10 tipiškiausių bimetalinių radiatorių apžvalgų

10 tipiškiausių bimetalinių radiatorių apžvalgų

Norėdami susidaryti išsamų įspūdį apie bimetalinių radiatorių savybes, privalumus ir trūkumus, surinkome dešimt pačių įvairiausių profesionalų ir paprastų žmonių atsiliepimų iš įvairių forumų.

Dėjau bimetalą iš „Rifar” patenkintas, tarnauja tvarkingai, šilumos perdavimas didelis“.
Valerijus S rašo neoenerg.ru

Vlad_128, toje pačioje svetainėje: „Tokie radiatoriai turi daug neabejotinų pranašumų, jie puikiai tinka bet kokiam dizainui. Tarp sekcijų kaupiasi tik dulkės, kurias sunku pašalinti“.

Klyaksa forumnov.com: „Kai jie padėjo šiuos radiatorius, jie šaukė į žeką: aš visus užtvindysiu. Ten jau trejus metus ir tai puiku. Pardavėjas juos užsidėjo, tik modelio pavadinimo nepamenu, kažkas ant „P”1. Tiesiog labai karšta. Turime sumontuoti kraną. Tiesa, sakė, kad turime parduotuvę Sankt Peterburge, kur parduoda ketų, ne prastesnis už bimetalą, reikia pažiūrėti“.

Prospero, forumnov.com: „Ketaus Rusijoje daugiausia yra kinų, o šilumos perdavimas iš bimetalo yra didesnis bet kuriam. Bet jūs turite pasirinkti radiatorius iš „Global“ arba, jei „Rifar“ dizainas yra svarbus, jie yra vietiniai. O apie tai, kad reikia dažniau valyti, yra standartai, pagal kuriuos šildymo sistemos turi būti plaunamos kasmet, nepriklausomai nuo sumontuotų radiatorių tipo“.

Alexandr1987 rašo otzovik.com: „Ketainius radiatorius seniai norėjau pasikeisti į bimetalinius, nors ketiniai turėtų puikiai įkaisti (bet nepastebėjau). Pakeistas laimingas. Puikus dizainas ir šilumos išsklaidymas“.

Vėlgi otzovik.com, apžvalga iš vikssena: “Ketaus (namas statytas 1963 m.) pakeičiau į bimetalinį Global Style-500. Butas tapo šiltas, net jei kaimynai skundžiasi dėl per mažo šildymo. Puikiai“.

Julija Igorevna svetainėje teplostroyka.ru: „Iškart patekau į internetą, bet nieko įdomaus ten neradau, draugai patarė kažkokius kombinuotus (kaip paaiškėjo, bimetalinius radiatorius). Pirktas su 20 metu garantija. Naudoju jau ketvirti metai, siltas, puikus. Net komentarų nėra. Tiesa kartais traška2, bet man net patinka jaukus skambesys“.

Svetainė www.forumhouse.ru rašo Maria K: „Sumontavome Bimetalinius radiatorius „Global”, bute visada 20 laipsnių. Dėkojame už kompetentingą tiekėjo patarimą. Tiesa, bet kuriuo atveju geriausias rezultatas yra perkant ir užsakius įrangos montavimą vienoje vietoje iš vienos įmonės“.

Galbūt pati informatyviausia ir glausčiausia apžvalga apie bimetalą iš visų. Svetainėje forum.giga.ua vartotojas POLIK rašė: „Puikus ir estetiškas“.

Žinoma, tobulo produkto negali būti. Bimetaliniai radiatoriai kartais nusipelno nepalankių atsiliepimų. Štai keletas iš jų – svetainėje forum.academ.org , vartotojas Ivannas: „Bimetaliniai radiatoriai yra gryna rinkodara, skirta parduoti brangias prekes. Jie giriami už didelį šilumos perdavimą, aliuminis ir ketus yra šiek tiek prastesni. Ir kodėl jie gali atlaikyti aukštą slėgį? Įprasti radiatoriai taip pat gerai išlaiko slėgį mūsų šildymo sistemose. Vamzdis sprogo greičiau. Kyla klausimas, kodėl mokėti daugiau?“.

Bimetalinio šildymo radiatoriaus pasirinkimas

vaizdas


Nuotrauka: heathot.com

Keletą dešimtmečių, įrengiant šildymo sistemas, buvo naudojami tik dviejų tipų radiatoriai – arba ketaus (dažniausiai, ypač gyvenamuosiuose pastatuose), arba plieniniai, suvirinti iš vamzdžių. Šie dviejų tipų šildymo įrenginiai turi ir privalumų (santykinai maža kaina), ir trūkumų (didelė masė, mažas efektyvumas). Iki šiol yra daug naujų pokyčių specifikacijos ir našumas gerokai pranašesni už pirmiau nurodytus, galime sakyti jau „klasikiniai“ šildymo prietaisai. Be to, mūsų laikais, skaičiuojant pastato šilumos tiekimo sistemas, į galvą kelia visai kiti kriterijai.

Jei anksčiau, esant mažoms katilinėms skirto kuro sąnaudoms, šilumos perdavimas negalėjo būti iškeltas į pirmą vietą, nes šį parametrą buvo galima nesunkiai kompensuoti tinkamai koreguojant šildymo sistemų charakteristikas (tiekiant tinklo vandenį aukštesne temperatūra arba didinant). jo suvartojimas). Tai dabar šilumos energijos perdavimo iš tinklo vandens į patalpų orą efektyvumas, viena iš svarbiausių charakteristikų kuriais vadovaujamasi renkantis šildymo įrenginį. Taip pat šiuo metu kainos už…