10 sporto ir kūno rengybos filmų, kurie padės jums sutaupyti kun

Jei kada nors buvo laikas pasivyti televiziją, tai tikrai dabar. Labai svarbu, kad šiuo metu liktume namuose, todėl tikriausiai ieškote būdų tai palaikyti. Daugybė jūsų taip pat jausis, kad negalite tinkamai treniruotis, ar ieškosite motyvacijos treniruotis. Koks yra geresnis būdas išsižioti, nei žiūrėti keletą legendinių sporto ir fitneso filmų ir dokumentinių filmų?

Štai keletas mūsų mėgstamiausių ir kur galite juos žiūrėti …

Žaidimų keitikliai („Netflix“)

2021 m. Dokumentas – jei jo praleidote, tai yra jūsų galimybė pasivyti. Ar stebėdami Arnie ir rekordinį stipruolį, jūs pasistengsite mėsos ir pieno produktų naudai už augalinį gyvenimą? Atėjo laikas susimąstyti, ar veganiška dieta padės ar trukdys tokiems sporto šakos laimėjimams. Jūs turite laiko pasverti visas galimybes, tai kodėl gi ne?

„Generation Iron“ („Amazon“)

Kitas mėgstamiausias, kuriame dalyvauja Arnoldas Schwarzeneggeris (jis yra kultūrizmo karalius), šis dokumentas puikiai tinka tiems, kurie nori sužinoti, kas iš tikrųjų yra elito kultūrizmas. Jei dar tik pradedate kultūrizmo veiklą, tai yra puikus būdas įgyti vidinių žinių apie pramonę ir mokytis iš kultūrizmo kremo.

Yra tik vienas Jimmy Grimble’as („Amazon“)

Trūksta futbolo, kuris paprastai prisotina jūsų ekranus? Prisijunkite prie šio klasikinio futbolo filmo, kad gautumėte geriausią savijautos filmą, kuris tikrai išgydys tuos potraukius. Niekas panašus į stebuklingus futbolo batus ir britišką humorą nepadės valandai ar dviem pabėgti nuo realybės.

Aušros siena („Netflix“)

Šio dokumentinio filmo aukštis nulems kelius. Sekite Tommy ir Keviną, kai jie masto Aušros sieną El Capitan, 3000 pėdų pakilimą Yosemite nacionaliniame parke, Kalifornijoje. Šis, atrodytų, neįmanomas iššūkis privers jus bijoti jų atkaklumo ir drąsos. Tai taip pat leis šiai saviizoliacijai pasijusti torto gabalėliu. Valgymas, miegas, laipiojimas ir tiesiog apskritai kabantis kelias savaites skardus skardis skamba pernelyg įtemptai.

Karys („Netflix“)

MMA filmas, kuriame vaidina Tomas Hardy? Mes esame. Jo buvusio boksininko alkoholiko tėvo treniruojamas MMA debiutas rodo jį prieš savo svetimą brolį. Jei jums patinka sudėtinga šeimos drama, maišyta su kai kuriomis nuostabiomis kovos scenomis, paspauskite šio filmo žaidimą. Ar kova sugrąžins šeimą? Norėdami sužinoti, turėsite žiūrėti.

„Icarus“ („Netflix“)

Visiems apsistojus, jūsų gyvenime gali trūkti šiek tiek įprasto jaudulio ir skandalo. Na, nebe. Šis „Oskarą“ pelnęs dokumentinis filmas atvers jus šokiruojančiame dopingo sporte pasaulyje. Pasiruoškite šokiruoti, kokio ilgio sportininkai sieks laimėti. Jei šiandien ką nors žiūrėsite, paverskite beprotišku Bryano Fogelio siekiu atskleisti didžiulį tarptautinį dopingo skandalą, sukrėtusį sporto bendruomenę.

Prisimink „Titanus“ („Disney +“, „YouTube“)

Remiantis tikra istorija, šis komandos dvasia gyvenantis ir kvėpuojantis filmas gali tiesiog paryškinti ašarą. 1971 m. Įsteigtas naujai paskirtas afroamerikiečių treneris, kurį vaidina Denzelas Washingtonas, siekia integruoti vidurinės mokyklos futbolo komandą. Mums labai patinka, kai sportas mus suartina ir ši istorija liudija, ar jam pasiseks? Norėdami sužinoti, turėsite žiūrėti.

„Rocky“ („Amazon“, „YouTube“)

Jei nesitikėjote, kad Rokis bus sąraše, tada ten labai trūko triuko. Skirdami visą šį laisvalaikį, jūs turite laiko žiūrėti ir visą sagą. Jei nežinai istorijos, visų pirma, kur buvai ?! Pradedant dar 1976 m., Istorija seka išgalvoto boksininko Rocky Balboa garsia karjera. Yra net keletas „spin off“ pavidalų Creed, tad stebėkite, nes tikrai nematote savęs sporto gerbėju, jei to nematėte.

„Space Jam“ („YouTube“, „Google Play“)

Įmesime šiek tiek nostalgijos į mišinį su šia 9-ojo dešimtmečio klasika. Jei turite visus vaikus namuose, tai taip pat puikus stebėti kaip šeimą. Kryžiuodamas tiesioginius veiksmus su „Looney Tunes“ animacija, ši lengvabūdiška komedija, kurioje vaidina profesionalus krepšininkas Michaelas Jordanas, nukels jus į vaikystę ir suteiks šypseną. Kas nemėgsta gero animacinio filmo?

Paimk namo pranešimą

Nesvarbu, ar norite dokumentinio filmo, ar animacinio filmo / realaus gyvenimo košės, sportinio kino pasaulyje yra kažkas kiekvienam. Juokitės, jauskitės įkvėpti ar visiškai sukrėsti, niekada nepalikdami sofos.