 minučių iš eilės
  • Sukimosi kryptis: Paskutinis aspektas, padedantis apibrėžti šio sulčių ekstraktoriaus veikimą, yra dviejų sraigto sukimosi krypčių buvimas, taip pat naudingas mašinai atlaisvinti, jei daržovių ar vaisių likučiai įstringa viduje.

3. Lengva naudoti: įvertinta 9 iš 10

„HUrom HU-700“ struktūraBuvo nuspręsta „apdovanoti“ „Hurom HU-700“ puikiu balu ir už veiksnį, apibūdinantį jo patogumą, visų pirma dėl šių savybių:

  • Montavimo paprastumas: šio modelio surinkimas užtruks mažai laiko ir pastangų, nes jo surinkimas yra labai paprastas ir intuityvus
  • Snapelis / ne lašinamas dangtelis: šis gabalas leidžia išvengti lašų ištekėjimo iš prietaiso, kai sultys pilamos į stiklinę ar indą, todėl galite išlaikyti švarius paviršius ir drabužius. Be to, kai dangtelis yra uždarytas, tai taip pat leidžia išlaikyti intensyvesnį išgautų sulčių skonį, nes visos sultys perdirbimo metu laikomos ekstraktoriaus viduje.
  • Tylus variklis: šio modelio triukšmo vertė turėtų būti 30 dB, labai maža vertė, leidžianti naudoti šį ištraukiklį net kai kas nors miega, anksti ryte ar vėlai naktį

4. Priežiūra: įvertinta 9 iš 10

Mes taip pat nusprendėme priskirti labai aukštą balą prie priežiūros koeficiento, nes taip yra paprastas ir ne per daug reikalaujantis. Visi sulčių ekstrakto „Hurom HU-700“ komponentai iš tikrųjų yra lengvai nuimami ir galima plauti indaplovėje, kuri labai padeda pagreitinti prietaiso valymo operacijas, kurios neišvengiamai po naudojimo turės likučių: jas taip pat galima pašalinti dviejų tiekiami šepečiai kad lengvai pasiektumėte visas filtras esraigė ir išvalyk juos. Be to, teigiamas elementas yra tai, kad šio ekstraktoriaus talpykloms naudojami plastikai yra geros kokybės: tai reiškia, kad, skirtingai nei prastesnės medžiagos, jie nepagels ir nepermatys.

5. Priedai: įvertinta 7,5 iš 10

„Hurom HU-700“ priedaiPriedai, įtraukti į šio sulčių ekstraktoriaus pristatymo sritį, yra patenkinami, todėl jam buvo suteiktas labai aukštas įvertinimas juos apibūdinančiam veiksniui. Jie yra pakuotėje du konteineriai surinkti atliekas ir sultis, kurių talpa nėra tiksliai nurodyta, tačiau mes manome, kad jų yra apie 1 l. Be to, akivaizdu, kad yra 500 ml sulčių perdirbimo indas su du filtrai, vienas smulkiagrūdis ir vienas platesnis, taip pat priedas vaisiams ir daržovėms stumti į maisto įdėjimo vamzdelį. Galiausiai jie taip pat yra įtraukti du maži dantų šepetėliai filtrui ir sraigtui valyti.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas