▷ „Rokono B10“ apžvalga | Kokybiškas

„Rokono B10“

„Rokono B10“: mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis „Bluetooth“ garsiakalbius

1. Garso kokybė: įvertinta 7 iš 10

„Rokono B10 Bluetooth“ garsiakalbių atkuriamo garso kokybei priskiriamas pakankamas pakankamumas, nes garso įrašas, kurį gali pasiūlyti šis instrumentas, yra vidutiniškai geras ir priimtinas, ypač atsižvelgiant į šio modelio kainą ir mažą dydį. Galutinis „Bluetooth“ garsiakalbio muzikinio atkūrimo rezultatas yra jo turimų garsiakalbių skaičiaus ir dažnių, kuriuos jie aprėpia, suma, kartu su bendrąja garsiakalbio galia. „Rokono B10“ sudaro tik vienas kalbėtojas, į tik vienas būdas ir su gana mažu paviršiumi, kartu su a 5 vatų galia (tai yra maža vertė, bet ne viena iš mažiausių. Todėl reprodukcija yra santūrus, bet ne puikus, galėsite klausytis muzikos aiškiai ir stipriai, tačiau nesitikėdami per daug aiškių pasirodymų ar iš aukščiausio asortimento produkto. Bet kokiu atveju, toks geras įvertinimas, kurį priskyrėte, visų pirma turi būti vertinamas atsižvelgiant į tai, kad šie „Bluetooth“ garsiakalbiai parduodami vidutiniškai žemomis kainomis ir kad jų dydis yra labai mažas.

2. Jungtis: įvertinta 9,5 iš 10

Nepaisant nedidelio dydžio ir mažos kainos, „Rokono B10 Bluetooth“ garsiakalbių ryšio koeficientas yra stebėtinai teigiamas ir nusipelno puikių balų. Šis prietaisas tikrai gali pristatyti tikrai platus suderinamumas ir gali būti derinamas su bet kokį „Bluetooth“ įrenginį , bet ir a tradiciniai prietaisai per klasiką AUX kabelis su 3,5 mm lizdu. Todėl galite nemokamai naudotis su išmaniaisiais telefonais, nešiojamaisiais kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais, taip pat su „mažiau technologiškais“ įrankiais, tokiais kaip MP3 grotuvai ar CD grotuvai. Pridedama, be „micro USB“ įkrovimo kabelio ir AUX. Kalbant apie suderinamumą su įvairiais „Bluetooth“ versijos Šiuo metu šis modelis palaiko juos visus pradedant nuo 2.1 kilti (todėl neįtraukiamos „priešistorinės“ versijos 1.0 ir 1.1, kurios iš tikrųjų šiais laikais nėra taip plačiai paplitusios) ir maksimali aprėptis šių garsiakalbių yra puikus ir apytiksliai 9-10 m.

3. Autonomija: įvertinta 8,5 iš 10

„Rokono B10 Bluetooth“ garsiakalbių autonomijos koeficientas pasiekia labai aukštą įvertinimą, nes baterijos veikimo laikas atrodo daugiau nei patenkinamas. Neturime tam tikrų duomenų apie įkrovimo laiką, kuris turėtų trukti maždaug porą valandų, tačiau esame tikri autonomija gaunamas iš viso įkrovimo yra 8 valandos (jų dar daugiau, jei „Bluetooth“ garsiakalbius naudojate ne per dideliu garsumu). Be to, dar viena priežastis, prisidėjusi prie šio aukšto balo, yra tai, kad tai įmanoma naudoti šį prietaisą net kraunantis (valdyti galima naudojant USB kabelį, jungiantį jį prie kompiuterio, arba per klasikinį sieninį lizdą su atitinkamu sumažinimu), todėl siūlo pranašumą, nes jį galima toliau naudoti net ir tada, kai jis yra iškrautas, nelaukiant. akumuliatorius pirmiausia įgijo autonomiją, reikalingą vėl veikti.

4. Matmenys: Įvertinta 8,5 iš 10

„Rokono B10 Bluetooth“ garsiakalbių dydis buvo įvertintas labai gerai, bet ne kuo geriau. Tiesą sakant, nėra lengva aiškiai nuspręsti, ar maži, ar dideli matmenys yra tokio produkto, kaip „Bluetooth“ garsiakalbiai, stiprybė ar silpnybė: šis sprendimas skirtas vartotojui, kuris pasirinks, ar pirmenybę teikti su garsu susijusių techninių specifikacijų dydžiui ar, kita vertus, jūs ieškote produkto, kuris yra praktiškas ir patogus. Tikrai „Rokono B10“ juos galima nešiotis labai lengvai atsižvelgiant į tai jie sveria apie 300 Todėl jie be problemų gali įslysti į krepšį ar net pereiti iš vieno kambario į kitą. Šio mažo dydžio trūkumas yra pliusas aukota garso atkūrimo kokybė kuris nepasiekia dviejų garsiakalbių lygio, kuris pagerina garso sklaidą, bet yra ir sudėtingesnis.

5. Funkcijos: Įvertinimas 6 iš 10

„Rokono B10“ nėra „Bluetooth“ garsiakalbiai, išsiskiriantys ypatingomis ar daugybe funkcijų, todėl jiems skirtas faktorius pasiekia pakankamą įvertinimą. Tai tikrai įmanoma atsiliepti telefonu, naudojant specialų mygtuką su ragelio piktograma, ir kalbėti laisvų rankų režimu kai groja grojaraštis ar grojama daina, automatiškai nustoja skambėti jūsų mobilusis telefonas. Be šios funkcijos, „Rokono B10“ nesuteikia galimybės naudoti po vandeniu ar turėti skaitmeninį laikrodį, tačiau daugelis vartotojų mano, kad tai yra papildomos funkcijos ir nėra labai populiarios, be kita ko, kadangi jie yra šie garsiakalbiai parduodama vidutine kaina, atrodo neišvengiama ir suprantama, kad jiems būdinga paprasta ir būtina priemonė.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos